Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

justyna12315
cameom dzięki :* i właśnie butelki Tommee Tippee i smoczki Lovi powtarzają się we wpisach najczęściej jako te najlepsze. Chyba się zdecyduję :)

ja nawet pomijając, że na warsztatach teraz dostałam butelkę Tommee, to używałam ich produktów przy córce i jakoś tak było, że czego nie próbowałam, to zawsze Tommee okazywało się u nas strzałem w 10. Nawet jak była starsza, typu bidony, itp. Także osobiście polecam.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie dwa tygodnie i chyba nie nadrobię tych wszystkich stron. Wracam do Was, kochane ciężarówki, jako mężatka :D
Mała intensywnie wywija w brzuchu. Brzuch skacze, faluje, robią się górki i pagórki. To jest super. Ogólnie czujemy się ok.
Narzekam tylko na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, blokuje mi się prawe biodro i uciska w prawym pośladku...podobno to od nerwu kulszowego....boli ale da się żyć....ciągną mnie też pachwiny.
Do toalety chodzę często...Maryśka skacze po pęcherzu a ja piję dużo wody i jem jeszcze więcej truskawek :P
Przede mną test glukozy i na samą myśl robi mi się niedobrze. Nie przepadam za słodkimi ulepkami do picia, a jeszcze bardziej przeraża mnie myśl, że nie mogę nic zjeść...a jak jestem głodna to potrafię z głodu wymiotować.
Powoli rozglądam się za wózkiem, chcę 3w1...lekki i zwrotny...będę musiała go znosić z pierwszego piętra. Nowy czy w dobrym stanie ale używany, nie ma znaczenia.
Zamówiliśmy już łóżeczko z materacykiem i innymi akcesoriami, więc wyczekuję kuriera. Wybrałam białe z pościelą w szary zygzak.
Tekst linka
Dalej szaleję w lumpeksach, ale ostatnio nie mogłam się opanować na promocji w Reserved i kupiłam dwie sukienki, jedną z jeansu, drugą z dresu. Bojkotuję kolor różowy, więc wybrałam niebieskie :)
Jest mnie więcej o 5kg, ważę 51 kg. Tyłek mi się nie powiększył, cycki o jeden rozmiar "F"....wszystko idzie w sporych już rozmiarów brzuch :)
Problemy ze spaniem też mam. Ciężko mi znaleźć wygodną pozycję, bez mojego rogala-poduszki chyba bym zgłupiała. Czasem śpię do 10-11, bywa i tak, że budzę się o 4 rano i nie mogę zasnąć.

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31121.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31122.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Ja mam wózek używany aroteam dreamline 3w1, kolorystyka szaro czerwona. Kupiłam za 400 zł.
Co do ubranek, to dzś uprałam te które mam po córce. Troszkę tego jest, ale muszę dokupić w rozmiarze 62 i 68. Dla córki kupiłam dużo 56, uodziła sie długa na 54, a i tak te w rozmiarze 56 były po dwóch tygodniach za małe. Pożniej dostałam dużo od kuzynki, ale musiałam jej oddać, więc teraz muszę dokupić te w większych rozmiarach. Też wybiorę sie do ciucholandu i może na allegro coś kupię, bo w sklepach drożyzna. Rożki mam dwa i dwa komplety pościeli , tzn poszewek, a kołdre i poduszkę mam zamiar kupić nowe. Oczywiście łożeczka i materacyka też nie mam, bo dałam kuzynce, a teraz głupio odebrać, bo jej synek ma rok. Co do butelek to kupię jedną, smoczka uspokajającego nie mam zamiaru kupować, bo zaburza naturalny odruch ssania, a chcę karmić piersią.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

A co do ślubu to nie było nerwów, trochę na koniec się poryczałam, bo Pani z urzędu walnęła taką przemowę, że ho ho. Po ślubie był obiad z kolacją i tańcami dla rodziny tj. 36 osób. Było fajnie, wesoło. To wszystko było 30.05. Z kolei 6.06 robiliśmy grilla dla znajomych na ok.50 osób, na luzie - karkówa i piwo :) Na trawie, pod parasolami, na wynajętym terenie, z cateringiem, który ogarniał smażenie.

Odnośnik do komentarza

O, ja miałam dzis test obciazenia glukoza, wypic sie dało bez wiekszego wysilku, ale ze na pusty zoladek, to pol godziny po wypiciu tak zaczelo mi sie robic niedobrze i slabo, ze az zrobilo mi sie ciemno przed oczami. Ble ;/
Czekam najbardziej na wyniki morfologii, bo ostatnio byly gorsze od poprzednich. Mam nadzieje, ze tym razem wyjdzie lepiej.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09tgf6q1ldij01.png

Odnośnik do komentarza

Aska123
sstosste
Witajcie :) jestem tutaj od niedawna, wiec chcialam sie przywitać :)
Jestem w 21 tc i termin mam na 21pażdziernika :) to moje pierwsze Dzieciątko:) od dwóch dni strasznie Maleństwo kopie. Jak się czujecie? pozdrawiam ;)

Ja mam na 22 paz :) i tak samo od kilku dni czuje coraz mocniej i czesciej ruchy i kopniaki. Ostatnio nawet udalo mi sie nagrac falowanie brzuszka :)
Co do samopoczucia to dzisiaj jest super, u mnie cieplo ale i przyjemny wiaterek jest

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3pc0zyt8zst0l.png

Odnośnik do komentarza

witam was w ten sliczny upalny dzien a bynajmniej u mnie juz sie zrobilo bardziej sprawiedliwie, ale na miescie masakra...
bylam u lekarza na NFZ, chodzilam do niego kiedys i sie zdziwil ze nikt wczesniej nie zrobil mi cytologi w ciazy....
wiec pobral probke, zbadal, zalecil dalej luteine ze wzgledu ze i tak bede miala cc wiec do konca mam brac...
USG zrobil, malota z wymiar ok serduszko bije ladnie ale.... znowu ciezko bylo zrobic pomiary bo latalo dziecko po calym brzuszku, juz sie zdziwilam ze blizniaki bo przykladal do dwoch miejsc w brzuchu i glowa byla :D ale jest jedno "niewiadomej płci" nie dalo sie podejrzec :D
ale pozniej sie wystraszylam po pojechalam do sklepu kupilam bulke do zjedzenia i zajechalam do rodzicow, wstapilam do lazienki a na wkladce krew, brazowa ale sporo jej, wiec w samochod brat mnie zawiozl spowrotem do niego ale szczescie wszystko dobrze tylko podczas pobierania cytologi mogl ruszyc szyjke macicy a ze wrazliwa to dlatego, nie bylo krwi zywej wiec mnie uspokoil..
ale co sie stresu najadlam to napprawde nie zycze nikomu....

teraz leze mialam duzo zaplanowane do robienia ale wole dmuchac na zimne....

milego dzionka zycze :D sliczne te wozki i lozeczka wasze :D

zuzia sukieneczki super..

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja się tej glukozy trochę boję, skierowanie dostanę na nast. wizycie, 1 lipca. Też mam tak, że jak rano nie zjem od razu to potrafię z głodu zwymiotować, a wtedy badanie trzeba robić od nowa :/
Kolejny problem - nie umieją mi krwi pobrać, mam cienkie i pochowane żyły, a jak się nie napiję to jest gorzej - a tu 3 razy trzeba pobierać.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

zuzia gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ! Ja właśnie po badaniach połówkowych jestem.rozpłakałam sie po nich w 16 tyg lekarz powiedział ze chłopak a dziś pani ze siusiaka to ona nie widzi i ze na 100% dziewczynka poza tym wszystko ok z dzidZia chętnie wymienię chłopięce ciuszki na dziewczęce .... Biorę sie za obiad miłego popołudnia Mamuśki

Odnośnik do komentarza

Zuzia ja też bojkotuję kolor różowy i kupuję szare, niebieskie, żółte, zielone itd. A jak na złość przeważająca więlszość ubranek czy akcesoriów jest właśnoe różowa. Wiem, że i tak coś różowego będzie miała dzidzia ale nie musi przecież wszystko być w tym kolorze :)
A pościel jest mega, będę czekać z niecierpliwością na zdjęcia :)
Co do wyprawki to mam kilka ubranek i jednego gryzaczka w kształcie torebki (prezent od mojej siostry) a w weekend idziemy oglądać i może zakupić łóżeczko i komodę :) A co do wózków to mam już też upatrzony, opinie niezłe więc muszę się sama do niego przymierzyć - Roan Marita Prestige Deluxe (jestem zakochana w wózkach stylizowanych na retro). Nie wszystkim się podobają ale... o gustach się nie dyskutuje, prawda? ;) buziaki

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

cameom
justyna12315
cameom dzięki :* i właśnie butelki Tommee Tippee i smoczki Lovi powtarzają się we wpisach najczęściej jako te najlepsze. Chyba się zdecyduję :)

ja nawet pomijając, że na warsztatach teraz dostałam butelkę Tommee, to używałam ich produktów przy córce i jakoś tak było, że czego nie próbowałam, to zawsze Tommee okazywało się u nas strzałem w 10. Nawet jak była starsza, typu bidony, itp. Także osobiście polecam.

Ja także :) odkryłam tt jak Zośka miała 5 msc. Następnie wszystko juz kupowałam z tomiego .

Odnośnik do komentarza

Hej kochane :).
Dzisiaj za mną cudowny dzień z siostrą i małym Michałkiem :). Karmienie, przewijanie mam chyba we krwi :D. Jest taki słodki, że już nie mogę doczekać się swojej kruszynki :).
W drodze powrotnej do domku zaliczyłam oczywiście kilka moich ulubionych lumpeksów :).
Pokaże Wam co udało mi się upolować, no i pochwalę się swoim brzuszkiem :).
Pozdrawiam !
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjqq20qy17.png

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31131.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31132.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31133.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31134.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31135.jpg

Odnośnik do komentarza

Agatka83 ja jak najbardziej już teraz skupiam się na tych ciuszkach większych 68/74 :). Takie maleństwo strasznie szybko rośnie (widzę to teraz wyraźnie po tym jak szybko rośnie synek mojej siostry). Dlatego też nie ma co przesadzać z tymi maluchami, lepiej zainwestować (skoro masz już małe) w te trochę większe :).

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjqq20qy17.png

Odnośnik do komentarza

Kochane podpowiedzcie mi ile mniej wiecej powinnam miec i jakich ciuszkow dla dziecka? Tak na sam pierwszy miasiac. Jakie jest wg was absolutne minimum? Bo ja kompletnie nie mam pojecia jak sie za to zabrac... Np mama mowi mi ze nie ma sensu abym kupowala bodziaki z krotkim rekawem, a mi sie wydaje ze sie przydadza chociazby pod pajacyk... Pomocy!!! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

mi tez sie podobaja te wozki retro ale zadne z nich nie ma skretnych kol a wiec jak chcesz skrecic albo odwrocic to wozek musisz nachylac a ja wiem po sobie ze po cc mi np. byloby ciezko
jesli chodzi o ubranka to ja mam kilka wiekszych i mniejszych przewaznie jakies szare i biale we wzorki ktore pasuja i dla chlopca i dziewczynki ale wydaje mi sie ze to sie okaze z czasem ile czego brakuje bo np. jednemu dziecku bedzie sie ulewalo a drugiemu nie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...