Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Grupę podglądam więc o nasze dziewczyny się nie boję ;) odezwijcie się czasem tak kontrolnie.
Ale losy Magdaleny naszej są dla mnie zagadką. Kontakt się urwał i nawet na priv nie odpowiada... Z dnia na dzień co raz bardziej się o nią boję tym bardziej że jest z nami od początku.
Za wszystkie dziewczyny i wasze bobaski się modlę, szczególnie te nasze szpitalne szpitalne gwiazdy ;*
Aśka123 to chyba współodczuwanie :) mój też przewrażliwiony a czasami ma takie huśtawki że aż sama go uspokajam. A nie możesz młodemu znaleźć zajęcia i niech to on ci szafki odsuwa? Przynajmniej się przyda ;)
U nas też dzisiaj malowanie i skręcanie aż się nie mogę doczekać wszystko będzie takie piękne i od poniedziałku zabieram się ostro za układanie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Grocik

Ewelinka jeśli chodzi o te wymazy to mi również robił mój ginekolog na wizycie, a czy tam gdzie chodzisz do lekarza nie ma położnych, które to badanie wykonują? Bo w mojej przychodni gdzie chodze na nfz do gin jest położna która robi wszystkie wymazy. Najlepiej zadzwoń do swojego gin albo poproś go na następnej wizycie zeby Ci pobrał

On przyjmuje prywatnie u siebie w domu i jest tylko on. Na następna wizytę mam miec zrobione bo to będzie skończony 36 rydz i nasza ostatnia wizyta, potem juz na oddziale ;) wymazy mam na skierowaniu gdzie mam tez krew i mocz, będę musiała zrobić wycieczkę do laboratorium:|

Odnośnik do komentarza

WITAM,WITAM
GORĄCO MAMUŚKI, które mnie kojarzą oraz te NOWE :):)
czasem Was poczytuję, ale na fb jakoś wygodniej.

U mnie ogólnie OK (dzięki za pamięć Dziewczynki),
mam już 35 tc+1 , nadal mam szew+pessar,
+ 13 kg na plusie ....wrrr.
Wg mojej dr na wizycie 25-08 - wszystko jest pięknie/slicznie/ładnie...i że wg niej napewno przenoszę ciążę, i że wg Niej Junior przy porodzie będzie ważył ok. 3600 gram. Mówi, że napewno nie urodzę dopóki nie zdejmą szwu i pessara.
Najbliższą wizytę mam 24-09, wtedy mam dostać skierowanie do szpitala na zdjęcie obu zabezpieczeń oraz pobierze mi GBS.
Ogólnie czuję się ODPUKAĆ, OK....ale bardzo częśto twardnieje mi brzuch, tak bez skurczy i bez żadnych bóli, wczoraj miałam podjechać na IP, ale wzięłam 2xnospę+leżałam całe popołudnie i puściło :).
Jeśli chodzi o wyprawkę mam tylko ubranka dla Juniora, rożek,kocyk, pościel,poszewki i kilka kosmetyków oraz spakowaną dla Siebie torbę szpitalną, bo ją przetestowałam w sierpniu.
Ale się roooozpisałam,
3 majcie się ciepło Mamuśki...

MAGDALENA3 - odezwij się, bo Wszystkie się martwią...i nie wiadomo co się dzieje :)
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No i kolejna noc za nami. Słabo dziś pospałam - poczytałam Was trochę nad ranem :) Dziś kończymy 36 tydzień i zaczynamy 37. Młody wierci się niecierpliwie głowa wypycha się z lewej, nogi z prawej :) Ból krocza nadal nie odpuszcza, czasem mam wrażenie, że młodego zgubię ;/ Właśnie wrzuciłam do prania koszule do karmienia i to ostatnie czego mi brakowało do wyprawek. Przebiorę jeszcze rzeczy młodego i ułożę po rozmiarach, by się później w tym wszystkim połapać :) Szpitalne dziewczyny - zameldujcie się koniecznie i zdajcie relację - myślę o Was ciepło i kibicuję!

Odnośnik do komentarza

Wózek przyjechał w tym tygodniu wiec jestem juz spokojniejsza.
Dla Dzidzioli mam wszystko chyba, ale to głównie zasługa tego ze niewiele musiałam kupować - planujac drugie dziecko zostawiłam sobie rzeczy po synu. Tak więc ubranka, rożki, pościel, tetry itp. to wszystko mu odpadło.
Moja torba właściwie spakowana poza kosmetyczką. Czekam tylko na jeden stanik do karmienia jeszcze.
Nie spakowalam torby na wyjście. W weekend to zrobię.

No i zostało założyć pościel i powiesić półki w kąciku Dzidzioli.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mi brakuje tylko wanienki i termometru do mierzenia temp wody. A reszte chyba mam. Sprawdze jeszcze dzisiaj liste dokladnie.
Maly mi od rana tak okropnie dokucza.. Wbija sie w biodra, w miednice, naciska na dol tak ze mnie kluje jak tylko wstane... Ogolnie brzuch chodzi na wszystkie strony.
Smialam sie ostatnio z mezem, ktory bierze urlop w ostatnim tyg wrzesnia, ze moglabym wtedy urodzic (bedzie to 37tc).

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie z Was, niezależnie czy w szpitalu czy w domu :). Widzę, ze dużo się dzieje, SheViolet, czekamy na wieści :)
Magdalena3, napisz cokolwiek bo tu wszystkie z nas zachodzą w glowe CO SIĘ DZIEJE.
A co do FB, to chyba w kazdej chwili można dołączyć, Jay nas dopisywala gdy napisalysmy jej swoj nick z tego forum.

Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza

Chyba nie dodał mi się post.
Jestem, jestem. Zostaję niestety jeszcze przez weekend w szpitalu. Swoje muszę odleżeć żeby NFZ zapłacił. Nuda przeokropna. Oprócz mierzenia ciśnienie, temperatury, tętna i liczenia ruchów nic nie robią. Dzis KTG mam mieć drugi raz w trakcie pobytu.
Jedzenie marne bardzo. Człowiek głodny chodzi, ale może trochę waga mniej do góry pójdzie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga 170mm czyli 17 cm, miescisz sie w normie, bo ta norma podawana jest w cm. Ja raz mialam chyba 12 a tak to 10 max, pewnie tez dlatego moja tak sie nie wierci bo nie ma az tyle miejsca, w srode lekarz badal i mowil ze wod jest ok.
Wyprawke mam chyba gotowa, brakuje wanienki ale to maz w kazdej chwili kupi i wyparzy bo nie mamy gdzie trzymac.
Torba spakowana od wtorku na tip top, nawet kosmetyki sobie kupilam oddzielne zeby nie latac i nie pakowac.
Naszlo mnie dzisiaj na lazanki z makiem, wlasnie zjadlam porcje i glaszcze sie po brzuszku a Mala chyba zasnela. Nie wiem czy mozna mak ale chyba z umiarem nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

Daga81
Dziewczyny a ja nam AFI 170 mm wpisane i co to oznacza? Jak przedział jest od 7 do 20.

Przedział jest od 5 podobno.. Ty masz 17 wiec spokojnie :)

Ja czekam na to decydujące usg.. i chyba zaraz puszcze pawia z nerwów :( noc do bani, ciągle się budzilam, snily mi się głupoty .. boje się rozwoju akcji.. juz bym chyba wolała cc albo żeby się samo zaczęło. .. tłumacze sobie, że i tak mnie to nie ominie.. ale ja po prostu się boje .. to chyba normalne co?

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...