Skocz do zawartości
Forum

Co robicie w wolnym czasie?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wlasnie powinno byc .. roznorodnosc pasji inspiracja dla innych. Kazdy wiadomo lubi w jakis tam specjalny sposob spedzac swoj czas. Ja odnalazlam sie natomiast w gotowaniu co moglbo jeszcze kilka lat temu czarna magia. Z pomoca przybyly mi materialy znalezione w intercie ktore bardzo ulatwily mi start. Kazdego dnia przegladam takze serwisy z przepisami .. najbardziej sobie cenie takie gdzie to uzytkownicy je dodaja [reklama usunięta]. Oczywiscie w miare mozliwosci tez staram sie wymyslac jakies ciekawe potrawy i dzielic sie nimi z innymi 🙂

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę w czasie wolnym każdy robi coś innego. Nie którzy lubią uprawiać sport, inni lubią czytać książki a ja jestem kino maniakiem. Uwielbiam oglądać firmy.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

lubię spacerować, jeździć do lasu, a w domu zazwyczaj wieczory z lampką wina przed tv, fajnie, że są platformy vod na których można obejrzeć film wtedy kiedy się ma ochotę, często zaglądam na player, mają bardzo dużo filmów i każdy z domowników coś dla siebie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja_Bas

Witam, ja szyję sama z materiałów, myślę o własnym biznesie, na razie na niewielką skalę, mam znajomą na bazarku ma pracownię w Warszawie na Wałbrzyskiej, zaczynała tak jak ja, od poprawek, szycia sukienek, a teraz projektuje więcej i zszywa wzory, które ktoś potem produkuje, z materiałami natomiast teraz trudniej [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...