Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,Agatka dziękuję za pamięć to bardzo miłe. W miniony weekend byliśmy na roztoczy 300 km od Warszawy a teraz właśnie wracamy do domku,odpocznie my i jutro ruszamy do Gdańska, juz nie mogę doczekać się spotkania z morzem i cudna starówka. Odpoczywam tam i ładuje akumulatory ma cały rok. Przez te trzy dni naytrzaskalyscie tyle stron ,czytam was już 150 kilometrów. .wiele się dzieje. Dużo pan jest nowych ,fajnie. Jest kilka,które są od początku, dziewczynki trzymajcie się dzielnie. Kamionka i Jay co u was? Co słychać u młodej julka? 10 kowalstwo mamusia,trzymam za was kciuki,daj znać czy byłaś już u lekarza i jak się czujesz? I trzymajcie za mnie ,nas kciuki,może się udało coś zasadzic. ..to był spontan..zobaczymy,. Mąż mówił ze robimy Pawełka ....zobaczymy skoczył mnie bo zrzekł się ze już nie...jest szansa ale czekamy spokojnie bez zbędnego nakręca nią się. ..
Do warszawy jeszcze setka...lubię takie podróże we dwoje bo możemy spokojnie rozmawiać na wiele tematów. Dlatego już kończę pozdrawia jąć was kochane mamusie...będę w kontakcie a z Gdańska przysło wam wiele dobrej energii na forum,pa

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Hey dziewczyny,dziekuje,ze mnie wspieracie;) i powiem Wam tak...naprawde staralam sie...obdzwobilam innych lekqrzy i jak na zlosc,albo nie ma terminow,albo sa na urlopach...bie wiem,czy to tak ma byc,czy co...naprawde sie staralam...chcialam wczesniej niz 21 lipca wiedziec,ale coz;( mieszkam w Niemczech,wiec wizyty prywatne nie wchodza w gre,tu czegos takiego nie znaja nawet... Ale juz wymyslilam,ze moze w piatek skoczymy z mezem do szpitala,powiem jaka sytuacja,se zaden lekarz mnie nie chce zbadac,a ja chcialabym wiedziec wczesniej,boam pobolewania brzucha i sie stresuje...co myslicie? A czuje sie ok;) rano jak wstaje cycki mam jak Dwa worki z kamieniami,ktore zaraz wystrzela;) poza tym czasem brzuszek zaboli i to tyle... Hmmm...ah bo tez teraz qlurat na urlopy ginekolodzy chca chodzic...

Odnośnik do komentarza

moni40
Cześć dziewczyny,Agatka dziękuję za pamięć to bardzo miłe. W miniony weekend byliśmy na roztoczy 300 km od Warszawy a teraz właśnie wracamy do domku,odpocznie my i jutro ruszamy do Gdańska, juz nie mogę doczekać się spotkania z morzem i cudna starówka. Odpoczywam tam i ładuje akumulatory ma cały rok. Przez te trzy dni naytrzaskalyscie tyle stron ,czytam was już 150 kilometrów. .wiele się dzieje. Dużo pan jest nowych ,fajnie. Jest kilka,które są od początku, dziewczynki trzymajcie się dzielnie. Kamionka i Jay co u was? Co słychać u młodej julka? 10 kowalstwo mamusia,trzymam za was kciuki,daj znać czy byłaś już u lekarza i jak się czujesz? I trzymajcie za mnie ,nas kciuki,może się udało coś zasadzic. ..to był spontan..zobaczymy,. Mąż mówił ze robimy Pawełka ....zobaczymy skoczył mnie bo zrzekł się ze już nie...jest szansa ale czekamy spokojnie bez zbędnego nakręca nią się. ..
Do warszawy jeszcze setka...lubię takie podróże we dwoje bo możemy spokojnie rozmawiać na wiele tematów. Dlatego już kończę pozdrawia jąć was kochane mamusie...będę w kontakcie a z Gdańska przysło wam wiele dobrej energii na forum,pa

Mówię Ci, że czuje od momentu twojej straty , że będziesz jeszcze mamą! !!!:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Moni my rowniez trzymamy po cichu kciuki :D taki spontan najlpszy :D

Dziewczyny ratujcie, znowu mam te pobolewania brzucha czuje jakbym kamien dzwigala, plecy bola ze mala glowa, a brzuch jakby mnie od srodka zarzynalo tzn, jak mieli sie na szybko i goni do lazienki.
Niby nie ma rzadkiej sprawy, ale chodze co chwile tak mnie czyscie, a z tego bolu to az mmi nie dobrze....

Czy to mogą byc skurcze takie od kregoslupa ???
Pamietam w poprzedniej ciazy mialam raz taki wieczor ze 2 godziny mnie trzymalo, ale przeszlo..... tylko ze to bylo w 32 tygodniu jakos ......

Dodaj ze ruchy dziecka czuje normalnie....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

10kowa ja jak dowiedzialam sie pod koniec 4 tyg, ze jestem w ciazy to moj lekarz kazal przyjsc mi w 7 a do tego czasu robic co 2 dni beta hcg i progesteron. I tak robilam i wyniki wysylalam mu na maila:-) moze zrob te wyniki skoro nie masz szans na wizyte u lekarza? Bedziesz widziala czy jest sens jechac do szpitala.
Dziewczyny widze szalejecie z wyprawkami:-) a ja mam dla mojego Oskarka jedne skarpetki i to rozowe:-\

Odnośnik do komentarza

Wróciłam do domu o 17 i od tej pory leże i przysypiam. Córka zgodziła się na oglądanie bajek. A ja nie wiem co mi się dzieje. Idę się wykąpać. Wezmę nospe i poczekam. Od rana jest coś ze mną nie halo. Brzuch mnie boli, ale teraz mam wrażenie ze to skurcze, ale nie takie jak te ostatnie. Te idą z kości ogonowej. Płakać mi się chce. Nie będę robić paniki wokół tym bardziej , że jaśnie księżne nie pomogą. Poczekam jeszcze jeśli minie a potem wróci to rano zadzwonię do mojej bo przyjmuje.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Tez mi sie wlasnie wydaje ze to skurcze ale nie wiem dokladnie....
Chyba zadzwonie po mojego zeby jechac na IP bo rano mialam tak samo....
na wymioty tez mnie zbiera ale nic nie idzie.....
chwilowo cisza ale jak chodzilam to na pol zgieta tak bola plecy bardziej przy miednicy a brzuch to czuje jak 100 kilo kamieni na szczescie nie twardnieje....

Torbe juz naszykowalam w razie "w" jakbym sie zdecydowala jechac....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

łupinka87
Wlaśnie tez mam dylemat kiedy kupić laktator. Pytałam w smyku jaki polecają. Nr 1 to medela ale to wyższa półka. Ręczny z aventu a elektryczny z canpolu. Ten ostatni kosztuje u nich 250zł a na allegro 150...różnica duża. I tak się zastanawiam czy nie zamówić jednak wcześniej bo pewnie jak będzie potrzebny to na "już" a bez sensu przepłacać.

Mi wiele mam radziło Tuffi Spectra 3, podobno rewelacja, ta sama półka co medela a ciut tańszy. Ja odkupiłam używany przez 3-mce od koleżanki :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Zwymiotowalam chyba komunijny obiad a dziś prawie nie jadłam. Wzięłam nospe forte i pije wodę z lodem i cytryna. Zadzwoniłam do gin. Mówi ze może klima z kina i upał w aucie a potem klima mnie tak rozjechaly i organizm się przegrzal. Pytała czy mały się rusza i w razie gdyby wróciło mam jechać albo rano zadzwonić i przyjść.

No albo to , że wczoraj byłam w pracy.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Dziś to chyba pogoda tak na Nas działa. Mnie od południa brzuch tak boli, że chodzę zgięta w pó,ł bo się wyprostować nie mogę, nie mam na nic ochoty tylko piję wodę i latam do WC ..
Basia od wczorajszego wieczora daje popis akrobacji w brzuchu, nawet mój mąż się w nocy obudził i powiedział, że "jeszcze nigdy go tak kobieta nie skopała po plecach" :)

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmo68ykt96.png

Odnośnik do komentarza

moni lubie czytac, Twoje wpisy i ciesze sie, ze jestes z nami i ze z mezem lepiej, po cichu trzymam za Was kciuki i jak juz kiedys pisalam, czuje ze jeszcze raz zostaniesz mama:)
10kwoka pewnie idz do szpitala powiedz, ze brzuch Cie boli to zrobia Ci usg a co chociaz sie uspokoisz:)
madzia,adonis dziewczyny zycze Wam zdrowka, mam nadzieje ze to nic powaznego, choc jak czujecie takie skurcze od kregoslupa caly dzien to moze jednak warto na ip pojechac, dajcie znak jak tam z Wami.
Cameom zyczr udane wypoczynku i naladowania na jesien bateri :)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie.Widzę że nie tylko ja nie domagam...u mnie bez większych zmian rwa nadal dokucza,byłam nawet na pogotowiu jak dostałam silnego ataku ale pomogli tylko doraźnie podając zastrzyk i tyle,lekarz stwierdził że takie dolegliwości w ciąży często mają miejsce i trzeba z tym żyć...niestety ból nie daje mi normalnie funkcjonować,a w domu dwoje dzieci i pomocy znikąd...czasami aż się płakać chce,ale zaciskam zęby i robię dobrą minę do złej gry...od jutra będzie do mnie przychodziła rehabilitantka może masaże coś pomogą

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Kasiek81 a tak się zastanawiałam czy Ci ten ból przeszedł;-/spróbuj tych masaży raczej nie zaszkodzą ,ale powiem Ci że mi też ostatnio kręgosłup dokucza ale nie aż tak jak Tobie.A skoro nie można brać mocniejszych leków przeciwbólowych to i zastrzyki pewnie też wykluczone co?Bo czasem się dostaje przy rwie jak leki nie pomagają całą serie a jak mówisz że dostałaś na pogotowiu to może można?Ale to by Ci pewnie powiedzieli?

A ja dziś miałam wizytę u lekarza i jak zwykle tylko mi ciśnienie podniósł mówi Wszystko dobrze szyjka zamknięta i długa na 6 cm,ja mówię że to chyba dobrze-no dla ciąży tak tylko kiedy Pani urodzi,ja się pytam jak kiedy toż w październiku a on że to raczej szybko nie pójdzie.No jak mnie wkurwił mówię mu to ładnie Pan pociesza pacjentki na co on że a co ma kłamać,to mu odpowiedziałam że w tym roku na pewno się wyrobię.Mógłby sobie oszczędzić takich tekstów konował jeden.Pytam jak wyniki,dobrze glukoza rewelacyjnie,morfologia wszędzie spadek,hemoglobina na granicy normy a on że to normy dla kobiet nie ciężarnych a w ciąży takie spadki to normalne bo dziecko wykorzystuje rezerwy,pytam czy witaminy jakieś brać -no jak pani chce to można...I to się lekarz nazywa do tego prywatny i ze spóźnieniem prawie godzinnym...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Amadeo3 ooooj ja tez bym sie zdenerwowala... Moj za kazdym razem dopytuje jak sie czuje, zapisuje sobie moje dolegliwosci, jak np wspomnialam ze zgaga zaczyna mnie meczyc to od razu powiedzial co mam brac. Dodatkowo co wizyte kontroluje leki, spr ilosc, analizuje wyniki po kolei. Na kazdej wizycie spr tez szyjke, ja mialam w 11tc 3,92cm dokladnie i martwil sie ze troche przykrotka i ze bedzie kontrolowal to. Jedyny minus to to, ze ma odrobine stary sprzet :)

A ile placisz za wizyte?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Magda i Adonis oj dziewczyny to się wam nocka szykuje... Aż współczuję ale jak macie cierpieć i się martwić to może lepiej szpital.
Moni to ja się za was normalnie pomodlę! Oby wypoczynek podładował wasze akumulatorki dużo sił i słońca życzę. ;)
Cameom tobie słońca nie zabraknie ;) wrócisz czekoladowa ;)
10kowa mamusiu nawet się nie zastanawiaj! Ja też bym coś wymyśliła byle by usg ci zrobili powiedz o wcześniejszej stracie i bólu brzucha a napewno cię nie odeślą i będziesz spokojniejsza. Ja sama byłam na usg w 5tygodniu i tylko fasolkę bylo widać więc wiem że warto dla własnej świadomiści iść.
Amadeo no szok jak może tak nie dbać o konfort pacjentki tym bardziej że przyjmuje prywatnie... Szkoda twoich nerwów na niego.
No to dzisiaj teściowa zamówiła obiecane łóżeczko ;) aż się cieszę że dotrzymala słowa. Został nam tylko materac, komoda i kosmetyki i mogę rodzić ;) aż jestem szczęśliwsza i spokojniejsza że to praktycznie już ;) później tylko pranie prasowanie i układanie mnie czeka ale to już czysta przyjemność.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Bezsenność... do tego zgaga stulecia. Nic nie pomaga. Młoda chyba się tuli do pęcherza i pazurkami drapie po nim. Masakra jakie uczucie. Co do dzisiejszego dnia to również myślałam że się przekręce. Bolał mnie każdy milimetr ciała a stopy chcialy eksplodować. Pech chciał ze w piaskownicy brak dzieci i musiałam naprawdę się bardzo natrudzić żeby Igusia była zadowolona :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny. Mnie dziś bardzo głowa boli. Już w nocy mnie bolała. Chyba nie będę się męczyć tylko Apap wezmę. Co myślicie? Chyba nie zaszkodzi. Nie wiem czy to nie migrena, bo aż mdli mnie. A moja córa ma od dziś wakacje. Także we dwie będziemy teraz siedzieć w domku. A powiem Wam szczerze, że od kiedy jestem w ciąży między mną a mężem w ogóle nie układa się. To ja jestem tą złą. Taka mu się zła żona trafiła że masakra. Ciągle kłótnie, aż czasem mam tego dosyć. Sorki ze Wam się żalę, ale nie mam już siły. Zawsze był cholerykiem,ale teraz to mam już tego po dziurki w nosie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...