Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś usiadłam na trawie w cieniu i po 15 minutach myślałam, że zemdleje więc stwierdziłam, że najlepszym miejscem dla mnie (najchłodniejszym) był pokoik i to z otwartym oknem, i drzwiami (mamy wyjściowe z tyłu domu na wsi). Inaczej bym nie wyrobiła... teraz słońce zaszło jest chłodniej, więc siedzę na tarasie, ale za tydzień mamy wesele, nie wiem jak zniosę ten upał, bo podobno ma się powtórzyć :(
No i ważyłam się wczoraj przed ciążą miałam 75 teraz 81...
zobaczymy co będzie dalej :P

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie brzuchatki w upalny wieczór niedzielny. Dziś i wczoraj upał dał się we znaki. Ale jakoś przeżyłam. Najbardziej co mnie wkurza to po pierwsze przebarwienia na twarzy, a po drugie brak garderoby. Z przebarwieniami borykam się od dwóch lat. Niestety w ciąży wyszło więcej i w miejscach w których nie spodziewałam sie. Załamka totalna. Do tego w ciąży znów zaczął dokuczać mi okropny trądzik po którym również robią się przebarwienia. Używam kremu z filtrem 50, ale i to nie pomaga przy tym słońcu. Już boję się na podwórko wychodzić.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Śliczne macie te brzuszki! To i ja swój brzuchol wrzucę. Mi tam upały nie przeszkadzają aż tak, ale bez kremu z filtrem 30 nie wychodzę. Też czekam na wyprzedaże bo u mnie aż takich fajnych lumpków nie ma.

To ja mam farta, bo u mnie w mieście jest taki jeden w którym w poniedziałku są rzeczy po 1zł ! :D Dlatego jutro idę szukać jakichś spodenek :)

Odnośnik do komentarza

Daga81 dla mnie przebarwienia na twarzy to jakaś zmora! Pojawiły sie nagle jakieś 1,5 roku temu i nasilały sie w zastraszajacym tempie! Najbardziej na czole, nosie i górnej wardze. Płakałam przed lustrem każdego dnia, wyszukiwałam podkładów mocno kryjących, a nigdy wcześniej żadnych nie używałam, masakra jakaś! W lutym zdecydowałam sie na zabieg laserem frakcyjnym (nie wiedząc, ze byłam juz wtedy w ciąży, co zabieg powinno wykluczyć) Rezultat? Niby zmniejszyły sie te które były najciemniejsze, ale za to powstały nowe w miejscu gdzie przykladana była głowica lasera do zdrowej skory. U mnie cieżko będzie teraz o dobry efekt właśnie ze względu na to , ze w ciąży przebarwienia sie nasilają. Tez stosuję kremy z filtrem 50+ i wybielający na noc. Po ciąży chyba zaryzykuję i zrobię kolejny zabieg, ale juz nie laserem. W zupełności Cię rozumiem, niestety cieżko z nimi walczyć , w szczególności teraz. Duży filtr , unikanie słońca, tyle tylko możemy zrobic. Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Izabela 33, ja tylko kremów wybielajacych używałam, ale w ciąży czytałam że nie można. W tym tyg zamówiłam sobie krem Bielenda sexi mama na trądzik i przebarwienia - specjalny dla kobiet w ciąży. Wątpię żeby coś pomógł. Przebarwien mam mnóstwo na czole, policzkach, pod nosem i brodzie. Cała twarz. Wyglądają okropnie. Maskuje je podkladem Vichy i jakoś da sie do ludzi wyjść. Ale bez makijażu to nawet rodzinie się rano wstydzę pokazać. A ile za laser płacilas? Mialam isc w tamtym roku na kwas migdałowy, ale kosmetyczka powiedziala mi ze często po nim jeszcze bardziej ciemnieją przebarwienia zamiast znikać. Chyba przyszlo mi z tym już żyć. Ale co to za życie jak ciągle o tym myślę.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie lubiłam upałów a teraz to już w ogóle:(! Ciekawe jak nasze Maluszki to odczuwają?! Na szczęście w Poznaniu upał był wczoraj a dzisiaj od rana burza i deszcz, teraz pięknie pachnie i jest czym oddychać:) Front idzie na wschód więc może też to odczujecie!

Ładne macie te brzuszki, mój jest mniej zgrabny ale już mogę zaobserwować falowanie! Ale ciężarnej nie zaspokoisz:) Jak się Mała rusza niewiele to źle a jak się rusza dużo i gwałtownie to też nie dobrze, bo może jej coś przeszkadza?! Też tak macie? A jak kłade ręce na brzuchu to przestaje się ruszać, Luby stwierdził, że jak kopie to właśnie chce, żeby tą rękę położyć a jak już poczuje mamę albo tatę to może spokojnie zasnąć:)

Na stronie Smyka są promocje na ciuszki do 50%, aż trudno się opanować:) I widziałam, że w empiku na foteliki 15%, ale to tylko jutra 8:59!

http://fajnamama.pl/suwaczki/ghh4tki.png
http://www.countdownmypregnancy.com/tickers/countdown-1419919200z1444107600zp.png

Odnośnik do komentarza

Daga81 ja za laser płaciłam 800zl. To dość poważny zabieg, ze bolesny to swoją drogą. Przez tydzień musisz siedzieć w domu bo wygląda się okropnie! Tragedia! No ale jak miało pomóc to przetrwałam i faktycznie widać było poprawę , ale teraz w ciąży znów wróciło chociaż na szczęście narazie w mniejszym stopniu. Tez sie wstydzę i maskuję dzień w dzień. Nie jest to miłe , ale staram sie zeby jednak nie miało to za dużego wpływu na moje codzienne życie, bo zamartwianie sie tym mi nie pomoże a tylko pogorszy mój nastrój. Ty tez sie nie załamuj , po porodzie znajdziemy jakiś sposób na te plamska! :)
Mój synuś kopie mnie regularnie , popołudniami najbardziej :) A imienia wciąż brak...
2 dni temu kupiłam wózek , jakoś przypadkowo wygrałam licytacje na Allegro i wózek nasz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Izabela 33, podobno jak ma ktoś skłonnosci do przebarwień to nie idzie z nimi wygrać. U nas też imenia brak, bo mi podoba się Antosia, a mężowi Pola. nie możemy dojść w tej kwestii do porozumienia. My wózek też kupiliśmy dwa tyg temu używany w super stanie za 400 zł 3w1. Po córce pozbyłam się rok temu wózka, po tym jak kuzynka oddała mi w stanie okropnym, a był idealny pożyczony. Widać nie wszyscy sznują rzeczy.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z tymi przebarwieniami to poczekajcie chociaz z pol roku po porodzie bo znikaja, nasilaja sie w ciazy ale potem znikaja.
Ja tak mialam. Tylko ja przed ciaza nie mialam przebarwien wiec moze to i dlatego :)
Ja siedze i czekam az moj wroci. Korki są okropne. Wszyscy z weekendu wracaja. Ale dam rade wytrzymam i poczekam na niego :)

dobrej nocki zycze

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam w poniedziałkowy poranek. Pewnie jeszcze spałabym, ale moja sześciolatka obudziła mnie bo siku chciala i pić później. I już wybudziłam się. Maleńka w brzuchu za to śpi i w nocy raczej nie budzi mnie. Teraz mają byc u nas 3 chłodniejsze dni to może człowiek trochę zregeneruje siły, ale od czwartku znów 30 stopni.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Piękne macie te brzuchy,wyglądacie super.
Dziś na 11 idziemy na usg połowkowe, może się dowiem czemu nie czuje jeszcze ruchów i w ogóle co z maleństwem, no i płeć.
Dobrze,że dziś chłodniej i jak Was czytam,to też kupie krem z wysokim filtrem,aby nie ryzykować, wystarczy,że zaczęły mi włosy mega rosnąć, w sensie bokobrody-serio i myszek na twarzy. Te hormony...

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

Weekend był upalny, ale w piątek rozłożyliśmy basen i schładzaliśmy się pluskając w wodzie :) Przy okazji woda świetnie odciążą kręgosłup, więc kolejny plus :)

Malutka kopie coraz mocniej, od kilku dni obserwujemy z mężem jak na brzuchu wypycha górki w różnych miejscach :)
W nocy póki co jeszcze mnie nie budzi, więc wysypiam się :)

W piątek korzystając z wolnego męża wybraliśmy się pooglądać wózki na żywo i utwierdziłam się w moim wyborze dokonanym przez internet, na żywo okazał się jeszcze lepszy, na 99% więc będzie Bebetto Holland: http://bebetto.eu/produkt/24/holland

W środę miałam wizytę u ginekologa, ale bez usg. Posłuchaliśmy za to serduszka :)
Wagowo mam obecnie 3kg na plus, a brzuszek wygląda tak:

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_30869.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Wooow, dziewczyny, ale macie piękne brzuszki! :)))
motyleczek u mnie przed ciążą 78kg, na ostatniej wizycie w 19 tygodniu miałam 79, więc tylko 1kg na plusie, a nie wymiotowałam w ciąży ani razu. Powróciło ciągłe przepełnienie brzucha, więc zjem obiad i do wieczora mam spokój a i tak zjem cokolwiek i już znowu jestem pełna :p starałam się pić koktajle z bananów, gruszek i truskawek oczywiście z mlekiem ale tak się tym najadam, że ledwo obiad daję radę zjeść..
bejbik trzymam kciuki za połówkowe, daj znać koniecznie jak będziesz już po :) ruchami się nie martw, każda w ciąży odczuwa inaczej, może masz łożysko na przedniej ścianie i dlatego jeszcze nie czujesz :) co do płci to jak włosy mega rosną to obstawiam chłopaczka, zobaczymy czy się sprawdzi :D
osłona miłego wypoczynku! odpocznij jak najmocniej, naładuj akumulatorki i wracaj do nas :)))

Ja dziś w końcu wolne, ale od jutra znowu do końca tygodnia codziennie praca. Jeszcze w weekend mamy nocne zwiedzanie parku i do 23 będę w pracy w sobotę i/lub w niedzielę.. Teraz zabieram się za ostatni rozdział pracy mgr, bo jak wracam z pracy to nie mam na to siły więc trzeba na maxa wykorzystać wolny dzień na pisanie :)
Miłego poniedziałku gwiazdy! :)

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie:-)
Pochwalę sie ze w sobotę bylam na usg w medeorze i intuicja od samego poczatku mi mówiła że będzie chłopiec i jest :-) jestesmy mega szczesliwi :-D synek zdrowy ma dl. 21cm i wazy 400g. Ruchy odczuwam od dłuższego czasu a mąż w koncu poczul w tamtym tygodniu. Odnośnie imienia jest problem bo ja chce Wojciecha a mąż Aleksandra, co myślicie?
W końcu mogę szaleć z zakupami bo kompletnie nic nie mamy.
Spróbuję dodac zdjęcie brzuszka, ale nie wiem czy sie uda z telefonu

Odnośnik do komentarza

bejbik81
Piękne macie te brzuchy,wyglądacie super.
Dziś na 11 idziemy na usg połowkowe, może się dowiem czemu nie czuje jeszcze ruchów i w ogóle co z maleństwem, no i płeć.
Dobrze,że dziś chłodniej i jak Was czytam,to też kupie krem z wysokim filtrem,aby nie ryzykować, wystarczy,że zaczęły mi włosy mega rosnąć, w sensie bokobrody-serio i myszek na twarzy. Te hormony...

ja kupiłam dax filtr 30 i powiem ci, ze dwa dni na duzym słoncu na basenach a mnie nawet nie zaczerwieniło choć zawsze jestem jak rak :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

a ja znowu powtórzę, ze wydaje mi się, że chłopcy mają mniejsze mieszkanka :D

gratuluję goździkowa!
ja mam sesję, ale tak mi się nie chce uczyc że oczywiscie zaczynam sprzątac. 6 lat to już za długo na studiowianie ciągiem. czuje przesyt.

u nas też wieje chłodno, czuje się szczęśliwa z tego powodu :p
zaraz biorę się za zaległosci w domu, pracy, dokumentach i szkołę muszę ogarnąć bo 3 egzaminy w weekend

mąż wraca za 5 tyg. mały już coraz mocniej kopie nawet w ciągu dnia.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Izabela33 co do zajęć na fali to są zaczywiscie bardzo wcześnie bo ja wstaje ok9:00 ale trudno trzeba się zmotywować ;-)
Co do badań połówkowych to ja mam w środę usg a badania krwi przy każdej wizycie, a ta sławna glukozę mam dostać na następnej wizycie skierowanie. Może się w końcu dowiem na tym usg kto tam zamieszkał.

Odnośnik do komentarza

Witamy i my. U nas tez pogoda ponurna ciagle chce sie spac ale odpoczenie sie od upalu chociaz ja nie moge narzekac bo mieszkam w srodku lasu i wiaterek jeszcze wial wiec dalo sie wytrzymac spokojnie.
Jesli chodzi o rosniecie wlosow to mi w poprzedniej ciazy rosly i mialam dziewczynke :D Teraz tez mi rosną, fryzjerka mowila ze ona to nazywa "bejbiki" bo takie krotkie malutkie wychodza :D Ja mam juz drugą grzywke taką z 5 cm :) nie chce was straszyc ale potem te wlosy wylatuja :/

Chyba sie poloze spac zanim mi sie pranie skonczy to sie zdrzemne :) taka pogoda.... ooo i ZUS trzeba zaplacic ....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...