Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Klient. Koledze przerwalabym taki monolog i powiedziala co o nim mysle a tak... trzeba sie bylo pilnowac zeby z dyscyplinarka nie skonczyc.
Pracuje jako ksiegowa. Coz polscy przedsiebiorcy w wiekszosci sa sympatyczni ale jak juz sie trafi na takiego typa... musze sie jakos nastawic przed tym poniedzialkiem, zeby mu nie powiedziec za duzo:-/

Odnośnik do komentarza

Ja zrozumiałam, ze to klient tak zareagowal.
Tez swojego czasu pracowalam z klientami i wiem, ze rozni sie zdarzaja.. tacy, ktorzy czepiaja sie byle czego, lub obracaja to co sie mu powie przeciwko tobie, zeby tylko zrobic awanture i napsuc innym nerwow to niestety spora grupa. Jedyne to cierpliwosc i spokoj zachowac. Chociaz wiem jakie to trudne.
Nawet jak sie zjawi to nic nie wskóra ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09tgf6q1ldij01.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja. Dzisiaj nie pisalam. Bylam u lekarza, potem odwiedzialam dziadkow i zrobilam drobne zakupy. (W koncu kupilam rajstopki i papier do pakowania)
U lekarza nie ciekawie. Pani mnie przebadala mialam cisnienie 130/70 i mnie glowa nie bolala. EKG wporzadku ale dala skierowanie do neurologa bo przebadala mnie tak podstawowo to co u neurologa i w pewnym momencie jak zamknela oczy i kazala mi stanac prosto i wyprostowac rece to mi sie zakrecilo i ona to zauwazyla ze sie zachwialam. Powiedziala ze ciaza ciazą moge byc oslabiona ale woli dmuchac na zimne. Oczywiscie jak to nasze NFZ w przychodni nie ma neurologa musze zapisac sie w szpitalu. A tam juz sobie wyobraam jakie beda kolejki. Z racji tego ze nie bylam autem tylko podwozka to troche za daleko mialam zeby leciec z przychodni do szpitala i zapisze sie dopiero w poniedzialek. ALe narazie sie nie martwie. Bo po co. Najwazniesze ze jak reke do brzuszka dostawie to maluszka czuje. A wiec jest tam i co najwazniejsze zyje.

Lencia wspolczuje, ale niestety tacy sa klienci. Trzeba sie nauczyc ze czasem cos sie wpuszcza jednym uchem a drugim wypuszcza ale nie jest to latwe. Sama czasem sie opanuje ale nieraz wybuchlam. Ja pracowalam w sprzedazy to potrafili przyjsc i chcec za pol darmo bo po znajomosci. I nauczylam wszystkich ze jak cos kosztuje 10 zl to po znajomosci 15zl :)

Z racji tego ze jutro wyjezdzam chce wam zyczyc milej nocki i slonecznego weekendu. Mam nadzieje ze moj wyjazd tez sie uda i nie bedzie chociaz padac.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bafka Twój brzuszek jest już taki duży, fajowy!
Ja się teraz zmartwiłam,bo widzę że mamy ten sam tydzień a ja właściwie jeszcze nie mam widocznego brzucholka :( Jak leżę to zupełnie płasko, czy to normalne? Czasami mi wieczorem wychodzi tak jakby ,ale teraz to już sama nie wiem czy to ciążowy czy tłuszczykowy. Normalnie posmutniałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Izabela33 u mnie dzis 18+4 a brzuchol ledwo widac wiec to chyba zalezy od budowy ciala i ulozenia malucha. Chcialam ostatnio wrzucic fotke brzuszka na forum, zeby nasza forumowa wrozka go zinterpretowala ale jak zrobilam zdjecie to uznalam, ze nawet sie nie kompromituje:-) nic nie bylo widac. Pocieszam sie tylko tym, ze maluch jest bardzo aktywny i czesto go czuje, wiec chyba wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, tak jak już milion razy pisałam to napiszę po raz milion pierwszy: każda kobieta jest inna, więc każda ciąża też jest inna, druga ciąża u tej samej kobiety też będzie zupełnie inna od pierwszej. Ja w pierwszej ciąży dopiero w 5 miesiącu miałam lekko ciążowy brzuszek. Teraz w drugiej z racji większej już budowy i oczywiście pociążowego brzuszka widziałam ciążę już praktycznie w 3 miesiącu. Także głowy do góry, na pewno Wam urośnie prędzej czy później :)))

zuza.be genialne ciuszki :)) i widzę, że mamy tę samą narzutę na łóżko z Ikei :D

Lencia, bardzo dobra decyzja! Tyle godzin codziennie i jeszcze nadgodziny w weekend to przesada, dobrze, że zdecydowałaś się brać na siebie mniej obowiązków :) a klientem się nie przejmuj, burak jakiś i tyle. Nie pierwszy i nie ostatni raz taki cham wyprowadził kogoś z równowagi, puszczaj wszystko mimo uszu i nie stresuj się, szef się zgodził to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio rozkminilam od czego to zalezy :) od tego jak bardzo macica sie rozrasta. Bo u mnie siega za pepek i jak leze na plecach to widac jak odstaje, a mloda itak jest ulozona nisko i sie wierci calkiem w podbrzuszu. Tluszczyk i inne indywidualne cechy jak np. Krzywy kregoslup u mnie tez maja wplyw. Ale nie martwcie sie. Jeszcze nadrobicie, a jsk nie to nawet lepiej dla was, bo mniejsze prawdopodobienstwo rozstepow :) ja jutro moj wrzuce jak sie uda, bo zepsul mi sie czytnik kart....

Co do pracy. Szkoda naszych nerwow. U mnie tez wariactwo takie, ze szok. Az sie dzisiaj ucieszylam ze zostaje tylko do konca maja :)

Odnośnik do komentarza

Witamy i my w tym burzowym dniu. Byłam u doktorka, obydwie pięknie rośniemy tak tak chyba będę miała córeczkę. :)http://emotikona.pl/gify/pic/dziecko-dziewczynka.gif
Wyniki super , dziś miałam pobieraną cytologie miejmy nadzieje tylko tako profilaktycznie.
Malutka strasznie wstydliwa zakrywała się nogami ale doktorek twierdzi że stawia na babeczkę :) A oto my 17 t 4d oraz nasze dzisiejsze łupy szmateksowe

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29367.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29368.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29369.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29370.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29371.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29372.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29373.jpg

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_29374.jpg

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Jay gratuluję córci! Chyba będzie wysyp dziewczynek :)
zuza.be śliczne ubranka!
O matko sam chciałabym mieć córeczkę :P
Lencia jak będzie się za bardzo rzucał do ciebie to poproś szefa i tyle. A jak zacznie coś gadać to mu powiedz że ty się w jego dzieci nie mieszasz więc niech sobie daruje głupie komentarze.
Bafka brzuszek cudny!
A i izabela33 nie przejmuj się mi tylko na górze brzucha trochę tłuszczyku przybyło a dzidzia póki co tylko wałek pod pępkiem wypchała i ot cały mój ciążowy brzuch widoczny jak się najem :)
magalena3 udanej podróży :)
No a ja dziś znowu będę nasłuchiwać mojej niuni może znowu kopnie matkę :) na samą myśl znowu mam ciary z emocji :)
Miłej nocki mamuśki i oby u was burzy nie było :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jay90- gratuluje dobrych wiesci i ciesze sie razem z Toba.
Genialne te ciuszki upolowalas :)
Czekam na poznanie plci i tez mam zamiar zaczac polowac. Chyba, ze Dzidzia sie do konca bedzie ukrywac to bedziemy wybierac uniwersalne albo przelamywac konwenanse ;) chociaz kiedy to rozowy byl dla chlopca a niebieski dla dziewczynki ;)

Odnośnik do komentarza

A ja czuję ruchy cały cały dzień. Normalnie nie czaje. Jak to możliwe? Alien przesuwa się z prawej na lewo i pod pępkiem . Nawet córka się bawi z nim :p

Po nauce pojechałam z córką na zakupy 2 godz nam to zajęło mimo że mieszkamy w centrum. Zrobiłam masło czosnkowe, botwinke, kompot z rabarbaru i truskawek i pizza się piecze. Kręgosłup mi pęka. . .

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...