Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

mj25
wszystkiego najlepszego i zawsze dużo miłości , ciepła rodzinnego , zrozumienia i radości z każdego dnia :)
przyszły dzisiaj leginsy co ktoras mamusia podrzucila linka , są bardzo fajne wiec szczerze polecam ;)
bawełna , i na brzuszek boskie :)
ja przy wadę 79 kg zamówiłam L i są idealne :) Dziękuję za fajnego linka :)
Igness Tobie również dziękuję za linka z rozkiem i kocykiem . Bede zamawiać w przyszłym tygodniu :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Mokka

Ostatnio strasznie zaczął swędzieć mnie brzuch mimo, że codziennie smaruję go balsamem. Wysypki nie mam. Może to objaw, że rośnie?

a może masz taką reakcję na spodnie ciążowe z tym wysokim i szerokim pasem na brzuch :) (o ile je nosisz)
Ja tak miałam na początku, a teraz skóra na brzuchu chyba sie przyzwyczaiła do tego materiału :)

mj25 wszystkiego najlepszego z okazji bawełnianej rocznicy ślubu :D i bawcie się wieczorem dobrze :)

ignesse mnie panie pielęgniarki ostrzegały, że nigdzie nie mogę wyjść, bo ruch spowoduje spalanie kalorii z tej wypitej glukozy i zaburzy mój wynik :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

Mj25 Wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy. Samych szczęśliwych chwil i spełnienia wszystkich marzeń :*
Ja wczoraj zaszalałam i zamówiłam większość wyprawki na allegro. Na te wszystkie duperele wydałam ok.700zł. Z kosmetyków kupiłam na początek krem i oliwkę Bambino, krem na mróz i wiatr, Sudocrem średniej wielkości, płyn do płukania Dzidziuś, płatki mydlane, żel Dzidziuś do mycia butelek i smoczków. Pieluszki kupiłam 5 kolorowych dużych flanelowych, 10 zwykłych tetrowych i 20 tetrowych większych podwójnie tkanych. Do tego przewijak plus prześcieradło na niego, prześcieradło do wózka i wiele innych pierdół.
PS. Mój brzuch robi się naprawdę jak duża okrągła piłeczka :-) Mała wierci się jak szalona i robi mamie puk puk co chwila :-) Miłego dnia mamusie

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Kurde ja tu powiem ze mnie od 2 dni brzuch i cycki swędzą!!! Nie jakos hiper ale juz wiem ze cos się dzieje. Spodni ciążowych jeszcze nie nosze i kapsulek do prania ani nic nie zmieniałam. Pewnie rozstępy chca wyjść. Oby nie! Jeszcze nie mam nic ale juz smaruje sie dwa razy dziennie a nawet i trzy razy będę! Potem zobaczę co w necie piszą. Cos pisali o żelu z bambino czy cos tam tylko nie oliwke bo wysusza. Musze popaczac. Ale najpierw sie przespie bo miałam kiepska noc i poranek z ta glukoza..
Kupiłam paczke tych pieluch tetrowych. 5sztuk jest. Tak jak któraś mowila. I to ostatnia wyszarpalam!!!

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Mokka mnie tez ostatnio swedzi brzuch i to jak :/ nie da sie nie drapac .Za kazdym razem jak zaczyna mocniej swedziec to odrazu aplikuje dodatkowa warstwe balsamu ale cos czuje ze niebawem skora na brzuchu zamieni sie w tygryska no coz nic na to nie poradze.
Mj25 wszystkiego dobrego Wam zycze:)
patrycja_30tez milam ostatnio taki wybuch placzu .Moj Daniel byl w szoku ale przyszedl przytulil mnie i powoli przeszlo a potem jsk glupia gadalam do malej ze przepraszam ze juz nie bede smutna bo przeciez moje szczescie jest pod moim sercem itd. Oj te hormony .osoby postronne jakby nas poobserwowaly to by mialy nie raz niezly ubaw. Swoja droga nigdy nie widzialam zadnego programu o ciazy w ktorym by przynajmniej w 70% pokazali jak to naprawde jest.
Wiekszosc pokazuje jak to przyszla mama sie ciagle usmiecha i oczekuje dnia narodzin .Chyba rezyser sie we mnie obudzil haha
Dziewczyny czy Wy tez tak o wszystkim zapominacie?ja juz zaczrlam pisac karteczki bo zapominam o waznych sprawach .najgozej jak ostatnio zapomnislam gdzie jest karteczka z "waznymi sprawami" ale moj mial ubaw

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Mj25-
miłego świętowania:):) ach, ja też bym sobie poszła na taką kolację :):)
ignesse-
kurcze, ale ja chciałabym trochę śniegu :) A... powiedź mi (z innej beczki), ile Ci wyszło słoiczków półlitrowych (?) z 10 kg pomidorów? ja dziś robię.. właśnie je przytachałam z targu.
Patrycja _30-
gromadzę tylko na 62 cm (pięć body z krótkim i na to 5 pajaców z długim, 5 body z długim i na to takich śpiochów na ramiona 5 szt.- nie mam lepszych pomysłow na razie)- przy pierwszym moim klocu 56 cm były za małe, czuję, że Alek też będzie duży.
Renata-
myślę, że jest sens już coś kupić z kosmetyków, kurcze one mają takie długie daty ważności. Mnie już w maju była bratowa :) podarowała reklamówę kosmetyków- jest pielęgniarką-khe khe - ciekawe skąd je miała ;)
Dziewczyny, ja nic nie mogę oglądać i nawet słuchać muzyki, od razu w ryk od wczoraj. Jedynie się śmiałam, jak mi przyszło powinszowanie z zus z planowaną kontrolą na wtorek, ale tylko przez chwilę się śmiałam.
Załamujecie mnie z tą glukozą :(:( czyli nawet nie można uciec, bo ruch fiz. może zafałszować wynik ? :(:(:(

Odnośnik do komentarza

Mj25 wszystkiego najlepszego!
Z tym swędzeniem to rzeczywiście albo spodnie z pasem na brzuch, albo rozstępy. Oby to pierwsze:)
Z kupowaniem ubranek to przeczytałam żeby sobie na początek przygotować po 5 sztuk wszystkiego np. pajaców, kaftaników, półśpiochów itd. w rozmiarze 56, 62 i 68. Jeśli chodzi o 56 to chyba tak mi wyjdzie, bo obawiam się żeby to za małe nie było, ale co do większych rozm. to pewnie nie uda mi się tak ograniczyć bo to wszystko takie ładne, że chce się kupować i kupować.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

beatka, śliczna piłeczka. zazdroszczę, bo mój wygląda jakbym się objadła a nie była w 6 mies ciąży ;)
Ja kosmetyki kupie ale chyba w przyszłym miesiącu dopiero zaczne szturmować rossmanna, bo jeśli dziś kupię wózek to już nieźle będziemy mieli nadszarpnięty budżet...
Z tą glukozą to prawda. NIE wolno wychodzić i najlepiej siedzieć w miejscu z czterema literami. Inaczejwynik będzie niemiarodajny a przecież chodzi o to, żeby ewentualne zaburzenia wykrywać. Ruch powoduje spalanie glukozy przez mięśnie, a ten test ma sprawdzić czy w przypadku dużego stężenia glukozy we krwi nastąpi produkcja i wyrzut insuliny a w efekcie spadek poziomu glukozy. Książka/gazetka w rękę i siedzimy 2 godzinki kochane:)
Ja ubranek mam sporo "z odzysku", po dzieciakach brata więc do dokupienia mam tylko coś wyjściowego i szpitalną wyprawkę.
Szczerze polecam second handy - ja dorwałam chyba z 6 par śpiochów na długi rękawek z niedrapkami wywijanymi firmy NEXT po 4 zł, komplecik (bluza i spodenki) Disneya też po 4zł szt i 2 pary półśpiochów też po 4zł. Rzeczy nie noszą żadnych śladów użytkowania...:) Jak pokazałam koleżance to pytała w jakim sklepie kupiłam takie super ciuszki hehe :)
Ja za dużo ciuszków ogólnie nie kupuje, bo ja wiaodmo noworodek wyrasta z rozmiaru w ciągu 2 tygodni :) Więc zaopatruje się też w takie na 68 i 74.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Haha i też właśnie czekam na meble... :) zamawiane w sierpniu, termin realizacji miał być 2-3 tyg a wyszło że 4... Czekam z niecierpliwością bo ile czasu można składować wszystko u rodziców :) Niestety paczki będą mi leżały przez ponad tydzień :(
Mój m miesza w garach pod gorzowem wlkp na jakimś poligonie a ja ani szafy ani komody nie złożę sama :D Dobrze, że panowie się zadeklarowali, że mi to wszystko pownoszą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

beatka90 - ładny brzuszek :) masz nadal pępek bo mój już jest prosty i zaczyna się wywijać :D Do tego mam tą ciemną kreskę od pępka w dół i kolor skóry zaczął mi się zmieć wiecie od naciągniętej skóry zaczynają przebijać się żyły itp a to jeszcze 3 miesiące rośnięcia :)

Odnośnik do komentarza

Mj25 - śliczne kocyki :) Ja kupiłam w Kik za 30 zł. Z jednej str bawełna a z drugiej polarek :)
Wszystkiego co najlepsze i duuuużo miłości na kolejne lata :)
Fiolet - ja często mam takie wrażenie że pieniądze są nic nie warte :(
Beatka - Piękny brzusio :) , co do zakupów to zaszalałaś troszeczkę :)
Właśnie przeglądam allegro i też troszkę zamówię :) w tym leginsy :)
Patrycja - ja narazie zakupiłam ciuszki w rozmiarze 62. Córcia miała 59 cm i nie mieściła się 59 :) a i tak jak Annmm po 5 szt. chcę pokupować na początek. Zobaczymy jak wyjdzie to w praniu :)

A to moje wczorajsze zakupy :)

monthly_2015_09/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_35580.jpg

monthly_2015_09/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_35581.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rcmv5lyjm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...