Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o laktator to zawsze później można kupić. Są w każdej aptece i w sklepie z akcesoriami dziecięcymi, wie nie ma problemu. Ja w pierwszej ciąży miałam jakiś najtańszy ręczny na początek, a później elektryczny dokupiłam.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

10mamusia ja też mieszkam w Niemczech i te prenatalne pierwsze miałam właśnie w 11 tygodniu robione, ale tez lekarz zmierzył tylko dziecko, pokazał serduszko, bo stwierdził, że jeszcze za dużo nie widać. A przeziernosci jeżeli nie ma obciążeń genetycznych w mojej przychodni w ogóle nie mierzą, bo jest za dużo błędów przy pomiarach.
Jak coś chcesz jeszcze wiedzieć to pytaj. Postaram sie odpowiedzieć. Na pewno jest tutaj trochę inaczej prowadzona ciąża niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Dziewczyny,dzieki za porady;***
Kotek90 dziekuje;) wlasciwie to zmartwilam sie,bo normalnie to to robia,jak czytalam na forach itp. Moja kolezanka w Niemczech niby i miala to,ale skoro Ty tez nie mialas,to napewno wszystko ok;) moze faktycznie kazda przychodnia ibaczej;) nastepne badanie za 4 tygodnie, a miejsce przy pierwszym usg z tych 3 nie wypelnione...dlatego bylam zdziwiona. Wogole maz pojechal ze mna,myslelismy ze jakies wielkie pomiary beda,a to wlasciwie tylko wielkosc dzidzi i widoczna akcja serca... Bez pomarow nic...mysliszbzr zadzwonic i przesunac na wczesniej wizyte? ( np.pod preteksten wyjazdu jak pisala Izabela;) ) czy dac soboe spokoj i pojsc normalnie na wizyte juz w 15 tygosniu?;) dzieki za pomoc:*-*

Odnośnik do komentarza

Witam!
Co do laktatora kupiłam ręczny z aventu w/w.
Ja ruchy dziecka też czuje nisko mój juz jest odwrócony główka na dół i ona napiera mi na pęcherz jak Dukan i rozloze szerzej nogi to mam wrażenie że zaraz mi wyjdzie:-P Chociaż wiem że to juz teraz tak będzie bo dziecko coraz to cięższe a brzuch choć pokaźny to mam jeszcze wysoko wstawię później zdjęcie.
Badania prenatalne Ja miałam w 12 tc w Łodzi z testem pappa płaciłam 450 jestem takiego zdania ze jak ktoś wcześniej miał poronienie to powinien zrobić bo nikt nie wie co była za przyczyną a wad jest tyle że szok:-)
dzisiaj jedziemy zamówić wózek juz nie mogę się doczekać tylko ok 2 tyg trzeba czekać.
W sobotę malowanie w pokoju a na pn stolarz zrobi mi juz komodei wtedy zacznie się pranie, prasowanie, układanie a troche tego jest:-)
Pozdrawiam:-*

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

~10kowa mamusia88
Dziewczyny,dzieki za porady;***
Kotek90 dziekuje;) wlasciwie to zmartwilam sie,bo normalnie to to robia,jak czytalam na forach itp. Moja kolezanka w Niemczech niby i miala to,ale skoro Ty tez nie mialas,to napewno wszystko ok;) moze faktycznie kazda przychodnia ibaczej;) nastepne badanie za 4 tygodnie, a miejsce przy pierwszym usg z tych 3 nie wypelnione...dlatego bylam zdziwiona. Wogole maz pojechal ze mna,myslelismy ze jakies wielkie pomiary beda,a to wlasciwie tylko wielkosc dzidzi i widoczna akcja serca... Bez pomarow nic...mysliszbzr zadzwonic i przesunac na wczesniej wizyte? ( np.pod preteksten wyjazdu jak pisala Izabela;) ) czy dac soboe spokoj i pojsc normalnie na wizyte juz w 15 tygosniu?;) dzieki za pomoc:*-*

Kurcze, wydaje mi się, że jednak około 12tyg ważne jest zmierzenie NT. Może odżałuj i zrob badania prenatalne. Ja po poronieniu zrobiłam je teraz w tej ciąży. Moje koleżanki, które miały takie przejscia też robiły i niestety u nich wykryto wady u płodów. Dziwne, że lekarze tak beztrosko do tego podchodzą. Moze idź jeszcze do innego lekarza.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

witamy z rana, jakas dziwna ta noc dla mnie
ciagle chodzil wentylator bo nie szlo wytrzymac.
Ale jakos dzisiaj chyba lepiej bedzie. Zaraz mykam do biedronki bo maja kocyki z postaciami disney po 19.99.
Pewnie cienke ale zawsze sie przyda :) a jak na allegro ogladalam to cos kolo 50zl kosztuja :)
wrzucam link do obejrzenia
oferta biedronka

Myszka tez wspolczuje nie wiem jak ci pomoc, moze masz jakas apteke pod nosem to tam przewaznie tez juz ma kazda cisnieniomierz. A jak nie przejdzie to dawaj znac bedziemy Cie jakos ratowac :) Trzymaj sie zrob sobie kompres zimny i na czolo poloz

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :-)
W końcu jestem z Wami na bierząco.
Nawet nie wiem który temat poruszyć bo było ich baaardzo dużo.
10kowa: cieszę się z Twojego szczęścia i upragnionego bijącego serduszka. Jeszcze tylko czekamy na Pania Monike az oznajmi nam radosną nowinę.
Kasiek88: współczuję Pani z sali której zimno w taki upał no ale różni są ludzie. I oczywiście trzymam kciuki żeby było wszystko z Tobą i dzidzią dobrze.
Madalena: w duchu od początku myślałam że będziesz mieć dziewczynkę i obym się dalej nie myliła.
Niuśka: martwię się o Ciebie i tak dziwnie na forum bez Ciebie.
Dobrze się Was czytało ale dobrze że przez to już przeszłam.
I zazdroszczę Wam że już miałyście to koncowe usg. Ja dopiero 20 na wizyte idę żeby się umówić i pewnie we wrześniu zobacze mojego lokatorka i może w koncu się dowiem co tam ukrywa miedzy nóżkami.
No i wyszło mi że jestem słodką mamusią i trzeba się spiąć i przetrwać :D

Odnośnik do komentarza

Witam i ja wszystkie mamusie :) dzisiaj mialam jakas zla noc... Obudzil mnie przed 3.00 jakis glupi sen, nawet go teraz nie pamietam, a pozniej dlugo nie moglam zasnac. Jak zasnelam to pozniej co chwile budzilam sie, bo cala miednica bolala i "pstrykala". Snilo mi sie tez pozniej kilka snow w tym jeden gdzie jaralam papierosy jeden za drugim a bylam w ciazy!
Nie spie juz jakis czas, polozylam sie pod oknem, wiaterek powiewa i czekam az maz wstanie do pracy.

Dzisiaj mam lekarza i musze go zapytac jak zapatruje sie na nasze plany wyjazdu nad morze (650km w 1 strone) i czy mam brac ewetualnie torbe do szpitala (bedzie to 32/33tc).

Ja jakos stracilam ochote na wyjazd ale wiem ze maz bardzo chce pojechac i mam dylemat co robic..

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...