Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, witaj Hunnybunny - ja 2 raz w tyg. plywam i 2 raz chodze na taka silownie miejska w parku, czyli staram sie 4 godziny tyg cwiczyc. Niezapominajka chodzi na joge, to tez super sprawa, bo tam sie uczy technik relaks. i oddechu. Przed ciaza musze sobie tylko powtorzyc, jak sie powinno oddychac w kazdej fazie. Przy pierwszym porodzie polozna sie na mnie doslownie darla, ze nie oddycha, a ja na nia, ze przeciez oddycham;)

Odnośnik do komentarza

kasienkka90 ja też jutro mam wizytę. Mam nadzieję że również w końcu poznam płeć. Już się doczekać nie mogę. Ciągle mam przeczucie że to będzie dziewczynka. Po wizycie chce kupić jakieś pierwsze ubranko, żebym mogła sobie na nie patrzeć i się cieszyć :) Już nie mogę się doczekać jak dzidziuś będzie z nami. To będą piękne święta. U mnie w rodzinie nie było do tej pory bobasków. Mam dwie siostry i brata. Jedna siostra jest starsza 3lata ale na razie skupia się na pracy i dziecko planują za niedługo. Druga siostra i brat młodsi- studenci. Na razie się uczą. Mój mąż jest jedynakiem. Zarówno rodzice jak i teściowie będą pierwszy raz dziadkami. Siostry już się śmieją że będą mieszkać u mnie

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Beatka90 to bardzo ekscytujace pierwsze dziecko w rodzinie;) u nas moja mlodsza siostra ma 15miesieczna corke,siostra przyrodnia wlasnie urodzila,a siostra meza w lutym urodzila juz trzecie,wiec nie bedzie tej samej ekscytacji rodzinnej;)
No ,ale dla nas to jest wielkie przezycie, bo nasze pierwsze. Ogolnie to czuje sie strasznie stara jak patrze na to ile macie lat. Jest jeszcze ktos po 30stce kto oczekuje pierwszego bobaska czy jestem jedyna tak do tylu?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Ja takiego bobasa nawet na rękach nie trzymałam. Kąpanie, przewijanie, karmienie piersią to wszystko jakiś kosmos. Kupiłam smoczek i taką malutką szczoteczkę do włosów. Wszyscy byli zachwyceni :-) To jest takie słodkie. Przy pierwszym dziecku nawet głupi smoczek to jest coś super :-) Teraz jestem na etapie odróżniania co to są body, co pajac a co śpiochy. Myślę w co to dziecko ubrać jak będzie zima

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

beatka- jestesmy razem wobec tego,bo moja wiedza na temat dzieci jest 0. Raz gadalam z siostrzenica? - chyba miala wtedy 5 lat i pieprzylam do niej jak do malej dzidzi na co kuzynka na mnie spojrzala i stwierdzila,ze widac,ze nie mam nic do czynienia z dziecmi :D a mloda patrzyla na mnie jak na wariatke ;-] moj kontakt z dziecmi byl ograniczony do spojrzenia w autobusie do wozka obcych :PP
Takze łacze sie w nadziei z mamami, dla ktorych to bedzie nie lada wyczyn :P

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

My też rozpoczynamy temat dzieci w najbliżzej rodzinie :) nasi rodzice po raz pierwszy zostaną dziadkami, wszyscy już by chcieli, żeby bobo było na świecie :D :D
Ja też tylko z daleka widziałam noworodki, a dzieci w wieku 3 lata wzywż wręcz unikałam, bo nie lubię ich jazgotu :P :P
13.08 kolejna wizyta, powiedzcie mi, czy USG połówkowe można zrobić w wersji 3D/4D? Chciałabym połączyć przyjemne z pożytecznym :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

U mnie w tym roku pojawi się 3 mały dzieci bo moje dwie bratowe są w ciąży jedna ma na październik i będzie mieć synka a druga ma na 29 grudnia czyli 1 dzień przede mną :D

A najmłodsze dziecko w rodzinie jest u mojej siostry chłopczyk ma 2,5 roczku i jest z 30 grudnia :D I właśnie ta siostra już zaczyna mi przywozić różne rzeczy dla maluszka bo ma dziewczynkę starszą i chłopczyka więc niezależnie od tego jakiej płci będzie nasze maleństwo dostane pełno ślicznych ubranek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3os65gf8u1tiki.png

Odnośnik do komentarza

Hunnybunny- ja mam 38 lat i jest tu jeszcze trzy mamy 35plus, takze nie jestes najstarsza. Wlasnie dziewczyny, co do smokow. Bedac w Stanach zauwazylam, przynajmniej tak bylo w rodzinach zydowskich, ze dzieciom od narodzenia nie dawali smoczkow. Pozniej majac mojego pierwszego przeczytalam, ze smoki wplywaja na wady zgryzu i prochnice zebow. Wiec mojego tez wychowalam bez smoka. Fakt jest taki, ze ma zgryz w porzadku i jak na razie do 9 roku zycia zero prochnicy. Bylismy tylko na lakowaniu i zdjeciu kamienia/osadu. Nie wiem ile w tym faktu ile mitu, ale ja sprobuje i drugiego wychowac bez smoka.

Odnośnik do komentarza

dorisW hurra;) ja wprawdzie skonczylam juz 31 w tym roku i tak mi jakos bylo smutno,bo zawsze bardzo chcialam miec dzieci,ale do tej pory z wielu przyczyn nie mialam takiej mozliwosci. Potem znowu z kolei poronienie:( i znowu sie odwleklo troszke.
A tak wogole dziewczyny ile chcialybyscie miec dzieci? Mielismy ostatnio ze znajomymi dyskusje na temat posiadania jedynaka. Ile wam sie marzy?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Mj25 gratuluję córci:)

Jednak ostatnio chyba więcej dziewczynek zaczęło się pokazywać u nas w grupie bo wcześniej była przewaga chłopców.

Ja też byłam dziś na usg (2gie połowkowe. Na pierwszym pan dr powiedział ze z serduszkiem na 95%jest wszytko ok. Nie mógł na sto procent powiedzieć bo niunia się tak ułożyła ze jakiś delikatny cień padał. No i mimo wszystko zalecił powtórne usg po miesiacu). Nie dawało mi to spokoju wiec poszłam dzis. Całe szczęście niunia zdrowa jak ryba, wszystko ok nie potrzebnie się martwiłam. Ostatnio ważyła 330 teraz po 2 tyg - 450g. No i pan dr potwierdził płeć także bez niespodzianek :)

Mj25 macie już imie wybrane? Kurcze my nie możemy się zdecydować w ogóle. Mamy kilka typów ale żeby już coś konkretnego wybrać to ciężko :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...