Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki dzieki :)
Tak to taki nadruk szelki i z tylu tez sa. Jeszcze musze dokupic dżinsiki.na gumeczce i bedzie cudnie.:D
Ahaa i na tel.maja smsy pfzychodzic.z kodami j roznymi promocjami, samej nie trzeba bedzie sledzic tylko i fo.od nich bezposrednio - wg mnie fajna sprawa.
I odziiiiiwo w Rossmanie dorwalam.dziś pieluchy z rossmana (nawet 2 szt są z sówkami ktore mi sie tak podobają :D) - dzięki Wam, bo dałyście cynka że z kartą taniej :** !
GRUNT TO DOBRA WSPÓŁPRACA ! :D

Ja jestem.zakochana w Adamexie Galactic :) biało-szaro-granatowym :)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

ja mam stary wózek kilkuletni po dzieciach kolezanki, planowałam sie tym zadowolic, ale szczerze mówiąc zerkam ostatnio na olx i uzywane allegro bo korci mnie kupno czegos niedrogiego, najchętniej samej gondoli, bo spacerówke wolalabym dokupic później. To nawet nie jest kwestia ceny nowych wózków, ale jakoś taka praktyczna jestem ;) Van Gogh cudny, tylko pewnie cena równie ekskluzywna, jak wyglad ;)
ja lubiłam do karmienia koszulki z kopertowa górą - wyglądały ładnie, nie jak babina w barchanach :) raczej z zakrytymi ramionami, bo zima człowiek wybudzony w nocy często marznie, karmienie na poczatku sporo trwa i pozostaje zawijanie sie w kołdre czy szlafrok. Za to w szpitalu poza samym porodem zwykle duszno i gorąco, a ze względu na dzieci nikt nie pozwala wietrzyc, tam moze byc cokolwiek na ramiażkach -to takie moje retrospektywne refleksje.
Powoli kupuje wreszcie pojedyncze ślicznosci do ubrania dla malucha, macie racje, nie da sie wytrzymać, jak człowiek przechodzi obok :D
jako alternatywa dla rożka bardzo podobaja mi sie otulaczki tego typu http://allegro.pl/otulaczek-antykolkowy-motherhood-rozek-becik-hit-i5546175157.html, jednak jeden rożek chyba też kupię, bo jednak mój dziewięciolatek będzie chciał nosić braciszka... tak będzie bezpieczniej ;)
ignesse zawsze zazdrosciłam zdolności manualnych, ja jestem kompletnie nieuzdolniona w tym kierunku, niewiele lepiej niz mój syn rysuję.
Co do rozkoszowania sie przebieraniem dzieciaczków w sliczne ciuszki, to może nas spotkac rozczarowanie, jednak niektóre niemowlaki nieznoszą wszelkich przebieranek, kończy sie każdorazowo protestem.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry:)
W piątek bylam na wizycie kontrolnej u lekarza....
Z mala wszystko dobrze, wazy prawie kilogram:)
Niestety, pojawila się niewydolność szyjki, lekarz zalecil odpoczynek i przyjmowanie Asmagu, a we wtorek mam stawic się do kontroli, i być może zalozy mi pessar, bo szyjka ma 2, 5 cm....
To oczywiście było brane pod uwagę, bo jestem po konizacji chirurgicznej, i szyjka jest niewydolna....
Dobrze, ze mala zadowolona i zdrowo rosnie:)
jutro zaczynam 26 tydzień...
Ale lekko zmartwiona jestem....:(

Odnośnik do komentarza

Grazia nie martw się, dwie moje sąsiadki mialy pessar zalożony wcześniej niż ewentualnie u Ciebie i obie donosiły i urodziły w terminie. Jedna nawet po ;)
Milak dzięki, ja od zawsze coś dubałam. Mama dotąd wspomina jak "upiększyłam" świeżo malowaną ścianę u dziadków :) a w wynajmowanym mieszkaniu wkleiłam w wykładzine paczkę plasteliny. Tyle tylko , że w naszym kraju wykształcenie plastyczne, cóz chleba nie przynosi. Ja jestem architektem wnętrz, a malarstwo i rysunek to moja pasja :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, my kupiliśmy taki http://mutsy.nl/plpl/evo/ kolor brązowy. cieszymy się, bo kupiony na olx za połowę ceny.
megi.madzia kupiłam takiego samego welurowego pajaca w smyku. polecam poczekać na przeceny w smyku, w wakacje kupiłam trochę ciuszków w super cenach.
dla dziewczyn z problemami zdrowotnymi duuuużo zdrówka i cierpliwości! trzymam kciuki

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

dziekuje dziewczyny za wsparcie:)
chce ten pessar, bo to dla mnie komfort psychiczny:) Przeciez nie będę co chwile biegala do gina, ile jeszcze tej szyjki zostało, bo to nie czuc, jak skraca się:/
a tak , zwolnie tempo, i pbedzie dobrze:)
A malutka zadowolona, fika sobie, dość zywe dziecko:)
Tak, czy inaczej, to musimy wszystkie dac rade, bo jak nie my, to kto?:)

Odnośnik do komentarza

Ignesse- możesz powiedzieć teściowej, ze jej wnuczkę namalujesz;););) U mnie zresztą to samo, tłumaczę, po sto razy. że po amniopunkcji na 100 proc zna się płeć.
no to żeby jeszcze raz próbować, hahaha, no można sobie próbować.
Siedzę nad papierami do zusu, jeszcze mi zejdzie 2 godz. już sama się gubię, głowa mi pęka, a wyszłabym na zewnątrz.
Wszystkie wózki piękne, zazdroszczę wam dziewczyny, mnie dziś rano koleżanka przyniosła swój wózek, nie wiem, który "piękniejszy" mój czy jej ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...