Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny jakas dzisiaj zmartwiona jestem.. Wczoraj z moim m mielismy romantyczny wieczor I wiecie ...:) nie musze chyba tlumaczyc. Ostatnio jak jeszcze bylam w pl to lekarz nie zakazal ani of poczatku ciazy nie bylo zadnych zakazow.. A dzisiaj moj maluszek prawie zero ruchow..
Nie mam ani zadnyxh bolow ani nic z tych rzeczy . Czy waszs maluszki tez tak maja?
Prosze o szybka odpowiedz no bardzo Sir martwie. A turaj narazie nie mam lekarza a polski lekarz nie odbiera:(

Odnośnik do komentarza

U mnie plec jeszcze nie znana ale wszyscy w kolo mowili na poczatku ze jak u wszysrkich byly dziewczynki to I u mnie bedzie.:) a teraz ostatnio wszyscy mowia o chlopcu ze z mojej dziecinnej urody stalam side taka kobieta poprawila mi die cera I ze batdzo wyladnialam. Hm kto wie co tam moj kociaczek ma:3 I oczywiscie jestem ciekawa czy bedzie to Ksawery czy Lilianna<3<br />

Odnośnik do komentarza

Roza nie martw sie. Moj robi mi takie psikusy co kilka dni. Moj lekarz powiedzial ze w tak wczesnej ciazy to normalne. Wystarczy jak poczuje sie raz na dzien. A zebym sie nie denerwowala kazal mi polozyc sie zjesc cos slodkiego i potrzacac brzuche :) Zaraz pewnie poczujesz jak maluszek sie przeciaga :)

http://emaluszki.pl/suwaczek8-20151007.jpg
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72025.png

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to nie dostałam skierowania na glukozę, następna wizyta dopiero za miesiąc... Nie narzekam ;) Za to muszę kupić coś na podkręcenie krwi, bo mi nisko wychodzi i nie zamierzam jeść żelaza. Ponoć są fajne tabletki "Burak", muszę podejść do apteki, spytam co to za jedne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...