Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilijka87

Narazie nic nie wyskoczyło, tylko piecze :(
Zapomniałam pochwalić Radą, śliczna kota! No i wyjątkowa bo rude kotki to rzadkość! A sen o niedźwiedziu... WTF?! Dobrze u Ciebie pod kopułą? :p a może to alegoria do Twojego Francuzika :p nie wiem, może za bardzo wygolony lub wręcz przeciwnie :p

Odnośnik do komentarza

misiakowata30

Leniwiec hehehehe..To wiesz tam wkładke załóż do kina,bo jak niedzwiedzia zobaczysz to roznie moze byc..a skubany zagrał oskarowo ehheheheh :D


My oglądaliśmy ten film na cda i faktycznie, śmialiśmy się, że to misiek dostanie Oscara a nie Leonardo :D

Ja po obiadku, mężu do księgowej pojechał, później ma zrobić zakupy w Lidlu i swojej żonie w aptece.
A jak wróci jakis film obejrzymy sobie..

Lilijka, ja jak się w zeszłym tygododniu oparzyłam (na szczęście nie brzuch tylko uda) to do tej pory mam po pęcherzuu strupa i całe czerwone dokoła.. :/

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Narazie nic nie wyskoczyło, tylko piecze :(
Zapomniałam pochwalić Radą, śliczna kota! No i wyjątkowa bo rude kotki to rzadkość! A sen o niedźwiedziu... WTF?! Dobrze u Ciebie pod kopułą? :p a może to alegoria do Twojego Francuzika :p nie wiem, może za bardzo wygolony lub wręcz przeciwnie :p

No, tym bardziej, ze mowie na niego "Mis" hahahhaha;))

To maznij sobie czyms- masc alantan masz ?

Przez Was jak zobacze jutro niedzwiedzia to chyba wybuchne ze smiechu;))) albo czegos innego ...:> :p

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

A ja dzis wypralam posciele i wywiesilam na dwor i wlasnie je przynioslam i takim wiaterkiem swiezym pachnie mmmmmmmmmm... juz to kiedys pisalam ale powtorze szkoda ze tu nie ma przycisku lubie to ! Bo taka mam polewke z tych waszych co nie ktorych wpisow ze maz sie patrzy na mnie jak na idiotke , a synek sie pyta mamusiu w porzadku ? :-D jestescie niesamowite wariatki :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87zbmhrylvm8oa.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hpk9yj3gom.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Renatka, ja mam to samo (tylko w wersji bez syna, ale koty tez na mnie czasem dziwnie patrza;)))

Warto bylo zajsc w ciaze chociazby dla Marcoweczek ! :-D
Moglybysmy jeszcze raz sie umowic i zajsc w tym samym
czasie albo zalozyc grupe "urojona ciaza";)))

założymy forum marcóweczki po ciąży

Odnośnik do komentarza

Leniwiec zgadzam sie :) warto bylo zajsc w ciaze i trafic na to forum :)

Olka bardzo sie ciesze, ze juz wracacie z Majeczka do domku, ze jest na tyle silna :) mam nadzieje, że w domu będziesz dodawać wiecej zdjęć Malej :) a zdjęcie z bananem ... obledne :)

Felcia, Justi widzę, że Wasze Maleństwa juz ladnie przybraly na wadze :)

Madika, ale pojechalas tesciowej :) nalezalo jej sie :)

Siostra mi napisala tylko sms, ze dzownila do mamy i ze masakra. Ale ma duzo pracy i pogadamy dopiero jak wroci. To wszystko idzie nie w ta strone co powinno :/ dzięki za odpowiedzi i wsparcie.

Wg to jakies skurcze mnie dzisiaj lapia. Czasem nawet bolesne i brzuch sie napina. Dzwonili, ze lozeczko jest do odebrania. Najwyższy czas bo w tym stresie Urodze szybciej.

Mamusie w szpitalach trzymajcie sie cieplutko :*

Renatka to widzę, że maz gotowy do dzialania :) mysle, ze gdybyście nie mieszkali z tesciowa to cala sytuacja by inaczej wygladala... dobrze, ze chociaż tescia masz z glowy. Chociaz nie do konca bo mowilas, ze codziennie przychodzi do Was.

Odnośnik do komentarza

Madika
Wiecie co bym zjadla... Kapuste kiszona :D Ale smaka sobie narobilam...

Ooo a pamietacie takie budki z lat 90 gdzir hamburhery z surowkami sprzedawali??? Takie wielkie i wypchane buly!!!! Jejku dala bym sie pociac za takiego jednego :D

A Hania tez ki chce przez pepek wyskoczyc... Wiec lacze sie z Wami w bolu dziewczyny... Musimy byc dzielne i sie dzieciakom nie dawac :D


Madiczka ale w Łodzi jeszcze takie sa pamietasz te przy starym centralu ? Tam to sa takie wypasne z masa suroweczek mniaaaamm!!
Ola Gratuluje ze juz w domciu az zazdroszcze.
Aga widze ze my podobnie mnie dzis na wadze tez mnie pokazuje a przeciez jem ostatnio jak nie ja zupełnie:)
Ale miałam sen na chwile zasnełam i po chwili sie zrywam coreczka pyta co sie stało a ja ze mleka nie mamy:))) Sniło mi sie ze byłam na zakupach i mi wypadło dziecko prosto do wozka i tak mocno płakało a ja mu nie miałam co dac bo mleka nie było:)))
Leniwcu masz kota takiego o jakim marzy moja corka ma byc rudy i koniec :)
A krowka uszyta piekna normalnie takie muuu wypasione ze szok:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
~kalae
leniwiec_leniwiec
Renatka, ja mam to samo (tylko w wersji bez syna, ale koty tez na mnie czasem dziwnie patrza;)))

Warto bylo zajsc w ciaze chociazby dla Marcoweczek ! :-D
Moglybysmy jeszcze raz sie umowic i zajsc w tym samym
czasie albo zalozyc grupe "urojona ciaza";)))

założymy forum marcóweczki po ciąży

Marcowieczki - reaktywacja !

to trzeba maj/czerwiec zacząć starania :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Nie mam w domu nic na oparzenia ale posmarowałam linomagiem, może pomoże.

Nie wiem jak wy ale ja na pierwsze urodziny Groszki chciałabym być znowu w ciąży albo zaraz po nich :)

Dżizus musiałam przez przypadek wyłączyć lodówkę popołudniu :/ wszystko z zamrażarki poszło się je*ać, ahh szkoda moich lodów! A tym samym na kolację wprosił się tuńczyk :p

Leniwiec, wiedziałam! Wiedziałam, że ten niedźwiedź odnosi się do T.! To co jest owłosiony jak ten niedźwiedź? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...