Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Kinga
Stasiu ma gorsze dni tak jak my na urodziny gdy zdajemy sobie sprawe ze znow jestesmy starsze:D

Blanka
w koncu sie uda by Sebastianek przesypial cała noc lub mial tylko jedną pobudke np na troche wody.

Sowianka
gdybys widziała moja mine gdy przeczytałam o obiedzie z księdzem:D

a co do humoru to w zasadzie nic sie konkretnego nie stało...
taki kiepski dzien po prostu ze spadkiem sil i humoru. dziękuję za troskę

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!
U nas walka z chorobą trwa. Ja dycham zdrowo, nie wiem trochę za bardzo co brać na ten kaszel. Budzę nim dziecko ;) mąż też uległ chorobie, co, paradoksalnie, martwi mnie najbardziej, bo chory chłop to gorzej jak Wituś :) a poza tym, ma problemy z zatokami i dobrze by było, gdyby to się nie rozkręciło, bo 2 dzieci nie dam rady ogarniać.
A Wituś, trochę jak u kasiatka - charczy i słyszę, że mu coś zalega. Glutów jest mało. Dobrze, że przez sen już nie kaszle :) a do inhalacji siada (tzn. ja go trzymam) i otwiera buzię, chyba lubi ten słony smak. :)
sowianka doczytałam, że Tola już popełzuje. Gratulacje, to znak że świetnie się rozwija :) wynagradza Wam trudne początki.
Co do pełzania, to ja jestem trochę przerażona, bo mam dużo "gratów " które czekały na później, a wszystko wskazuje na to, że Wituś lada chwila będzie się wybierał na wycieczki na czworaka. Przez 2 tygodnie rozszalał się chłopak i teraz obraca się brzuch-plecy plecy-brzuch. Na przewijaku to szaleństwo, nie sposób przewinąć, wykręca się, łapie wszystkie opakowania chusteczek. Wczoraj po kąpieli stanął na czworaka i wtedy się przestraszyłam, że to już.
Na pewno, jeszcze trochę mu to zajmie, ale sama świadomość, że to już nie jakieś bliżej nieokreślone "kiedyś ", robi wrażenie.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

My po kontroli i Bartuś zdrowy :) ale jestem szczęśliwa. Zero zmian w oskrzelach. Pani mowiła że teraz są wytyczne że przy zmianach w górnych drogach oddech. stosować inhalacje nie antybiotyki.

Blanka
Tatko poradził sobie znakomicie bo prawie cały czas jak nas nie było to Bartek spał. Ja wróciłam po 2,5h na inhalacje. Taki to ma szczęście a potem gada że nie wie dlaczego ja na niego czasem narzekam. Jak uda Ci sie oduczyć Sebusia to też sprobuje. Niby u nas 1 pobudka ale czasem je 60ml a czasem 210ml wiec czasem jest głodny a czasem nie ;)

GosiaM dobrze że Jankowi humor sie poprawił. Mam nadzieję że Tobie też :)

KingaM
Jak tam syt ze zdrowiem j Was? No to naprawde Wituś akrobata. Super że się tak rozwija. ( mialo być Kolczyk ale na tel nie mogę edyt.)

KingaM no to wszystkiego naj dla Was. Super ze choroba odpuściła.

JoasiaG u nas te piski wczoraj się zaczęły:) uszy bolą. Hi hi moze jakaś kariera w operze :)

Odnośnik do komentarza

Kasiatko dobrze że mały zdrów i aby tak teraz już zostało.

Joasia G ją uzywam śmietanki 30% bo 36 dla mnie jest za tlusta ładnie się ubija na sztywno że nie trzeba dodawać fixow ale i też mocno trzeba uważać przy ubijaniu bo już kilka razy zrobilam masło wystarczyła chwilą za myślenia. Moja też krzyczy jak opętana i ma straszna chrypke przez to

Gosia M ja jakoś podchodze z spokojem do tych przeszkód ale mój mąż przy pierwszej to zakupił Arsenal zabezpieczeń i poduszek aby uniknąć uderzenia itd

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Dzień bardzo udany, Szymek był grzeczny i zainteresowany wszystkim u teściów, pospał nawet chwilę kiedy my jedliśmy obiad. Po powrocie zaliczyliśmy jeszcze długi spacer. Teraz młody śpi więc mogę spokojnie posiedzieć.

Kolczyk M oj to kuruj męża bo chory facet to faktycznie gorzej niż dziecko. Zdrowiejcie tam wszyscy:) Tez mam obawy co będzie jak Szymek zacznie raczkować bo już teraz turla sie z maty pod stół. Wkoło pełno mebli, kantów, grzejniki no masakra. Chyba będę go dawać do kojca jak będę czymś zajęta.

kasiatko brawo dla Bartusia, piąteczka od Szymka. To teraz już mi proszę nie chorować :)

Rozi dziękuję, teściowa za 3 tygodnie ma urodziny to wypróbuje :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Już w domu. Staś najedzony wykąpany zasypia ciekawe ile dziś mu to zajmie. .

Kończąc 5miesiąc zrobił dziś wieczorem pierwszy samodzielny przewrót z brzucha na plecy :):) mam nadzieję że jutro też będzie fikał :)
I jeszcze coś dziwnego :) zaczął ssać swój język i śmiesznie przy tym ćlamać, kilka razy tak zrobił. No to mimo że śmiesznie wygląda to mam nadzieję że mu przejdzie.

kasiatko super wieści :) to po mału już możecie wychodzić na spacerki

U nas była dynia, tata karmił :) a dziecku smakowało :)

kolczykM dużo zdrówka! A zwłaszcza dla męża bo wiadomo że jego stan jest pewnie wg niego co najmniej podwójnie cięższy niż faktycznie :)
Blanka u nas musi być smoczek i pielucha. Już się boję tego oduczania zasypiania bez smoczka....

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Joasia G ją jak robie z śmietaną np z truskawkami to mam rozdrobnione na sorbet truskawki i to rozmrazam i dodaje do smietany bez dosladzania itd a nawet zamiast dżemu między warstwami wkladam na jedną całe truskawki rozmrozene i trochę odcedzone zależy jakie są słodkie opruszam curem pudrem i jest przyjemna nuta kwasowości wiadomo że mrpzene truskawki nie są tak słodkie jak swieze

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Rozi u nas z zabezpieczeń pierwsze co to bramka na schody (zdjelismy ja 9 mcy temu a zaraz znów potrzebna. Zabezpieczeń mam pełno po starszej ale ona bya ostrozna. Ciekawe co bedzie z Mlodym?

Joasia odbijamy piątke. Wy tu rozmawiacie o takich cukierniczych cudach a ja ogladam master chef junior i nie potrafie zrobić nawet tych deserów co te dzieci :) A Szymon sie super spisał:)

KingaM no to piekny prezent :) ja nadal czekam na obroty. A co do spacerkow to podobno juz jutro mozemy ruszać oby było pięknie bo chyba korzenie zapuszcze w tym domu :(

Emiska no witaj super ze sie odezwalas. Pisz co u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Nie było aż tak źle, wręcz przeciwnie było bardzo fantastycznie właściwie to nie ksiądz a ojciec zakonny. Wygadany i dowcipny. Dziewczynki dostały po aniołku;)
KingaM 100 lat.
Blanka ale mimo wszystko przeczytam ten język niemowląt, choć bardzo zadowolona jestem z tej która tu Wam polecał am Każde dziecko może nauczyć się spać; )
GosiaM to aż takie złe doświadczenia z księżmi?
KolczykM super ze Wituś się zabiera za raczkowanie:) moja Tola to na razie pełzając dumki jeszcze nie podnosi i tak typowo nie raczkuje , ale może to rodzinne bo starsza Zuzia jak foczka pelzala i nigdy typowo nie czworakowala;)
kasiątko super ze zdrowi;) bardzo die ciesze. Dbajcie o siebie :)
JoasiaG fajnie ze mieliście udany dzień. My też dziś super. Nawet półtora godzinny spacerek zaliczylismy.
KingaM gratki dla Stasia;)
Emiska81 super ze się odezwałaś. Pewnie , że pamiętamy. Pokazuj swoje piękności; )
Kasiatko zdjęcie mnie oczarowało;)
A ja się jeszcze musze pochwalić pierwszym ząbki em Toli lewa dolna jedynka , tak z zaskoczenia nas wziela po cichaczu bez bólu, gorączki ;) itd ;) oby więcej takich niespodzianek :)

Odnośnik do komentarza

Ojej dziewczyny jak miło. Postaram się być tu częściej.
joasiaG tak jak pytałaś nadal ćwiczę Adama, kontrol mamy 10 marca i mam nadzieje ze to będą najpiękniejsze moje urodziny. Po pierwsze ze skończymy ćwiczyć a po drugie tego dnia mam usg nerek, mam nadzieje ze ta miedniczka będzie juz jak druga,
Jak miesiąc temu widziałam jeszxze u misia asymetrię tak teraz jest prosty jak drut. I każdemu mowie, że ćwiczę do 10 marca i ani dnia dłużej. Bo przez te ćwiczenia moje dziecko nie ma na nic siły albo śpi. Nawet jeśli będą mi kazać dalej ćwiczyć. Główka juz nam się też pięknie uformowala, ale dopóki poduszka jest jeszcze dobra to będziemy spać na niej.
kasiatko a trochę zdolowana chodzę. Lokatorka mi się wyprowadza. W umowie miała 30 dniowy okres wypowiedzenia a wyprowadza się z dwutygodniowym. A że to moja koleżanka to wiesz......nie będę siać zamętu. Mam nadzieje, ze kogoś znajdę. Bo nie dość że miesięcznie spłacać kredyt 1000 zł to zamiast jeszxze 400 zł zarabiać na nim to ja musze jeszxze dokładać. No ale dam radę, bo kto jak nie ja :)

sowianka coś mu tam teraz pstryknelam zaraz wstawię

monthly_2016_02/wrzesniowki-2015_44531.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Wypad do szwagra udany. Byloby lepiej gdyby w ostatniej chwili tesciowa nie wpadla na pomysl ze jedzie z nami naszym autem i my juz gotowi w samochodzie musielismy na nia czekac a Sebus sie denerwowal a ona sobie stala na przystanku i rozmawiala przez tel (!).
Noc w miare spokojna z 1 karmieniem po 3.30 :) reszte udalo sie oszukac smoczkiem.
Pobudka o 7:)
sowianka gratuluje zabka:)
kasiatko Bartus slodki:)
emiska pisz czesciej:)
KingaM gratuluje przewrotu:)
joasiaG fajnie ze dzien sie udal:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

A tak poza tym młody jeszxze sie nie przekręca z brzucha na plecy i odwrotnie. Ale na brzuchu do celu dotrze. Dupkę zadziera do góry. Jemy juz i kaszki na śniadanie i zupki na obiad i manne na kolacje. A ostatnimi czasy tak piszczy ze jego dzień zaczyna i kończy się piskiem. W dzień niestety nie zasypia sam, na noc tak. Noce na się popsuł, czasami czuje się jak za noworodka. No ale jesteśmy w skoku rozwojowym, dzis kończymy 25 tydzien

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Mój syn się wyspał a mama jeszcze nie.. Ale jeszcze leżymy w łóżku i leniuchujemy :)
Wczoraj zasypiał z 10 minut to jak ostatnio na niego to tylko.

Za oknem śnieg..

sowianka no jak młody to może jeszcze nie zepsuty..
To mam nadzieję że i u nas tak bez objawowo ząbki beda szły :)
kasiatko widać że jest bardzo przywiązany do swojego łóżeczka :)
Co do zabezpieczeń to też muszę się zaopatrzyć narazie dla siostrzenicy bo sierotka niedawno zaczęła chodzić i już tak zasuwa że nie patrzy po czym idzie i zaraz słyszę baś:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!!
Witamy się i my z rana mały już nie śpi od przed 7 a ja trochę drzymalam trochę bo siostrzyczka się z nim bawiła.
Noce u nas się pogorszyły budzi się co chwilę i muszę dać smoka.
Dziś mamy okulistę bo znowu nam oczka ropieja i łzy lecą myślałam że już to nam nie wróci bo mieliśmy ten sam problem jak miał 2 tyg.
A i dziś idziemy na 15 prywatnie ma rehabilitację znaczymy co nam pani doradzi na tą asymetrie.
Emiśka Adaś śliczny chłopiec i jak tak mówisz że już pięknie trzyma główkę prosto to mam nadzieję że i u nas rehabilitacja da efekt tylko że u nas dopiero teraz stwierdzona.
A i na dodatek Bartuś przeziębiony ale na noc zrobiłam mu koraliki z czosnku i jakby trochę lepiej.
A i dziś zaczynam gotować mu zupki nam nadzieję że będzie chciał jeść i nie przyzwyczaił się do słoiczków.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doi09koq1kgtjd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/svchgywl6nk32snd.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
My nadal walczymy z katarem. Szczególnie w nocy jej przeszkadza i przez to jeszcze częściej się budzi. Mam nadzieje, że szybko jej przejdzie.
Kolczyk M zdrówka Wam życzę:)
KingaM gratuluje pierwszego przewrotu, to teraz się zacznie turlanie ;)
Kasiatko super, że Bartuś już zdrowy ! I jak dzielnie pilnuje swojego miejsca do spania ;)
Sowianka niedawno zastanawiałaś się jak wytrzymacie ząbkowanie, a tu proszę już pierwsza jedyneczka :) Gratulacje!
Emiska fajnie, że się odezwałaś, Adaś cudny :)
Sylweczka powodzenia na rehabilitacji, na pewno pomoże :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek, u nas 3 pobudki, w tym dwie na karmienie. Zaczęłam się już zastanawiać czy nie mam w nocy za mało mleka dla tego głodomorka.

Kasiatko ale się młody zabezpiecza hi hi.....wooow śnieg? Masakryzm...

Sowianka no to fajnie że wizyta udana. Zazdroszczę bezobjawowego pojawienia się ząbka. Oby kolejne wychodziły tak samo :-)

Emiska najważniejsze że Ty sama widzisz poprawę, teraz już na pewno będzie dobrze. Śliczny uśmiech naszego Adasia :-)

Blanka super noc aż zazdroszczę, oby więcej takich albo i lepszych :-)

Sylweczka zdrówka dla Bartusia. Powodzenia u okulisty. Jak zaczniecie rehabilitacje to Bartuś na pewno szybko się "naprawi" :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Witam się po ...3 tygodniach nieobecności. Ale jestem z siebie dumna i nadrobiłam caaaaaałe forum:)
oczywiście za dużo by odpisywania było na wszystkie posty a nie chcę spamować.
A więc wszystkie chore dzieciątka już są zdrowe bądź prawie i baaardzo się cieszę.
Torty mhmhmmmmmm przepychota!!!wyglądają obłędnie!!!!! jak to u nas na wiosce mówią petarda!!!!
Cały czas podziwiam ćwiczące mamuśki i mam zamiar i ja się ruszyć w tym tygodniu. Zaliczyliśmy jakąś krótką infrkcję, dostaliśmy inhalacje, ale z lekiem, który jak płaciłam w aptece to hmmmm myślałam, że padnę bo 80 zł. No ale dla młodego wszystko. Szybko minęło na szczęście.Teraz czekamy na ospę:( mieliśmy gości i po tygodniu okazało się,że ich córeczka ma ospę. ale póki co nie zauważyłam jakiegoś wysypu ale oglądam każdą kropeczkę. Mam nadzieję, że unikniemy. bo już prawie 3 tyg od ich wizyty mijają.
Kamilek zaczął się obracać i robi to niczym perszing!!! co go odwróce na plecy siadam do książki i w zasadzie nie zdążam usiąść już mu zwisają nogi przez szczebelki a ten wykręca głowę i patrzy z błagającym wzrokiem ratuj!!! Więc ratuję, obroty z brzucha na plecy się zdarzają ale dużo rzadziej. Popsuł się chłopak w nocy bo budził się zawsze koło 4-5 a od kilku dni jest 2 i 5. Ale czytając Was wiem , że i tak mam dobrze.
No i zaczął marudzić, przed zaśnięciem pomimo zmęczenia, tarcia oczu i ciągnięcia za uszy nie chce spać. Mąż zaczął mu grać na gitarze i na razie dwa dni ale szybciej się uspokaja. i od wczoraj zaczął hmmmm gadać. no po chuńsku ale to nie guganie tylko nie wiem, jakieś żale, emocjonalne takie przeżywanie połączone z krzykiem i pluciem.
A i wszystkie dzieciątka cudne jak jedzą!!!staram się notować Wasze rady bo my tylko o cycu ale nie wiem jak damy sobie radę za miesiąc. To skomplikowane, mało tego chcę sama gotować, bo jakoś tak jak zaczęłam czytać skład tych gotowych kaszek to jakoś do mnie nie przemawiają za bardzo. Teraz już mam nadzieję nic nam nie przeszkodzi udzielać się forum:) a i nam lekarz kazał bardzo unikać sklepów itp bo mówił , że na oddziale pełno maluszków!!!
Joasia G zdaję się TY planujesz niebawem kolejnego bąbla. Gratuluję:) u nas pojawił się ten temat, generalnie więcej jest plusów takiej decyzji, mąż chce tylko ja się obawiam.
no to naskrobałam:)
A u nas

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...