Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny
MagdekW to dibrze że mały grzeczny i macie to z głowy my niestety jeszcze przed i chyba tylko ja na forum jeszcze nie ochrzcilam dziecka
Gdyby to zależało tylko odemnie to pozwoliłabym dziecku wybrać wiarę, pokazałabym naszą wiarę, w szkole by chodziła na religię i etykę. No ale cóż żyjemy w społeczeństwie takim że trzeba ochrzcic dziecko i koniec
Dziś u nas brzydki dzień 16 stopni i pada od rana

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:) Anula gratulacje:)
U nas dzis caly dzien sie chmurzy, ale nie pada. Wczoraj bylo goraco. Ola siedziala wczoraj pierwszy raz w piaskownicy, wrazenia to na niej nie zrobilo, za mala jeszcze. Za to zachwycila sie balonikiem myszka jakiejs dziewczynki i oczywiscie dostala taki sam. Teraz wisi pod sufitem i juz sie nie podoba;)
Raczkowanie jej coraz lepiej idzie. Przechodzi juz caly dywanik taki 2m. No i siada co chwile. Upadki zalicza raz za razem na bok. Jeszcze troche ciezko z rownowaga;)
Dziewczyny, co robicie z rzeczami po maluchach? Ja juz nastepnego dziecka nie planuje a pol pokoju zbedne rzeczy mi zajmuja.

Odnośnik do komentarza

Aga el ja to najczesciej mowie nie pszczolko a żabko a to dlatego ze czy na rekach czy lezy przez caly czas nozki ugina jak sprezynka :)

Podziwiam uczace sie jeszcze mamusie, mi w ciazy sie juz nie chcialo a co dopiero przy dziecku.

Elka ja tez jeszcze nie chrzcilam, dopiero ostatni weekend sierpnia :) i mam takie samo myslenie jak Ty, ze to dziecko powinno decydowac, ale coz to tak na prawde tylko z racji glupiej tradycji.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Barja,moze wsrod znajomych jest jakis maluch?
Ignas donasza ubranka po Antosiu,ktory jest synkiem kolezanki mojej Szwagierki,wiec nawet nie znam naszych darczyncow...
Moge sie pochwalic,pozno zwlaszcza ze moja Dzidzia juz pieknie siedzi i staje,ze wreszcie skumal jak sie obrocic z brzucha na plecy...teraz to cwiczy jak Wanka-Stanka ;-) plecy-brzuch-plecy-brzuch.
I od soboty nie gaworzy,a krzyczy jak maly pterodaktyl ;-)
I jeszcze jest bunt na zupki...jak bunt zmoc?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, my po przeprowadzce, wielkie ufff...Maly jakos to przezyl. Nadal siedzimy na pudlach, meble jeszcze nie poskrecane, mnostwo pracy przed nami, ale chociaz mam duzo miejsca wiec i tak sie ciesze.
Ja tez jeszcze nie ochrzcilam i szczerze nawet nie mam na to wielkiej ochoty, ale dla swietego spokoju ochrzcimy w sierpniu prawdopodobnie.
Co do ubranek to wlasnie tez sie zastanawiam co z nimi robic, wyrzucic nie wyrzuce bo szkoda, a nie mam komu dac ;/
Leon juz naprawde super siedzi tylko czasami jak za bardzo w bok sie przechyli to poleci, trzeba go lekko asekurowac. Poza tym pupke podnosi smiesznie do gory, ani sie obejrze a bedzie mi szorowal podloge kolanami ;)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla dziewczyn zdających egzaminy :) podziwiam ogarniecie dziecka, domu i nauki!
My też Lidkę chrzciliśmy tak trochę bez przekonania. Stwierdziliśmy że nie chce nam się wysłuchiwać gderania dziadków. Mała sama zdecyduje potem czy chce się angażować w religię.
My na szczęście mamy zbyt na ubranka bo moja szwagierka ma córeczkę równo pół roku młodszą więc stopniowo oddajemy ciuszki. Potem się zapakuje w kartony wywiezie do teściów i będą czekać na następne dzieciaki ;)
Dziewczyny czy wasze maleństwa ostatnio też tak okropnie śpią? Ja już nie mam siły.. Co noc ten sam scenariusz. Lidka najchętniej tankowałaby mleko całą noc. A rano śpimy razem w łóżku do 10.. Cały poranek rozwalony :/
Suzi gratulacje przeprowadzki! Oby wam się dobrze mieszkało!

Odnośnik do komentarza

Suzi gratulacje z przeprowadzki. Oby się fajnie i przestronnie mieszkało :). Jak tam u Was po nocy? U mnie spokojnie. A teraz jeszcze trwa drzemka, ale już się Maluszek kręci. Także zaraz Mamusia odwet od komputera zrobi :). Jak w ogóle u Was spanie w dzień? U mnie przeważnie dwie drzemki, które trwają góra 45 minut. Wczoraj jak mi usnął wyjątkowo na 2,5 h to aż nie wiedziałam co robić :D

Odnośnik do komentarza

Ja odkładam ubrania jak którejś koleżance się urodzi dziewczynka to oddam a jak nie to dom dziecka, szpital dla noworodka pewnie też by wziął. A w ostateczności wrzucę do kontenera na odzież. Chociaż szkoda bo ubranka po 1 dziecku części nawet nie zdążyła założyć albo raz. Albo trzeba brać się za następne ;-)
Suzi może na nowym mieszkaniu nowy członek rodzinki się trafi ;-)
Wsyd się przyznać ale dopiero dziś zrobiłam pierwszy raz obiadek dla dziecka od podstaw ciekawe czy zje, dziewczyny a skąd czerpiecie pomysły na obiadki dla dzieci, a w królika tez się bawcie i robicie, a makaron to zwykły biały czy razowy
Ale powiem Wam że ta ugotowana zupka jakaś lepsza niż te ze słoika i też bez przypraw
No właśnie a jakie przyprawy dzieci już mogą bo zioła jakieś chyba już są dozwolone, chciałam kupić książkę z daniami i patrze leży książka Cichopek a w środku tak beznadziejne przepisy ze zrezygnowałam na necie musze czegoś poszukać

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina1984

Hej dziewczyny. Gratulacje dla uczących się mam sukcesów :) Suzi super ze już na nowej chacie,pamiętasz pierwszy sen? Podobno się spełni. My wczoraj u pediatry ,bo mały nie chciał za bardzo jeść. Podobno zęby idą. Dziś je super ,ale problem w tym, że chce jesc tylko mleko i kaszki. Żadnych zupek ani owoców. Nawet sama gotowałam i nie ruszy. Aż się wkurzylam i posmarowałam bułkę sosem i dalam do reki. Innym razem dalam jabłko i fasolę pstraczkowa i też jadl. Nawet nie ugniotlam nic. Dałam w całości. Szczęście w tym, ze nie chudnie. 8740 kg. Ubrania odkładam z nadzieją, ze mąż da się na invitro namówić:)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie sie polozylam. Myslalam, ze juz nigdy mala nie zasnie. Ledwo zyje. Dzis 2,5h biegalam z wozkiem za starszym jezdzacym na rowerze. Dopiero w tym roku zaczal porzadnie na 2 kolkach jezdzic i smiga z predkoscia swiatla;) a jeszcze na koniec dnia zostalam zmuszona do obejrzenia poradnika wojownika minecraft;)
Dobrze, ze w pt zakonczenie roku to wysle go na tydzien do dziadkow. Daje mu 3 dni i pewnie bedzie tel, zeby go zabierac bo sie nudzi.
Olka spi roznie. Dzis np. 4 razy spala. Dwa razy po pol godziny, na spacerze z godzine moze i potem moze z 20 min. Klade ja jak widze, ze jest zmeczona.
Dziewczyny, czy ktoras z Was byla z dzieckiem na basenie? Tak sie zastanawiam co malej lepsze bedzie, czy takie kolko z dziurami na nozki czy rekawki czy moze cos jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny ;), narazie mieszka sie nienajgorzej, chociaz czesc rzeczy nadal w pudlach i balagan wielki. Elka moze i sie pojawi, nie mowie nie ;). Poki co i tak musze jeszcze poczekac, bo mialam dwie cesarki juz.
Ewelka niestety nie pamietam i nie slyszalam nigdy tego wczesniej, jakbym wiedziala, ze sie spelni to staralabym sie zapamietac ;).
Bylam dzis z Malym w szpitalu na kontroli bioderka z racji tego, ze mial dysplazje. Panewka w lewym biodrze nadal nieco mniejsza niz w prawym, ale siedzi na miejscu wiec lekarz mowil, ze jest ok. Leonek strasznie plakal na przeswietleniu, musialam go na sile trzymac tak sie wyrywal bidulek.
Dzisiaj pierwszy raz stal na czworaka ;), ale tylko chwilke.
Makaron tez daje zwykly, ale ppnoc lepszy taki pelnoziarnisty czy jak on tam sie nazywa i ryz chyba tez brazowy zdrowszy. Milej nocki ;)))

Odnośnik do komentarza

Hej,tak dawno mnie tutaj nie było,ale znów dużo się dzieje. Ciąża się rozwija dobrze,znów mam dziewczynki,tylko teraz aż dwie. Wzięłam ślub z Adrianem. Moja babcia zmarła. A ta sąsiadka,która poroniła,gdy byłam w ciąży z Hermi,spodziewa się dziecka.
Ale się dziejehttp://www.suwaczki.com/tickers/klz9vcqgmnbe8raa.png

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza

Limonka, gratulacje!
Dziewczyny! Pierwszy raz od bardzo dawna się wyspałam! Normalnie z tej rozpierającej energii zdążyłam juz dwa okna umyć, posprzątać dom i zrobić pranie! Moje dziecko łaskawie obudziło się tylko dwa razy i spalo do 10!
A jakie macie przepisy na dania z makaronem? Bo my póki co gluten tylko w formie kaszy uskuteczniamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...