Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Segana, wcale nie przesadzasz, ja dzisiaj tez jestem wkurzona na mojego bo cały dzień prawie na nogach spędziłam i mnie wszystko boli, chciałam się wieczorem położyć z nim, przytulić i obejrzeć jakiś film a siedzę sama bo najpierw pił sobie piwko z moim ojcem a teraz gra w jakąś gierkę na komputerze ;/

7.08.17

Odnośnik do komentarza

Kurde ja swpjego prawie noe mam DLA siebie.. Nie dawno przyszedl of sasiada I juz spi coraz mniej czasu razem spedzamy ale on twierdzi ze ja go nie rozumiem bo on pracuje. Ale ja tez nie leze Dom many duzy bo 130 m2 I codziennie zamiatam I zmywam podlogi codziennie peanie gotowanie.. Ahh. I zmywanie oczywiscie. Ja rozumiem to moj obowiazek ale kills razy juz uslyszalam ze ja nic nie robie it'd.. A jak ja Sir zle czujealbo jestem zmeczona a on ma ochote to odrazu jest "po czym ty jestes zmeczona?!" Ahh teraz myslicie ze jestem jakas glupia malolata. Ale nie no of malego mnie uczyla mama porzadku I dyscypliny.. A moj zawsze mial wszystko Pod nos podane.. Mame trakrowal hak sluzaca ale ja die nie dam..

Odnośnik do komentarza

Oj widze , ze wczoraj nie tylko ja mialam problem z moim mężczyzna.
Roza wcale nie uwazam , ze jestes glupia malolata. Kobieta ma prawo do tego , zeby byc zmeczona nawet bedac w domu.
Segana moj kiedys tez ciagle latal po kololegach. Powiem ci , ze ja bylam zadowolona jak przychodzil z jakims do domu. Ale niestety imprezy alkoholowe konczyly sie dokladnie tak samo.tyle ze u mnie najwiekszym problemem zawsze byly kobiety. Zawsze jest jakas ktora sie przy nim kreci. Teraz jest juz znacznie lepiej. Ale byl taki czas ze kilka razy przez to sie wyprowadzalam z domu. Niestety moj wyniosl ze swojego domu bardzo zle nawyki. Nawet jego bracia i koledzy przestrzegali mnie przed nim na poczatku znajomosci. Ale musze wam powiedziec , ze jakos sie uspokoil. Przestal latac po kolegach. Baby tez trzyma na dystans. Wiem , ze ma taka glupia nature ze lubi byc w centrum zainteresowania. Ale jakos sporo rzeczy zrozumial odkad jestesmy razem.
Roza napisalas , ze twoj mowi ze nic nie robisz. Znam to niestety bardzo dobrze. Moj takiego argumentu uzywal bardzo czesto. Byl taki czas ze to tylko ja zarabialam na rodzine. No i oczywiscie caly dom na mojej glowie byl. Pomimo tego slyszalam ze nic nie robie. Tylko ze ja jestem przekorna. I jak on mi mowil ze nic nie robie to rzeczywiscie przestawalam robic. Zeby zobaczyl roznice. I tak np.kiedys nie zmywalam nic do czasu az nie bylo żadnego czystego talerza albo szklanki :) Jak mowil ze nie sprzatam to przestawalam , az prawie potykalismy sie o smieci :) A jak mi kilka razy zrobil awanture ze nie piore ( a nie pralam dlatego ze nie mialam gdzie wywiesic zeby wyschlo )to zaczelam wszystko prac. Ale efekt byl taki ze czasami nie mial co zalozyc bo bylo wszystko mokre :) Oj nie mial ze mna lekko. A jak np.nie zdazylam ugotowac i dlatego krzyczal to robilam wielki gar bigosu i musial go wcinac przez tydzien :) Czasami jeszcze sie o cos kłóci, ale w wiekszosci wypadkow wie jakie beda konsekwencje :)

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

Ale macie przekichane z tymi facetami...Mój wychodzi rzadko z kumplami...I jakoś się nie martwię nigdy...Ciekawe kiedy się to zmieni :-P wasi pewnie się ogarnąć jak dostaną porządnego kopa w dupe od was...

Iza0602 no pogoda u nas jest tragiczna...Dziwię się,że jeszcze nic mnie nie rozłożyło...Dzisiaj jedziemy do Kartuz na rodzinną imprezę...:-D średnio mi się chce,ale zawsze lepsze to od siedzenia w domu...Dobrze,że z tą narka wszystko ok :-)

Moja mała od rana kopie jak szalona..
chyba się domaga śniadania:-D nie chciałam się kręcić żeby nie budzić tatuśka no ale nie mogę dziecku zabronić jedzenia!:-D

http://fajnamama.pl/suwaczki/w09y2ey.png

Odnośnik do komentarza

agnieszka_j w środę wieczorem dopiero wracam do Wwy, a też bym chciała się spotkać :( teraz mnie nie będzie online te kilka dni, jak coś ustalicie, to proszę wyślijcie mi wiadomość prv - jak dla mnie to czw/pt by było ok :)

Co do facetów - mój wychodzi co weekend z kolegami - czasami idę i ja,ale po kilku h wracam do domu, bo jestem szybko śpiąca. Nie przeszkadza mi to, cieszę się, że ma znajomych. Poza tym, na m-c przed porodem zapowiedział, że nie będzie już takiego piwkowania, żeby w razie czego zawieźć mnie do szpitala ;) No więc niech korzysta, póki może :D

Odnośnik do komentarza

Iza0602 dobrze ze wszystko ok z nerką.
U mnie tez pogoda srednia niby swieci slonce ale wiatr jest zimny. Troche jestem przeziebiona.. gardlo mnie boli. Od kilku dni leje mi sie krew z nosa ale nie tak bardzo tylko po trochu przez praktycznie caly dzien.. Czytalam, ze to normalne w ciazy ale w tym tyg ide do gin. to zapytam jeszcze.
Jesli chodzi o facetow to mojego od pon. do sob. nie ma. Po pracy jedzie na budowe i tam siedzi, śtura coś bo domek gospodarczy mamy juz wykonczony. Ogolnie nie narzekam ale wkurza mnie to, ze czesto wydaje pieniadze na (moim zdaniem rzeczy zbedne i czesto nie uzgadnia tego ze mna a do mnie caly czas ma pretensje na co ja tyle wydaje chociaz uwazam , ze jestem bardzo oszczedna i 1000 razy pomysle zanim cos kupie.
Dziewczyny ktoras z Was pisala, ze miala wózek mutsy dobrze pamietam?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wasze samopoczucie dzisiaj , ale ja jestem do niczego. Wczoraj mialam lekkie zawroty glowy. I wogole bardzo sie zdenerwowalam wiec poszlam wczesniej spac. A dzis juz od 8 na nogach. Ogarnelam kuchnie ( bo wczoraj nie mialam sily) ugotowalam zupe, wstawilam dwa prania. Pies wypuszczony, kroliki nakarmione . No i okazalo sie ze boli mnie krzyż, dół brzucha i glowa. Odtatecznie troche polezalam i przeszlo. Ale glowa dalej boli i czuje sie troche jak pijana. Mam nadzieje ze to tylko pogoda. Bo moj maluszek cos tam kopie ale on tez dzisiaj jakis niemrawy. A takie mialam na dzisiejszy dzien plany... :(

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...