Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Juliax my juz rozmawiamy z mezem o chrzcinach, rozwazamy sierpien, poniewaz w tym czasie moja ciocia i córka mojej babci która mieszka z moimi rodzicami, przyjedzie prawdopodobnie na urlop, do mamy, co roku jest w tym samym okresie, babcia niestety nie jest w stanie przyjechac tyle km do nas i tez nie moze zostac sama w domu, wiec chcemy taki termin by ciocia mogła zając się babcią. Ale jeszcze z nikim na ten temat nie rozmawialismy poki co miedza sobą kombinujemy jak to załatwić.. Ogólnie chrzciny chcialabym zrobic jak najszybciej wg mnie 2-3 mies po urodzinach to taki optymalny czas. no ale jak juz wspomnialam u nas chcemy zrobic tak by bez problemu mogli przyjechac moi rodzice i moje rodzenstwo - rodzice i rodzentso meza na miejscu, jeszcze kwestia ewentualnych chrzestnych.. bo raczej to będzie ktos spoza tego grona, ale raczej stad.

Odnośnik do komentarza

Groszek wyprawa samochodem, nie samolotem :) ale jedziemy dzien wczesniej i zatrzymujemy sie w hotelu także na spokojnie :) musisz na stroni internetowej sie zarejestrować na wizytę u konsula, wniosek pobiera i wypełnia sie na miejscu. Musisz wziąc akt urodzenia, zdjęcie, akt małżeństwa chyba i to wszystko. Jeżeli macie w planach wyjazd do Polski to lepiej juz sobie zamiecie wizytę bo widziałam ostatnio ze pierwszy wolny termin to koniec maja początek czerwca a terminy rozchodzą sie jak ciepłe bułki. A wizyta trwa zaledwie 10min --.-

Odnośnik do komentarza

PaulinaNo o kurczę, to muszę przysiąść i zamówić coś niedlugo. a wiesz może jak długo czeka się na paszport i czy musi być odebrany osobiście przez obojga rodziców?

Juliiax my pewnie ochrzcimy przy okazji najbliższej wizyty w Polsce, ale póki co nie wiemy jeszcze kiedy się wybieramy. ogólnie to chcemy ochrzcić tylko po to, żeby uniknąć gadaniny rodzinki na ten temat ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Ataa możesz dodać mnie do tabelki ja urodzilam 15.04 mala 3150 i 55 dluga. Czytam was jak tylko moge gratuluje nowym mamusiom. Co do chrzcin to ja chcę w czerwcu. Mam pytanie do mam które karmia czy zdaxylo wam się ze wasze malenstwo wymiotowalo dokładnie chlusnelo po wypiciu mleka ? Mi mala zrobila tak 2-3 razy w ciagu 3 dni nigdy takiego czegoś nie mialam

Odnośnik do komentarza

Gratuluje Mamusiką [;
u mnie niezaciekawie.. mały dostał pleśniawki, cała buźka zawalona była, z tym już lepiej ale oczko zaropiałe.. jak nocki ładnie prześpi, to dnie masakrus.. usypianie parę godzin, krótki sen..
Spacerek dziś zaliczony, ale po niecałej pół godz. płacz i powrót do domu na jedzonko..
Monika87 - my też myśleliśmy o czerwcu na chrzciny, tylko jak teraz się obserwuje to mam wizję, że nagle podczas mszy będzie bek na cycucha ;P
ciężko mi psychicznie.. załamuję się..
wybaczcie, że tak znowu ni z gruchy ni z pietruchy.. na komputer brak mi siły i chęci, więc praktycznie do nas tu nie zaglądam.. wybaczcie!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

agi - mi jak ulewał zaraz po powrocie to lekarka doradziła odstawienie produktów mlecznych na 2 tyg, podejrzewając, że może laktoza być winowajcą, ale szczerze... to teraz nie ma reguły, ulewa tak często, że eh..
hm.. czasem ma tak, że nagle się okropnie wije.. napina.. chwila moment bek i nie wiem czy to są te kolki może?

http://fajnamama.pl/suwaczki/gu590el.png

Odnośnik do komentarza

agi77 dzieciatko mojej szwagierki tak kialo przez ostatnie 3 dni, ze ulewalo/wymiotowalo dosc obficie po jedzeniu. Lekarz stwierdzil, ze albo to refluks albo to wina tego, co jadla mama. Dostal jakies specjalne kropelki na to. I juz nie ulewa.

Moje dzieciatko dzis delikatnie ulalo 3 razy... na dodatek czasami mam wrazenie, ze krztusi sie wlasna slina...

iza78 nie boj sie cesarki, to naprawde nie jest straszne. Wazne, aby bol po cc nie zdazyl sie rozpanoszyc, trzeba od razu poprosic o leki przeciwbolowe.

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Melly - moje ogromne gratulacje!

Unatu - mój tak się napinał wczoraj. Co lekko przysnal to budził się z płaczem. Wydaje mi się że to kolka .. Ale też nie mam doświadczenia. Podałam mu delicol i masowałam brzuszek. Trwalo to z dwie godz. Dziś miał coś podobnego ale krócej i łagodniej. Delicol dalam przy karmieniu o 13 i może to trochę zapobiegło.

U mnie raz tak chlusnął mlekiem. Bylo to jak dokarmiałam mm.

Ach i chwalę się. Dziś 4 dzień bez bebilonu, a waga lekko do góry !! :)

U nas chrzciny na 90% 21 maja.
Maly będzie miał niecałe 2 m-ce.
Spieszymy się bo z racji wyjazdów męża muszą być w sobotę. A w czerwcu już śluby i szanse na wolny lokal mizerne.
Jutro będziemy ogarniać wszystko z tym związane.
P.S. Za dwie godz będzie mężuś! Jupi 1,5 dnia we trójkę :)

Odnośnik do komentarza

Czarna a jak Ci minął ten tydzien bez niego? Pidejrzewam ze poczatki trudne a pozniej juz szybko minie i będzie juz tylko lepiej :)
Z tym lokalem masz rację, ja to tu nawet nie mam pomyslu na lokal.. w okolicy nic nie ma, trzeba bedzie gdzies pidjechac a fajnie by bylo gdyby dalo rade na piechote z kosciola i pozniej do domu... stad najblizej mam do centrum a tam to pewnie ceny kosmiczne szczegolnie ze to srodek sezonu :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...