Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

justyna12315
Dziewczyny!! To dziś! Nastąpił ten sądny dzień i dojrzałam pierwsze rozstępy... Na razie to czerwone kreseczki jeszcze skóra nie popękała ale pewnie lada dzień tak się stanie... Z przerażeniem pojechałam do apteki i dostałam krem Pharmaceris mam nadzieję że choć trochę zmniejszy ich powstawanie. Wiedziałam że prędzej czy później te 12kg do tego doprowadzi ale nie spodziewałam się że w 6mies. tylko może dopiero w 8-9mies.

Hahaha. Wybacz, ale bardzo mnie wzruszył Twój post :D Pierwsza "bolą" najbardziej. Każdy kolejny to tylko "jeden więcej". U mnie pomimo miliona kosmetyków i wciarania witamin jest tak:

Załamałam się właśnie w innym temacie. Kilka miesięcy temu kupiłam buty, które mi tak latały, że musiałam watą wypychać, żeby założyć. Dzisiaj mierze, do kiecki co na wesele idę, a buta założyć się nie da. Muszę iść w sandałach :(

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32851.jpg

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
Koleżanki,czy to ma sens,
od dluzszego czasu planowałam kupic do domu, dla nas termometr bezdotykowy/taki jak maja w szpitalach/

http://allegro.pl/bezdotykowy-termometr-hw3-podczerwien-nowy-model-i5245723335.html

ma Któras taki w domu,
teraz przy dziecku chyba zmobilizuje sie do kupna,
czy jest on potrzebny,
jak uwazacie?

Myślę że termometr bezdotykowy jak nanajbardziej się przyda ja kupowałam Na szybko dla chrześniaka ale już właśnie bezdotykowy z myśla o sobie. Uważam że nie musi być jakiś mega kosmiczny ja trafiłam taki co temperaturę pokojową też mierzy, ale kupowałam bym w aptece a nie internecie z atestem. Za takie pieniądze na pewno coś będziemy w aptece stacjonarnej.

Odnośnik do komentarza

Agatka83
A ja poluję na szare łóżeczko. Znalazłam w Ikei Gonatt za 599 zł tylko te 2-3 szczebelki są niewyjmowalne. Uważacie, że to bez sensu kupować takie? Te wyjmowane szczebelki są istotne? Cholercia gubię się w kompletowaniu tej wyprawki, niby mam listę ale i tak idzie jak po grudzie. Sporo rzeczy zostało bo mam tylko ubranka, pieluchy tetrowe, szczoteczke i grzebyk. Muszę wyciągnąć mojego na zakupy bo normalnie zawstydzacie mnie :) Aa i fajnie, że wrzucacie linki, zawsze coś ciekawego można znaleźć, dzięki :)

Agatka idziemy w środę! Ja tez mam narazie niewiele więcej. Co do łóżeczka to myślę, że te wyjmowane szczebelki przydadzą się jak juz dziecko bedzie chodzić, bo samo sobie wyjdzie czy wejdzie.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

SheViolet-Boże jaki brzuuuuuuuuuuuuuucccccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!WIEEEEELKKKIIII- ja mam 1/3 tego co TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IZA dzięki za linki,
super to jest, ale jak się zdeyduję, to na ten 4-9 mcy,
a tej promocji nie ma u Ciebie????:):)
z takim rabatem kupiłaś, że upoważniam Cię do zakupu Mi - a ja Ci doślę kasiorkę:):))))))))))))))))co Ty na to?????
bo Ty mnie z torbami puścisz...w tej wyje.....nej cenie:):):):)
p.s. do łodzi nie dojadę....NIE MA MOCNYCH;(((((((((((((((

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny pozdrawiam was z plaży na Helu:)
co do jogi ja chodzę i dziękuję sobie ze wpadłam na ten pomysł. Bolały mnie plecy, po jednych zajęciach spokój. Wcale nie jest tak ze trzeba do oporu się rozciągać każda robi w granicy swoich możliwości. Są dziewczyny w 36 tygodniu i chwala wszystko zależy od prowadzącej. Pisałyście o materacu my bierzemy pianka gryka kokos, plus poduszka klin nawet później jest dla dziecka super do spania. Butelki kupiłam lovi mleko hipp, laktator wypożycze. Body z krótkim rękawkiem mam z 15 sztuk bo zamierzam body ubierać bluzki z długim rękawem i pół śpiochy bądź getry. Robiliśmy tak z wszystkimi maluchami. Wanienka mam na stelażu.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
SheViolet-Boże jaki brzuuuuuuuuuuuuuucccccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!WIEEEEELKKKIIII- ja mam 1/3 tego co TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IZA dzięki za linki,
super to jest, ale jak się zdeyduję, to na ten 4-9 mcy,
a tej promocji nie ma u Ciebie????:):)
z takim rabatem kupiłaś, że upoważniam Cię do zakupu Mi - a ja Ci doślę kasiorkę:):))))))))))))))))co Ty na to?????
bo Ty mnie z torbami puścisz...w tej wyje.....nej cenie:):):):)
p.s. do łodzi nie dojadę....NIE MA MOCNYCH;(((((((((((((((

No a co ma sobie młoda żałować! W końcu w czwartek zaczynamy już 8 miesiąc :)

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
SheViolet-Boże jaki brzuuuuuuuuuuuuuucccccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!WIEEEEELKKKIIII- ja mam 1/3 tego co TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IZA dzięki za linki,
super to jest, ale jak się zdeyduję, to na ten 4-9 mcy,
a tej promocji nie ma u Ciebie????:):)
z takim rabatem kupiłaś, że upoważniam Cię do zakupu Mi - a ja Ci doślę kasiorkę:):))))))))))))))))co Ty na to?????
bo Ty mnie z torbami puścisz...w tej wyje.....nej cenie:):):):)
p.s. do łodzi nie dojadę....NIE MA MOCNYCH;(((((((((((((((


Był tylko jeden jedyny jak ja kupowałam, ale jak znajdę taki , to kupię Ci, obiecuję :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kaszka
Odnośnie paznokci: dlatego drogie Panie warto się porozciągać, nigdy nie jest za późno, by zacząć! Nie mówię koniecznie o pełnowymiarowych zajęciach jogi, ale o poskłanianiu się tu i tam, porobieniu szpagatów... Nie tylko przy większym brzuchu łatwiej np. chociażby zawiązać buty, ale i korzyści z bardziej elastycznego krocza na pewno są nieocenione.
Ja wprawdzie brzucha jeszcze nie mam zbyt pokaźnego, ale często dokuczają mi plecy i udogodnienie, że nie muszę się schylać do wiązania[bo i równowaga lepsza!] naprawdę ułatwia życie. ;)

To nie o równowagę chodzi a o to, że większy brzuch przeszkadza przy schylaniu się nawet u mega rozciągniętej osoby :D po prostu kiedy próbuje się sięgnąć do stopy do udami naciska się na brzuch i to powoduje dyskomfort.. nie neguje oczywiście zajęć jogi, bardzo chętnie bym chodziła gdyby nie praca i gdybym nie byla ciągle zmęczona jak mops :D

Odnośnik do komentarza

Aska123
Dziewczyny jaki wymiar faldu karkowego NT mialy wasze maluchy na polowkowym? Bo mi lekarz niby powiedzial ze norma alee.. Teraz jak pojde na usg to mam powiedziec lekarzowi aby zwrocil na to uwage. I to "ale" lekarza mnie zaniepokoilo...

Ale NT na połówkowym się chyba już nie mierzy. Mi mierzyli na pierwszych prenatalnych, bo później fałd zanika i nie jest miarodajny. Ale nie wiem dokładnie. U nas w 13 tygodniu wynosił 1,4. Teraz to juz chyba nic nie daje ta miara, bo wtedy podwyższona dawała wskazania do dalszych badań. Ale nie wiem, nie chce wymądrzać się. Moze poczytaj sobie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Doczytałam, na pierwszych badaniach prenatalnych robi sie pomiar przezierności karkowej, a na polowkowych pomiar fałdu karkowego. Ale jakoś nie kojarzę u nas tego drugiego, aż zajrzę w badania czy coś jest na ten temat.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...