Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Daga mi sie oba podobaja ;) my synka mamy zamiar nazwac Antos. Pola chetnie bym nazwala dziewczynke ale mezowi sie nie podoba.
Ja zawsze myslac o imieniu dla dziecka myslalam jak bedzie mu sie z nim "zylo" ze tak powiem ;) ja np wiecznie mam problem jak sie przedstawic. Joanna to tak powaznie brzmi, Asia- kojarzy mi sie z mala Asia 5latek, przedstawiam sie Aśka- nikt tak do mnie nie mowi :P niby zwykle imie ale mam z nim problem.
My wybralismy Antoni, w pelnym brzmieniu bardzo powaznie, ale maly Anos, a pozniej jako nastolatek bedzie Antek, tak zwyczajnie.
Ale juz w formoe zenskiej to mialabym problem.. Bo mala Antosia, ale 18letnia.. Tośka? Antosia? Pola w tym przypadku jest "praktyczniejszym" imieniem :)
Mi sie baaaardzo podoba imie Anastazja, ale nigdy nie nazwalabym tak dziecka, bo to ciezkie imie w "uzytkowaniu".

Uff dlugi wywod :P ale po prostu ja tak podchodze do imion patrzac na to, ze sama mam wieczny problem ze swoim.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Asia u tak mi tez mąż tłumaczy, ze mała Antosia to fajnie, ale później to pani Antonina. I wlasnie troszke mi sie przestało podobac. I pewnie Pola będzie. Choć ja wole dłuższe imiona, bo ja Dagmara, a corka Magdalena. I dlatego nie mogę do tych czterech literek przywyknąć. Męża babcia była Apolonia, ale to znów zbyt powazne nam sie wydaje.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Martynika torcik wyglada super a jak jeszcze smakuje to w ogóle bajka dużo zdrówka dla bliźniąt:-)

Oslona oba są ładne ale mi bardziej podoba się Iga

Daga mi bliżej do imienia Antosia choć Pola też ładnie brzmi

Aska ja podobnie podchodzę do wyboru imienia jak Ty. Antoś bardzo mi się podoba ale u mnie w rodzinie już zajęte;-)
Nie możemy się zdecydować na żadne imię ba nawet nie mamy pierwszych typów jak tak dalej pójdzie to będziemy wybierać imię na porodówce

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny!
Dobrze, ze sie ochlodzilo u nas, chociaz jest parno po deszczu.
Izabela chyba jestesmy "sasiadkami" ;)
Dziekuje Dziewczyny za wsparcie, powiem Wam, ze dzieciaki sa silniejsze niz my dorosli, tylko ich pytania sa bardzo trudne. A jutro najgorszy dzien...
amadeo, niestety moja bratowa po dlugiej walce z choroba odeszla.
Bylismy wlasnie z Mezem na modlach spiewanych, jakie sa praktykowane w naszych stronach, ale Dzidzia sie okropnie przestraszyla i bardzo mnie kopala, tak wiec musielismy zrezygnowac.
A co do imion, to jesli potwierdzi sie plec to bedzie Hanna, zastanawialismy sie jeszcze nad Zosia, ale jak sie urodzi to bedzie pewne czy do niej pasuje.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wybieracie piekne imiona ale wtrace sie odnosnie Antosi. Mala Antosia,Tośia,Tośka,fajnie ale dorosla moze okazac sie problemem. Do mnie do pracy przyszla Antośka,wszyscy maja problem jak do niej mowic bo Tosia to nie bardzo,zbyt poufale,mowimy Tola a to zupełnie dziwnie brzmi i nie paduje do niej.
Z dlugich imion podoba mi sie Konstancja-Natka, Inez,Blanka,Zuzanna,Izabela. Zapomniane imiona a ładne Małgosia,Jola np.
My mlodszemu synowi wybralismy dopiero jak sie urodzil,spojrzałam i weiedziałam ze to Mateusz. Wybor trafiony,moze i u Was tak bedzie najlepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...