Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinka88151

Hej dziewczyny:-)
Ja juz nie mogę spać taką duchota ze szok nie idzie wytrzymać
Wiecie co pomyślał mój M zamrozil wkłady do przenosnej lodówki i wczoraj mi je przyniósł schlodzilam sobie stopy a jednym ręce rewelacja:-)
Dopiero was nadrobilam czytać przez cały weekend i też całą sobotę spędziłam nad wodą ale w cieniu i było Max ciężarówek gdzie się nie obejrzałam Ja niestety się nie kapalam bo na 100% bym coś złapała przed ciążą też miałam z intencjami duży problem.
Izabela śliczne są te reczniczki:-)
Zabcia współczuję teściowej Ja bym Noe wytrzymała w tych papierosach ochyda.
Mój malutki przy tych upalach bardziej jest ruchliwy chyba mu za gorącą.
Miłego dnia mamusie oby dzis było chłodniej:-)

Odnośnik do komentarza

Upały straszne, ale jakoś wytrzymuje. W domu chłodno, a na podwórku duży basen i parasole. Chociaż brzuch przez ostatnie 3 tyg urósł mocno i coraz ciężej mi się chodzi, szczególnie jak wody się opiję przez cały dzień. Oby jakoś ten upał wytrzymać. Dziś mój brat broni pracę mgr

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Wasze pasożytki też takie ruchliwe ostatnimi czasy? Nie dalej jak 2-3 tyg. temu bywało trochę harców nad ranem i wieczorami, a teraz impreza non-stop. Aż się zaczęłam martwić, czy wszystko ok.
W końcu udało mi się dokonać pomiaru szyjki macicy. Wprawdzie przez brzuch, bo przez pochwę się bali[nie mam zielonego pojęcia, dlaczego. Powiedzieli, że to niebezpieczne dla dziecka. Ciekawa jestem, czy wszystkie ciężarne dostają u nich bezwzględny nakaz abstynencji; seks to dopiero musi być wg. nich niebezpieczny!].
I nie wiem, za bardzo, czy temu wynikowi ufać, bo w 20tym tyg. było 34mm, a teraz wymierzyli na 50mm... Tak urosła skubana w 7 tygodni?
W końcu ktoś dzieli mój ból odnośnie upałów, u nas mamy 35 stopni na okrągło, tylko dochodzi to tego jeszcze okropna wilgotność powietrza, nawet Chinkom z ich grubymi, ciężkimi włosami się szopa na głowie robi. ;)

Co sądzicie o takim wynalazku?
http://archiwum.allegro.pl/oferta/lifenest-materac-hevea-60-120-easy-clean-24h-i5078572396.html

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :-)
upalnie ostatnio niesamowicie no i mamy tropiki osobiście wolę jak jest odrobinę chłodniej ale nie ma co narzekać. Ostatnie upalne dni spędziłam na działce grilując w cieniu a młoda kąpała się w basenie a ja tylko ochładzałam się i jakoś przeżyłam. A od dziś zaczyna Zuzia naukę pływania ciekawe jak sobie poradzi.
No i powoli zaczynam kompletować wyprawkę.
Mam trochę zbędnych rzeczy po córci i mogę odsprzedać (bo teraz będzie synek) jeśli któraś z mam jest zainteresowana to dajcie znać to zrobię fotki i wstawię.

Trzymajcie się ciężarówki i nie dajcie się upałom, teściowym i mężom w ciąży :)

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

Dolaczam sie do apelu i kilka stopni mniej bo ten upal jest nie dla mnie, Malutka szaleje od 5, na moje zyczenie chyba bo jak sie budzilam to ciagle byla cisza i cisza a Ona wczesniej od 3 zaczynala szalenstwa, no wiec szturchnelam troche brzuszek to dala mamie popalic ;-) wiercila sie po calym brzuchu, po 6 wyprawilysmy tate do pracy to przysnela ale ja juz nie, jest od rana masakrycznie goraco! Jeszcze wstawilam obiad, zeby pozniej w poludnie nie gotowac.
Dzisiaj dentysta, nie wiem czy w ten upal sie wybierac.
Kaszka, moja mala 3 dzien nadrabia chyba zaleglosci bo prawie non stop tam sie klotluje, ale mnie to akurat odpowiada, mile uczucie, podejrzewam ze jej tez jest za goraco.
Milego i spokojnego dnia Dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

To co ja mam powiedziec majac sypialnie na poddaszu bez okna? :P do tego maz lubiacy rozwalac sie po calym lozku.. Takze, noce sa meczace.
My wczoraj bylismy na malej wycieczce, spacerze i na lodach a potem do tesciow pojechalismy popluskac sie w basenie. Aaaach przyjemnie bylo....

Troche nas wkurzyli... Maz jak byl na studiach, 5lat prosil aby dolozyli mu do samochodu, ciagle byla gadka, ze ma sobie sam zarobic. Ok, poodkladal i w koncu sam kupil auto.
Teraz jego brat, gowniarz 15lat, za to ze dostal sie do technikum ma dostac jakis motor (nie znam sie na tym..) za 3,5 tys...
A u nas jak uslyszeli ze wozek kosztuje ok1,5tys to wycofali sie z tego ze kupia lub doloza dla wnuka na "pojazd".. Sprzedali teraz dzialke, kupuja nowy samochod itd a zawsze jak maz jest w potrzebie, ze tak powiem, czyli chociazby prosi o dolozenie do auta, czy teraz bedzie wnuk to pieniedzy nie maja...
A to ze przez 12 lat pomagal im prowadzic wlasny biznes i wszystkie weekendy stal zamiast nich w sklepie nie dostajac nawet grosza to juz nie jest wazne bo jest ich dzieckiem i jest jego obowiazkiem im pomagac..

Gdzie tu sprawiedliwosc na swiecie...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Aśka współczuję. Moja teściowa nie jest święta , ale jak widzi że trzeba pomóc to nie czeka mimo że ma już 70 tke. Mój pracował w sklepie u niej, budował dom z ojcem i pracownikami i ciągle w nim dlubie mimo że tam nie mieszkamy. Nasza to widzi i sama nam dokłada bo wie ze jest ciężko na początku. Choć 8 lat temu taka dobra nie była.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Adonis, widzisz, Twoja przynajmniej wie kiedy moze i kiedy potrzebna jest wam pomoc. A u nas? W zyciu... Jest to dla mnie nie do pojecia, jak mozna byc tak niesprawiedliwym i tego nie widziec? A maz nie potrafi sie odezwac... Ja bym juz dawno wyrzucila im co mi lezy na sercu. A widze ze jest mu cholernie przykro.
Oni wychodza z zalozenia, ze im bylo ciezko i dali rade to i my sobie poradzimy.
Spoko... Tylko jak maz sie wyprowadzal z domu po slubie to nawet glupiego recznika czy poduszki od rodzicow nie dostal... Ba! Wiele rzeczy zostawil, typu sprzet elektroniczny, jakies wieze, wzmacniacze itp "bo bratu sie przydadza", a sam do nas do mieszkania kupowal... Eeeh szkoda slow...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

szczerze to pierwszy raz widze taka nakladke jako materac....
wiadomo lepiej dmuchac na zimne, ale bez przesady juz za te pieniadze mozna kupic pozadny czujnik oddechu.....

ale ja wychodze z zalozenia ze i taki tak kazda mama co chwile zaglada do dziecka.... bynajmniej moje nie bedzie samo bo mamy maly domek, jedenn pokoj,kuchnia i lazienka wiec i tak bede miala ciagle dziecko na oku.....

jesli chodzi o upaly tto u nas troche chlodnije niz wczoraj bo o 7 rano wczoraj bylo 28 stopni a dzisiaj 22 ale juz sie skwar na dworze....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Aska to faktycznie bardzo niesprawiedliwe. Bracia powinni być traktowani na równi i co do tego dyskusji nie ma. Dlatego właśnie nie rozumiem i nie trawię tego w takich ludziach, jak nie dadzą jemu to komu?! Przecież to ich syn. Na obcego się nie zarabia tylko na swoje dzieci... Moja też czasami coś swojemu synowi wymawia, każe oddawać itp. I nie dziwię się że się nie odezwą bo to wielka przykrość. Dla nas że musimy tego słóchać a dla nich to już nawet nie mówię...
U nas też upały po 37st. ale mi to aż tak nie przeszkadza. Wolę upał niż mróz trzaskający ;)
A Aśka spróbuj gardło wypłukać wodą z wodą utlenioną. Pół szklanki i łyżka stołowa utlenionej

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

a juz prawie zapomnialam podziekowac (tylko nie pamietam ktorej z was) za przepis na gofry.... przepyszne....
troche ta moja gofrownica stara i w jednym miejcu nie przypieka dobrze ale jest mniej chrupkie w tym miejscu...

Oczywiscie jak to Madzia pochlapalam sobie cala bluzke ale to nic. Zostalo mi sie troche ciasta to pozniej sobie dopieke...

Jeszcze raz wielkie dzieki, w koncu przepis ktory moge polecic.....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

amadeo3
A to nie właśnie w basenie jest najwięcej bakterii?W sumie coś czytałam w temacie ale aż tak się nie przejmowałam,za tydzień jadę nad morze i nie wiem czy będę takie cuda wyczyniać.

Baseny mają wodę filtrowaną i chemicznie oczyszczaną, więc bakterie na bieżąco są zabijane.

Ja się schładzam u nas w basenie w ogródku, wodę filtrujemy, chlorujemy i wlewamy środek na glony zgodnie z zaleceniami, więc raczej jest bezpiecznie. Po każdej kąpieli od razu pod prysznic :)

zabcia27
Nie mogę przełykac śliny normalnie bo mnie boli język bliżej zębów co robić? Może to być od pomidorów? Czy od nie wiem czego nie idzie jesc:/a już o przełykaniu śliny nie myślę tylko po prawej stronie może wapna się napić? Co myślicie? To nie jest ten ząb ułamany tylko język:/

Może to afta?

bejbik81
Dziewczyny,czy każdego dnia czujecie ruchy dziecka tak samo? Bo ja od kilku dni słabiej, oczywiście zaczynam się martwić. Dziś młody tylko rano dawał znać. Im dalej w ład,tym mam większy stres.

Nie czuję tak samo, są dni kiedy kopie mocno i często, są dni, kiedy słabo i rzadziej. Jak bardzo się martwię to zjadam coś bardzo słodkiego, kładę się na boku i czekam na odzew :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Ja też stosuje tantum verde na gardło w ciąży. Na przeziębienie dobry jest tez syrop z czosnku, miodu i cytryny. Albo taki apteczny dla kobiet w ciąży bodajze prenalen lub prenatal, nie pamietam nazwy.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Ok, dzieki dziewczyny :) sprobuje waszych domowych sposobow. Boje sie, ze to bedzie angina, bo zawsze jak mnie gardlo bolalo to albo pozniej byla angina albo zapalenie gardla.. Dodatkowo zmierzylam sobie temp: 37,1'C. Niby bardzo lekko podwyzszona, tym bardziej, ze sa teraz upaly. Ale mam zle przeczucia ze to wlasnie przerodzi sie w angine..

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...