Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zestresowana90

Hej hej dziewczyny!
Moze wy bedziecie wiedzialy co mi wlasciwie dolega. W poprzednim cyklu w okresie owulacyjnym dostalam bardzo silnych bolesci podbrzusza ktore utrzymywaly sie do miesieczki, ktora trwala 5 dni i byla bardzo obfita. Potem mialam spokoj przez dwa tygodnie i nagle znowu zaczely sie rownie silne bolesci. Dodam ze robilam na wszelki wypadek bete i wyszla <0,01. Wiecie moze o co chodzi i czy na sto procent moge wykluczyc ciaze?

Odnośnik do komentarza
Gość aneczka00

Hej Dziewczyny :) Pomóżcie ostatnią miesiączkę miałam 6.11, 21.11 stosunek, kolejny okres powinnam dostać 6.12. Nie mam do dziś co prawda spóźnia się dopiero 8 dni. Dzisiaj robiłam bete wynik 0,34 :( czy robiłam bete za szybko ? Dzisiaj zauważyłam kropeczki krwi ale dosłownie kropeczki. Sama nie wiem co.....

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnia miesiaczke miałam 13.11 i wczoraj beta 94 więc myślę ze jakbyś była w ciąży to by już była pokaźna beta ... z drugiej strony wynik jest 0,34 czyli jakby coś się zaczynało dziać albo już niestety beta Ci spada. Najlepiej idź w czwartek powtórzyć jak urośnie to dobrze jak zmaleje to już nie dobrze.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Laboratoria wynik do 5 nie uznaja w normach za wskazujacy ciąże. Jednakze tak jak przedmowczyni napisala zrob jeszcze raz badanie najlepiej o tej samej godzinie i w tym samym laboratorium aby miec pewnosc. Jak bedzie ciaza to wynik powinien byc wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Gość aneczka00

Dzięki Dziewczyny za odpowiedz. Myślałam żeby może zrobić badanie krwi w innym laboratorium jutro. Kiedyś jak okres mi się spóźniał to robiłam badanie właśnie w tym laboratorium i wynik był 0,1. Dlatego ten jest dla mnie niejasny co prawda różnica jest znikoma ale zawsze włącza się myślenie. Tym bardziej,że ostatnio miałam robiony rtg i tk głowy z kontrastem, a do tego okres zaczął mi się spóźniać i zaczęłam się po prostu bać. Pozdrawiam Was. Napiszę jak będę coś wiedziała. :*

Odnośnik do komentarza

Dla dokladnego porownywania wyników zalecane jest wykonywanie badan w tym samym laboratorium. Czekamy na wieści :)
Ja mialam miec rezonans z kontrastem w 21 dniu cyklu. Podejrzewalam ciaze i powiedzialam o tym w pracowni to babka powiedziala ze moge juz zrobic test i jak bede w ciazy to wyjdzie. Nigdy tak nie robilam i w szoku bylam na jej zdanie. A jednak z wieczornego prawie moczu test wyszedl wskazujac na ciaze. Rano powtorzylam i tez juz mocniejsza kreska. Jednak kazda z nas moze miec inaczej. Aaa test zwykly najtanszy z allegro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...