Skocz do zawartości
Forum

Co robicie w wolnym czasie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość małgosia34

Czas wolny mam przy 3 dzieci tak rzadko ze wykrzystuje go na swoje przyjemności. Kupił mi mąż masażer do stóp [reklama usunięta] uzywam go wtedy by moje obolałe nogi odpoczęły, a sama zaczynam czytać ulubioną książke. To mój czas dla siebie to moja chwila relaksu 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

obecnie to albo maluje tekturowy domek z synem, albo oglądamy teletubisie, albo gramy na tablecie w blaze i mega maszyny, kupiliśmy 3 latkowi tableta 7 calowego, głównie do zajęcia w podróży, [reklama usunięta] nie całe 200 zł,teściowa oczywiście krytyka na nas, że upośledzamy dziecko ;/ moim zdaniem to on nie bedzie analfabetą technologicznym

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

ja jak mam dużo wolnego czasu, szczególnie teraz jesienią to siadam do książek, robię sobie pyszną herbatkę i mam chwilkę dla siebie :) ogólnie to zazwyczaj mam czas dla siebie wieczorem, a wiadomo po całym dniu nie chce mi się jakoś zbyt aktywnie spędzać wieczora, więc sobie wypoczywam, niestety telewizja mnie zbyt denerwuje i ciągle lecą te same filmy, także jak mam ochotę na film to albo się wybieram do kina, ewentualnie oglądam na komputerze :) ale najbardziej lubię czytać książki przy herbacie :)

Odnośnik do komentarza

ja rzadko kiedy mam wolny czas, szczególnie teraz :) jakoś tak się zdarzyło, że mam natłok pracy ;) ale jeśli znajdę chwilkę wolnego czasu, szczególnie takiego dla siebie tylko to wybieram się do kosmetyczki, albo w domu urządzam sobie dzień spa i w ten sposób się relaksuje, a przy okazji dbam o swój wygląd, także same plusy z tak spędzonego dnia :) po za tym staram się przynajmniej raz w miesiącu wyjść do kina, teatru czy filharmonii i tam trochę się ukulturalnić :) ewentualnie czytam książki wieczorami ;)

Odnośnik do komentarza

Różnie to bywa z tym wolnym czasem. Jednak spędzam go różnie. Raz jest to biernie spędzony czas w łóżku z książką i gorącą herbatą, a raz na hali sportowej ze znajomymi podczas gry w siatkówkę. Gramy amatorsko, bardziej dla zabawy niż rywalizacji. Spotkania sprawiają nam przyjemność i dostarczają ruchu. Jeśli akurat znajomi nie mają czasu to sama staram się zorganizować sobie czas. Na pewno nie tracę go na seriale. Wolę iść na spacer, rolki, rower i spędzić czas na świeżym powietrzu. Wtedy mój wolny czas spędzam zazwyczaj samotnie. Traktuje to jako moment na wyciszenie i przemyślenia.

Odnośnik do komentarza

Ja w wolnym czasie lubię czytać. Ostatnio udało mi się dostać książkę Dziennik o-błędnik. Książka o dylematach życiowych kobiet, mimo ze mówi o poważnych tematach, to nie brakuje sytuacji humorystycznych. Dobra książka na zimowe wieczory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...