Skocz do zawartości
Forum

Co robicie w wolnym czasie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od pewnego czasu jestem miłośniczką zdrowego stylu życia. Więc siedzenie całymi dniami zdecydowanie odpada. Wiadomo, że odpoczywam, bo mimo wczesnych tygodni ciąży trochę szybciej się męczę, ale jednak spacery są mile widziane :) Poza tym czytam książki, takie dla młodych rodziców, o witaminach, suplementach, co, dlaczego. Dobrze być świadomym rodzicem, polecam każdej przyszłej mamie ;-) A właściwie to rodzicom, którzy dopiero planują powiększenie rodziny, bo już wtedy warto zacząć "douczanie" :) :)

Odnośnik do komentarza

Witam a ja wam opowiem jak ja spędzam wolny czas
Mówię szczerze, nie byłam zachwycona na myśl o tym, że warto byłoby pójść i na własnej skórze przekonać się, na czym polegają zajęcia typu Aqua Aerobic. Pamiętam, że kilka lat temu skusiłam się na coś podobnego podczas urlopu. Byłam najmłodszą uczestniczką, a ćwiczenia raczej mnie znużyły, niż sprawiły, że poczułam się jak po treningu. Od tamtej pory więcej nie skusiłam się na zajęcia w wodzie. Kiedy słyszałam, jak koleżanki mojej mamy, które po latach chciały wrócić do aktywnego trybu życia i zgubić kilka kilogramów, zachwalały Aqua Aerobic, popierałam ich działania, ale utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie dla mnie. I popełniłam błąd. Idź na Aqua Aerobik a będziesz miała świetny trening, a jednocześnie odciążysz stawy - przynajmniej raz w tygodniu. Posłuchaj mnie bo naprawdę warto! Ja korzystam z zajęć z firmą [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza
Gość ciażówka

Ja szyję, tym bardziej, że jestem teraz w ciąży i mam trochę więcej czasu niż zwykle. Mąż nawet kupił mi nową maszynę do szycia [reklama usunięta] więc teraz tym bardziej mam większe możliwości, a on ma trochę spokoju hahah

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio w wolnych chwilach uczę się angielskiego i jestem w tym bardzo zdeterminowana :) Mój zapał rozbudziła szkoła języków obcych [reklama usunięta] do której się zapisałam pół roku temu. Teraz w drodze do pracy odsłuchuję audycji po angielsku i mam z tego sporo radości. No a w przyszłości będę mogła wykorzystać język w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Karolla30

Pomysł z wakacjami jak najbardziej popieram! Ja też kiedy tylko mam wolną chwilę to chętnie mniejsze i większe wypady organizuję, teraz bardzo fajne last minute na Dominikanę [reklama usunięta] i doszliśmy do wniosku, że nie możemy sobie tego odpuścić, a romantyczny wypad w oczekiwaniu na wiosnę zdecydowanie dobrze nam zrobi

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

ostatnimi czasy w wolnym czasie sporo rysuję 🙂 trochę ten temat zaniechałam w pewnym momencie... aż mi głupio z tego powodu. teraz uczę się od nowa, bo w grę wchodzi grafika wetorowa i rastrowa 🙂 jeśli chcę odpocząć od ekranu, to dwuigłówka [reklama usunięta] jest idealna 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja preferuje sport. Kazdego rodzaju aktywnosc fizyczna daje mi chec do zycia i wiecej energii.. Niestety przez wypadek jaki miałam 4 miesiace temu moja sprawnosc fizyczna jeszcze nie do konca wrocila do normy wiec musze sie oszczędzac. Chodze sobie na basen rekreacyjnie [reklama usunięta] by odciazyc organizm. Licze ze do wakacji juz w pelni stane na nogi i wybiore sie na jakas przejazdzke rowerowa czy rolkowa :D

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

tego wolnego czasu mam naprawdę bardzo mało, ale gdy już go znajdę to bardzo lubię wziąć rakietę w dłonie i iść na kort, by poodbijać piłkę. Grać nie umiem, ale całkiem nieźle sobie radzę z odbijaniem :) Kondycyjnie u mnie słabo, ale i tak mam mnóstwo zabawy z tego biegania za piłką. Drugą Serena Williams na pewno nie będę, ale zawsze to jakaś forma ruchu, zabawy i robienia czegoś dla siebie.

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

Odnośnik do komentarza

To bardzo fajnie. Kazdy ma tam swoje jakies pasje .. takie o ktorych wie lub jeszcze nie. Tak bylo wlasnie w moim przypadku poniewaz od jakiegos czasu interesuje sie co raz mocniej amatorsko fotografowaniem. W sumie to spodobalo mi sie to cale zagadnienie po obejrzeniu kilku filmow dokumentalnych o bardziej slawnych postaciach z tej brazny. Powiem Wam szczerze, ze nawet wyposazylam sie we wszystkie niezbedne elementy poczynajac od lustrzanki - konczac na akcesoriach [reklama usunięta] Teraz pogoda zaczyna bardziej pomagac niz to mialo jeszcze miejsce kilka miesiecy temu. Bardzo lubie fotografowac nature i zamierzm sie wybrac gdzies w plener 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...