Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień pełen krzyku piski i śmiechu ogólnie fajnie :)

Marchewka już coraz lepiej smakuje :)
Ile dni podawałyście jeden produkt???

mycha zdrowiej! Jak zaczął się ten okres chorobowy to lykamy z mężem zapobiegawczo rutino Wit D i neosine. Narazie odpukac zdrowi.
kolczykM no jak już lepiej i będzie coraz lepiej :)
Blanka to masz taki dodatkowy trening :) my mamy dwa auta i zawsze buchnę mężowi to większe żeby spokojnie wózek zapakować. A co do wózka to już narzekałam na swój ale jeśli chodzi o rozkładanie to mogę jedna ręka i bez rozczłonkowania siedziska spacerówki także mam nadzieję że nie będzie tak źle, z gondola większy problem i fakt że jest ciężki.
ollika dzięki za link odnośnie skoków u nas 21 tydzień i wszystko pasuje. Teraz zasypiał ponad pół godziny ale nie z płaczem tak jak wczoraj tylko kręcił się strasznie.

Co do zostawiania małego to jak narazie tylko z siostrą i jak narazie nie miałam dłuższych przerw ok 1.5 h Max ale nie dlatego że dzwoniła tylko ze ogarnęłam co miałam załatwić :)

A pogoda rano śnieg i lekki mróz potem wakacyjne słońce i na wieczór znowu śnieg.. jakiś dziwny ten świat się zrobił...

Spokojnej przespsnej nocy wszystkim :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

KingaM ale fajne policzki ma Twoj Stas a dziewczynka ile ma?
Ja podawalam jeden produkt 3 dni a potem juz nowy smak.

Sowianka ale narobiłaś smaka :) dzisiaj z godz spedziłam szukajac porodu i wody mi odeszły na 2430 chyba ;) ale potem przykro mi sie zrobiło że tylu dzirwczyn nie ma z nami k nie czytałam.

Blanka juz niedługo wszystkie możemy zacząć używać parasolki to będzie lepiej:) zakupy się nie udały bo w tym sklepie o ktorym wspomniaam urlop był. A swoją drogą ostatnio mieli dużo spacerówek ale nie pytałam po ile. Pewnie za grosze. U nas nocki mimo choroby z 1 pobudką. Oby tak zostało.

Olinka to oby skok szybko minal i powrotu do normalności.

Mycha88 dużo zdrówka dla Ciebie. U nas dzisiaj się przebił 2 ząbek. Nawet lekko poszło.

KolczykM no taki pediatea to naprawdę skarb. Moja na temat żywienia nic nie mówi więcej się od Was dowiem :) Dużo zdrówka

Dzięki za podtrzymywanie na duchu. Ja to po malym choroby nie widzę ale w klatce mu jeszcze charczy. Wogóle to zrobił się grzeczny jak anioł sam zasypia i nawet sam z usmiechem sobie inhalator trzyma :) Bidulek mój zobaczymy co w niedz. Spokojnej nocki.

Odnośnik do komentarza

JoasiaG dxieki za adres i za wskazówki co do masy:)
KolczykM dxieki za info ja od mojej tylko usłyszałam ze teraz nie ma już takiego nacisku na wprowadzenie glutenu i spokojnie mam się nie spieszyć. Wiec wszelkie wiadomości o diecie czerpie od Was.
Mycha88 zdrowia dla Ciebie:)
GosiaM dzięki za szczegóły, super ze pamiętasz.
Kasiatko fajnie jest wrócić , fajnie ze jest taka możliwość. Ciekawe jak za kilka lat się to czytać będzie? :)
KingaM fajne te Twoje "bączki":)

A my z mężem po zakupach, kolacji i piwku; )
Zaaaapomniałam Wam się pochwalić , że Tola zaliczyła wczoraj swój pierwszy spacer po podłodze w salonie pełzając :);) meeeega a dziś to nawet w "chowanego się ze mną bawila" gdy byłam w kuchni wpełzła pod kanapę :):);)

Odnośnik do komentarza

U nas ewidentnie skok... W nocy już przed 2 się budził i po chwili zaraz płacz a wcześniej tylko się kręcił. Rano o 6 znowu to samo. Zasypianie na noc mały koszmar. Teraz ma drzemkę i w dzień jako tako zasypia, zmęczony padł.

I tak mówiłam wczoraj ze biorę zachowawczo tabletki ale co do da na moją głupotę..cała noc walewaly mnie poty a wszystko przez to że wczoraj poszłam wynieść siostrze śmieci i wylecialam z ciepłego mieszkania na dwór w samej bluzie i mam... Już mąż rano robił mi ta saszetek do rozpuszczania teraz tar sir herbata z miodem I sokiem. Ale jestem ale na siebie!!
I Nie wiem czy jest sens zmieniać posciel, poczekam po dzisiejszej nocy co będzie..Ale wyrzuce na dwór póki mróz, póki jeszcze jest...

I też będę podawać po 3dni.

U nas śnieg...

JoasiaG oj śmieszne ma te włosy bo grzywką gęsta później lekka łysina na czubku znowu trochę jest potem tył wytarty a niżej dużo aż na szyi leżą, wygląda japk liniejący kot :D
sowianka no to fajnie masz:) mój się nawet nie przekręca a co dopiero pełzanie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Noc koszmarna. Sebus budzil sie co 1-2 godziny w tym od 4 do 6 gadal plakal wiercil sie az sie ugielam i dalam cyca. Juz niedlugo zaczne walke o przespane noce. Zaczelam czytac ksiazke 'Kazde dziecko moze nauczyc sie spac' i mam nadzieje ze pomoze ni tak jak pomogl "Jezyk niemowlat".
Wspolczuje mamusiom ktore mialy rownie ciezka noc.
KingaM szybkiego powrotu do zdrowia! I super masz dzieci.
sowianka to super ze Tola sie tak uczy nowych rzeczy. Sebus jest na etapie przewracania sie na brzuch. Na plecy jeszcze nie umie.
kasiatko gratuluje 2 zabka:)
A to moj Sebus podczas jedzenia jabluszka z jagodami

monthly_2016_02/wrzesniowki-2015_44459.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

U nas nic lepsza niż wczoraj, tylko 2 pobudki. Przed 7 obudził się, zjadł i poszedl znowu spać. Zdążylam zjeść śniadanie i posprzątać łazienkę...no i chyba się budzi.

Sowianka brawa dla Toli:-)

Kinga zdrowiej....a pościel wynieś póki mróz, bo tej zimy to jest go jak na lekarstwo.

Blanka podziel się informacjami z tej książki pliiiiis:-)
Widzę że dziś przerabiałaś w nocy to co my wczoraj, nie zazdroszczę.
Boski dziubek, chyba deserek smakował :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

KingaM nie powiekszyłam zdjęcia i nie doczytałam ;) No i zdrowia (ale chyba coś jest w powietrzu bo wszędzie wszyscy chorzy). A mój Bartol miesiąc starszy i też za nic nie kuma tego przewracania ale trenujemy :)

JoasiaG to dobrze że lepiej ze spaniem. Ale jak tak czytam to mój śpioch jest bo ma 2 drzemki po 1,5h i jedną tak z 40 min. A jak wstanie o 18.00 to o 20. 00 juz ziewa na całego.

Blanka podziel się inf z książki chyba że znalazlaś ją na pdf. A Sebusiowi to jakby wlosów przybyło:) widać że deserek smakuje.

Sowianka u nas to pełzanie to wychodzi jak mlody sie denerwuje i chce ugryźć koc wtedy podnosi tyłek i pełza :)

Bartolini też padł podłogi pomyte z grubsza sprzątnięte idę robić ciasto :). Jakoś coraz bardziej martwię się jutrem bo ciągle mu charczy w tej klatce. Niby go oklepuje ale on prawie nie kaszle i nie urywa mu się ta wydzielina.

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) Wczorajsze spotkanie się udało. Posiedziałam 1,5 godziny i chociaż cały czas zastanawiałam się co w domu, to i tak odpoczęłam. Tatuś super sobie poradził z małą. Jak wróciłam, to zastałam chyba wszystkie zabawki wyciągnięte, więc zabawiał jak mógł :) Mała rozpłakała się dopiero przed samym moim przyjściem, więc idealnie wróciłam.
Sowianka super, że już Tola potrafi pełzać ;) Ola opanowała na razie turlanie, ale już zaczyna kombinować, jak tu się przemieścić do przodu.
Blanka współczuje nocy, u nas niestety podobnie. Od 1 do 4 nie mogła usnąć. Mam nadzieje, że w tej książce znajdziesz jakieś rozwiązanie i się z nami podzielisz:)
Kinga M, Mycha zdrówka życzę :)
Kasiatko mam nadzieje, że jednak nie będziecie musieli iść do szpitala. Trzymam kciuki :)

Aaa i mamy pierwszy ząbek :) Na razie bardziej go można wyczuć, niż zobaczyć, ale jest!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Kasiatko bądź dobrej myśli, musi być dobrze, Bartuś to silny chłopak i tak łatwo sie nie da :-)

Ollika to tatuś spisał się na medal, przynajmniej już wiesz że możesz raz na jakiś czas zostawić z nim Ole. Gratulujemy ząbka....a i dziękuję za link-poczytam w wolnej chwili.

Szymek dziś tak ładnie jadł zupkę że aż chce się dla niego gotować:-)
Teraz ucina sobie drzemke a ja kończę robić obiad i biorę się za prasowanie bo znowu zniosłam ze strychu i wyprałam kolejne ubranka na 74 cm:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Olinka no to gratulujemy ząbka i dzięki za link :) teraz musisz czesciej wychodzić skoro tata się spisuje :) mój też ma dziś dyżur ja idę do mojego taty na imieniny a on zostaje z Bartkiem. Ciekawe ile posiedzimy?:)

Joasia no aż miło się gotuje. Mi coś dzisiaj padło na głowe Bartkowi zrobiłam kurczaka z warzywami córka zazyczyła sobie rybke maż chińskie a ja miałam smaka na kapuśniak teraz 3 dni nie zbliżam się do garków.

U nas tez 74 pasuje i zastanawiam się jaki rozmiar na lato? Bo w pepco już fajne letnie rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

U nas popołudnie znowu marudne....niech ten ząb się przebije bo oszaleć można. Szymek kilka dni temu nauczył się wrzeszczeć. To nie jest taki typowy płacz tylko taki ryk gardłowy. Czasami mam wrażenie że gardło sobie zedrze przez to.

A jak u Was, pewnie korzystałyście z pogody?

A wiecie że od przyszłej niedzieli ma być po minimum 12 stopni w dzień i słońce? Mam nadzieje że prognozy się sprawdzą.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny współczuję ostatniej nocy, mam nadzieje że kolejna będzie łaskawsza;)
Blanka Tola choć pełzając to nadal nie chętnie i ciężko przekręca się na brzuszek, a z brzucha na plecy to czasem przypadkiem się uda.
Jak Sebusiowi smakowały jagodki; ) Ja Toli jeszcze nie dawałam.
Ollika fajnie , że się wyjście udało i zdążyłaś przed "awantura" :) teraz musisz co jakiś czas wychodzić skoro tatuś sobie radzi:) i gratuluję zabka :)
Gosiu a co się stało? Dobrze choć Jancio dal Ci wolne:) choć słyszałam , że mamy zwolnienia nie biora;),);) Życzę Ci przespanej Nocki I Oby Jutro Było lepsze.
JoasiaG jakie optymistyczne wiadomości co do pogody nam przekazujesz. Juz się ciesze i doczekać nie mogę :)
Szkoda , że Szymek taki maruda. Az się boje tego całego ząbkowania. Ciekawe jak Tola to zniesie? Tola to Tola , ale jak będzie z mamusią; )?
Spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

A my jutro dzień odwiedzin :)
Na początek na 13.00 na obiad przychodzi do nas ksiądz ( taki młody i można powiedzieć , że zaprzyjaźniony z Nami) mam nadzieje ze jakoś to przetrwamy:) jeszcze nigdy nie gościła księdza tak "prywatnie" tzn nie na kolędzie:)
A później ma przyjść Toli chrzestna z narzeczonym z zaproszeniem na ślub; )

Odnośnik do komentarza

Faktycznie cicho tu dzisiaj. Pewnie wszystkie zaczytane w nowej książce;) Albo maleństwa tak ładnie śpią i mamusie też postanowiły odpocząć.
My właśnie mamy pierwsza pobudke i mała coś nie może zasnąć. Pojawił się jej katar i to taki, że cieżko się jej oddycha. Coś mi sie wydaje, ze ciężka noc przed nami :(
Gosia.M cóż to za kiepskie samopoczucie? Dobrze, ze Janek taki grzeczny. Jutro będzie lepszy dzień :)
Joasia G Ty pewnie masz dosc, a jemu takie wrzaski sie podobają, bo coś nowego ;)
Mam nadzieje, ze prognozy sie sprawdza, ja też już chce wiosnę :)

Dobrej nocy Wam życzę !

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Noc z wieloma pobudkami. Nie wiem juz iloma, ale karmilam cycem tylko raz. Staram sie go oduczac cyca w nocy. Wstal przed 7 i nadal nie wola jesc wiec chyba w nocy to nie jest prawdziwy glod.
Dzisiaj jedziemy do M brata i jego zony, tam maja przyjechac tez drugi brat z zona. Lacznie bedzie 7 dzieci w przedziale wiekowym 0.5-8 lat.
sowianka czytam ta ksiazke i wczoraj pierwsza porazka bo ja tu juz wytrzymalam 30 min placzu a M sie wkurzyl na mnie i zebym mu dala smoczka i takie tam to juz nie wytrzymalam. Dalam smoczka i w nocy go budzilam zeby sam wstawal dawac mu mela bo ja chxe w koncu noce przespac.
A mi jezyk niemowlat bardzo pomogl.
joasiaG to musi zabawnie wygladac jak Szymko tak krzyczy. Wspolczuje bo pewnie twoja glowa to odczuwa.
I mam nadzieje ze faktycznie przyjdzie juz wiosna.
GosiaM co sie dzieje?:( masz cudowny skarb w Janku:)
kasiatko jak sie imieniny udaly? Jak Bartus zniosl rozlake?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Blanka ja za język niemowlat dopiero się wzięłam więc nic nie mówiłam ze mi nie pomógł. Każde dziecko ...... przeczytałam jako pierwsza bo miałam w domku a moim zdaniem dobrze zrobiłaś budząc męża w nocy w końcu to ojciec i niech też się trochę wykaże tym bardziej ze była ta możliwość, bo już zadziej karmisz piersią; )
Miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza

Hej

Kończymy dziś 5 miesiąc :)

Nasze dziecko nas terroryzuje :) nie chce spać w dzień ciągle krzyczy i domaga się uwagi ogólnie swiruje:)
JoasiaG wiem co czujesz i wysluchujesz :)
Blanka to starasz się nie dawać mu chcą i smoczka też nie? I dobrze że męża budzilas niech zobaczy jakie to męczące.
GosiaM głowa do góry. Dzisiaj kiepsko ale jutro będzie lepiej :)
sowianka wow ksiądz w domu :) ja po kolędzie jak chodzi to nie mogę znieść a co dopiero prywatne odwiedziny :) nie lubię tych czarnych barmanów bo jeszcze nie spotkałam księdza z powołania tylko samych materialistow.
kasiatko poszalalas w kuchni :) mi się jednego obiadu zrobić nie chce a co dopiero tyle dań :)

U mnie z ta choroba to jakoś fałszywy alarm był bo wczoraj czułam się dobrze noc też spokojna więc nie wiem co to było w piątek...

A my jedziemy w odwiedziny do przyjaciółki.
Ollika dopiero zawioze jej te tabletki bo albo że Stasiem coś albo ona w szpitalu była kilka razy.
Ale na pewno się przydadzą bo musi brać AŻ 6dziennie...

Miłego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

A moj lobuz pierwsza drzemka wiec weszlam na orbitrek bo co bede robic tak z rana jak starszy tez spi.
KingaM sto lat!!:)
W tej ksiazce jest napisane zeby nauczyc zasypiac bez wszelkich wspomagaczy czyli smoczka tez. Ale M sie postawil zebym mu dala wiec sam wstawal w nocy zeby mu mela podawac. Bo dlatego dziecko sie budzi i placze bo brakuje mu czegos co mial w momencie zasypiania czyli mela. Mi najbardziej zalezy na oduczeniu piersi w nocy.
sowianka mam nadzieje ze ci pomoze. Choc ja ja czytalam pod katem mamy 1-2 miesiecznego dziecka. Jakos tak i wtedy nauczylam Sebusia rytmu dnia: jedzenie-zabawa-sen. Dzieki temu przestalam w dzien usypiac przy cycu i zobaczylam ze wystarczy go polozyc do lozeczka zeby sam odwrocil glowke i zasnal:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

U nas dziś 2 pobudki na karmienie, wstaliśmy o 7 w doskonałych humorach. Zaraz zbieramy się do teściów bo zaprosili nas na obiad.

Sowianka będzie dobrze...ksiadz też człowiek :-)

Blanka ale Ci Sebuś daje popalić, może te rady z książki poskutkują bo to się wykończyć idzie z tymi pobudkami.

Kinga sto lat i dużo radości dla Stasia. No mój też właśnie terroryzuje i domaga się uwagi bardziej niż jeszcze miesiąc temu.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...