Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Aga el, bo to się rozumie samo przez się, piękny syn to i piękna mama :)
My jutro na 3 szczepienie pędzimy. Już od dwóch dni chodzę z tego powodu kołowata :/ Lidka waży 7200 ale ostatnio zauważyłam że już trochę przystopowała w przybieraniu na wadze. Zastanawiam się czy to nie znak że czas rozszerzać dietę, może mleczko to już dla niej za mało? Muszę jutro zapytać pediatrę.

Odnośnik do komentarza

Dzis byl bodziak,spiochy,kurtka i paputki na stopach.
No i przykrylam mu nozki.
Budka w gondoli zlozona,gora zdjeta i...darl mi sie 40min az echo szlo po lesie...
A teraz drze sie z lozeczka...chce spac,a nie chce zasnac...znacie to?
Dobrze ze wzoraj byl aniolkiem ;-)

Odnośnik do komentarza

Hahaha, znamy :) mam to prawie codziennie i te spacery z atrakcjami.. A dzis dla odmiany ugotowałam bobasa :/ nie mam jeszcze kurteczki wiec zapakowałam ja w kombinezon, czapeczkę i o zgrozo jeszcze kocyk wzięłam w razie czego.. Masakra.. Leciałyśmy jak szalone do domu ;) jak mąż wróci z pracy to lecę na poszukiwanie jakiejś przejściówki

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie Pola a nie Pila.
Aga el i ty i synek eleganccy dobrze ,ze dzieciaki nie daly koncertu w kosciele bo ta msza to zawsze stres jest
Ja teraz robilam chrzest w domu ,a z synkiem bylismy w restauracji wiec mam porownanie i 100 razy lepiej w lokalu ale wiadomo taniej wyszlo w domu jednak duzo roboty i biegania
Moja Pola tez ulewa i odkad zaczela jesc obiadki to uciazliwe bo nawet po godzinie albo dwoch leca pomaranczowe sliny i wszystko pobrudzone chyba musze kupic jakis odplamiacz bo nie moge doprac ubranek

Odnośnik do komentarza

Zosia dostaje zawsze cycka i dodatkowo koło 13 trochę słoiczka, potem po cycku koło 17 jest deserek od 3 dni a dodatkowo od wczoraj dodaję do tego gluten. Pół łyżeczki zwykłej kaszy mannej gotuje w wodzie. Można na rzadko wtedy dodać do mleczka lub gęste same podać łyżeczką. I przez 2 miesiące trzeba podawać a po tym czasie już będzie można podawać swobodnie produkty z glutenem. Tylko na początku codziennie pół łyżeczki potem się zwiększa do łyżeczki.
A Wy jak podajcie gluten?

Odnośnik do komentarza

Julka,zalezy jak zniesie szczepienie.U nas druga dawka byla bardzo ok.oby i u Ciebie tak poszlo jutro :-)
Elka,ten gluten faktycznie chyba czs zaczac oswajac,zaczne w sobote moze.
A co do miecha mysle ze w przyszlym tygodniu.Nie chce czekac za dlugo ze wzgledu na zelazo.
Jutro z kolei zobacze czy pojdzie caly sloiczek.
A dzis jak wierzgnal w lyzeczke to na stopie dynie mial ;-) chyba czas karmienie na stale do kuchni przeniesc.
A ile karmic piersia?na bank poki do pracy nie wroce,a plan jest na pazdziernik,czyli z 1,5 miesiaca wczesniej niz 52 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

My właśnie po pierwszym dziś spacerze. Tradycyjnie młoda wyła więc przez większość czasu na jednej ręce ja trzymałam a drugą pchałam wózek.. Koszmar.. I ci gapiacy sie jak na matke-potwora ludzie.. Ech
Na 17 jedziemy na szczepienie. Z wychodzeniem jutro zobaczę jak będzie się czuła. Jak będzie miała podwyższoną temperaturę to ją przetrzymam w domu.
Ja bym chciała rok karmić, ale zobaczymy jak wyjdzie. Póki co sutki mam tak zeżarte że masakra. Mała jeszcze nie ma zębów a już potrafi nieźle te swoje dziąsełka zacisnąć ;)

Odnośnik do komentarza

Tez miałam problem jak ten gluten przygotować żeby było oki i dylemat czy iść w gotowe kaszki smakowe ale znowu słodkie to po co dziecko już przyzwyczajać, dlatego padło na zwykłą kaszkę. Wczoraj testowaliśmy z mężem i jak pół łyżeczki i 50 wody to wyjdzie rzadka a jak dodasz do wody np 2 łyżeczki to już gęsta i zrobiłam na 4 dni, no ale pewnie dam 2 dni i zrobię nową. Ale tak na te 2-3 dni zawsze będę robiła bo bez sensu gotować codziennie pół łyżeczki kaszy. Jak przyjdzie Wam do głowy inne rozwiązanie piszcie może też zmienię. Dziś Zosia pierwszy raz zjadła na raz pół słoiczka marchewki z ziemniaczki.
Jutro szczepienie ciekawe jak zniesie czy też będą gorączki jak po poprzedniej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...