Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gość Bibs napisał:

Magda a który tydzień wynika z OM? Poszukaj w necie kalkulatora i sprawdź,potem czy bhcg odpowiada tygodniowi ciąży z miesiączki.

Sylwia bardzo dobry przyrost.

Gratuluje

NIE dziękuję 🥰🥰🥰🥰🥰

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Moje cykle są nieregularne i jakie było moje zaskoczenie jak na teście wyszły 2 kreski. Jedna ciąża zatrzymała się w 6 tyg i po 2 latach w końcu się udało. Robiłam betę 21.04 i wynosiła ona 54mlU/ml, 23.04 wynosiła 164mlU/ml. Dzisiaj powtórzyłam w innym laboratorium, bo tylko to było otwarte i wyszło 120,5 mlU/ml. Czy to już oznacza, że dojdzie do poronienia? Lekarza mam w czwartek, a już się strasznie denerwuje. Czy jest jeszcze może szanasa, że coś z tego będzie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość Aguska napisał:

Cześć dziewczyny

Moje cykle są nieregularne i jakie było moje zaskoczenie jak na teście wyszły 2 kreski. Jedna ciąża zatrzymała się w 6 tyg i po 2 latach w końcu się udało. Robiłam betę 21.04 i wynosiła ona 54mlU/ml, 23.04 wynosiła 164mlU/ml. Dzisiaj powtórzyłam w innym laboratorium, bo tylko to było otwarte i wyszło 120,5 mlU/ml. Czy to już oznacza, że dojdzie do poronienia? Lekarza mam w czwartek, a już się strasznie denerwuje. Czy jest jeszcze może szanasa, że coś z tego będzie? Pozdrawiam

Powtórz jeszcze raz betę jutro lub we wtorek w tym 1 labo. 3mam mocno za Ciebie kciuki

Odnośnik do komentarza

Więc pozostaje czekać do piątku 🙂

Sama na początku prawidłowej ciąży panikowałam (pierwsza ciąża pozamaciczna) więc doskonale rozumiem Twój niepokój i natłok myśli, ale spróbuj czymś zająć głowę, stres w niczym nie pomoże 😕 Jak u mnie beta wynosiła ponad 2000 i gin potwierdził, że jest w macicy już nie kazał robić bety i tak żyłam w strachu od wizyty do wizyty. Ale na pocieszenie napiszę, że mimo wszystko z każdą wizytą będziesz spokojniejsza ☺

Odnośnik do komentarza

Hej dzdziewczyny. Ostatnia miesiaczka 18.03.21, test ciążowy, a nawet dwa zrobione (24.04.21) pozytywne. 26.04.2021 poszlam do ginekologa, jednak mówił, ze na ta chwile nic nie widzi. Dodam jeszcze ze cykle mam 33-35 dniowe. Beta wykonana dzisiaj 150,55, ale lekarz twierdzi, ze niska. W piątek powtórka. Mozliwe, ze ciaza jest młodsza niz wychodzi z OM? Dzieki za wszystkie odpowiedzi, buzka! 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość Rio napisał:

Pecherzyk widac dopiero 4/5 tydzien przy becie od 750-1500 . Wazny jest przyrost bety po 48h a niejeden wynik . Jak dostaniesz drugi wynik to wpisz sobie w kalkulator  bety i zobacz jaki masz przyrost minimum to 66%

W piątek bede powtarzała betę. Zmartwił mnie tylko lekarz mówiąc, że beta jest za niska.. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Angelika napisał:

Hej dzdziewczyny. Ostatnia miesiaczka 18.03.21, test ciążowy, a nawet dwa zrobione (24.04.21) pozytywne. 26.04.2021 poszlam do ginekologa, jednak mówił, ze na ta chwile nic nie widzi. Dodam jeszcze ze cykle mam 33-35 dniowe. Beta wykonana dzisiaj 150,55, ale lekarz twierdzi, ze niska. W piątek powtórka. Mozliwe, ze ciaza jest młodsza niz wychodzi z OM? Dzieki za wszystkie odpowiedzi, buzka! 

Angelika myślę że nie masz czym się niepokoić, beta jest pewnie niska dlatego że cykle masz dluższe, A co za tym idzie,  to i dni płodne były później. Jeśli ciąża jest młodsza to dlatego nic jeszcze nie widać na usg. Zresztą Ty jesteś w 5t6d A ciążę podczas usg potwierdza się dopiero w 6/8tc. 

Pozdrawiam i gratuluję 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

Angelika myślę że nie masz czym się niepokoić, beta jest pewnie niska dlatego że cykle masz dluższe, A co za tym idzie,  to i dni płodne były później. Jeśli ciąża jest młodsza to dlatego nic jeszcze nie widać na usg. Zresztą Ty jesteś w 5t6d A ciążę podczas usg potwierdza się dopiero w 6/8tc. 

Pozdrawiam i gratuluję 

dziękuję za slowa otuchy! Pozdrawiam 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Proszę o pomoc .

 Hej wszystkim.  2 dni przed spodziewana miesiaczka zrobilam test ciazowy . Wyszedl pozytywny . Po paru dniach lekarz powiedział ciążę.  Ze względu ze ostatnio odpuściłam sobie starania dużo imprezowałam i pilam alkohol. Boje się że mogłam coś narobić dziecku 😔

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Proszę o pomoc . napisał:

 Hej wszystkim.  2 dni przed spodziewana miesiaczka zrobilam test ciazowy . Wyszedl pozytywny . Po paru dniach lekarz powiedział ciążę.  Ze względu ze ostatnio odpuściłam sobie starania dużo imprezowałam i pilam alkohol. Boje się że mogłam coś narobić dziecku 😔

Spokojnie. Nie masz czym się martwić. Nie jesteś jedyną która spożywala % nie wiedząc że jest w ciąży. Najważniejsze byś teraz o siebie dbała. Wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Sss napisał:

Po zrobieniu testu 2 dni przed miesiączka i jak zobaczyłam 2 kreski od tamtej pory ani kropelki nawet piwa 0% się boję wypić bo sobie wmowiłam coś.. No codziennie wiesz a to 2 piwka z siostra bo przyjechała na tydzień i się długo nie widziałyśmy, a to wino jakieś.. czytałam ze zarodek jeszcze na poczatku nie jest "podłączony" do matki i lozysko nie dostarcza wartosci odżywczych od matki wiec tym się trochę pocieszam . Ale mimo wszystko to są najważniejsze dni, poczatki i nie umiem się z tym pogodzić ze piłam to piwo . Zebym wiedziala ze udało się No łyka bym nie wziela . Ale oczywiście ciaza przyszła jak człowiek sobie odpuścił i wrocil do normalnego życia i normalnego seksu,  a nie tylko w wybrane dni i czekaniem co miesiąc na te dni .. otóż tez było moje ogromnie zdziwienie ze się udało a wlewało sobie do gardła alkohol .. 

Spokojnie ☺ Nie każda kobieta planuje ciążę i obserwuje swój organizm 🙂 Tak nas natura skonstruowała, że zarodek sobie poradzi 🙂 Rozumiem Twój stres, ale naprawdę nie masz powodu do wyrzutów sumienia ☺

Odnośnik do komentarza
Gość Aguska

Cześć dziewczyny. Po raz kolejny muszę prosić Was o poradę. Byłam u lekarza, i ten powiedział, żeby nie patrzeć na betę z innego laboratorium i, żeby powtórzyć po tyg betę i jak będzie powyżej tygodnia to można się zgłosić, bo powinno być widać już zarodek. Więc dzisiaj powtórzyłam i wyszło mi 22708mlU/ml, gdzie 23.04 miałam 169mlU/ml. Napisałam do lekarki, ale nie wiem kiedy odpisze, a strasznie się zdenerwowałam takim przyrostem. Proszę Was o pomoc czy coś może być nie tak? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/4/2021 o 11:46 AM, Gość Aguska napisał:

Cześć dziewczyny

Moje cykle są nieregularne i jakie było moje zaskoczenie jak na teście wyszły 2 kreski. Jedna ciąża zatrzymała się w 6 tyg i po 2 latach w końcu się udało. Robiłam betę 21.04 i wynosiła ona 54mlU/ml, 23.04 wynosiła 164mlU/ml. Dzisiaj powtórzyłam w innym laboratorium, bo tylko to było otwarte i wyszło 120,5 mlU/ml. Czy to już oznacza, że dojdzie do poronienia? Lekarza mam w czwartek, a już się strasznie denerwuje. Czy jest jeszcze może szanasa, że coś z tego będzie? Pozdrawiam

Wracając do Twojego wcześniejszego tematu i teraz tego, myślę że w tym drugim labo w dal się błąd. To się czasami jak widać zdaża. Beta super wzrosła. A czym się teraz martwisz? Bo wcześniej tym że była za niska, A teraz że za wysoka?

Odnośnik do komentarza
Gość Aguska
8 minut temu, Gość Ogvh napisał:

Wracając do Twojego wcześniejszego tematu i teraz tego, myślę że w tym drugim labo w dal się błąd. To się czasami jak widać zdaża. Beta super wzrosła. A czym się teraz martwisz? Bo wcześniej tym że była za niska, A teraz że za wysoka?

No właśnie dziwi mnie, że w przeciągu 1,5 tyg beta ze 164 wzrosła na 22708. Spodziewałam się w tym czasie raczej coś ok 2000- 3000. Dlatego ją powtórzyłam, bo lekarka mówiła, że jak będzie powyżej 1000 to powinno być już widać zarodek, a tu prawie 23000

Odnośnik do komentarza

Myślę że jedynie wizyta u ginekologa cie uspokoi. I nie ma czym się martwić. Najważniejsze że beta rośnie. Może będą i bliźniaki...🙂 A kiedy miałaś OM i kiedy masz zaplanowaną wizytę u gin.

Odnośnik do komentarza
Gość Aguska
7 minut temu, Gość Ogvh napisał:

Myślę że jedynie wizyta u ginekologa cie uspokoi. I nie ma czym się martwić. Najważniejsze że beta rośnie. Może będą i bliźniaki...🙂 A kiedy miałaś OM i kiedy masz zaplanowaną wizytę u gin.

U mnie właśnie z tą miesiączka to jest problem, bo ostatnia miesiączkę miałam 25.02, ale mój mąż wrócił dopiero 17.03 do domu z delegacji ( i żeby nie było nie miał innego partnera w tym czasie 😉 ). Wizytę mam w najbliższy poniedziałek. Napisałam do lekarki, ale jak ma dyżur w szpitalu to ciężko się z nią skontaktować. Cieszę się, że rośnie, bo 2 lata temu straciłam ciążę w 10 tyg i pewnie dlatego teraz jestem trochę przewrażliwiona, ale bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze. Przy pierwszej ciąży nie miałam kontrolowanej bety dlatego teraz jestem tak zaskoczona tymi wynikami. Bardzo dziękuję za odpowiedź jestem trochę spokojniejsza ;);*

Odnośnik do komentarza

Hej. Kiedy mogłabym pójść na test ciążowy z krwi beta hcg jeżeli do zbliżenia doszło 25 kwietnia a następny okres mam mieć niby 18/19 maja? Od grudnia miałam co 30/31 dni a w marcu dostałam 35 dnia a w kwietniu 27 dnia okres-byc może przez stres nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...