Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena2731
Oto moje przyrosty:
5.08 - 266
7.08 - 416
9.08 - 497
13.08 - 681
Pęcherzyk w macicy około 4mm. Lekarz kazał powtórzyć bete dopiero 20.08. strasznie się denerwuje. Lekarz nie powiedzial mi jasno co mnie czeka... Dał Duphaston i kazał powtórzyć bete. Dziewczyny, Wasze doświadczenie co Wam podpowiada?

Cześć kochana jak ta beta z dzisiaj???
Masz już wynik?

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxm585hmkd5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

Czesc dziewczyny,

Mam pytanie do doswiadczonych :) Tabletki odstawione w czerwcu, 3 dni po odstawieniu standardowe plamienie z odstawienia. Nastepny cykl trwal 29 dni. W tym cyklu miesiaczki nie dostalam jeszcze ... dzis jest 33 dc. W dniu wczorajszym czyli 33 dc zrobilam bhcg - wynik 35,8 uml/ml. W widelkach laboratoryjnych : kobiety: <2. Natomiast nie lapie sie w zadne z widelek dotyczycych ciazy - 2-4 tydzien 39,1 - 8388. Wg moich wyliczen powinien to byc juz 4 tc... oczywiscie powtorze bete w dniu jutrzejszym czyli po 48 h- ale co uwazacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

A nie jest za niski jak na prawodpodobna owulacje 5-6 sierpnia? Nie ukrywam, ze naczytalam sie i u innych ten poziom byl zdecydowanie wyzszy nawet 3 dni przed spodziewana miesiaczka niz u mnie po 3 dniach opoznienia w okresie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość an90

pojedynczy wynik mówi nam tylko o wczesnej ciąży do oceny dobrostanu ciąży na tym etapie potrzebny drugi wynik po 48h aby zobaczyć przyrost tym bardziej że nie wiemy kiedy dokładnie była u Ciebie owulacja, ja prze ciążą miałam książkowe 28-dniowe cykle w szczęśliwym miesiącu owulacja przesunęła się o 14 dni tak że spokojnie, nie ma co się na zapas denerwować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rikki22

Ja też miałam niskie wartości na początku jak można zobaczyć kilka komentarzy wcześniej i też byłam załamana a dzisiaj byłam u gina i jestem w 5t4d co wychodzi dwa tygodnie później niż z miesiączki także wszystko jest możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

Zrobilam dzisiaj badanie - natomiast wczoraj dostalam lekkiego rozowego plamienia i odczuwalam bol tak jakby rozpierajacy nisko brzucha... chyba trace nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

No i krwawienie sie rozkrecilo - wyglada jak mniej obfita niz zawsze miesiaczka... :( strasznie mi smutno i przykro, ciekawi mnie popoludniowy wynik bety- chyba sama bym juz wolala, zeby spadla :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rikki22

Jejku przykro mi strasznie :( Ale czasami zdarzają się też takie krwawienia i nie muszą oznaczać najgorszego. A jak wynik bety?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

Beta 26 - okres . Bylam dzisiaj u lekarza, macica sie czysci a praktycznie juz sie wyczyscila . Na szczescie nie bedzie potrzebny zabieg. Wczoraj bardzo duzo przeplakalam, ale dzisiaj juz jest lepiej :) nie zalamuje sie, bedzie dobrze - tak sobie wmawiam. To byl nasz pierwszy cykl staran, zatem mam nadzieje, ze na nim nie zakonczymy. Pani Doktor powiedziala, ze nie ma przeciwwskazan aby zaczac od tego cyklu, ale chyba dam sobie spokoj i uspokoje sie troche, moze zapomne. Trzymam za Was kciuki, zeby Wasze fasolki zdrowo kielkowaly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa91

Witam, kochane moj wynik z dzisiejszego dnia wynosi 28.56 mlU na tydzien przed spodziewana miesiączka. Czy to oznacza wczesną ciążę??? Badanie powtórzę za dwa dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

Jak na moje, wczesna ciaza :) najwazniejsze, czy beta wzrosnie min o 66% za 48h. Chociaz moja gin mowi, ze nie zawsze becie trzeba wierzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa91

I oby wzrosla tylko czy w poniedziałek nie będzie za wcześnie na kolejne badanie? Pierwsze bylo dzisiaj tzn w sobote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lelek

Mowi sie, ze badanie mozna wykonac po 48h lub 72h - po 72h skok powinien wynosic ok 140%. Zatem jesli w poniedzialek minie 48h to nie za wczesnie :) powodzenia ! Ja od tego cyklu staram sie na nowo o zdrowa fasolke :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa91

Witajcie, w sobote 25 sierpnia wynik wynosil 28.56 a dzisiaj w srode 29 sierpnia wynosi 178.80 wieczorem mam wizytę na ktora czekam z wielka nadzieją po dwoch niepowodzeniach. Trzymam kciuki tez za kazda z Was przyszle mamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misiaczek28

Witam ,okres spoznia mi się 10dni , beta robione 17.09- to 18,65 , na usg nic nie widac ,co sadzicie ?owulacja wydaje mi sie ze byla pozniej ,bo 24.08 bylam kontrolnie u ginekologa i jeszcze pecherzyk byl ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misiaczek28 faktycznie prawdopodobnie mialas późniejsza owulacje. Na ciążę jest duża szansa,ale żeby było widać na USG to beta musi wynosić około 1500mIU/ml. Musisz jeszcze trochę poczekać i może zrobić kolejną betę no i nie umawiać się za szybko do lekarza. Moja lekarka nawet przy poziomie 1500 kazała mi przyjść za jakieś półtora tygodnia żeby już było serduszko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrobisz bete to w internecie jest taki kalulator. Mozesz wpisac tam dane i powie ci jak wyglada przyrost.

Blade kreseczki to tez ciaza. Zreszta to zalezy od etapu ciazy ,ale i od samych testow.
Gratulacje.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15ojlfc35h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...