Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leniwieccc

Haneczka, ja tez bym sie wyprowadzila, poki jeszcze jest czas.
To sie moze wydaje takie nieosiagalne, ale moze warto sprobowac. Bedzie was jakas obca baba nachodzic kiedy bedzie chciala. A gdzie spokoj dla Ciebie i maluszka ?
Nie ma co tego tez rozpamietywac. Kazdy w zyciu podejmuje decyzje, ktorych zaluje. Najwazniejsze, to nie byc ich niewolnikiem...

Odnośnik do komentarza

Olka trzymamy kciuki :-)

A ja dzisiaj miałam bardzo przyjemna rozmowę z sąsiadka mówi cos tam o kotach a za chwile " no bo wiesz gruba sie zrobiłaś ... a w ogóle schudniesz ?" Ja rozumiem mam te 15 kg więcej no i co za to mogę cieszę się że bede mieć dziecko a ona stara panna może dlatego tak mi przygadala ale nawet nie wiecie jak mi przykro :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjoucvrhlin.png

Odnośnik do komentarza

Megi2016
Olka trzymamy kciuki :-)

A ja dzisiaj miałam bardzo przyjemna rozmowę z sąsiadka mówi cos tam o kotach a za chwile " no bo wiesz gruba sie zrobiłaś ... a w ogóle schudniesz ?" Ja rozumiem mam te 15 kg więcej no i co za to mogę cieszę się że bede mieć dziecko a ona stara panna może dlatego tak mi przygadala ale nawet nie wiecie jak mi przykro :-(

ja pierdole, sorry bo innego slowa znalezc nie mogę. i co powiedziałaś? bo bym jej powiedziała, że raz , ch... jj do tego a dwa, bedziesz wyglądać lepiej niz ona . masakra. nienawidze takich ludzi

nie przejmuj się, stara pipa zazdrosnica :)

Odnośnik do komentarza

Megi2016
Olka trzymamy kciuki :-)

A ja dzisiaj miałam bardzo przyjemna rozmowę z sąsiadka mówi cos tam o kotach a za chwile " no bo wiesz gruba sie zrobiłaś ... a w ogóle schudniesz ?" Ja rozumiem mam te 15 kg więcej no i co za to mogę cieszę się że bede mieć dziecko a ona stara panna może dlatego tak mi przygadala ale nawet nie wiecie jak mi przykro :-(

ja pierdole, sorry bo innego slowa znalezc nie mogę. i co powiedziałaś? bo bym jej powiedziała, że raz , ch... jj do tego a dwa, bedziesz wyglądać lepiej niz ona . masakra. nienawidze takich ludzi

nie przejmuj się, stara pipa zazdrosnica :)

Odnośnik do komentarza

Mego ale czym ty sie przejmujesz? Jak mi ktos mówi ze przytylam to potwierdzam, w końcu przytylam niewątpliwie 21 kg. Dziwne żebym chudla w ciąży. No nie wiem, jakos w ogole mnie to nie rusza. Ty schudniesz a ona madrzejsza sie nie zrobi takze luzik ;) bardziej bym się przejela gdybym nie była w ciąży a ltos by mi tak palnął.

Olka powodzenia.
Kamilla wpisz sobie w Google "jak zarejestrować konto w zus" i chyba pierwszy od góry jest taki fajny ilustrowany poradnik krok po kroku. Tez dzis szukalam.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

Renia wiem widziałam i próbowałam wszystko zrobić według instrukcji. Tylko jak klikam zarejestruj przez epuap to w ogóle mi się nie otwiera żadna nowa strona, nic sie nie dzieje tak jak w instrukcji. zadzwonie jutro do zusu i zapytam o co chodzi bo mnie już to tak wkurzyło że zaraz coś rozwale :D zawsze jak coś szybko chce zrobić i na czymś mi baardzo zależy to sie nie udaje :P

Odnośnik do komentarza

kamillla
Renia wiem widziałam i próbowałam wszystko zrobić według instrukcji. Tylko jak klikam zarejestruj przez epuap to w ogóle mi się nie otwiera żadna nowa strona, nic sie nie dzieje tak jak w instrukcji. zadzwonie jutro do zusu i zapytam o co chodzi bo mnie już to tak wkurzyło że zaraz coś rozwale :D zawsze jak coś szybko chce zrobić i na czymś mi baardzo zależy to sie nie udaje :P

wylacz blokowanie reklam na stronie, zobacz czy blokowane masz okna dodatkowo wyskakujace

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...