Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ogvh

A czemu miałby być za wysoki? Wskazuje że możesz być w 7-12tc. A jak naprawdę jest to nie wiem. Wszystko zależy od tego kiedy miałaś ostatnią miesiączke. A może jesteś w ciąży bliźniaczej wtedy beta też jest wyzsza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria

Dokładnie, tak wysoka beta może być wynikiem ciąży blizniaczej. Wiem że beta przyrasta szybciej. Koleżanka w 5-6tc miała 36tyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aisha
4 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

A czemu miałby być za wysoki? Wskazuje że możesz być w 7-12tc. A jak naprawdę jest to nie wiem. Wszystko zależy od tego kiedy miałaś ostatnią miesiączke. A może jesteś w ciąży bliźniaczej wtedy beta też jest wyzsza...

ostatnią miesiaczke miałam 29 września 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
W dniu 18/11/2020 o 10:17 PM, Gość Aisha napisał:

ostatnią miesiaczke miałam 29 września 

Czyli jesteś teraz w 7t5d. Radzę podejść do ginekologa no chyba że już Pani byl A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh
Godzinę temu, Gość Ewelisia 19 napisał:

Hej mój wynik beta HCG to 49,98 . Co to oznacza ? 

A ciążę oznacza 😊. 4/5 tydzień czyli poczateczek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Tzn że możesz być w ciąży. Progesteron nie spadł A spadek hormonu ciazowego w fazie lutealnej świadczy o tym że organizm Przygotowywuje się do menstruacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marta, raczej nie wykaże i możesz poczuć się zawiedziona. Poczekaj, warto.
Przyjmuje się 10 dni po owulacji, ale nigdy nie wiadomo kiedy owulacja jest, bo zawsze może być kilkudniowe przesunięcie, no i nie wiadomo po ilu dniach zaimplementuje się plemnik 😉

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Marta

Owulacje miałam tydzień temu w sobotę lub w niedzielę byłam w poniedziałek byłam na kontroli u gin i był monitoring i pęcherzyki pękły i gin powiedziała że była owulacje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Zrób tak jak Dziubala wspomniała. Teraz robienie bety nie ma sensu. Podejdź na badanie w poniedziałek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OHoh
2 minuty temu, Gość Ulka 20 napisał:

Witam. 22 dzień cyklu beta <1,1 . Jest jeszcze szansa ???

Zobacz w necie jakie są normy bety. To forum to skarbnica wiedzy. Wystarczy poczytać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulka, 22 dc to za wcześnie na robienie testu. No chyba, że masz bardzo krótkie cykle. Zrób test bliżej terminu @. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny jak to jest z tym przyrostem. Beta w poniedziałek 44, wczoraj powtorkowa 153.30 czyli o 247% przyrost po 48h. Oczywiście wiem ze jestem w 5 tygodniu ale zastanawiam się czy isc powtórzyć bete jeszcze jutro zeby zobaczyc czy dalej tak mocno przyrasta.  Czy któraś z was miala taki duży przyrost albo slyszala juz o takim ? Dzięki za odpowiedzi troche sie stresuje bo to moje pierwsze dzieciątko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
4 godziny temu, Malutkiorzeszek napisał:

Hej dziewczyny jak to jest z tym przyrostem. Beta w poniedziałek 44, wczoraj powtorkowa 153.30 czyli o 247% przyrost po 48h. Oczywiście wiem ze jestem w 5 tygodniu ale zastanawiam się czy isc powtórzyć bete jeszcze jutro zeby zobaczyc czy dalej tak mocno przyrasta.  Czy któraś z was miala taki duży przyrost albo slyszala juz o takim ? Dzięki za odpowiedzi troche sie stresuje bo to moje pierwsze dzieciątko.

Gratulacje 🙂 wszystkie jest dobrze 🙂

zawsze jest dobrze jak jest przyrost 🙂 czasem duzy przyrost może świadczyć o ciąży mnogiej - ale nie musi .

powtórz bete po48 /72 i sprawdź. zrób tez progesteron - zby sprawdzić czy jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro wlasnie jade na bete zeby zobaczyc ten przyrost. Odnosnie progesteronu to sie troche boje robic nie wiem czemu, ale jeśli beta by ladnie przyrastała a progesteron bylby niski to chyba wolalabym o tym nie wiedziec... wizytę u ginekologa bede miala najwcześniej 4 stycznia takze robie wszystko zeby dotrwać i nie zwariowac 🙈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
15 godzin temu, Malutkiorzeszek napisał:

Jutro wlasnie jade na bete zeby zobaczyc ten przyrost. Odnosnie progesteronu to sie troche boje robic nie wiem czemu, ale jeśli beta by ladnie przyrastała a progesteron bylby niski to chyba wolalabym o tym nie wiedziec... wizytę u ginekologa bede miala najwcześniej 4 stycznia takze robie wszystko zeby dotrwać i nie zwariowac 🙈

Bardzo ważny jest progesteron 🙂 nie masz się co bać . jak będzie za niski to dostaniesz tabletki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra

Hej, hej. Ostatnią miesiączkę miałam 2 grudnia. Miałam okres dostać wczoraj. Jednak coś mnie podkusiło i zrobilam test, wyszła jedna blada kreska. Więc szybko poleciałam na betę. Wynik 34. Dodam że owulacje miałam 20 albo 22 grudnia (robiłam testy owulacjyjne i wtedy wyszły pozytywne). Czy ta beta jest za mała? Dodam że od 1 stycznia pobolewa mnie podbrzusze i piersi. Strasznie się denerwuje... Przeczytałam już chyba cały internet i jeszcze bardziej się denerwuje ;( lekarza mam dopiero 18 stycznia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sandra, na pewno jesteś w ciąży, gratulacje! 🙂
A beta jest mała, bo to bardzo wczesna ciąża, ok. 4/5 tc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...