Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Annmm mamy zdaje się zbieżnośc w kilku punktach życiowych - i wiek nasz i wiek dzieci ;) a jak starszy syn podchodzi do rodzeństwa? Adaś zachwycony i pełen entuzjazmu :) ja po hockach z pierwszych miesięcy ciąży i wobec niefajnej sytuacji w rozpadającym się związku jestem nieco rozchwiana emocjonalnie. Na szczęście maluch jest zdrowy, a ja czuje sie dobrze. Trzymam kciuki za dziewczyny w szpitalu - zaliczyłam juz też hospotalizację i wiem jak to przygnebia, z drugiej strony jednak daje poczucie bezpieczeństwa, że cała ta machina czuwa nad bezpieczeństwem dotrwania do finiszu :)
i dzien dobry kolejnej mamie :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, będzie dobrze. A ja gdzieś przeoczyłam wpis Twój Veronika, trzymaj się, a na zakupy jeszcze przyjdzie czas. Ja to w ogóle nic a nic nie kupiłam i zamierzam coś zacząć we wrześniu.
Milak, zazdroszczę Ci podejścia synka, bo z moim to różnie, ale generalnie, nie cieszy się :(:(, co mnie zaczyna przerażać.
Staram mu się tłumaczyć na wszelkie sposoby, ale na razie nic.
A wiesz, może w Twoim przypadku właśnie dziecko spowoduje naprawienie relacji z mężem... znam przynajmniej dwie takie pary. Fajnie, ze do nas dołączyłaś :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamy :-) alez popularny ten 13. 12 :-). Do tych kobitek, ktore leza w szpitalu badz maja wskazania do lezenia- trzymamy kciuki za pomyslny obrot sprawy. A propo lozyska z przodu-tez takie mam, ale lekarz absolutnie mowil, ze wszystko w najlepszym porzadku. Bede miala zywe dziecko, bo szaleje naprawde czesto :-). Dzis pierwsze moje zakupy, za 10 zl kupilam cala reklamowke ciuszkow- naprawde slicznych i wszystko z lumpika. Ale cala lista czeka, wole teraz zaczac, bo wrzesien to juz szkola- tez wyprawka. I wydaje mi sie, ze zimą po prostu nie bedzie mi sie chcialo latac po sklepach- opatulona a w srodku bede sie grzac. Czekam tez na okazje na Olx, zeby kupic wozek.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Veronica a Ty jestes w szpitalu czy w domku?Cos mi sie kojarzy, ze w szpitalu- pytam, bo widzialam sie dzis z kuzynka meza- od 6 miesiaca miala 3 cm rozwarcia, ale byla w domu. Dopiero po terminie wzieli ja na oddzial. Ale opowiadala mi jak sie porod zaczal: nie kapnela sie, bo myslala, ze jej nerki przewialo- bolal ja kregoslup. Poszla po leki a tu 7 cm i rodzimy! Zero skurczy. A tak zeby Cie pocieszyc, to ma sliczną trzytygodniowa corcie. Takze wierze, ze w Twoim przypadku tez tak bedzie.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Fiolet jestem w domu, ale w razie co mam wypisane skierowanie do szpitala na szew. W zeszlej ciazy mialam 3 cm rozwarcia od 7 miesiaca i wszystko bylo dobrze, bez lekow etc. ale teraz szyjka sie skrocila i pojawily sie skurcze, brzuch tez zaczal intensywnie rosnąć, co uciska macice dodatkowo, pociesza mnie fakt ze lozysko jest wysoko.

Ignesse bardzo Ci dziękuję :)

W moim brzuchu pływa Oriana.
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvbs9j1lwz.png

Odnośnik do komentarza

Renatka i Veronika- jak was to pocieszy to tez tak miałam,tez luteine i aspargin(magnez+potas). Lezalam troche ale chodziłam na bliskie domu spacery itd i wszystko sie cofnęli i jest ok. Nie denerwujcie sie kochane,bo aż serce sie kraja.. Spokojnie,odpoczywajcie . Życzę żeby i wam wszystko sie cofnęło. :*
Witam nowe mamy,gratuluje pociech :)
Zakupów jeszcze nie robię,to potem ale nie ukrywam,ze korci mocno:D ale nie wiem co juz mam,takze nie moge szaleć:)
Dzisiaj bylam w zoo. Normalnie.... Super ale bylam na tyle głupia,ze ubralam ladne ale mega niewygodne buty. Takze... Nie komentuje głupoty :)
Córcia cos mnie mizia ale słabo jej to ostatnio idzie. Chyba daje mi odpocząć tzw cisza przed burza:)

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jakis tydzień temu wałkowałyście temat witaminek i innych suplementów i pozwolę sobie od siebie dodać, że należę do tych sceptycznych w stosunku do nadmiaru chemii w naszej diecie ;) na swoje szczęście od początku ciąży mam obsesyjną ochotę na owoce i surowe warzywa, więc całe lato odpuszczam sobie takie dodatki - no, jak zdarzy sie dzień "gorszego" żywienia dorzucam sobie tabletkę dla równowagi, ale nieczęsto - morfologię mam pokazową. Co do preparatów z omaga3, znacznie zdrowiej będzie kupić sobie za kilkanaście złotych buteleczkę oleju lnianego lub z lnianki (nieco inny smak) i dorzucac całej rodzinie do czego wlezie - sałatek, zupy na talerzu, twarozku, koktajli mlecznych... nie da sie przedawkować. A morfologie rewelacyjnie podkręci spirulina - przetestowane na mamie chorującej onkologicznie. W obliczu skurczy rzeczywiście asparginu nie uniknę. Skłoniłyście mnie do poczytania o witD i chyba ją dołączę, chociaż teraz latem wspomaga nas słońce ;)

dziewczynom w szpitalu życzę miłego towarzystwa na sali :) tak na osłodę

Annmm - mój syn tak wyczekuje rodzeństwa, że sama jestem zaskoczona. Gda do brzucha, obiecuje mu dobrą zabawę na tym swiecie i pytaczy będzie go mógł zaprowadzać do przedszkola po drodze do szkoły hihi może to dlatego, że wszyscy jego ulubieni koledzy maja rodzeństwo.

Odnośnik do komentarza

~Veronika Biorę Luteine 100 w globulkach 2xdziennie, oprócz tego magnez i aspargin, skurczy nie mam, ale pobolewa mnie czasem krocze, w piątek byłam ponownie u lekarza i powiedział, że nic się nie zmienia i na razie trzeba czekać... to dopiero 19 tydzień, więc jestem trochę przerażona. A Ciebie - Veronika- coś boli, jakie lekki Ci przepisali? Miałaś już kiedyś ten szew? To moja pierwsza ciąża, nie mam zupełnie rozeznania. Myślałam, że pessar może być założony tylko na początku ciąży.

Odnośnik do komentarza

Renata1976
Veronika
również trzymam za Was kciuki ponoć pozytywne myślenie przyciąga dobre zdarzenie.
Wiec życzę Wam żebyście myślały jak najbardziej pozytywnie.
A szyjki niech szybko wracają do normy.
Jeśli Was choć trochę to pocieszy to ja w poprzedniej ciąży tez leżałam na podtzymaniu, krwawilam i miałam rozwarcie, około 20 tc , trochę się należałam około 3 tygodni. Potem wszystko wróciło do normy i w 38 tc urodziłam zdrowego Gracjanka....
I Wam też tego serdecznie życzę.

PS. Oriana to jest przepiekne imię.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Veronika i Renata duzo zdrowka dla Was i waszych malenstw .Bedzie wszystko dobrze trzeba w to wierzyc:)
beatka90 sliczny brzuszek :)
Wszystkie powoli sie zaokraglamy:) ale ja tsm sie ciesze ze wreszcie widac brzuchol :) za tydz mam polowkowe juz sie doczekac nie moge .obiecalam sobie ze po polowkowym zaczne kompletowac wyprawke :) a teraz leze sobie i jakos zasnac nie moge mimo ze od 8 na nogach i bez popoludniowej drzemki .jutro pewnie nadrobie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny

Ja od dziś na urlopie. I na początek dobrego urlopu wpłatomat w sobotę wciągnął mi 2500zł i do dziś kasy na koncie nie ma. Już złożyłam reklamację ale jestem w stresie bo to kasa na opłaty a nie przyjemności, a terminy jak zwykle są bezwzględne. Podobno 7 dni, na rozpatrzenie takiej reklamacji z wpłatomatu.

Co do charakterów dzieci to moje chłopaki są kompletnie inne. Ci sami rodzice, ten sam dom, ten sam sposób wychowania, podejścia etc - a dzieci jak z dwóch innych światów. Wizulanie....podobni ale mam wrażenie ze coraz mniej. Starszy to mój klon a młodszy coraz bardziej do Taty podobny.
Więc pytam siebie samą jaki będzie ten trzeci????

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...