Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelinka Ja bym to olala i została u rodziców co to ich obchodzi gdzie ty jesteś jesteś dorosła i masz swoje życie i robisz co Ci się podoba to takie moje zdanie.Ja mieszkań z rodzicami i na początku też tak było gdzie jedziesz, o której wrócisz i mój M się wkurzyl i pow że mamy juz swoją rodzinę i nie musimy się nikomu tłumaczyć i wszystko się zmieniło:-)
Aha dzień dobry dziewczyny Ją juz nie śpię:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka,współczuję mężowi!!!! Trzymajcie się! Wczoraj byłam u lekarza,wszystko ok, szyjka 2,5 cm,normalna dla wielorodek,wyniki spoko,mieszczą się w normie, malutka nie taka malutka bo ma już 1.5 kg! Wizyta za 3 tygodnie:-) mam kilka filmików,ale córcia tak zaslaniala buzie raczkami, ze niewiele widać:-( kolejną przekora mi rośnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Witam,

Drożdżowka, daj znać co i jak, będzie dobrze, zobaczysz:):)

IZA
imienia nie wybralismy,
mi podoba się Oliwier, ale ustaliliśmy kiedyś, że jak dziewczynka ja wybiorę, jak syn, to małżonek, ja poczekam, aż się Junior pojawi, i wtedy dopasujemy Mu coś ładnego:):):)

Ja mam suuuuper teściową,
nie mam na co narzekać, a jak gotuje....poezja:):):):)

ja dziś tylko na pocztę podejde/musze troche chodzic tak 30minut-godzine/dziennie, bo mam zachwiania równowagi od tego leżenia,
muszę iść zje...ać TE CZAROWNICE, bo zamówiłam to i tamto dla Juniora, :):): rzecz wiadoma:):)
wczoraj patrzę w skrzynce, a tam awizo , że 2 paczki, CYMBAŁOWI LISTONOSZOWI dupy się nie chciało ruszyć.....zrobię im tam taki dym, że w zębach mi te paczki przyniesie, idę po 8 jak komunistyczna pani urzedniczka będzie- będzie się działo, będzie zabawa:):):):)
a teraz muszę ciągnąć siostrę za tragarza....

potem do apteki i biedronki podejdziemy,:):):)

taka sauna u mnie, nie ma czym oddychać, ,,,

jeszcze mnie głowa boli od tych nerwów wczorajszych:)

MIŁEGO DZIONKA:)

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka będzie wszystko dobrze nie stresuj się. Trzymam kciuki.
Niuśka i wszystko ok...super...teraz mozesz sie zrelsksować.
ewelinka ja bym szału dostała po tym smsie i pewnie tesciowej awanture zrobila....moze przenies sie do rodzicow....
Ja mam dzisiaj wizyte u gin. Jestem ciekawa ile moja wazy. Wczoraj padlam o 19.30 i wstalam dzisiaj o 5.20. Od pasa w dol wszysyko mnie boli. Moja wadżajna jakaś taka spuchnięta.....nie wiem czy to normalne...moze niepotrzebnje panikuje

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

p.s. dziękuję za pamięc,

jest Was tak tutaj duuuzzzo , ze juz nie ogarniam , która ma jakieś dolegliwości:):): i co Która kupiła:):),
wystarczy godzina nieobecności, a człowiek traci wątek....

p.s. 2.
moja gina powiedziala wczoraj, też że JUNIOR URODZI SIĘ Z WLOSAMI:):):):):)
bo ona widzi tam takie kępki na glowie, i to sa juz wlosy:):):) niezle taką rzecz wyczaić:):):)

aha i wziela mi posiew tylko z pochwy, bo szyjka tak scisnieta, ze grzebac nie chciała:):):)

p.s. 3 juz od 3 nie spie....jakas masakra, jakos zegar mi sie przestawil, ze kilka dni budze sie punkt 3 i leze do rana , a potem spie w dzien.

p.s. 4 ja nie mam -odpukac zylakow-wiec nie wiem co pomaga.

p.s.5. ktos pytal o szyjke, generalnie, dlugosc nie ma ,az takie znaczenia/bo to zalezy od uwarunkowan genetycznych, od ilosci porodow, zabiegow na szyjce typu. lyzeczkowania itp/
są babki ze mają tylko 1 cm od poczatku i w 40 tez 1 cm.
chodzi o to, aby nie bylo rozwarcia, i żeby się nie robił lejek od środka,
na naszym etapie /do 28 tc można zalozyc szew okrezny/ - zostaje już tylko pessar, lezenie, 0 dzwigania, i kontrola PROGESTERONU+WITAMINY D+TSH/te 3 hormony odpowiadają za utrzymanie ciazy-głownie/,
+leki: DUPHASTON /3X1/ lub LUTEINA /3 X2/ , PLUS NOSPA ,ABY SKURCZE minimalizowac.

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

ja woza jeszcze nie mam, muszę iść do sklepu i je poprowadzać, chcę, żeby byl lekki, z cieplą gondola, + spacerowka, jakis granat+szary,

kupimy nowy, bo jak Bóg da...chciałabym mieć jeszcze 1-2 dzieci, więc wtedy już bym nie musiała kupować.

aaaa.ja też urodziłam się z wlosami, jak mama była w szpitalu, to pytali się czy ja jestem corką cygana....taki gąszcz mialam:):):)
a jadlam tyle, że spijalam cale pozostale mleko z oddziału,
a jak bylam glodna to wrzeszczałam na caly szpital....podobno.....:):):):)

a i najwazniejsze...jak mama mnie rodzila do ostatniego dnia pracowała/kiedys były inne czasy i kobiety zdrowe na 200%/......i zaczela rodzić w autobusie....ale ten nieszczęsnik kierowca tak spanikowal, że wysadzil ludzi i wiozl mamę busem do szpitala, ale po drodze przejela nas karetka....
a chodzi o to/nie wiem czy tak teraz to dziala/, że jak się urodziło w konkretnym pojezdzie typu - autobus/pociag/.....TO DOSTAWALO SIĘ DOZYWOTNIO DARMOWY BILET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale ja bym zaoszczędzila na tej nieszczesnej warszawskiej komunikacji:):):):):)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

aaaa i ostatni wpis/bo już mnie popędzicie za to rozpisanie/

jeśli macie problemy z infekcjami/grzybami/bakteriami
trzeba brać PROVAG,
moja gin mówi, że wydzielina jest cudna...i że on naprawdę dziala.

LECĘ, PAPAPAPPAPPAA.

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
aaaa i ostatni wpis/bo już mnie popędzicie za to rozpisanie/

jeśli macie problemy z infekcjami/grzybami/bakteriami
trzeba brać PROVAG,
moja gin mówi, że wydzielina jest cudna...i że on naprawdę dziala.

LECĘ, PAPAPAPPAPPAA.

Brałam invag, provag i pimafucin i ciągle coś było. Dopiero po takich dziwnych tabletkach przeszło :)

U nas już upał. Pojedziemy nad rzekę na chwile bo i tak jest zakaz kąpieli a potem zrobić obiad i do wieczora w domu potem mąż bierze codziennie córkę na rower .

Moja zachwycona bo to taki uparciuch i ona do brzucha przychodzi tylko jak ma na to ochotę, a mały baaaardzo reaguje na jej głos. I wczoraj kopał ja jak położyła głowę i mu śpiewała. Normalnie dostała dzikiego szału ! Zaczęła klaskac, piszczec i się śmiać :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Aska123
zuzia.be27 Tutek grander play. Mialam upatrzony nowy w sklepie, mielismy zamowic we wrzesniu ale ogladajac olx tak z ciekawosci przegladalam i wozki i natrafilam na ten :) pojechalismy tylko obejrzec w jakim jest stanie, a maz do mnie: to co? Robic panstwu przelew?
I kupilismy :)

Udało się wam :) super!:)

Lubie takie promocje.
Ja szukam szaf do pokoju dzieci od wczoraj ale wszystko na Śląsku a ja wolałabym bliżej Krakowa :) także tez poluje:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Powiedzcie jakie rozmiary ma standardowa kołdra i poduszka do łóżeczka? Bo do sklepu idę dopiero w piątek a mam upatrzoną już pościel w necie i chcę ją jak najszybciej zamówić bo zostały tylko 3 sztuki.
Dostępna jest w dwóch rozmiarach:
- 120x90 i 60x40
- 100x135 i 60x40
Pościeli co prawda nie będę od razu używać ale ja w gorącej wodzie kąpana i te poszewki muszę mieć już :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczęta :*
Agatka ja kupiłam 120x90 i myślę że spokojnie nawet do 2lat wystarczy ta wielkość.
Drożdżówka do wesela/porodu się zagoi ;) ma radę chłopak tylko się nie denerwuj.
Aśka to gratuluję bo tak trafiłaś jak ja ze swoim ;)
Ewelinka mieliśmy to samo aż w końcu powiedziałam jej: dość po pierwsze jesteśmy dorośli po drugie mojej się nie spowiadam więc i jej nie mam zamiaru to się obraziła i stwierdziła że już o nic nigdy nie zapyta. I nie pyta więc podziałało ;)
Lencia dzięki za sprawozdanie i też pojadę na tą sobotę obejrzeć oddział bo mam co raz większe przekonanie do Świdnicy.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

adonis_25
Ania777
Siedzę na krzywej i tragedia :( Po godzinie zwymiotowałam, pewnie będę musiała powtórzyć...
Jest tak duszno, gorąco i chyba to się też przyczyniło, bo czuję się fatalnie - okropnie słabo, kilka razy myślałam, że zemdleję.

Nie da się otworzyć okna?

Siedzę na podwórku, na ławeczce przed laboratorium :/

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...