Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena2731
Oto moje przyrosty:
5.08 - 266
7.08 - 416
9.08 - 497
13.08 - 681
Pęcherzyk w macicy około 4mm. Lekarz kazał powtórzyć bete dopiero 20.08. strasznie się denerwuje. Lekarz nie powiedzial mi jasno co mnie czeka... Dał Duphaston i kazał powtórzyć bete. Dziewczyny, Wasze doświadczenie co Wam podpowiada?

Cześć kochana jak ta beta z dzisiaj???
Masz już wynik?

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxm585hmkd5.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,

Mam pytanie do doswiadczonych :) Tabletki odstawione w czerwcu, 3 dni po odstawieniu standardowe plamienie z odstawienia. Nastepny cykl trwal 29 dni. W tym cyklu miesiaczki nie dostalam jeszcze ... dzis jest 33 dc. W dniu wczorajszym czyli 33 dc zrobilam bhcg - wynik 35,8 uml/ml. W widelkach laboratoryjnych : kobiety: <2. Natomiast nie lapie sie w zadne z widelek dotyczycych ciazy - 2-4 tydzien 39,1 - 8388. Wg moich wyliczen powinien to byc juz 4 tc... oczywiscie powtorze bete w dniu jutrzejszym czyli po 48 h- ale co uwazacie ?

Odnośnik do komentarza

pojedynczy wynik mówi nam tylko o wczesnej ciąży do oceny dobrostanu ciąży na tym etapie potrzebny drugi wynik po 48h aby zobaczyć przyrost tym bardziej że nie wiemy kiedy dokładnie była u Ciebie owulacja, ja prze ciążą miałam książkowe 28-dniowe cykle w szczęśliwym miesiącu owulacja przesunęła się o 14 dni tak że spokojnie, nie ma co się na zapas denerwować :)

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam niskie wartości na początku jak można zobaczyć kilka komentarzy wcześniej i też byłam załamana a dzisiaj byłam u gina i jestem w 5t4d co wychodzi dwa tygodnie później niż z miesiączki także wszystko jest możliwe

Odnośnik do komentarza

Beta 26 - okres . Bylam dzisiaj u lekarza, macica sie czysci a praktycznie juz sie wyczyscila . Na szczescie nie bedzie potrzebny zabieg. Wczoraj bardzo duzo przeplakalam, ale dzisiaj juz jest lepiej :) nie zalamuje sie, bedzie dobrze - tak sobie wmawiam. To byl nasz pierwszy cykl staran, zatem mam nadzieje, ze na nim nie zakonczymy. Pani Doktor powiedziala, ze nie ma przeciwwskazan aby zaczac od tego cyklu, ale chyba dam sobie spokoj i uspokoje sie troche, moze zapomne. Trzymam za Was kciuki, zeby Wasze fasolki zdrowo kielkowaly

Odnośnik do komentarza

Misiaczek28 faktycznie prawdopodobnie mialas późniejsza owulacje. Na ciążę jest duża szansa,ale żeby było widać na USG to beta musi wynosić około 1500mIU/ml. Musisz jeszcze trochę poczekać i może zrobić kolejną betę no i nie umawiać się za szybko do lekarza. Moja lekarka nawet przy poziomie 1500 kazała mi przyjść za jakieś półtora tygodnia żeby już było serduszko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...