Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

zabcia powiem ci ze ja super jakos znosze ten upal. Nogi do gory i leze ciagle domu. Okno mam otwarte ale zasloniete rolety.... no i koniecznie wiatraczek na wolnych obrotach....
Wode piję litrami.... :D oczywiscie tylko Muszynianka magnezowo-wapniowa bo po innych mi nie dobrze :)

A poza tym to spalabym i spala :D a maluszek skacze i sie wierci.....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Izabela33 ja też zdaje teraz na prawko tzn. zostało mi 10 jazd tez chciałabym to ogarnąć przed porodem :-)

Jeżeli chodzi o upał to dziewczyny nie wychodźcie same w taki gorąc, ja wczoraj nie miałam dobrego dnia. Po 18 wyszłam z domu czyli nie powinno być już źle,czułam się dobrze. Aż nagle jak mnie wzięło nawet nie wiem czy zdążyłam siąść na tą ławkę...Ocknelam się jak juz ludzie nade mną stali. Pomogli mi aż się zdziwiłam, że tyle osób chciało pomóc...jakaś kobietka zawiozla mnie do domu.Uspokajali mnie że to w ciąży normalne,ale nie wiem.udo całe potluczone mam nadzieje że poleciała tylko na nie,a nie na brzuszek. Teraz tak się boje sama wychodzić. Do lekarza idę w czwartek,małego czuje wiec nie jechaliśmy na IP.

Odnośnik do komentarza

A ja tak dziś średnio stopy troszkę mnie bolą najgorsze jest to ze uda sobie odparzylam trochę i cierpie:/ bo chodzić nie mogę za bardzo bo jeszcze sobie bardziej podrażniam i coś w buzi mi się zrobiło kolo języka i ciężko mi się ślinę przelyka ale ogólnie to jest dobrze byliśmy z mężem w Mielnie na rowerach troszkę się opalilam:) a tak nie jest źle i mala daje znak wczoraj brzuch mi skakał mega uczucie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

Zabcia no w tym wypadku to chyba tylko dentysta...ja po kilku masażach,czuję się lepiej,rwa jakby odpuściła,oby na dobre,bo nieźle mi dało "popalić".Co chodzi o ruchy to są u mnie coraz bardziej intensywne i to niemalże 24 na dobę,z krótkimi pauzami,jak po nasz maluszek będzie też taki aktywny to...nie wiem jak dam radę ;)co chodzi o upały to jakoś daję radę nie jest jeszcze najgorzej.Gorzej z wagą +11,5...

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Mam do Was jeszcze pytanie,może któraś miała taki problem z dzieciaczkiem,otóż mojemu synkowi,dziś już dwa razy poszła krew z noska i to intensywnie,aż się biedny wystraszył,no a ja nie ukrywam też spanikowałam,i nie wiem jaka mogła być tego przyczyna,nigdy wcześniej się to nie zdarzyło.Kompletnie nie wiem czy można podać coś samemu,czy raczej powinnam to z pediatrą skonsultować?

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

kasiek81
Mam do Was jeszcze pytanie,może któraś miała taki problem z dzieciaczkiem,otóż mojemu synkowi,dziś już dwa razy poszła krew z noska i to intensywnie,aż się biedny wystraszył,no a ja nie ukrywam też spanikowałam,i nie wiem jaka mogła być tego przyczyna,nigdy wcześniej się to nie zdarzyło.Kompletnie nie wiem czy można podać coś samemu,czy raczej powinnam to z pediatrą skonsultować?

Cebion? Chyba tam jest więcej witamin.

Lekarz ni mówił w ub roku ze przy upał ach mogą zdarzać się takie rzeczy.
Picie i chłodzenie.

Waga się nie przejmuj:):*

Mój synek właśnie też praktycznie 24/dobę się rusza. Dziś pół dnia miał czkawke, aż mi tyłkiem rzucalo :p

I to samo pomyslalam. Oby nie był taki ruchliwy i aktywny po porodzie...:p

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie upragnione wakacje!! :D kobitka nam nerwow papsula co niemiara, ale koniec koncow mojej grupie dala 4,5 :)

Co do ruchow. Moja ostarnio rzadko sie rusza, ale za to jak kopnie to mnie w pol zgina. Czasem jak sie wierci to az nieprzyjenie i czasem zaboli. Chyba juz jest duza :p w pon zadz umowic sie na usg, bo z nfz szybko miec nie bede

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki, pozdrowienia z wakacji w Hiszpanii :) Tutaj upały są jeszcze gorsze chyba niż w Polsce, mimo tego, że siostra mieszka na północy, gdzie teoretycznie powinno być chłodniej... Masakra, dzisiaj pokazywało prawie 40st! Właśnie nadrabiałam wpisy od środy, bo wcześniej było intensywnie, dużo latania po mieście, jeziorko, zakupy - udało mi się sporo ciuchów upolować na wyprzedażach (jak klasyczna matka - dla córki i synka w drodze, ale dla siebie tylko 2 rzeczy ;) ), najdroższa rzecz chyba za 5 euro :) Najbardziej się cieszę z pięknego granatowego biustonosza do karmienia, w h&m, przeceniony z 15 euro :) Tutaj głównie robi się tanie zakupy dla dzieci w Primarku i sklepie grupy Zary (którego akurat nie ma w Polsce), w Lefties. Oprócz tego podobnie jak w Polsce, tylko ceny jakieś niższe niż u nas :)

sheViolet - gratulacje! Nie taki diabeł straszny ;) Ciesz się teraz wakacjami :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

u nas tez juz upal nie da sie zyc bez wentylatora...

a jesli chodzi o zab to mi wylecial caly tylko korzenie zostaly...
co najciekawsze troch wiecej niz pol roku temu robila mi go dentynstka....

tyle ze ja mam niedobre zeby bo z wierzchu są zdrowe a w srodku popsute i na dodatek takie wodniste....
niestety zeby mam po mamie ona tez takie ma....
mam nadzieje ze nic wiecej mi nie wyleci.... a w ciazy potrafia wylatywac.....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

adonis to ty uwazaj z tymi czekoladami bo teraz w naszych organizmach ciezej sie wszystko mieli i zebys jakiegos zatwardzenia nie dostala za 4 dni bo nie bedzie milo :D

a tak wogole to smacznego.....

ja mam problem od wyjscia ze szpitala zeby sie zalatwic.... zjadlam jednego batona w szpitalu i koszmar.... chyba ze moj organizm gdzies to sobie odlozyl..... bo nie czuje parcia, ani nie jestem ociazala.... ale mam w glowie zakodowane ze powinnam chodzic 3 razy dziennie sie wyproznic... :D

wlasnie zjadlam gruszke..... polecam te z biedronki przeslodkie i przepyszne...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...