Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

ukropu ciąg dalszy :) aż marzy mi się jeziorko ale nawet jak pojedziemy to niestety nie mam odwagi się kąpać

bardzo spodobał mi się tekst, że jak my jesteśmy w ciąży to nasi panowie mają okres :-) i podpisuje się pod tym dwiema rękami

co do makijażu to ja bym w ogóle z niego zrezygnowała :) lepiej być nie umalowaną niż rozmazaną bo w takiej temperaturze to nie ma siły każdy kosmetyk spłynie ale to tylko moje zdanie poza tym to nie jestem fanką malowania się

Lencia dobry tekst dużo w nim prawdy

Daga faceci to dupki i nie ma co się nimi przejmować :)

po raz pierwszy spotkał mnie dziś luksus obsłużenia poza kolejnością pani w kauflandzie przy mięsie zauważyła że jestem w ciąży i poprosiła bez kolejki aż mi się miło zrobiło :)

co do wózków i fotelików to nie pomogę bo dostaję od koleżanki i nawet nie wiem jakiej firmy podobnie z łóżeczkiem i materacykiem też bierzemy od siostry mojego M. a darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ;)

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Wam, że nie musicie się malować. Ja mam takie przebarwienia na twarzy, ze podklad rano od razu nakładam, bo sama spojrzec na siebie w lustro nie mogę. Juz mam obrzydzenie do tej twarzy. I w ogóle dół od rana straszny.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

AniAnka a masz może jakaś położna polecana stamtąd? Może chodzilas do nich na SR ? jak coś to odezwij się na priv :)

Dzis to pogoda daje czadu :( u mnie też rolety opuszczone i wiatraki na pełnym gazie :) do tego woda z cytryną i mięta i jakoś przetrwam ..
sprawdzilam ten sposób z łydką i opuchlizną i na szczęście u mnie dziury brak tylko biała plamka od ucisku zostaję :) ale u mnie za to waga idzie jak szalona do góry... aż się boje na nią wchodzić momentami :) fakt jestem wysoka bo mam 176 ale 15 na plusie mnie przeraża...

Dziewczyny pisałyscie o wózkach z amortyzatorami, my też takiego szukamy ze względu na wertepy i raczej poza miejski teren.. co do pajero to w sklepie sprawdzałam go z obciążeniem i rzeczywiście te amortyzatory latały jak szalone.. fajnie jak trochę neutralizuje wózek nierówności ale tam mam wrażenie ze wszystko za bardzo lata .. wpadł nam w oko model baby design konkretnie husky.. ale wiem ze stelaż w lupo tym nowym jest taki sam.. może któraś z Was coś o nim słyszała ???

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

asiek123
AniAnka a masz może jakaś położna polecana stamtąd? Może chodzilas do nich na SR ? jak coś to odezwij się na priv :)

Dzis to pogoda daje czadu :( u mnie też rolety opuszczone i wiatraki na pełnym gazie :) do tego woda z cytryną i mięta i jakoś przetrwam ..
sprawdzilam ten sposób z łydką i opuchlizną i na szczęście u mnie dziury brak tylko biała plamka od ucisku zostaję :) ale u mnie za to waga idzie jak szalona do góry... aż się boje na nią wchodzić momentami :) fakt jestem wysoka bo mam 176 ale 15 na plusie mnie przeraża...

Dziewczyny pisałyscie o wózkach z amortyzatorami, my też takiego szukamy ze względu na wertepy i raczej poza miejski teren.. co do pajero to w sklepie sprawdzałam go z obciążeniem i rzeczywiście te amortyzatory latały jak szalone.. fajnie jak trochę neutralizuje wózek nierówności ale tam mam wrażenie ze wszystko za bardzo lata .. wpadł nam w oko model baby design konkretnie husky.. ale wiem ze stelaż w lupo tym nowym jest taki sam.. może któraś z Was coś o nim słyszała ???

U mnie wzrost i przyrost taki sam, ale chociaż teraz mam pewność, że sama woda się sporo przyczyniała (tak sobie tłumaczę, że może nawet ze 3 kg? :D ) No i ostatnio odstawiła cole zwalając winę za tycie na nią, ale dzisiaj mama musiała mi po butelkę polecieć taką miałam chcice, na zimną. I od razu się aż lepiej poczułam :)

Z tym malowaniem, to ja wcale nie lubię się malować, ale czasem niestety trzeba. Poza tym, mam dość spore oczy, które ładnie wyglądają, ale dopiero jak je podkreślę, bo moje rzesy sa jakieś niemrawe i jasne, także prawie wcale nie mam "oprawy oka".

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny porada dla wszystkich :)
Stara sprawdzona metoda na make-up. Jeśli nie macie takiego sprayu, który przedłuża żywotność makijażu to polecam z całą odpowiedzialnością zwykły najzwyklejszy lakier do włosów :D już tłumacze.
Po gotowym skończonym make-up wyciągam lakier zamykamy oczy, wstrzymujemy powietrze i wyciągamy rękę jak najdalej od siebie ale tak aby strumień z lakieru leciał nam w twarz, można też psikać do góry i wchodzić w strumień spadający. Robie tak od x lat do tego stopnia, że nie biore kosmetyków ze sobą na impreze czy wesele i mam make up jak przed wyjściem. Ze 4 lata temu moja była już szwagierka się pobierała na polu było 37 stopni (tak jak teraz) oni ślub o 13 więc masakra była, i makijaż mi nie spłynął jako jedynej i Pani młodej bo zastosowała dokładnie to samo :D a dodam że obiad był niby w podziemiach ale nie było klimy i temperatura była nieznośna.
Co do bujania w wózku to widziałam ostatnio na dworcu w Gdynii zabawną historię mama bujała malucha w wózku na boki, tak że wózek przechylał się tak o 35/40 stopni :D dzieciak nie wyglądał na zachwyconego tymi turbulencjami

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Daga81 nie martw sie niska waga urodzeniowa, wazne zeby byla zdrowa ;) a do 2,900 powinna sookojnie dociagnac . Od teraz maluchy beda przybierały nawet po 200g tygodniowo. Wydaje mi sie, ze np moje Szkarbki urodza się z waga ok 3kg najmniej ;) mamusia wazyla 4, 250 , a tatus 4,100 ;) wiec mysle, ze 6kg do wspolnej podzialki powinno im wystarczyc ;) zeby mi tylko nie porosly dlugie szczypiory bo, mam za duzo ciuszkow w rozmiarze 50 ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie i proszę o odpowiedz,czy wam też np. Po delikatnym schyleniu,wstaniu z łóżka,bądz chodzeniu też twardnieje brzuch? Nie boli ale robi rię twardy jak kamień i czuje dyskomfort bo aż nie mogę się wyprostować,dzisiejsza noc to była katorga,wieczorem kuło mnie podbrzusze ale znośnie. W nocy leząc na plecach nie mogłam wyprostować nóg bo też bolalo na dole i po bokach. O spaniu na prawej stronie to nie wspomne,wtedy tak mi drętwieją ręce,że palców wyprostować nie mogę ! W ogóle wtedy nie czuje rąk. Do spania na lewym boku bardzo się zmuszam,bo jest niby najlepsze,ale maly wtedy bardzo mnie kopie w lewą strone.

Odnośnik do komentarza

Chyba to uroki końca ciąży. Ja nie mogę leżeć na plecach bo boli mnie kręgosłup duszę się i przy okazji stawia mi się brzuch. Na lewym boku brzuch się stawia bo mały nisko i po prawej . Nie schyłku się bez przymusu bo też się stawia nawet jak podnoszę się z łóżka to brzuch jaj kamień. W nocy budzę się co godzinę a spojenie pali żywym ogniem.

Daga moja twarz tez bez tapety się nie obejdzie nawet lekko ale musze coś mieć. Jestem ziemista i wyglądam jak straszydlo.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Asiu, my wybraliśmy wózek baby design lupo z tym ze po prostu comfort.
Oglądałam w sklepie wszystkie 3 - stały obok siebie :) Sprzedawca tez nam co nieco wytłumaczył.
Różnią się generalnie ceną (im nowszy model tym droższy - standard ),kolorystyką, bajerami, których kobiece nie dostrzega, za to faceci sobie o wyższości takiej śrubki nad inną mogą duskutowac, no i dodatkami właśnie.
Ja wybrałam lupo comfort, że względu na wkładkę w spacerówce i na kolorystykę (dół i góra gondoli są w tym samym kolorze, opcja lupo ma dół szary z motylkiem). Do tego doszły kwestie techniczne, które niby poprawili opierając się na opiniach o poprzedniku, zwykłym lupo - czyli właśnie wspomniane wyżej srubki itp.
Wersja husky jest bardziej zimowa po prostu od comfort. Patrz, choćby mufka na łapki mamy i inne ocieplenia. Bardziej mu się nie przyglądałam, bo patrząc na Tosia spodziewałam się raczej małej/niskiej kruszynki i miałam nadzieję ogarnąć zimę w gondolce. Po ostatnim usg musze sprawdzić jak długa jest ta gondola, bo o tym nie pomyślałam, a córa ma być wysoka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Aska123 super deski, Antoś będzie wyglądał uroczo :)
Drożdżówka właśnie słyszałam że była w poprzednim modelu lupo jakaś wada i to poprawili w tej nowej wersji comfort.. ten husky różni się rzeczywiście tylko dodatkami, materiałami i kolorystyką.. konstrukcja jest ta sama.. lupo też mi się podoba i jest tańszy ale tamto szare wykończenie w husky jakoś mnie urzekło, w szczególności na zimę.. a wkładka w spacerówce to nie jest taka sama? Taka ala bawełniana ?

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!!
Boże jaki upał,, dobrze ponad 30 st. i duszno.. jaka katorga ;o
Za jakąś godzinę mamy w planie jechać nad jezioro więc trochę się ochłodzę.. Nie będę się pewnie cała kąpać bo trochę się boję, ze to może wpłynąć na małego, ale chociaż nogi pomoczę :D

Taki upał a u nas jak na złość hydraulik instalację nową robił i musiał napalić porządnie w piecu, żeby to sprawdzić. Porażka.. ;(

Ale jakoś żyjemy.. Mam nadzieję, że wytrwam do mojego terminu (1 października) .. To już leci 33 tc, czyli jedyne co mnie pociesza, ze teraz z dnia na dzień moje maleństwo ma w razie czego większą szansę na przeżycie <3<br />

http://www.suwaczki.com/tickers/p19udqk3ygoj4oht.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...