Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
basiajelefon

Co robicie w wolnym czasie?

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to Wam zazdroszczę, chociaż trochę wolnego czasu,ja go nie mam juz wcale,a jak juz mały wcześniej usnie tak lolo 21 to padam i marze tylko o łóżku,rano pobudka i znów to samo ehh :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość penelope

Ja od pewnego czasu jestem miłośniczką zdrowego stylu życia. Więc siedzenie całymi dniami zdecydowanie odpada. Wiadomo, że odpoczywam, bo mimo wczesnych tygodni ciąży trochę szybciej się męczę, ale jednak spacery są mile widziane :) Poza tym czytam książki, takie dla młodych rodziców, o witaminach, suplementach, co, dlaczego. Dobrze być świadomym rodzicem, polecam każdej przyszłej mamie ;-) A właściwie to rodzicom, którzy dopiero planują powiększenie rodziny, bo już wtedy warto zacząć "douczanie" :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mam trochę więcej wolnego czasu to przede wszystkim staram się choć na chwile usiąść w spokoju z książką w ręce i zatopić się w lekturze, a ostatnio niestety czasu mi na to zdecydowanie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Batusia

Witam a ja wam opowiem jak ja spędzam wolny czas
Mówię szczerze, nie byłam zachwycona na myśl o tym, że warto byłoby pójść i na własnej skórze przekonać się, na czym polegają zajęcia typu Aqua Aerobic. Pamiętam, że kilka lat temu skusiłam się na coś podobnego podczas urlopu. Byłam najmłodszą uczestniczką, a ćwiczenia raczej mnie znużyły, niż sprawiły, że poczułam się jak po treningu. Od tamtej pory więcej nie skusiłam się na zajęcia w wodzie. Kiedy słyszałam, jak koleżanki mojej mamy, które po latach chciały wrócić do aktywnego trybu życia i zgubić kilka kilogramów, zachwalały Aqua Aerobic, popierałam ich działania, ale utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie dla mnie. I popełniłam błąd. Idź na Aqua Aerobik a będziesz miała świetny trening, a jednocześnie odciążysz stawy - przynajmniej raz w tygodniu. Posłuchaj mnie bo naprawdę warto! Ja korzystam z zajęć z firmą [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sklejanie modeli samolotów, origami (dzieci bardzo się cieszą, jak dostają figurki różnych zwierzątek, np. żaby, która może skakac), a ostatnio to nawet nauka podstaw programowania z kursów na Youtubie - czyli raczej takie rzeczy stacjonarne, zero adrenaliny, za to ćwiczące cierpliwość i dokładność:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciażówka

Ja szyję, tym bardziej, że jestem teraz w ciąży i mam trochę więcej czasu niż zwykle. Mąż nawet kupił mi nową maszynę do szycia [reklama usunięta] więc teraz tym bardziej mam większe możliwości, a on ma trochę spokoju hahah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym go mieć więcej, od tego zacznijmy. Czytam, sprzątam, planuję podróże.. Od niedawna zaczęłam robić coś dla siebie i zaczęłam chodzić na kursy. Teraz znowu przerwa, bo zbliża się czas porodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w wolnym czasie (przy trójce pociech nie zawsze jest jego dużo) szyję właśnie dla moich dzieci, głównie jakieś zabawki. Od niedawna robię też metryczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polenka-7

Dzień dobry,
Jestem studentką 4 roku kierunku lekarskiego i w Klinice Pediatrii przygotowuję badania na temat urządzeń emitujących biały szum – np. szumisie. Badania mają na celu ocenę zachowania dziecka, wpływ na jego rozwój oraz badanie słuchu. Zachęcam do udziału w ankiecie
Z góry dziękuję za pomoc
Paulina Kurdyś

https://drive.google.com/open?id=1-cnDTlapuuuq90LlIKXfzu2-uK17C3d9MfQ8AhK3I3g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio w wolnych chwilach uczę się angielskiego i jestem w tym bardzo zdeterminowana :) Mój zapał rozbudziła szkoła języków obcych [reklama usunięta] do której się zapisałam pół roku temu. Teraz w drodze do pracy odsłuchuję audycji po angielsku i mam z tego sporo radości. No a w przyszłości będę mogła wykorzystać język w pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolla30

Pomysł z wakacjami jak najbardziej popieram! Ja też kiedy tylko mam wolną chwilę to chętnie mniejsze i większe wypady organizuję, teraz bardzo fajne last minute na Dominikanę znaleźliśmy z Itaki i doszliśmy do wniosku, że nie możemy sobie tego odpuścić, a romantyczny wypad w oczekiwaniu na wiosnę zdecydowanie dobrze nam zrobi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...