Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było, ale to przez ten pobyt w szpitalu.. jakoś nie miałam głowy ale widzę że macie zabójcze tempo :)
U nas bez zmian, nadal lezymy... dziś dowiedziałam się że w 37 tygodniu mogę spodziewać się prób rozwiązania ciąży.. jestem przeeeeeerażona :( zanosi się, że mogę być pierwsza z tej grupy..

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala
Ja też się stresuję porodem, ale ufam, że będzie dobrze :)

Chcę już moje maleństwo przy sobie <3<br />
Wasze grubaski też takie mało ruchliwe? No niby to normalne u mnie w tym tc ale aż tak? ;p Nawet położna się zdziwiła, ze tak słabo się wierci leniuszek mój mały ;))

Mnie Maluszek obudzil rano, pozniej w ciagu dnia tez malo sie ruszal ale zawsze ok 21 zaczyna swoje tance i oczywiscie teraz tez mamusie bije po brzuszku :-) jak ja kocham to uczucie jak on sie tam tak rusza <3 <3 <3

Odnośnik do komentarza

Paula, moja też słabo się rusza. Bardzo mnie to stresuje. Dziś wystawiła moje nerwy na próbę. Już chciałabym październik i chciałabym ją mieć w ramionach. Tak się martwię jak nie daje znać o sobie kopniaczkami.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Czyli chyba bede przecierac szlaki w Latawcu:-) Justyna, Milko obiecuje, ze jak tylko bede w stanie pisac po porodzie to zdam dokladna relacje:-)
A co do porodu mam jakies mieszane uczucia. Z jednej strony chcialabym miec juz Juniora przy sobie, calego i zdrowego, z drugiej czlowiek instynktownie boi sie nieznanego i wizja szpitala (pierwszy raz w zyciu) i samego porodu a raczej mogacych wystapic komplikacji nie nastrajaja pozytywnie.
Chociaz teraz to juz chyba nie ma co nad tym myslec i roztrzasac, trzeba isc i urodzic bo innej opcji nie ma:-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja po wizycie i lacze sie z tymi ktore musza plackiem lezec w lozku...tak jak Wam pisalam mialam od 18tyg problemy z szyjka..ogolnie skracala mi sie potem nakaz lezenia kolejne wizyty i poprawa i tak w kolko..ogolnie miesiac temu bylam na ostatnim badaniu i wtedy szyjka miala 3cm ja juz zadowolona i powiem Wam,ze sie oszczedzalam naprawde jedynie co tydzien jakies sprzatanko..dzis poszlam zadowolona wyniki morfologi idealne mocz tez..a szyjka o 1cm skrocona!!!!;( na pol opuszka rozwarcie..no szok;( eh i widze,ze niektore z Was uslyszaly to co ja ,ze aby dotrwac do 36tyg...Mam aktualnie 32tydz i 2dni ..luteina100, i nospa znow w ruch.. taki dzis prezent na urodziny uslyszalam ...no trudno DAMY JAKOS RADE!

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj na wizycie gin. Na początek odbiór wyników: morfologia (jest ok), a mocz...zaginął w akcji... Nie nakleiła Pani na pojemnik kodu i muszę powtórzyć wynik...superrr. A u Dzidziusiowej wszystko dobrze. Na USG lekarz sprawdził tylko serduszko. Następna wizyta za 3 tyg. i do zrobienia HBS, GBS i KTG. Dostałam do wypełnienia "Plan porodu" - jaki tam koncert życzeń ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribrcdwmnww.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37j48akwbw2z53.png

Odnośnik do komentarza

hej, dziewczyny ;-)
Ja już też wywoływałam parę razy Izabele33 i cisza z jej strony...

Ja dzisiaj byłam na wizycie i jestem straaaasznie zmartwiona, mały jest ułożony miednicowo i lekarz powiedział, że jak się nie obroci to CC ;-(. Mam się zgłosić za 3 tyg. i jak nie zmieni pozycji to szpital i CC.
A tak poza tym to w końcu z hemoglobiną wyszłam na prostą, mam w normie. No a dzieciątko wielgachne waży już 2579 g

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989 ja co prawda nie mam zalecenia żeby leżeć bo to nie o szyjkę chodzi ale o poziom afi, ale dziś mija 2 tygodnie jak jestem na patologii i nawet nie wiecie jak zazdroszczę dziewczynom które spokojnie sobie wszystko szykują w domu...u nas te kwestie spadły na męża, reszta internet.. ale tęsknię za tym spokojnym oczekiwaniem w domu :( tu żyję od usg do usg.. w piątek mają zamiar zacząć wywoływać poród.. z jednej strony się ciesze ze będę miała już swojego synka przy sobie a z drugiej to do mnie nie dociera i panicznie się boje.. teraz to już wszystkiego i naturalnego i cc..

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

A tak odnosnie chusteczek nawilazanych, moja kolezanka zajmuje sie porownywaniem skladow praktycznie wszystkiego i jakis czas temu poprosilam ja zeby przyjrzala sie wlasnie tym chusteczkom i okazalo sie ze najlepszy sklad maja BabyDream z Rossmana :-) to co w pampersowych jest na ostatnich miejscach to w BabyDream jest na pierwych i zawieraja wiecej olejkow przez co nie sa takie bardzo mokre jak te pampersowe :-)

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989
Dags dziekuje bardzo

Asiek123 wspolczuje Ci naprawde.Afi? To cos z wodami plodowymi tak? Masz za malo za duzo? To w ktorym tyg jestes,ze juz chca wywolywac?
Ja musze jeszcze dokonczyc wyprawke i tez sie juz spakuje no bo wystraszylam sie dzisiaj...

Tak, to poziom wód, mam za mało i od 2,5 tygodnia jestem na pograniczu normy wiec ciągła obserwacja i ewentualna wizja natychmiastowego porodu gdyby tylko wyniki sie pogorszyly. Jesteśmy juz z malenstwem po sterydach wiec potencjalnie jak sie zacznie 37 tydzien to chca zaczynac . Maluszek w tamtym tyg miał 2700 wiec jestem trochę spokojniejsza.. opieka w szpitalu bardzo dobra ale rotacja dziewczyn masakryczna.. na izbie czasem podobno czarno.. ale to typowo położniczy szpital w Warszawie.

Mialam przeczucie i spakowałam torbe, resztę mi dowiezli :) wiec dziewczyny nie czekajcie z torbami do kkońca bo to niepotrzebny stres..

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

Asiek123, trzymaj się dzielnie. Już niedlugo będziesz tulić swoje maleństwo. Pewnie za 2-3 tyg lawinowo u nas na forum posypią się porody.
Ja obudziłam się przed 6. Na szczęście Pola się wierci i wlaśnie czkawkę ma. A za pół godziny trzeba Magdę do szkoły budzić. Zobaczycie mamusie jak ten czas szybko zleci i za 6 lat będziecie swoje brzuszkowe dzieci do szkoły prowadzić.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witajcie:-)
Mój najstarszy syn (19 prawie) pierwszy raz zawiózł dziś do szkoły mojego młodszego syna(8 prawie).

Tak przestawiamy się powoli na nowy system logistyki rodzinnej po pojawieniu się naszej kruszynki.

Nadal brak ustaleń w/s imienia:-(

Zimny poranek,córka na wyjeździe integracyjnym,obawiam się ,że wróci przeziębiona...
Brzuch uwiera mnie ostatnimi czasy,ani siedziec,ani podnieśc się z leżącego,ani schylić się,podniesć się,mam wrażenie ,że wszędzie mam bajzel a nikt nie potrafi mi tego porządnie sprzątnąć....buuuu,a sama sił nie mam...Siku w nocy dziś zaliczyłam 3 razy.
Opracowałam chyba system na dobry sen.Muszę zasnąć do 22.30, jak zasiedzę się do północy to dupa zbita,omiatam sufit wzrokiem po nocach.Zresztą taki sen po 22 jest ponoć najlepszy,najbardziej regenerujący,najbardziej ''kaloryczny''.
Idę zabrać się za porządki -póki mam siły.
Magdalena3- ja również baaaardzo czekam na Twój znak!!!!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny!
Przepraszam, że Was niepokoję. Jestem listopadówką, byłam na forum mamazone, ale zlikwidowano tam forum i teraz podczytuję trochę inne fora, żeby znaleźć różne porady. Mam pytanie czy u Was jakiś miesiąc temu polecał ktoś fajny filmik na youtube o uspokojaniu niemowląt. Niechcący usunęłam adres i nie mogę go teraz znaleźć :/

Odnośnik do komentarza

Asia trzymaj się tam, wiem że patologia to mało fajne miejsce:/ a w jakim szpitalu jestes???
Nie martw sie porod zarowno SN jak i CC nie jest wcale taki straszny przeszłam obydwa :)

Ja o Żelaznej słyszałam wiecej złego niż dobrego :/ Choć pewnie jeśli ma sie porod bez komplikacji to jest super.
Ja osobiście wybieram Orłowskiego rodziłam tam bliźnięta i byłam na patalogi, wiem że tam sie szybko reaguje nie czeka z cc i są przyjaźni dla matek :) A że warunki.nie jak w 5gwiazdkach to co tylko przeciez 3dni bede :)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...