Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammr ja korzystałam z tej strony, opinie można też znaleść na bangla.pl generalnie moim zdaniem warto zwracac uwagę na ocene adac (choć czasem czytalam że ich opinie bywają stronnicze) musi pasować do wózka i dla mnie istotne było wpięcie w isofix, co w przypadku fotelików 0-13kg wiąże się z kupnem bazy.
My zdecydowaliśmy się na Maci Cosi Cabrio Fix z bazą Easyfix.

Odnośnik do komentarza

Co do męża to ja mam skarb prawdziwy. Żadnych takich sytuacji o jakich piszecie nigdy nie przeżyłam, bogu dzięki. Choć charakter ma trudny my się dogadujemy doskonale.
Z problemow rodzinnych to mam tylko konflikt z bratem. 3 miesiące temu zrobil mi przykrośc więc powiedzialam, że póki mnie nie przeprosi nie zamierzam się odzywac. Mama teraz co jakiś czas chce bym odpuściła, ale on jest mlody i powinien się nauczyć, że przepraszać też trzeba umieć. Też mi to ciąży bo byliśmy blisko, a teraz nawet do mnie nie zadzwonil spytać jak wylądowalam na ip. Trudno, moze się kiedys ocknie...

Odnośnik do komentarza

Czy któras z waz czuje ból w prawym boku. Moj jest ułożony główkowo i z tej strony ma nogi, a od tygodnia odczuwam tu tak z 5-7 cm pod piersią taki kłujący ból, jak wkłada mi tam noge. Zastanawiam się co to może być? Wątroba? W środę spytam lekarza, pewnie to już tak do porodu będzie bo ma co raz mniej miejsca, ale to strasznie nie przyjemne jest.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie o to chodzi, że torbiel była wykryta nie dziś na tym gorszym tylko ostatnio prywatnie na usg. Tam już był dużo lepszy aparat a dziś na tym gorszym tylko wyszło, że się powiększa. Będę dawała znać ale pojadę do Lublina dopiero w następnym tygodniu bo narazie przeraża mnie ta salmonella co tam wykryli i wolę trochę odczekać. I nie mam narazie czym pojechać. Czytałam na stronie szpitala, że ograniczyli odwiedziny tylko do jednej osoby na pacjenta. :(

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Natka z tego co wiem,wszystkie oddziały pracują już normalnie i to nie była salmonella. Ja to bym chyba nie dała rady wytrzymać do następnego tygodnia ,ale rozumiem ,że nie zawsze można wszystko rozwiązać logistycznie tak żeby dobrze było.Ja jak pojechałam też do lublina z tymi skurczami to ze spakowaną torbą na pobyt chociaż nawet nie wiedziałam ,że zostanę,ale ponieważ mam 60km w jedną stronę to zdawałam sobie sprawę ,że nikt nie będzie jeździł w te i nazad.Mąż przyjechał do mnie z chłopakami dopiero po 3 dniach,na szczęście mój tata mnie odwiedzał i przyjaciółka

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Madziulka ubranka super. Będzie mały elegancik :-) Ps: Mam taką samą narzutę na łóżko świeżo kupioną
Ignesse mnie boli w prawym boku od dłuższego czasu. Lekarz powiedział że to może być od wątroby albo zastój od pęcherzyka żółciowego. Oczywiście związane jest to z tym że wszystko jest ściśnięte jak urósł brzuch. Nic się na to nie poradzi. Jedynie starać się jeść mniej smażonego. Mała też leży główką w dół i jak zacznie kopać to boli jeszcze bardziej. Do tego często odczuwam ból w prawej łopatce i mam grubszy brzuch z prawej strony. Czasem to takie wybrzuszenie się robi. Hania upodobała sobie tą stronę.

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Jest to torbiel jajnika u córeczki, która powstała prawdopodobnie przez hormony i niestety nie da się wyleczyć lekami. Czytałam troche i w niektórych przypadkach się wchłaniała a czasem operacja była nirunikniona. Poza tym to już 33tc a może pzez to być poród przedwczesny. Jakas Kobieta urodziła w 34 tygodniu więc muszę jutro uzupełnić wyprawkę, bo mąż jest nieporadny w takich sprawach i nie da rady sam zrobić zakupów a trochę tego brakuje.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Natka na zajęciach w szkole rodzenia mówili nam, że to był rotawirus typowy, kilkoro pacjentów miało biegunkę i wymioty. Noworodek żaden tego nie złapał. Przez 2 tyg nie było przyjęć. Teraz już drugi tydzień szpital działa normalnie.
Ja już po wizycie. Szyjka długa, twarda, zamknięta. Mały nadal w położeniu miednicowym. Lekarz wyznaczył mi kolejną wizytę za miesiąc to będzie już początek 38 tyg. Wtedy podejmie decyzję czy będzie cesarka. Jeśli tak to termin wyznaczy mi tydzień przed terminem porodu naturalnego. Jak wróciłam do domu to się zorientowałam, że nie kazał mi badań żadnych zrobić na następną wizytę. I tak się zastanawiam czy to normalne bo zawsze miałam krew, mocz albo jeszcze jakieś inne.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki. Ja dziś też po wizycie mega przeszczęśliwa...w końcu. 3 tydzien ogarniam dietkę i gdyby nie chorobą, która mnie dopadła od czwartku cukier miałabym rewelacyjny. Przestawiłam się już na nowy tryb życia i daję radę.
Mała moja Niunia położona bardzo nisko główką w dół stąd te moje nocne perypetie z sikaniem no a jeśli chodzi o twardnienie brzuszka to za dużo się forsuję, muszę z lekka przystopować z moimi spacerkami i sprzątaniem. Mała waży 1680 i zaczynamy 31 tydzień :D. Będę miała cesarkę w moim wymarzonym szpitalu, i nawet jeśli okaże się, że będę musiała brać insulinę to i tak mój lekarz bierze mnie w ciemno. Jeśli nie urodzę wcześniej to max 17 grudnia będę już tulić moją malutką w ramionach :D
Nadal jestem w trakcie remontu ale już bliżej jak dalej i mam nadzieję, że do końca października już skończone będzie i będę mogła odpocząć :D
Pozdrawiam wszystkie Mamusie

Odnośnik do komentarza

Natalia dobrze że wszystko oki. Malutka ładnie rośnie. Na święta na pewno będzie z Wami :-)
Aga moja Hania też szaleje w brzuszku choć ma takie fazy. Czasem bardziej, czasem mniej. Tacie nie chce się ujawnić. Jak tylko trzyma rękę lub się patrzy to ona nawet nie drgnie. Teraz nie są to już pojedyncze kopniaki czy boksy tylko czuje jakby cała się przeciągała. Wtedy brzuch idzie w lewo, w prawo itd. A czasem wypchnie się tylko z prawej strony. Czuje wtedy taką twardą kulę z boku koło pępka aż skóry brakuje :-) Poza tym to strasznie swędzi mnie brzuch. Nie mam rozstępów ale zawsze mogą się pojawić. Was też tak swędzi? Smaruję się oczywiście. Poza tym w koło sutków pojawiły mi się takie białe kropeczki. Może mleko się produkuje :-)
Łóżeczko mam już złożone. Czeka tylko na lokatorkę. Na razie sam becik śpi sobie na materacyku. Miałam pieluchy tetrowe prać i wieszać na podwórku a tu śnieg! Trzeba będzie na strychu

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Natalia 31 bardzo Ci dziekuje za obadanie sytuacji, coraz mniej jest ludzi chetnych do pomocy innym, dlatego jestem Ci bardzo wdzieczna, dziekuje i cieszę się, że z maluszkiem wszystko w porzadku :)

Andzia czekamy na relacje i trzymamy mocno kciukasy!

Ja nie moge spać, bo zgaga mnie męczy, wczesniej tego nie mialam a od 3 dni jak juz sie kładę do łóżka zaczyna się i nie daje spokoju. Poza tym mały kopie, ma fazy, zawsze rano, po śniadaniu i wieczorem, w ciagu dnia jak leze tez sie wierci, czasem daje tak mocne kuksance wlasnie chyba w wątrobę.

A no i lezac ma lewym boku czasem czuje bicie swego serca az za mocno, cała soba, niezbyt przyjemne uczucie. Tlumacze sobie, ze teraz moje serducho musi pompowac krew za dwóch. Też tak macie? Czy to raczej coś co powinno niepokoić?

http://fajnamama.pl/suwaczki/oum5h5w.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...