Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kornelia w empiku maja ta ksiazke, pojade, przejrze i jak bedzie duzo przepisow to kupie. Dzieki.

Mari a probowalas krople frontline na pchly? Pamietam, ze uzylam ich jak 3 lata temu kupilismy kota, ktory byl strasznie zapchlony biedak. Pomogly i pchel od tego czasu juz nie widzialam.

Aneta bo to latwo mowic, ze dziecko ma bardziej i mniej ruchliwe dni albo ze spi np przez 3h. Ja zawsze wariuje, jak nie czuje malego dluzej niz godzine, chociaz teraz staram sie go do 3h nie budzic i czekam na ruchy, bo tez slyszalam ze dzieci w 9 miesiacu wiecej spia i przygotowuja sie do porodu.

Kasia2307 z tymi lekarzami to nigdy nie wiadomo wlasnie. Zazdroszcze dziewczynom, ktore znalazly gin autentycznie interesujacego sie ich ciaza, rozmownego i tlunaczacego wszystko. Juz w szpitalu na brochowie, na tym moim usg dodatkowym w srode lekarz jakos wiecej mi powiedzial i pogadal. Czulam, jakby to on prowadzil moja ciaze. Szkoda, ze jest z Olawy, bo na pewno u niego bym prowadzila druga ciaze, ale jezdzic do Olawy na wizyty to daleko, a ja jestem za wygodna :-)

Tez bym chciala juz zaczac rodzic :-) szyjke mam miekka i skrocona, ale nadal dluga, wiec jeszcze na pewno nie w tym tyg, chociaz nigdy nie mow nigdy :-) Ide dzisiaj do fryzjera ogarnac wlosy. Po Waszych wizytach i ostatniej akcji z ryzykiem lezenia w szpitalu do konca ciazy, nie chce ryzykowac, ze nie zdaze. Pozniej ciezko bedzie sie wyrwac z domu gdziekolwiek.

We wroclawiu dzis znowu upal bedzie nie do wytrzymania. Przez ten gorac musze kapac sie 3 razy dziennie, a opuchlizna ze stop nawet przez noc nie schodzi. Ale nie narzekam :-) dobrze mi w ciazy, fajnie jest i ta zadyszka i flegmatyczne ruchy... Super :-)

Odnośnik do komentarza

13dz

PATRYCJA z tego co pamiętam todo gin po 6 tygodniach sisię idzie. Ale np U mnie to różnie to bywa i ja na pewno dłużej nie byłam...

ANIA to teraz tylko cierpliwie czekać trzebA. No oby jeszcze nic i do domku przynajmniej z tydzień.

Niestety u mnie znowu upał się robi więc jednak odwołuje ten dobry dzień na poród :/ Chociaż wczoraj było gorzej.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

patrycja_9393
3dz
Mari u mnie 38+4 czyli Ty teraz rodziłas Julka ?:D

38+4 lub 38+5 było, ale chyba 38+4 :D dlatego jak Was czytam to juz tu prorokuję rychłe pojawienie się fasolek Waszych ;)

Co do pierwszej wizyty po porodzie to się idzie po 6 tygodniach. Wcześniej w domu bada Cię położna środowiskowa na tych wizytach patronażowych.

Iwcia miałam jakieś super kropelki dla niego, po dwóch miesiącach miałam powtórzyć, ale dopiero miesiąc minął. Pecha mamy w tym roku. 6 lat nic, a teraz nic nie zdaje egzaminu, choć tak sobie myślę, że ta pchła to dziwna była, bo po pierwsze jedna ;) po drugie zamieszkała tylko nad okiem na powiece. Tam ją dojrzałam i tam ją złapałam jak psa kąpałam, więc może jednak nie mogła się nigdzie tej krwi napić. Ja mam nadzieję, że ją w miarę szybko dojrzałam i jajeczek nie złożyła, zaraz jeszcze wszystko wypiorę.

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

JustynKa87 chyba Ty mnie prosiłaś żebym dała znać jak przyjdą biustonosze z Alles. No i przyszły :) Rozmiar trafiony idealnie :) zmierzyłam się wg ich tabeli i zamówiłam 75C usztywniany, seksowny i piersi wyglądają w nim super oraz drugi całkiem miękki do chodzenia w domu i w nocy - rozmiar pasuje, ale wyglądam w nim strasznie płasko :( no cóż, ma być wygodnie.

Odnośnik do komentarza

24ch
Ostatni tydzień miałam wyjęty z życiorysu, ale na szczęście egzamin przeszedł bardzo dobrze!!! Żałuję teraz, że zafundowałam mojemu synkowi tyle niepotrzebnych łez, złości, nerwów:/ No, ale nie mogłam tego opanować :( Teraz już postaram się być optymistyczną mamuśką, żeby te ostatnie dni nadrobić :) Wracam do wyprawki, z którą stanęłam w miejscu, a przecież mogę urodzić przed terminem.... Jakoś to do mnie nie dochodzi, że to już!!! Słuchałam tej pioseneczki Natalii Niemen i......oczywiście też się poryczałam......

W ogóle nie było mnie tu może ze 2 dni i jak weszłam, to myślałam, że nie nadrobię :D ale nadrobiłam!! Trzymam kciuki za Dziewczyny, które jeszcze chcą potrzymać dzidziusie w brzuszkach, a tym, które chcą "już", życzę JUŻ :-)

Bardzo proszę o linka do sprawdzonego sprzedawcy od tych staniczków Alles :-)

Miłego dnia!!! Ja od dziś oddycham spokojniej, pełną piersią!!!!

Odnośnik do komentarza

Mari a jak wygląda to badanie przez położną środowiskową po porodzie? Bo moja po pierwszym tylko dzieckiem się interesowała, mnie o nic nie pytała a co dopiero mówić o badaniu.
Gosik ja kreski na brzuchu nie mam ale przebarwienia na twarzy, coś jak rude piegi/plamy pod oczami. W pierwszej ciąży też miałam, schodziło długo ale w końcu zeszło.
Co do ruchów to moja córa taka ruchliwa, że jak sprawdzam czy się rusza to czekam max 30 min. Nie wiem czy to nie wróży takiego aktywnego dziecka jakim był synek, o spaniu 3h nie było mowy po porodzie :)
Dziewczyny ja w niedzielę stawiam się do szpitala a 27.07 (poniedziałek) !!! mam cc. Trzymajcie proszę kciuki :)

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

no nie chce się dodać zdjęcie, nie mam więcej cierpliwości.
Cieszę się, że będę mieć córeczkę już w poniedziałek na rękach i że nie muszę czekać w niepewności kiedy to w końcu będzie. Ale też minusów czyli bólu po cc i tej "niepełnosprawności" ruchowej, tego że dźwigać nie wolno 5 tyg. boję się bardzo.

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

Kasia położna przychodząc do nas badała dzidzie a potem kazala mi sie położyć. Sprawdzała czy macica sie obkurcza i czy dobrze mi sie krocze goi. Jest genialna. Zawsze tez sprawdzala czy maly dobrze ssie, czy ja dobrze przystawiam, rozmawiała ze mną długo zawsze, wypytywala o wszystko a w razue czego zawsze była pod telefonem. Każdej życzę takiej położnej, bo to niesamowite wsparcie dla mnie bylo.

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, ja po nie przespanej nocy dopiero zaczynam się budzic :) Od wczorajszego spaceru mam takie nieregularne skurcze,brzuch pobolewa jak na okres, krzyze tez a w nocy męczył mnie żołądek i w sumie nadal męczy, tak jakby coś mi zaszkodziło :/ Mój M wystraszony samochodu jednak nie oddał do mechanika ale do pracy go wysłałam bo nic to się nie rozwija tylko jakby stoi w miejscu. Może rzeczywiscie poprostu coś mi na żoładku lezy... W kazdym razie zamierzam zabrac się za obiad, ogarnac chatę i wybrac na spacer albo coś z tego będzie albo nie :)
Jak się dzis czujesz Olga?
Patrycja, link działa, filmik spowodował właśnie u mnie schize ze nie zdązymy do szpitala :) Podziwiam opanowanie tego tatusia, nie wyobrazam sobie mojego M w tej sytuacji hihihi. Życzę nam tak szybkich porodów ale jednak w szpitalach ;)
Mamuśka, gratulacje ja w tej ciązy ledwo pamietam co chce powiedziec :)
Aaaa Mmadzia a jak Twoje skurcze?

Odnośnik do komentarza

Ja po wizycie. Wszystko jest ok dostałam L4 do 09.08 jak nic się nie podzieje do tego czasu to 10 mam się zgłosić do szpitala. Moja lekarka od 03.08 jest na urlopie 2 tyg więc dobrze by było w przyszłym tyg żeby się coś podziało. GBS wyszedł prawidłowo, KTG też, szyjka trzyma. Bóle w dole brzucha to skurcze przepowiadające, dopiero jak będą regularne skurcze co 15 min to mam się zbierać do szpitala.
K a s i a czy te przebarwienia same Ci zniknęły czy coś z nimi robiłaś? U mnie to też podobne do piegów.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Inez za pamiec o mnie ;* fatalnie sie czuje :( nigdy tak jeszcze nie bylo. Brzuch mnie spina. Mam dreszcze od wczoraj i do tego krzyze bola. Czasami mnie lapie skurcz, ze nie moge sie ruszyc. Juz dzis plakalam, i te ciagniecia w pachwinie mnie bola. Jest ciezko, ale to musimy wszystkie przejsc bo cale cialo do porodu sie przygotowuje. Smutno mi z tego bolu i niemocy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...