Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GoscPP

Witam ostatnia miesiączkę miałam 28lipca ale pierwszy raz od pół roku wspolzylam 11 września. W poniedzialek zrobiłam bete i wyszła 82.64. Który to może być tydzień? Lekarz dopiero za dwa tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GośćPP

Przepraszam tam jest pomylka. Ostatnia miesiączka 28 lipca a pierwszy raz od stycznia wspolzylam 11 sierpnia. Beta 17.09 wyszła 82.64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na wyniku nie mialas takich wynikow z oznaczonymi tygodniami? Bo widzialam ,ze rozne laboratoria maja rozne widelki. Niby teoretycznie. wychodzi 4-5tc. Ale tez wyniki roznie wychodza. Najpewniej bedzie jednak poczekac na ginekologa.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czekam

Witam serdecznie, mam pytanie robiłam krew. Bata wyszło 40 następnie za dwa dni 49 i po dwóch dniach 59. Co to może oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bej

Witam, zrobiłam dziś beta hcg, mój wynik to 279,4 miu/ml. Nie wiem do końca jak interpretować ten wynik? proszę pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciąża to na pewno ale nikt Ci nie powie tutaj który to tydzień bo widełki są ogromne ;) policz sobie od daty oststniej miesiączki. Przyrost bety masz super.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pinacolada

Hej. Ostatnia miesiączka 17 listopada. Dzisiejszy wynik bety 10290. Czy to prawidłowy wzrost jak na koniec 6tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pinacolada

Wdarł się błąd. 102900- taki wynik wskazała dzisiejsza beta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tubinek

Witam. Dziś wynik bhcg miałam 591.50 mlU/ml. Który to tydzień ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tubinek

Hej. Dzisiaj ponownie zrobilam bhcg. Wynik 1054. 00 czy taki przyrost jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ostatnia miesiączke miałam 10.12.2019 lekarz 16.01 stwierdził ciąże i GS 0,88 cm. Beta 15.01=3280,beta 23.01=32.580,beta 29.01=69.114 zmartwilam się dzisiaj, że przyrost jest niski, wizytę mam dopiero za tydzień. Proszę o informację, czy to jest niski przyrost bo już sama nie wiem. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nogi

Witam jestem 7 dzien po spodziewanej miesiące zrobiłam beta i czy dobrze rozumiem ze jestem w ciazy i co dalej kiedy do ginekologa
Wynik. 173, 21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monikaa95

Witam spóźniał mi się okres dwa dni zrobiłam bete i mm wynik <2 czy robić ponownie wyniki po jakimś czasie? objawy ciąży mam mdlości, czulsze zapachy itd. Dzisiaj 3 dzien mi się spóźnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niuniakk

Kobietki A jak ogarnąć moje wynik
1. 21.26 mlU
2. 50.36 mlU
3. 118.64 mlU
Wszystkie po 48 h
4.450.80 mlU
Ostatni Po 72 h.
Czy któraś miała podobne wyniki ?
Moje laboratorium ma 1 normę
1 - 10 tyg ciąży 202 do 17000 mlu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niunia mysle że jest ok, to pewnie 4 tc czyli kilka dni po terminie miesiączki.
Monika mysle że nie jesteś w ciąży, beta pojawia się jakieś 7-8 dni po owulacji, to jak jesteś 2 dni po terminie miesiączki to owu musiałaby się spóźnić o tydzień. Jeśli nadal nie będzie okresu to możesz powtórzyć będę po tygodniu i ja bym szła do gina z tym problemem.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 25.05.2019 robilam badanie beta hcg i wyszlo mi 379.100 mlu/ml, polozna kazala mi powtorzyc badanie 28.05.2019. Lecz ciekawi mnie ktory to moze byc tydzien ciaży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny. Szukam pomocy. Ostatnia miesiaczke mialam 10.05. Nastepny planowany okres mial byc 7.06, 18 zrobilam dwa testy ciazowe i oba wyszly z wynikiem dodatnim. 20.06 trafilam na sor ginekologiczny bo mialam bole podbrzusza i niewielkie krwawienie. Pani doktor zrobila usg, ale nic nie bylo widac, test hcg z wynikiem 167,4, wskazujący na 4 tydzien. Pani doktor powiedziala, ze moze byc za wczesnie na zobaczenie ciazy na usg, dala duphaston na zatrzymanie krwawienia i kazala dzis powtorzyc bete. Z dzisiejszego wyniku jest 10,8. Krwotoku ostrego, wskazujacego na ciaze biochemiczna nie bylo, objawy bolowe ustaly. Beta robiona w dwóch roznych miejscach, wiec nie wiem czy to moze byc znaczace dla wyniku. Nie wiem co o tym myslec, jutro wizyta u ginekologa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niebieska23482

Jak mam odczytać taki wynik bo całkowicie tego nie rozumiem ?:( Nie wiem o co chodzi w tym całym beta hcg pomóżcie :* hcg wynik 146.64. <4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...