Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe Olix to zapamiętaj jak to było się wyspać bo nie wiadomo kiedy następny raz będzie ;-)
Limonka a.nie za wcześnie na rosół dzieci w tym wieku chyba jeszcze nie mogą zup na wywarze mięsnym. Gratulacje z okazji ślubu i trzymam kciuki za poród. Wybraliście juz imiona
Barja to Ty kondycję masz ;-) i po co dieta ćwiczenia, dwójka dzieci o dom do sprzątania wystarczy
A nie wiem czy Wy macie takie wrażenie ale praca w domu jest nie do przerobienia zawsze coś jest co trzeba zrobić. Kurze non stop, prasowania gromada, ubikacja łazienka nawet nie wiem kiedy i jak się brudzą
A o kuchni nie wspomnę, do tego obiady, zakupy potem sprzątanie po jedzeniu. Dziewczyny zobaczcie ile mamy na głowie a gdzie czas dla nas o.siebie tez trzeba zadbać żeby jakoś wyglądać
Czy pamiętacie kiedy ostatnio się nudzilyscie, pewnie w Waszym słowniku tak jak moim nie ma pojęcia nuda, mam koleżankę w swoim wieku nie ma dzieci, mieszka z mężem ona 2 lewe ręce do wszystkiego od gotowania zaczynając po wstawienie zmywarki, prasowanie, mąż za nią wszystko robi a ona tylko pachnie i.się nudzi, nawet paznokcie jej maluje bo ona nie umie

Odnośnik do komentarza

Elka, ja kondycji w ogole nie mam. Przychodze do domu to jak usiade to wstac nie dam rady;) dzis mnie dzieciak zalatwil. Odeszlismy daleko od domu. Mial co chwile sie zatrzymywac i na nas czekac. A on pojechal i stracilam go z oczu. Malo zawalu nie dostalam a on czekal pod domem.
Ja nie rozumiem takich nieporadnych kobiet, a jeszcze bardziej facetow ktorzy z nimi zyja. Do wszystkiego trzeba miec charakter. Ja bym sie chyba zle czula z tym, ze caly dzien siedze i nic nie robie.
Dzis mloda zakrztusila sie chrupka. Nie dala rady oddechu zlapac. Wyjelam palcem spory kawalek. Trzeba mocno uwazac.
Poza tym odkryla, ze poza dywanem tez jest swiat;) i spierdziela mi na panele. Pol biedy jak na dywanie pada, ale panele twarde. A bedzie jeszcze gorzej, jak odkryje, ze moze jeszcze dalej isc. Dalej sa plytki;)
Idzie kilka krokow na czworaka, przyjmuje pozycje jak lekkoatleta do staru i siada. Kladzie sie, dalej idzie i tak w kolko;)

Odnośnik do komentarza

Elka,współczuję jej mężowi.
Myślę,że nie jest za wcześnie. Moja mama już mi dawała rosołu jak miałam 7 miesięcy. Nie wiem,jak u Hermiony,ale mamy nadzieję,że nic jej nie będzie. Imiona wybrane,ja miałam jak zwykle oryginalny pomysł,ale Adrian tym razem miał coś do powiedzenia. I takim sposobem będzie Lenka i Dominika. Myślę,że ładne.http://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3khjq0d8oa.png

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny !!! mało pisze bo tak jak mówicie mało czasu, w dodatku mąż ma 2 tyg urlopu tacierzyńskiego więc wiecie jak jest, w zeszłym tyg obchodziłam ur więc goście sprzątanie gotowanie pieczenie ciast na szczęście teściowa troche się zajeła mała bo z tym małym urwiskiem ciężko coś zrobić, tak jak pisze elka praca w domu to taka syzyfowa robota, ale gdybym ja tak miała leżeć i pachnieć to chybabym zwariowała.
pola staje już na czworaki ale jeszcze nie ruszyła, ciekawe długo jej to zajmie,za to kręci się w kółko i pełza do tyłu więc i tak wędruje po całym pokoju
Elka moja mała już też próbowała naszego rasołu ale tylko pare łyków, a jak sama gotuje jej obiadki to też dodaje troche wywaru z mięsa i powiem szczerze że nie sprawdziłam od kiedy można, ale z małą wszystko ok więc chyba jej nie zaszkodziłam
limonka fajnie że się odezwałaś i imiona mi się podobają

Odnośnik do komentarza

Ja mojemu dalam przedwczoraj bigosu spróbować. Do bigosu buzie otwierał ,ale do obiadkow absolutnie nie!! Tylko mleczko i mleczko. Ze sprzątaniem w domu to jakaś masakra jest. Mały spi-ja sprzatam. On wstaje i po godzinie wygląda jak przed sprzątaniem. Ogólnie to obowiązków bardzo dużo jak sie w domu z dzieckiem siedzi. I fakt że o siebie też chce się zadbać. Przed wczoraj byłam na paznokciach :) dziś zabrałam malego pierwszy raz do centrum handlowego. Było całkiem nieźle. Tylko najgorzej,ze wozek zapakować do auta A potem wypakowac. Olix jak fajnie że wyspałaś się :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

mam jeszcze pytanko. jak idzie zasypianie waszym dzieciom? moja długo zasypiała na rękach, póżniej nauczyła się sama w łóżeczku, a teraz znowu bunt, jak ją włoże do łóżeczka to od razu na brzuch i na czworaki i kula się po całym łóżeczku aż się wścieknie i wrzeszczy w niebogłosy nie ma mowy żeby leżała, a już było tak fajnie, a teraz znowu ląduje na rękach.wasze też tak buszują w łóżeczku ???
ostatnio to ona ciągle wrzeszczy, bawi się bawi i nagle taki wrzask że aż jest cała czerwona i pisk taki aż jej tchu braknie

Odnośnik do komentarza

U nas usypianie tylko przy cycu.. Inaczej można z nią wojować do późnej nocy. Z resztą dziś ją położyłam spać o 21, po pół godzinie się obudzila i teraz znowu się lulamy bo zdążyła w międzyczasie się wybawić z tatą.
Dziewczyny spokojnie z tymi zębami, kuzyna syn ma 9 miesięcy i jeszcze jest bezzębny, im później wyjdą tym dłużej będą zdrowe ;)
Kulanie w łóżeczku.. Taaaak.. Tylko u nas robi to jaj sie w nocy przebudzi i wtedy zaczynają się ryki..

Odnośnik do komentarza

Ewelka,a czemu mialby byc niespokojny? U nas pierwszy zab wyszedl bez wiekszych problemow,poza 3-godzinnym epizodem nie spania w nocy..Teraz ida kolejne,tzn.juz 4 i 5...
Limonka,dobrze ze sie dobrze czujesz i niech tak bedzie dalej :-) a na wzdecia Espumisan przeciez mozna,no ale warto sie zastanowic nad przyczyna.
Olix,ja swojego polozylam o 19.30 i jadl juz o 22.30,potem w nocy chyba raz i o 5 jak zjadl to nie spi,a jeszcze na dokladke mnie ugryzl-cudowny poczatek dnia...
A teraz steka i nawoluje z lozeczka...

Odnośnik do komentarza

U nas też wędrówki po łóżeczku całym a jeszcze mam kota wiec mała za nim podąża a to zabawkę mu zrzuci, jak odkładam do łóżeczka to czasem na brzuchu zaśnie jak podchodzę 5 raz przekręcić na plecy tez widzę uśmiech
To jak Wy już dajecie trochę obiadu dorosłego to tez musze spróbować bo wychodzi na to ze za bardzo się cackam.
Dziś byłam na wazeniu i waga jak dobry kurczak 6,150 ale 2-3 kupy dziennie w ciągłym ruchu bo drzemki ma 2 w ciągu dnia od 10 do 30 min maksymalnie, noce przesypia od 20 do 6 chociaż ostatnio parę pobudek o 5
U Was dziś tez tak gorąco
Dziewczyny a co macie na komary. Dziś przychodzi facet robić nam pomiary okien do siatek we wszystkie okna bo dziś w nocy bardzo małą pogryzly nas nic wygląda jak by była chora na ospę

Odnośnik do komentarza

Aga el już 4 i 5 ? Ale dużo tych ząbków :) my komarów nie mamy ,ale much za to dużo. Siadają na nas nad ranem i budzą. Mamy lep do much ale on g.... daje. Muszę coś innego kupuc. Mój syn pije tyljo mleko i kache od jakuegos czasu (ogólny Focha na żarcie i łyżeczkę) A dziś pierwszy raz wypił soczek marchewkowy i się nie skrzywil :) moze będą z niego ludzie ;)
U nad bardzo gorąco. Dziś z domu nie wychodzimy juz. Byliśmy rano w centrum handlowym to mały spocil się w aucie bardzo. W domu mam 22 stopnie

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas tez goraco. Rano dzieci byly z tata na niecala godzinke i pojdziemy dopiero po 18. I tez much duzo, na lep zlapaly sie cale 2... Komarow nie widac.
Elka, to malutka Twoja, a ja sie martwie ze moja drobna. A ile wazyla przy urodzeniu?
Ola ma rozne fazy na jedzenie. Teraz mleko jest fuuu. Na sniadanie dzis zamiast mleka jogurt dalam.
Dzis w nocy zepsul sie podgrzewacz:( moja zlosc byla ogromna, spoko psuje sie, ale czemu w nocy jak ja oczy na wpol otwarte wode musialam gotowac;)
Od jakiegos tygodnia punkt 2 mala je. Ale juz tak miala jakis czas temu, ze jadla w nocy i zaraz przeszlo.
Jutro zakonczenie roku szkolnego. Pierwsze swiadectwo starszak dostanie:) idziemy z mala do szkoly. Pelno ludzi bedzie, ciekawe jak bedzie sie zachowywala.

Odnośnik do komentarza

U nas też upał ale byłam z małą na szybkich zakupach i chwilę posiedziałyśmy w cieniu. Na dłuższy spacer ruszymy pewnie wieczorem.
Wczoraj pierwszy raz daliśmy kasze.. O rety.. Takiej pogardy w stosunku do jedzenia jeszcze nie było.. Próbowałam butelką - awantura, przełożyłam do miseczki żeby podać łyżeczką - jeszcze gorzej.. Spróbujemy jeszcze raz dziś wieczorem ale raczej cudów się nie spodziewam :/
Elka, ja też nie daję obiadowych rzeczy. Poczekam jeszcze, bo teraz dopiero przechodzimy z papek na grudkowate jedzenie. Lidka wczoraj dostała w siatkę malinki ;) ale się krzywiła :D
Jak tam Dzień Ojca? Bobasy uzbrojone w laurki? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja rano Hermi wsadziłam w wózek i ruszyłyśmy w centrum. Byłyśmy po pieluchy i jedzonko w sklepie. Tak wszystko podrożało,że niewiele kupiłam,a zapłaciłam 200 zł. Dramat... Jak wróciłam do domu,przebrałam Hermionę i do samochodu. Skoczyłyśmy do babci i dziadka. Mała wyściskana,wycałowana,ale najważniejsze najedzona ;) Spróbujcie dawać dzieciom biszkopty,musicie je rozmoczyć w herbacie albo w mleku. Mionka zajadała aż jej się uszy trzęsły. A jak Wam mija dzień?
http://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3khjq0d8oa.png

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza
Gość ewelka1984

My siedzimy póki co w domu. Za gorąco. Mały coś zasnąć nie chce. Myślę sobie ze może głodny, ale 2 i pół godziny temu jadl kaszke. biszkoptów jeszcze nie dawalam ale ciasteczka w rączkę po 7 mies tak. Barja u nas teraz tylko mleko i kaszka. Wszystko inne odpada. Barja a Twoja to 8400 wazy tak? Długa musi byc skoro na drobną wygląda. Mój 8800 wazy i też drobniutki. Przy urodzeniu 3640. A wasze pociechy z jaką waga się rodziły?

Odnośnik do komentarza

Ewelka,no zaraz bedzie piec zebow.Jeden sie przebil,ale cos dalej nie rosnie,a drugi z kolei widac jak rozpulchnil dziaslo,wiec lada chwila.
Ja sie nie ciesze,bo przeciez zabawa w gryzienie dzis drugi raz powtorzona.
Elka, na komary Sroka cos ostatnio polecala na bazie olejkow-komary nie lubia cytrusowych zapachow i gozdzikow (ale tego to i ja nie ;-) )
Dzis zaliczyl Ignas pierwsza jazde tramwajem taka na swiadomce-siedzial i widoki podziwial ;-)
Tez sie cackam z dieta Ignasia..Ale moja Mama stwierdzila,ze skoro ona nie majac kuchenki gazowej tylko piec gotowala dla mnie przez rok caly,to jej Wnusio tez ma byc tak traktowany..Wiec poki co sloiczki (ostatnio slabo nam idzie niezaleznie od firmy),czekam na warzywka z dzialki i zaczne pichcic.Na 1000dni.pl.tez widzialam.przepisy dla Maluchow.
Barja,milego zakonczenia roku jutro :-)
Ewelka,Twoj szczuplaczek?Moj wazy 8,5kg (ma 70cm) i wszyscy wokol mowia,ze widac ze lubi zjesc.Startowalismy z 3kg.
Mlody od godizny drzemie-cud jakis w tym.tygodniu.
A jutro pod namiot! juuuupi :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...