Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Stokrotka trzymam kciuki za pomyślny przebieg :)
Ja właśnie po wizycie. Co najważniejsze A mnie najbardziej cieszy to ze z malutka wszystko ok przekrecila się główką w dół. Szyjka się skrocila i rozwarcie na palec po Nowym roku mam się umówić na ktg do szpitala. Teraz mój cel dotrwać do 1.01.2016 na kolejna wizyte jestem umowiona na 13.01 ale lekarz raczej wątpi ze do niej dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 11t

Cześć dziewczyny. Ale tu się dzieje... Poród za porodem :)) gratuluję i trzymam kciuki. Ja w poniedziałek miałem wizytę kontrolna. Szyjka na opuszek palca, czop wypadł mi dwa dni temu... I te skórcze, bóle krocza, pachwin... Nie mogę czasem wytrzymać i płacze dzień wieczór, noc...Już mam dość i chce juz urodzić. Mały jak się wypnie to poprostu jakaś masakra :( 38 tydzień mały 3100. Buziaki dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Welka.....no dawno się tak nie uśmiałam Twoimi wpisami ale.rozumiem Cię doskonale bo miałam ostatnio to samo aż w końcu napisali ze nie mogę dodać komentarza bo jest ich już za dużo. Nie przejmuj się kochana i ćwicz cierpliwosc:))))))
u mnie spokój. Mały się wierci i szykujemy się do świąt. Powinny być spokojne ale sytuacja stokrotki pokazuje jak wszystko może się diametralnie zmienic.
najważniejsze że torby spakowane i wszystko gotowe. Paulina odzywaj się bo to chyba już niedługo i u Ciebie :)
Miłego dnia brzuchatki te rozpakowaniu i te spakowane:*** Niech to będą spokojne swieta

http://s2.suwaczek.com/201601131762.png

Odnośnik do komentarza

Mama amelii wspolczuje nerwow i stresu i to na koncowce, 3mam kciuki zeby wszystko bylo wporzadku. Jakas masakra co sie dzieje, niektorzy lekarze powinni chyba zmienic profesje.
Jejku, ale sie dzieje. Wytrwa ktos do stycznia? Fasolka, stokrotka badzcie dzielne, powodzenia i dajcie znac co u Was jak tylko bedziecie mogly :)
MamaAleksandra i monka89 ja az takich boli nie mam za to mam nieprzyjemne klocie w kroku i boje sie chodzic bo mam schiza ze to szyjka znowu sie skraca. Mam jednak nadzieje wytrwac do stycznia.

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxdqk3g63z7mja.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73195.png

Odnośnik do komentarza

mama_amelii Mi wynik toxo wyszedł jeden pow. 5000 (igg) a drugi wątpliwy(igm) (z października poprzedniego roku) i mój lekarz powiedział, że toksplazmoza już mi nie grozi i do końca życia już nie, się badać bo jak pisała Welka tylko pierwotne zakażenie jest groźne dla dziecka. Wynik widziało dwóch lekarzy i żaden się nie doczepił także może będzie dobrze! Nie martw się bo w naszym stanie żadne nerwy nie pomagają... Trzymam kciuki oby było wszystko dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...