Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Happy ja tez dzisiaj mam badanie i USGna 16:20 dopiero i tez sie nie moge doczekac chociaz nie nastawiam sie tak mocno ze poznam plec bo u mnie to 16 tydzien, ale moze dzidzia ladnie sie ulozy :D
Ja mam duzo pytan do mojej gin wiec pewnie mnie dzis znienawidzi ale trudno place wiec wymagam.
Dzisiaj odpukac w niemalowane glowa tylko czasem ćmi. Cisnienie mam wyzsze i lepiej sie czuje. O dziwo. Pozapisywalam sobie pomiary wiec moze cos zaradzi.
Wyczytalam wczoraj ze przyczyna bolu glowy w ciazy moze byc nadmierny halas, stres, malo ruchu na swiezym powietrzu, nie wyspanie i co ciekawe spanie za duzo. I stwierdzilam ze jednak spie za duzo. Bo jak budze sie o 6 z moim jak wstaje do pracy to zwykle kladlam dalej sie spac i spalam do 9. Dzisiaj eksperyment i wstalam razem z nim. I "włala" :D
A i polecam na bol glowy polozyc sie w wywietrzonym pomieszczeniu najlepiej zaslonic okna zeby ciemno bylo i polozyc zimny kompres i sie przespac. Zawsze to troche lagodzi bol.
Poprasowalam wszystko co na wyjazd. Jestem juz po pozadnym sniadaniu i powiem wam ze sie nudze juz :D
Zostalo mi spakowac prezent dla chrzesniaka ale nie mam papieru.... a wiec bedzie trzeba zkupic :D

Zarazam pozytywna energia :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny a ja już po usg połówkowym i jak nic nie wiedziałam tak dalej nie wiem.Maluch ułożony pośladkowo i lekarz powiedział że nie widać czy dziewczynka czy chłopiec bo na tym co ma między nogami siedzi...Poza tym wszystko dobrze.BPD 45 mm,Fl 30 mm z usg 19 tydzien 160 uderzen serca na minute i wiecej nic nie wiem o,lekarz powiedział ze przy mojej wadzie wzroku(-9,5, -9,75)bliznach na siatkowce i zanikach czegos tam i przepuklinie kregoslupa nie potrzeba cesarki jak inni lekarze sugeruja cos innego,wiec zyc nie umierac ,jak zwykle straciłam nerwy tylko,badan zadnych nie dostałam,nawet skierowania na test obciazenia glukoza ani nic a co tam bedzie sie lekarz przemeczal i pisał,zaczyna mnie to wkur...Chyba pora zmienic naprawde lekarza.Z dobrych rzeczy to tyle ze moj byl pierwszy raz przy usg i chyba mu sie podobalo,ale oczywiscie nie obyło sie bez ironicznych tekstow ze strony lekarza ze jak to jeszcze nie mąż to zeby nie uciekl itp grr

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

amadeo3 nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pójść do innego ginekologa, chociażby na 1 wizytę. Szkoda nerwów, bo jak wiemy nie wolno nam się denerwować!

magdalena3 3mam kciuki, żeby było wszystko dobrze! Jak wrócisz zdaj szczegółową relację:)

Odnośnik do komentarza

Eewelinka wybieram sie tylko chciałabym znaleźć już takiego lekarza który będzie dalej prowadził ciąże,tu chodziłam na lux med więc i tak nie płaciłam,a u mnie ceny Warszawskie wiec jakbym podliczyła wizyty z usg co 2 tyg plus leki i badania to pol mojej wyplaty wiec trzymalam się poki co tego lekarza ale chyba szkoda nerwow naprawde,we wtorek jade na usg 3d zobaczymy co powie ten lekarz,może troche więcej szczegółów się dowiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

amadeo3
Hej dziewczyny a ja już po usg połówkowym i jak nic nie wiedziałam tak dalej nie wiem.Maluch ułożony pośladkowo i lekarz powiedział że nie widać czy dziewczynka czy chłopiec bo na tym co ma między nogami siedzi...Poza tym wszystko dobrze.BPD 45 mm,Fl 30 mm z usg 19 tydzien 160 uderzen serca na minute i wiecej nic nie wiem o,lekarz powiedział ze przy mojej wadzie wzroku(-9,5, -9,75)bliznach na siatkowce i zanikach czegos tam i przepuklinie kregoslupa nie potrzeba cesarki jak inni lekarze sugeruja cos innego,wiec zyc nie umierac ,jak zwykle straciłam nerwy tylko,badan zadnych nie dostałam,nawet skierowania na test obciazenia glukoza ani nic a co tam bedzie sie lekarz przemeczal i pisał,zaczyna mnie to wkur...Chyba pora zmienic naprawde lekarza.Z dobrych rzeczy to tyle ze moj byl pierwszy raz przy usg i chyba mu sie podobalo,ale oczywiscie nie obyło sie bez ironicznych tekstow ze strony lekarza ze jak to jeszcze nie mąż to zeby nie uciekl itp grr

160 aż? :o czy czasem się nie pomylił?

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

własnie przejzalam usg z poprzedniej ciazy i ilosc uderzen serca na minute bylo od 140 do 150 i byla dziewczynka wiec moze to i prawda
az sie dzisiaj specjalnie dowiem dokladnie jak szybkko bije serduszko mojego malenstwa w brzuszku :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

amadeo3
Magdalena to daj znać jak sie dowiesz,tak powiedzial ze 160 nawet moj slyszal

Nie chodzi mi o straszenie. Tak tylko zapytałam. Moja tez miała pomiędzy 140 a 148 i to było podobno wysokie.
Mówi się że niskie poniżej 140 to chłopiec a wyższe dziewczynka.
Nie wiem czy to prawda
Teraz też mam pomiędzy 140 a 144.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

happy i magalena trzymam kciuki i czekam na relację! :))

Na prenatalnym w 13tyg. moja Dzidzia miała tętno 165 a też lekarz nic nie mówił ze za wysokie mimo że ja się zmartwiłam, zobaczymy jak będzie na kolejnej wizycie we wtorek mam.

Byłam dziś w ciuchlandzie i nie mogłam się powstrzymać wiec kupiłam kilka rzeczy :D

Aha, wklejcie link do tabelki pod swoimi suwaczkami, będzie łatwiej się dokopać :) ja tabelkę z wyprawką mam pod moim suwaczkiem, nad nim jest ta nasza pierwsza :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...