Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

EWA.7 fotki genialne..

Ja mam wlasnie mega wkurwa.. zjedliśmy obiad i oczywiście mysle sobie niby czemu tesciowa ma być gary, jak przy tym obiedzie zapierdzialala.. ale moje szwagierki (22 i 15 lat) do mycia sie nie kwapily to stwierdzilam, ze ja to zrobie.. zostalam sama w kuchni, wszyscy poszli sobie ogladac tv.. i kuzwa myje pol godziny, te wszystkie gary, a wiadomo po niedzielnym obiedzie troche tego bylo (obiad dla 7 osob).. i skonczylam, a przychodzi do mnie chlopak tej starszej i mowi do mnie 'skończyłas juz?' A ja ze tak, a on mi wklada do zlewu dwie szklanki i mowi do mnie ' to chyba jednak nie, bo masz jeszcze szklanki do umycia'.. no kurwa!! Jak pierdziellam tą szmatką to nagle sie cisza w domu zrobila a on do mnie 'ale Ci hormony buzuja' i sie smieje ;/:/:/ nosz kuzwa.. jestem w 9 miesiacu ciazy, wszyscy siedza a ja zapierdalam, a ten mi taki tekst.. teraz siedzę i sie uspokoić nie mogę.. no poczulam sie jak jakas sluzaca ;/
Wybaczcie jak przesadzam, ale naprawdę lecą mi lzy, bo dla mnie to bylo przegięcie totalne..

14 dz sn

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

wiruśka bezczelny!!! wcale nie przesadzasz i Ci się nie dziwię ze tak zareagowalas bo każdy na Twoim miejscu zareagował by tak samo. Dosyć że wykazałas się dobrymi chęciami pomimo swojego stanu to jeszcze takie coś na koniec. Ale to tak jest jak chce się być dobrym. Nie przejmuj się jakimś głupkiem bez kultury tylko bądź z siebie dumna ze chociaż Ty masz kulturę i wiesz jak się zachować i jesteś silna i sprawna babka.

Odnośnik do komentarza

Gratuluje mamusiom które w domu juz i tym które tulą swoje dzieciaczki. Juz niebawem wszystkie będziemy w tym gronie. Ja załączam wierszyk który wczoraj dostałam, wzrusza mnie i bawi jednocześnie i pozytywnie nastraja na ostatnie tyg kiedy nie można sie juz doczekać. Może poprawi humor tym co maja nie najlepsza niedziele ;)

9 miesięcy wyczekiwania
Wylegiwania i objadania.
Kilka miesięcy dolegliwości,
wzruszeń, radości, napadów złości.
Wiele tyg przygotowania
ćwiczeń oddechów i przewijania,
malutkich ciuszków kompletowania
pieluch, ubranek, smoczków do ssania.
To wszystko po coś, ten chaos cały
ciąża jest magia, cel jest wspanialy. Bo po tych wielu tyg tycia
Czeka nagroda za role zycia
Bądź w niej więc taką, jaką być pragniesz
a szybko serce maluszka skradniesz,
który nagrodzi wszelkie trudności,
dając Ci w zamian morze miłości.

Odnośnik do komentarza

just.jot urocza fotka, śliczne z Was dziewczyny, w ramkę i na ścianę:)
szusterka widzę, że miałaś przebojową noc:)
Ja stanęłam dzisiaj w obliczu wyzwania i malowałam paznokcie u stóp, nawet jestem zadowolona z efektu muszą wytrwać do godziny W:) taki skąpiec ze mnie, że nawet na kosmetyczkę szkoda mi 50 zł. ech:) i wolę się gimnastykować.
Mi też sie brzuch dzisiaj stawia i jakoś dziwnie bolał, ale nie jak na okres i skurczy też to nie przypominało. Mały sie dzisiaj rusza jak szalony, a zwłaszcza po słodkim śniadaniu:)
A najlepiej zaskoczył mnie dzisiaj mąż, jak wróciłam z Kościoła to stwierdził, " a bo Ty taka energiczna ostatnio jesteś to wyczytałem na necie, że tak jest przed samym porodem", tyle, że ja przez całą ciążę nie umiem usiedzieć na tyłku, mężczyźni:)
Idę robić deser lodowy:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

8ch sn
Ewa.7 ślicznie wyglądasz!!! :)
Wiruśka głupia byś była jakbyś tak nie zareagowała ;/ te szwagierki to też fest przegięcie... teraz to ja na Twoim miejscu bym już totalnie olała system i leżała nogami w górze, bardzo ładnie że chciałaś pomóc teściowej ale tylko nerwy Ci po tej pomocy pozostały ;( takie sytuacje są na prawdę przykre
Agnieszka mi brakuje kolorowych paznokci u stóp ale już zrezygnowałam, teraz tylko bezbarwny idzie w ruch co by mnie później położne nie zryczały :D

Dziewczyny które miały masakrycznie opuchnięte stopy może będziecie mogły pomóc. Pamiętacie jak pisałam że prawą nogę mam dużo bardziej spuchniętą? A więc opuchlizna w większości zeszła ale ta prawa stopa mnie bolała nad palcami i po wewnętrznej stronie w pobliżu pięty jakbym siniaki miała. Stwierdziłam że widocznie mi stawy tak pościskało albo coś jak była opuchlizna i po kilku dniach powinno przejść. Wczoraj patrzę a tam gdzie mnie bolało po wewnętrznej stronie od kostki mam spuchnięte, ale to taka buła mi się zrobiła jakby mi kostka urosła w tym miejscu. Miała któraś z Was takie przygody? Jutro pójdę z tym do lekarza chyba, stopa boli jak dotknę, jak chodzę po schodach albo kucam szczególnie przy tej pięcie. I wygląda to jakbym miała tą szłapę przetrąconą po wypadku, taka niesymetryczna się zrobiła blee.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

wiruśka wcale Ci się nie dziwię , ja bym mu chyba te szklanki na łbie rozbiła, a te młode panienki subtelnie zaprosiła do zmywania, bezczeluchy, a Twój mąż co na to?
Kolczyk. M ja rodzę na początek września, i chyba ma być ciepło, w razie czego naszykowałam mężowi, taki milusi welurowy pajacyk i nakryje pieluszką, w sumie to tylko przejście do samochodu, a do szpitala biorę 3 kpl, body krótki rękaw , dł. rękaw. śpiochy bawełniane, półspiochy i kaftanik, i chyba wystarczy, no i oczywiście niedrapki, czapeczki, skarpetki:)
mycha88 ja maluje tylko u stóp bo wiem, że u rąk nie można mieć w moim szpitalu i zawsze wybieram stonowane kolory, szarość, czerń, brąz, zresztą lubię lakiery dobrych firm, sephora, inglot, astor, bo są trwałe i dłużej można ponosić, dlatego nie chodzę do kosmetyczki:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

wiruśka ależ mi ciśnienie podniosłaś! no co za degenerat! A jak zareagowała reszta rodziny? Twój mąż, teściowa? Wierzyć mi się nie chce jak można być takim debilem! Już sobie wyobrażam jak bym mu dosrała, żeby gówniarzowi w pięty weszło! eh... pokolenie metroseksualnych analfabetów!

just.jot ślicznie kobitki :*

4 dz cc

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

Poczekam jeszcze trochę, bo nie chcę za wcześnie pojechać. Podjadę wieczorkiem na kontrole jak szyjka itd. No chyba że częstotliwość i siła skurczów wzrośnie. Na razie przemoczyłam już 3 majtki z podpaską. Teraz jestem na stawach na polowaniu na kaczki bo to pewnie ostatnia taka okazja :)

5 ch

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

chani pisz jak tam dalej sytuacja będzie się rozwijała :)!
wiruśka brak słów na taką sytuację..ale powiem Ci, że parę dni temu były na dwa dni siostrzenice męża (18l,15l i 13l), rano wstały, miały sobie śniadanie uszykować, to leżały i leżały, a jak im zrobiłam to od razu się w kuchni znalazły. I co? Oczywiście zjedzone, a naczynia nawet do zlewu nie włożone:/ żadnego dziękuję.. Brak słów! Takie dziewuchy, a pomocy zero. Teraz znowu były to zlałam je całkowicie :D posiedziały głodno i pojechały.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Nie wiem co robić
Wczoraj cały dzień o dziś całą noc twardnial mi brzuch nawet kilka razy na godzinę (widziałam ze jedna z Was opisała ten sam problem,wybacz że nie pamiętam nicku)
Mały między tym rusza się ale mniej niż zwykle
Bóle,kłucia w dole brzucha,chwilami aż mnie zginqlo a dziś już się Nie powtarzają
Tyle że brzuch /malutki nadal się wypina po kilka razy na godzinę
Co mam robić IP?
Bo się w sumie martwię.

Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie też słyszałam, ze trzeba mieć paznokcie niepomalowane do porodu. A u mnie szkoda, bo mam pierdolca i robię hybrydy, a tu trzeba będzie ściąć... no ale czego się nie robi dla dzidzi.

A temu chłopu to bym do tych szklanek co Ci przyniósł wody nalała, na łeb wylała i wtedy powiedziała, że hormony tak działają, jak go to tak bardzo interesuje. I tak uważam, że zachowałas się z ogromną klasą. Przyjdź za tydzień i połóż nogi na stole. Albo zapytaj co tam w tv, bo w kuchni samej jest mniej ciekawie.

28.06.2017
http://www.suwaczek.pl/cache/6ed4493815.png
Czekamy na kolejny egzemplarz:)
http://www.suwaczki.com/tickers/tb736iyemsf6nv2e.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny, przynajmniej wiem, ze dziwna nie jestem.. nikt nie zareagowal, bo maz poszedl sie polozyc a reszta siedziala w salonie i nikt najzwyczajniej w swiecie tego nie slyszal.. jak powiedziałam to mojemu to powiedzial, ze mam go mieć gleboko w dupie, a za robote sie nie brac, najwyzej wszystko brudem zarosnie, zycie.. i na szczęście mnie przytylil, bo chyba inaczej bym sie nie uspokoila, bo naprawde cisnienie mialam tak podniesione ze szok..

chani to faktycznie chyba teraz twoja kolej :) a dziewczyny sie smialy, ze ja bede nastepna, ale to chyba byl falszywy alarm :)
Ale co do wod- jechaliśmy dzis z mezem do kościoła i rozwalil mnie haslem jak wyszlismy z auta, bo mowi do mnie 'Misia, ale jak Ci odejda wody w kosciele to co zrobimy? Nie zabralem recznika w razie czego'.. :D

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...