Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie dawałam żadnego picia przez pierwsze miesiące jak karmiłam piersią. Powtarzali mi wszyscy, że mleko jest najpierw rzadkie i gasi pragnienie, dlatego czasem dziecko chce dosłownie na 2 minuty do cyca - żeby się napić. Ale skoro u was pomaga i uspokaja to pewnie nie ma też i w tym nic złego ;)
Olka trzymam kciuki, żeby cię jakiś kompetentny lekarz obejrzał i zrobił co trzeba wreszcie!
Nati twój słodziaczek śliczny :)
Kalae gratulacje!!! Czyli jednak dzień kobiet, ostatnie chwile :) Nieźle cię wymęczyli, a myśmy tu cały dzień wczoraj o tobie myślały czemu nie piszesz!
Bluberry także gratulacje!!! Super poszło :)
Później dokończę nadrabiać, bo zaraz mam korepetycje ;) Ale fajnie że zajrzałam jeszcze przed i tyle dobrych wiadomości znalazłam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny po nacięciu - ja w zasadzie od razu po porodzie w miarę mogłam siadać (z naciskiem na tę stronę, z której nie ma nacięcia) i nie bolało mnie aż tak bardzo, samochodem wracałam normalnie, a od wieczora piecze mnie w jednym miejscu, jak spojrzałam w lusterko, to wydaje mi się, że mi szew wychodzi spod spodu... czy to możliwe? Musiałam jakoś nadwyrężyć przez to, że nie bolało... Teraz też nie boli aż tak bardzo, ale jednak...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
EwelinaCzcz
Sylwia921125
Haniutek nawet nie wiesz jak mi ulzylo jak zobaczylan Twoj post. Super, ze sie odezwalas :) będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. Dużo zdrowka dla Ciebie i Zosi. Tule Was mocno :*
Magdalenka sliczny Wojtus :)
EwelinaCzcz Ty juz jesteś tyle po terminie co pokazuje Twoj suwaczek?? I nie wyslali Cie jeszcze na wywolanie??
Kurde u mnie raczej sie skończy na oxy. Ja to czulam od kad zaszlam w ciążę :/
Olka biedactwo. Nie denerwuj sie. Bedzie dobrze. Tylko sluchaj " starszych" :D i nie szalej juz. Kurde Ty juz tyle po porodzie a tu taka nieladna rana :/ a mowilas gin, ze zaszalalas w pologu z Michalem??
Lilijka super, ze masz juz papierek i jestes spokojniejsza :)
U mnie brzydka pogoda, ale ja i tak leze w lozku i walcze z moim przeziebieniem :) nie dam mu sie.

Wg okresu miałam na 1.03 a wg usg na 8.03. Kazał się sugerować ta z usg, bo mówił że okresy są nieregularne, mogło się coś poprzesuwac. A wg usg za każdym razem pokazywalo 8.03. Mam skierowanie do szpitala na piątek na wywołanie. Ale wiesz ja bym wolała bez tej oxy :(

U Ciebie chociaż się sugeruja data z usg. U mnie to roznica 10 dni i tez mam nieregularne i niestety nikt się tym nie sugeruje :/ mam nadzieję,że samo Cie wezmie. U mnie kolezanka miala sie zglosic na wywolanie a 2h wcześniej odeszly jej wody i akcja się sama zaczela. Takze nic straconego :)

Leniwcu jak taka przecena dzisiaj to ja też poprosze o moj termin :)


Ty za 5 dni masz wg usg termin? A jak nie urodzisz to kiedy na wywołanie masz iść?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg5npte2ht.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Blueberry gratuluję i zazdroszczę szybkiego i jak mniemam łatwego porodu :)

Kalae przykro mi, że tyle się nacierpiałaś i że odmówili ci znieczulenia :( odpoczywaj i napawaj się widokiem Antosi! Jak będziesz mieć chwile to oceń opiekę jaką ci tam fundują.

Ja już po wizycie. Ktg książkowe, bez skurczy. Szyjka też niewiele się zmieniła. Łatwiej przepuszcza jedynie palec niż ostatnio, nieco się skróciła i wyprostowała bo całą ciążę była jakby przyklejone wzdłuż macicy. No także tego...

Leniwiec mój mąż też obstawia, że urodzę w piątek. A akcja zacznie się w nocy. Zobaczymy!

Odnośnik do komentarza

Kalae gratulacje. Dobrze ze juz jestes po :-) trzymaj sie.
Bluberry gratulacje dla Was rowniez :-)
Jeju Misiakowata jeszcze sie nameczysz z tym cholernym zebem. Moze chociaz masz przerwe w drapaniu?
Ja siedze i chcialabym cos zjesc ale nie moge bo caly brzuch spiety. Juz mnie to wkurza. Ostatnio coraz bardziej

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madika i super :) Fajnie,że doszłyście z mamą o co cho Hani..super z ta woda najwazniejsze ,że działa :) Brawo:)

Olciaa gratulacje!!Ale Cie wymęczyli jejku...dobrze,że juz po wszystkim :)Odpoczywajcie teraz :*

KotkaB powodzenia jutro,trzymam kciuki :D
Lilijka papier jest,poluzuj uda :D
Haneczka dobrze,że już w domku :) W końcu na swoim terenie :D
Haniutku gratulacje..nie martw się o Zosię..dojdzie do siebie,odpoczywaj :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza
Gość olkaa135

jebana kurwa sluzba zdrowia... pojechalam, poszlam na gibekologie a lekarz:
"to noe wymaga hospitalizacji, przyjsc jutro ewentualnie... jest lekko zaczerwienione,ale leczenie czy w domu czy w szpitalu bedzie takie samo, trzeba czekac na wyciek z rany"

kurwa!!!stary pryk, chuj jeden... az sie poryczalam z tego wszystkiego Michalowi w ramie jak wyszlam z tego gabinetu... ehh...

Odnośnik do komentarza

Haniutek, Kaele, Blubery serdeczne gratulacje przywitania wasxych skarbow na swiecie!!!
Dzielne mamusie! Jestescie the best, kazda jedna!
niech sie malenstwa zdrowochowaja, a mleczko leje strumieniem:-)

Znow z leksza zazdroszczę. ...ze jestescie juz po!

Olka, moze pojedz do innego szpitala? Kurde powinni cie przzyjac. Jaja sobie robia!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza

Magdalenka śliczny ten ten Twój Mały książe jejciu:)
Nati oj jaka cudna królewna :D

Kalae Gartulacje :D Dobrze,że masz za sobą :)ale jak się wszczeliła jeszcze w dzien kobiet hihi
Odpoczywajcie,nie myśl o tym co było :D
Bluberry gratulacje..Spory chłopak i chyba w miarę szybko wszystko :D super :)

Madika w szale tych urodzonych dzieciaczków i szoku tego co czytam,nawet nie zajarzyłam tego Twojego dochodzenia :D

Nati,Ciąża dzieki:*
Ciąza no własnie swedzenie się nasila w czasie jak zasypiam,nie wazne czy w bólu czy nie..wku*wiające to ale MUSZĘ przezyć dla Matiego..popłaczę,pomarudzę i jakos daję rade :D..Tylko mi przykro,że musze mojego malucha karmic tabletkami..apap biore na pół 2 razy w ciągu doby i okłady plus antybiotyk..niby bezpiecznie,ale jakoś mam wyrzuty sumienia
Wkurzam się tylko,bo Miniuś na dzień kobiet kupił mi 2 czekolady Wedla truskawkowe,które ubóstwiam,a boję sie jeść :((( buu

Olka tez bym się wkurzyla..masakra jakaś..opieka zasrana ;/

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

EwelinaCzcz
Sylwia921125
EwelinaCzcz
Sylwia921125
Haniutek nawet nie wiesz jak mi ulzylo jak zobaczylan Twoj post. Super, ze sie odezwalas :) będzie wszystko dobrze. Zobaczysz. Dużo zdrowka dla Ciebie i Zosi. Tule Was mocno :*
Magdalenka sliczny Wojtus :)
EwelinaCzcz Ty juz jesteś tyle po terminie co pokazuje Twoj suwaczek?? I nie wyslali Cie jeszcze na wywolanie??
Kurde u mnie raczej sie skończy na oxy. Ja to czulam od kad zaszlam w ciążę :/
Olka biedactwo. Nie denerwuj sie. Bedzie dobrze. Tylko sluchaj " starszych" :D i nie szalej juz. Kurde Ty juz tyle po porodzie a tu taka nieladna rana :/ a mowilas gin, ze zaszalalas w pologu z Michalem??
Lilijka super, ze masz juz papierek i jestes spokojniejsza :)
U mnie brzydka pogoda, ale ja i tak leze w lozku i walcze z moim przeziebieniem :) nie dam mu sie.

Wg okresu miałam na 1.03 a wg usg na 8.03. Kazał się sugerować ta z usg, bo mówił że okresy są nieregularne, mogło się coś poprzesuwac. A wg usg za każdym razem pokazywalo 8.03. Mam skierowanie do szpitala na piątek na wywołanie. Ale wiesz ja bym wolała bez tej oxy :(

U Ciebie chociaż się sugeruja data z usg. U mnie to roznica 10 dni i tez mam nieregularne i niestety nikt się tym nie sugeruje :/ mam nadzieję,że samo Cie wezmie. U mnie kolezanka miala sie zglosic na wywolanie a 2h wcześniej odeszly jej wody i akcja się sama zaczela. Takze nic straconego :)

Leniwcu jak taka przecena dzisiaj to ja też poprosze o moj termin :)


Ty za 5 dni masz wg usg termin? A jak nie urodzisz to kiedy na wywołanie masz iść?

W sumie ja sobie tylko na podstawie pierwszego usg sobie obliczylam na 24.03. Według om mam na 14.03. A na wywolanie mam się zglosic 21.03.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Uda poluźniłam już jak wychodziłam rano z tym papierkiem :) swoją drogą przykre jest to, że nie chcą ulżyć kobiecie, która męczy się kilka godzin i to dla zasady bo wcześniej nie wyczekała się w poczekalni godzinę by z anestezjologiem pogadać krócej niż 5 minut!

Olka miałam nie komentować już twojej rany bo odnoszę wrażenie, że dobrych rad nie chcesz słuchać ale wróć lepiej na ip i nie daj się spławić! Ta rana wygląda paskudnie, a ma ponad miesiąc i dawno powinna być wygojona. Jeśli znowu trafisz na tego buca to spytaj się czy weźmie odpowiedzialność jeśli wda się zakażenie i poproś o opinię innego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka851

No moje Drogie KALAE, BLUBERY gratuluje i witam w gronie rozpakowanych. Kalae ale godzina narodzin niesamowita:) prezencik dla Mamy, żeby bol wynagrodzic.
Ja tu poscik pisze a mi Wojtus cmoka jakby buzi chciał dać:D pewnie to dla wszystkich marcowej z okazji dnia kobiet...spoznione;)
Nati mnie nacieli ale boli każdego dnia mniej. Swoja droga też się boje o szwy bo jak kichnel ostatnio to myślałam ze się rozeszly:D

EwelinaCzcz nie ma się co bać oxy czy z nią czy bez skurcze i tak muszą być a to może przyspieszyć i skróci czas porodu. Będzie dobrze i nie martw się na zapas
Olka jedz do innego szpitala albo do dobrego lekarza bo nie wygląda to najlepiej Bidulko.
Misiakowata współczuję, ale juz niedługo. Antybiotyk pomoże. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość Leniiiiiiiwiec

Ola, najlepiej popros o pisemna odmowe przyjecia. Zazwyczaj to dziala na takich kretynow.

Lilijka, licze, ze P.pomoze mi zarobic 4,5zl*

Bluberry, gratkiiiiii:) dzis wszystko tak szybko sie dzieje:-D fajnie!

Sylwia, mysle, ze urodzisz w srode**

Kalae, daj znac jak sie czujesz biedaku !

Dziewczeta, ktorym dzieciatko zrobilo taka kupe, ze zabrudzilo ubranka (=obsralo sie na wylot;))
Jeszcze z tym kikutem ciezko mi zapiac ladnie pieluche)...a wiec...jak to sprac ????!!!!;) te zielone, braziwe i zolte plamiska????macie jakis patent???:)

*cena netto
** +/- 10 godzin

Odnośnik do komentarza
Gość olkaaaa135

bylam w innym szpitalu.. tu to lekarz w ogole obrazony jak moglam przyjsc do nich z takim czyms... pierdole...o tej pisemnej odmowie to nawet nie pomyslalam, a w tym pierwszym szpitalu mowie, ze kazali mi przyjsc jak cos sie bedzie dzialo, to czemu mnie Pan odsyla... a on , ze nie ma co tu leczyc...aha..

jutro ide do mojej gin, zeby dala skierowanie i uj..

zaraz was lece nadrabiac :)!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakby ktos zapomniał to termin mam na 21.03 ale zaczął mi odchodzić czop:D z corka po odejściu czopu rodzilam tego samego dnia. Powiedziałam mężowi to biedny juz sie na niczym skupić nie może.
Czy to faktycznie ruszy, cos mnie tam ciągnie ale na razie jakiś mocno bolesnych skurczy nie ma.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...