Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

To mu to zamienia na roboty może, musisz się dowiedzieć żeby mama nie płaciła. I tak dokładnie jak wróci i zacznie podskakiwać dzwońce znów. Nie odpuszczajcie teraz. Ciężko jest ale pierwszy krok po tylu latach wykonany. Najgorzej ze strasznie w Polsce trudno o eksmisję.

Odnośnik do komentarza

Monimoni współczuje rownież, grunt to sie nie odwodnić. Ja taki hardcore przechodziłam w dzień egzaminu na specjalizacje w 5 tc. To była masakra. Dobrze, ze nie zwymiotowałem taksówkarzowi na siedzenie a było blisko.

Co do weksla dziewczyny godzin wpadła moja sąsiadka która bardzo dobrze zna właścicielkę. I dowiedziałam sie mianowicie tego ze wpadała do lokatorek i miały wspólne ciągi alkoholowe i mało tego, jak Maz ja wyrzucał pijana z domu to przychodziła tu spać.
Jestem podłamana biorąc pod uwagę to ze w umówię jest pkt mówiący ze jedenastokrotnie to ona nam użycza i moze w każdej chwili go zając.
Tak sie w stos do nas po chuju zachowała ze hoho.
Na dodatek moj wrócił z pracy za dnia chory i przezroczysty i tak sie zlękłam ze tonina mi tu włazi bo klucze w zamku trzeszczały a moj jic nie mówił ze bedzie.
Zbladlam.
Apropos sytuacji rodzinnych i innych patologii dostałam od pacjentki dzis książkę "matki które nie potrafią kochać" i kozę ona mi wytłumaczy o co chodzi mojej mamie.
A i misia szumisia:) aż sie wzruszyłam bo to piękny prezent.
Sylwia u mnie tez były wycieczki po opiece społecznej jak byłyśmy z siostra małe... Było ciezko, ale w kupie siła. Jak sobie teraz pomyśle, ze nie umiem powiedzieć ze mam rodzine która mnie kocha i wspiera tak wczesniej to jako tako funkcjonowało.
A z pozytywnych rzeczy to była dzis cudna pogoda ciepło i wiosennie sie zrobiło pod koniec dnia wyszło słoneczko i poszłyśmy sie z malutka przejść :)

Odnośnik do komentarza

~Józefina
Aga - szczesliwego rozwiazania...i spelniania marzen:)

Agusia - gratulacje...swietnie:)

U nas wszystko bylo niemalze idealnie i ksiazkowo, poza drobnymi problemami w 1 trymestrze. a od 31 tyg. mały słabo rosnie (teraz 33) i go monitorujemy. przybiera na wadze, ale wagowo jes spozniony dokladnie o 2 tyg:( i nie wiadomo dlaczego. wszystko wskazuje ze taka uroda, bo przeplywy idealne, lozysko ok, cukier, cisnienie, hormony tarczycy w normie. tylko ten brzuszek maly - reszta wymiarow prawidlowa. mam nadzieje ze nadrobi i nie bedzie hipotrofkiem:)

od kilku dni brzuch zaczal mi sie stawiac - wczesniej tego nie mialam. ale glownie jak chodze lub stoje, jak sie klade to ok. i zawroty glowy. ciaza to nie choroba, ale za to mnostwo upierdliwosci.

Moja też miała brzuszek mniejszy o 2,5 tygodnia w 32t 0d. Jutro mam kolejne usg (34t 0d) i zobaczymy, czy się coś poprawiło. Mam nadzieję, że i u Ciebie i u mnie maluszki nadrobią :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Monimoni współczuje rownież, grunt to sie nie odwodnić. Ja taki hardcore przechodziłam w dzień egzaminu na specjalizacje w 5 tc. To była masakra. Dobrze, ze nie zwymiotowałem taksówkarzowi na siedzenie a było blisko.

Co do weksla dziewczyny godzin wpadła moja sąsiadka która bardzo dobrze zna właścicielkę. I dowiedziałam sie mianowicie tego ze wpadała do lokatorek i miały wspólne ciągi alkoholowe i mało tego, jak Maz ja wyrzucał pijana z domu to przychodziła tu spać.
Jestem podłamana biorąc pod uwagę to ze w umówię jest pkt mówiący ze jedenastokrotnie to ona nam użycza i moze w każdej chwili go zając.
Tak sie w stos do nas po chuju zachowała ze hoho.
Na dodatek moj wrócił z pracy za dnia chory i przezroczysty i tak sie zlękłam ze tonina mi tu włazi bo klucze w zamku trzeszczały a moj jic nie mówił ze bedzie.
Zbladlam.
Apropos sytuacji rodzinnych i innych patologii dostałam od pacjentki dzis książkę "matki które nie potrafią kochać" i kozę ona mi wytłumaczy o co chodzi mojej mamie.
A i misia szumisia:) aż sie wzruszyłam bo to piękny prezent.
Sylwia u mnie tez były wycieczki po opiece społecznej jak byłyśmy z siostra małe... Było ciezko, ale w kupie siła. Jak sobie teraz pomyśle, ze nie umiem powiedzieć ze mam rodzine która mnie kocha i wspiera tak wczesniej to jako tako funkcjonowało.
A z pozytywnych rzeczy to była dzis cudna pogoda ciepło i wiosennie sie zrobiło pod koniec dnia wyszło słoneczko i poszłyśmy sie z malutka przejść :)

szukajcie od razu innego mieszkania, bo z tego beda same klopoty. Jak juz wam takie jazdy robi? Zerwijcie umowe, nie zaplaccie ostatniego czynszu, zeby pokryc sobie zwrot kaucji. Zadnego weksla nie podpisujcie. Jesli juz sie tak stalo, to trzeba podstepem go zdobyc, niby do przegladniecia i podrzec. Uciekajcie od tej chorej wlascicielki!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1rdnvc3liu.png

http://www.suwaczek.pl/cache/57f2833102.png

Odnośnik do komentarza
Gość leniwiec-radzi

lilijka, moze kup swojemu P.solpadeine? ja to bralam na migreny ale i na takie wlasnie stany chorobowe...
Wskazania:

Ból ostry i przewlekły, nerwobóle, bóle głowy, także migrenowe, bóle miesiączkowe, bóle kostne, stawowe i mięśniowe różnego pochodzenia, stany gorączkowe, przeziębienia i stany grypopodobne.

ta wersje do rozpuszczania

Odnośnik do komentarza

~Józefina
nati91, a ile ważyła w 32 t? bo maluszek w 33 wazyl 1620 g, czyli tyle ile przecietnie w 31 powinien:(

Ja dzisiaj byłam na usg i na 31t4d moje dziecko waży 2100... Urodze małe monstrum i tez sie troche martwie jak sobie dam rade... Ale dzieci rosną nieliniowo, moj miał teraz skok ogromny wagi, także jest szansa, że Wasze tez takowy zaliczą. Tego życze!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Haneczka, tez bym spieprzała jak najszybciej stamtąd. w ogóle dziwne jest że sami za swoje pieniądzze zrobiliście remont w wynajmowanym mieszkaniu, powinna albo odjąc wam od czynszu, albo oddac kase. na bank będzie wam wjezdzać na chatę, zwłaszcza że jeden pokój tak jakby jest jej a tylko go wam użycza (tak pisalas chyba??) nic dobrego z tego nie będzie. żeby nie było któregoś dniaa tak, że nie bedziecie mieli do czego wrócic. słyszałam już takie historie i naprawde, nic z tego dobrego nie było... sama kilka razy wynajmowałam, remonty robiliśmy ale kase oddawał albo w ramach czynszu albo oddawał gotówkę. przykro że sie wpirdzelliliscie w taki syf :(

Odnośnik do komentarza

Zu2ia też mam w zygzaki, tylko biało- czarną :-)
Skurcze ustały, trochę mi się brzuch stawia, dostaję jeszcze magnez w kroplówce, bo ferotenol mi odstawili.
Jutro zapadnie decyzja czy wracam jeszcze do domu czy już mnie trzymają do porodu :-)
Monimoni - smecta jest bardzo dobra na jelitówke - bierz i pij małe łyżeczki wody - łyżeczka co minutę po tym nie powinno być wymiotów.
Haneczkaa szukajcie nowego mieszkania - szkoda nerwów, weksel podpisany nawet 10 lat może być ważny, a jeśli pokój macie użyczony, to właścicielka może w każdej chwili przyjść i z niego chcieć skorzystać. Ja bym nie ryzykowała, tym bardziej jeśli ona bywa pod wpływem. ..
Józefina, Nati - trzymam kciuki za Maluszki, mój w 32tc ważył 1770g, teraz w 35tc 3000g, spokojnie na pewno Wasze skarby też już urosły :-)
Ściskam Was mocno
Misiakowata - jak po wizycie?
Jak się czujesz?

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Beznadziejna sprawa. Bo postawiła nas pod ściana. Ciezko teraz w naszym mieście znaleść mieszkanie conajmniej 2 pokojowe. Tanorzeprowadzka kosztowała nas masę nerw i pracy.
I jeszcze mi cwaniara mówi ze malarz uznał ze wcale nie herbaty tak brudno żeby tu odmalowywac.
Picza...
Nie dam rady przeprowadzić sie przed porodem. Wszystko dźwigaliśmy sami

Odnośnik do komentarza

Dzięki Leniwcu, na razie nie będę nic dodatkowo kupować bo lekarz przepisał mu leki w tym antybiotyk. Po powrocie od lekarza zmierzył temperaturę i było 38,5 st. ;/ mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Wczoraj już się eksmitował na kanapę, więc mamy z Groszką całe łóżko dla siebie :p
Leniwiec a jak Twoja wizyta?

Tę herbatkę z liści malin to można kupić w jakimś "zwykłym" sklepie? W aptece DOZ nie mieli a nie uśmiecha mi się szukania jakiś sklepów zielarskich.

Zuzia, Nika ładne są te torby, bardzo nawet ale taka kasa... hmm mam nadzieję, że ta wózkowa mi wystarczy bo jak nie to będę "zmuszona" się skusić na tę :)

Odnośnik do komentarza

Ja juz po wizycie , leze sobie spokojnie bo spac sie chce . lekarz stwierdzil ze szyjka moze sie juz powoli skracac bo to juz blisko porod o ile nie skraca sie drastycznie . pobral mi to badanie ale tylko z broszki :-D musialam 30 dyszki zabulic za to badanie ale nie musze nigdzie wozic oni to sami wysylaja gdzie trzeba .. Wizyta nastepna za 3 tyg , bedzie ktg ..

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza
Gość leniwieeeec

Lilijka87
Dzięki Leniwcu, na razie nie będę nic dodatkowo kupować bo lekarz przepisał mu leki w tym antybiotyk. Po powrocie od lekarza zmierzył temperaturę i było 38,5 st. ;/ mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Wczoraj już się eksmitował na kanapę, więc mamy z Groszką całe łóżko dla siebie :p
Leniwiec a jak Twoja wizyta?

Tę herbatkę z liści malin to można kupić w jakimś "zwykłym" sklepie? W aptece DOZ nie mieli a nie uśmiecha mi się szukania jakiś sklepów zielarskich.

Zuzia, Nika ładne są te torby, bardzo nawet ale taka kasa... hmm mam nadzieję, że ta wózkowa mi wystarczy bo jak nie to będę "zmuszona" się skusić na tę :)

aaaa nie wiedzialam, ze antybiotyk ma...
to wydobrzeje szybko:)
ja mam wizyte o 21 dopiero, ech...

Odnośnik do komentarza

majka16
Cześć dziewczyny. Ja już po wizycie i niestety musze leżeć. Szyjka skróciła się z 3,5 cm na 2 cm. Mam rozwarcie na ok. 2 cm. Mam brać luteine i magnez. Mam nadzieje ze do 37 tygodnie nie urodze a teraz jest dopiero 33+6 ale z tego co widzę to lekarz liczy to jako 33 tydzień a nie tak jak ja jako 34.

Majka dasz rade! Trzymamy kciuki a Ty zaciskaj nóżki do tego 37 tygodnia! Jakby nie patrzeć to ostatnie chwile kiedy możemy polezec przed urodzeniem dzieciaczkow ;) mój tekarz tez liczy tygodnie tak samo.

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Dzięki Leniwcu, na razie nie będę nic dodatkowo kupować bo lekarz przepisał mu leki w tym antybiotyk. Po powrocie od lekarza zmierzył temperaturę i było 38,5 st. ;/ mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Wczoraj już się eksmitował na kanapę, więc mamy z Groszką całe łóżko dla siebie :p
Leniwiec a jak Twoja wizyta?

Tę herbatkę z liści malin to można kupić w jakimś "zwykłym" sklepie? W aptece DOZ nie mieli a nie uśmiecha mi się szukania jakiś sklepów zielarskich.

Zuzia, Nika ładne są te torby, bardzo nawet ale taka kasa... hmm mam nadzieję, że ta wózkowa mi wystarczy bo jak nie to będę "zmuszona" się skusić na tę :)


Lilijka ja kupowalam w gemini. Ale to przy wiekszym zamowieniu bo samej sie nie oplaca. Wydaje mi sie ze w zwyklym sklepie trudno bedzie ja znalesc :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza
Gość olkaaaa135

Tu olka. Lewatywa zrobiona. Wywoluja skurcze bo dziecko sie rusza bsrdzo malo. Jesli nic sie nie ruszy podczas teho ktg to cesatka, jesli beda ruchy to probuje nayurlnie. Oksytocybe teraz podaja. Trzymsjcie kciuki. Ruchow brak ale tetbo ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...