Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

silv uśmiałam się z Twojego przepisu :D ja blondynka na to nie wpadłam :P
rewolcja pogratuluj siostrze i niech synek zdrowo się chowa i przesypia całe noce!
mmadzia ja to jak zombie chodzę, bo Piotruś cały czas co 2 godz się budzi na jedzenie. U mnie zdarza się że zasypiam i budzę się a tam cycki na wierzchu i mały leży obok i samoobsługa. Teraz muszę zacząc uważać bo mały się przekręca, ale jestem wykończona tym nocnym wstawaniem.
joanna my też pykamy fotki jak głupi, bo codziennie to inny nasz syn jest. Ostatnio oglądałam zdjęcia od początku i rozpłakalam się jak to z takiego zapuchniętego małego chudego bąką taki kawaler teraz jest :D i nie wiadomo kiedy 4 miesiące strzeliły, zaraz będzie 5 skończone. a jeszcze niedawno każda z nas szukała oznak porodu :D

Dziewczyny co polecacie na katar u malucha? Walczymy i walczymy i nic co pediatra zapisała nie przynosi ulgi :/
Ja miałam ambitne plany co zrobić na święta ale stwierdziłam, że idę po najniższej lini oporu i będę stołować się w gościach :D wiec jakies podstawowe sałatki, ryba po grecku, szybkie ciasta i oczywiscie waniliowe ciasteczka naszej Ani i styka!

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Kasia u nas katar tez długo trwał , niby nie jakiś uciążliwy bardzo, nie było problemów z jedzeniem czy spaniem, ale z doświadczenia wiem, ze takie ciagle psikania woda morska i odciąganie tez pobudza wydzielanie, wiec w sumie błędne koło , wiec po konsultacji z pediatra przy wizycie ze starsza córka zapisałam dicortineff i po 2 dniach ustąpił , wiem ze to silny lek, ale skuteczny

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

joanna89a bo masz inteligentną i zaradną córeczkę :) jak gorąco to bach0 ściąga skarpety i od razu lepiej :)

Moja córa przed chwilą zrobiła pełny obrót z pleców na brzuszek z ładnie podpartymi rączkami!!udało mi się to nawet nakręcić bo coś czułam że mała coś wykombinuje i się czaiłam :)

u nas ciężki dzień po pięknie przespanej nocy, spanie w kratkę, dwa razy obudziła się z płaczem (!), noi marudna baaardzo

rewolucja gratuluję siostrzeńca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to będą najgorsze święta w moim życiu chyba.... poklocilam się z moim. O to ze nie zajmuje się mała. Chcialam po prasowaniu trochę odpocząć. On miał Oliwke i usiadłam obok. On oczywiście zaczął mi ja wciskać bo na już musi sprawdzić coś w necie. Koniec końców poklocilismy się. Powyzywal mnie od kurew szmat dziwek. Smakował rzeczy i wyszedł. Najgorsze ze zabrał wszystkie pieniądze bo powiedział ze pralkę kupiliśmy za jego $ i on zabiera wszystkie pieniądze bo to jego. Ja nie mam nawet na mleko dla małej a już mi pół kartonu zostało :( Boże niech ktoś mnie uszczypnie bo to chyba zły sen ...... siedzę i Rycze mam dość :(

Odnośnik do komentarza

heja!!! Zajrzałam tu na sekundkę w przerwie sprzątaniowej :P Powiem Wam, że jednak mam coś w sobie z pedantki, bo miało być na szybko, a latam ze ścierą jak szalona, wszędzie :D
Rewolucja ogromneee gratki dla Siostry i całej Rodzinki :-))) jakie imię wybrali dla swojego dziecka? (<-poczułam się jak ksiądz :D)<br /> Silv jeśli chcesz przepis, to mogę dodać wieczorkiem, bo teraz tylko na chwilkę, która już za dłuuugo trwa (skasowałam to, co napisałam i piszę po raz kolejny, wrrrrr). Znowu jestem głodna, znowu mi ślinka leci.....
Bass moje rozstępy nieco pojaśniały, ale nie robię z nimi nic kompletnie, no moze czasem spojrzę na nie spode łba (<-podziałało:P).<br /> Lolka daj znać jak wyjdzie, albo i nie wyjdzie :P nie no, prosty jest, szybki i dobry. Przez Ciebie będę go piekła, bo mi przypomniałaś i ochotę zrobiłaś :) czuj się odpowiedzialna za moje dodatkowe kilogramy!! ja jestem w hippie ponad miesiąc, a też paczki ni widu, ni słychu :/ ale jak przyjdzie, oooo jak przyjdzie, to pewnie taką wielką nam zafudnują, że..... za to czekanie w niepewności ;)
Coś to miałam chyba jeszcze pisać..... a może i nie.
Powoli czuję święta, właśnie mężuś wrócił z choinąąą!!! idę obczaić i ewentualnie pochwalić jak zasłużył ;)

Odnośnik do komentarza

Truskawka współczuje kochana, jak on mógł tak zrobić? A dzieci to widziały? Nie rozumiem facetów, ale Ty zachowałaś się prawidłowo - ja pewnie też bym nie wytrzymała. 3maj się kochana i dzwoń bo kogoś bliskiego.
Ja zabieram się za ubieranie choinki :D
Oluś dostała dzisiaj pierwsze jabłko mmm pycha! się zajadał...

Odnośnik do komentarza

TRUSKAWKA kochana nie martw się. Wesprzemy Cię jak będziemy umiały. Mój M niestety też ma takie głupie zachowania czasem ze aż się wierzyć nie chce. Mi się wydaje ze pewnie Was kocha i wróci jakprzemysli. U mnie tteż o odpoczynek trudno a M twierdzi ze pracuje to wystarczy i nic robić nie musi. Już się nawet nie proszę. W każdym razie wyzal się i pisz do nas od tego tu jesteśmy.

Ja w domu nie mam zrobione nic :/ no jestem najgorsza gospodynią ever :/ do tego wzięłam dziewczyny i pojechałam na basen żeby się odstresowac. Przynajmniej dzieci frajdę miały. A ja jutro się chyba porycze przy sprzątaniu.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Rewolucja gratulacje dla siostry! Super wieści i świetny prezent gwiazdkowy :-)
Truskawka brak słów. Nie wiem jak można się tak zachować :-\ jeśli potrzebujesz wsparcia i się wygadać to pisz! Dobrze wiesz że dobre z nas "sluchaczki" .
AniolkowaMama może sam się wreszcie przestawi tylko czasu potrzebuje.
A my dzisiaj mamy strasznie marudny i śpiący dzień. Najlepiej to byłoby cały czas na rękach no a jak już sobie przysnie to na max 15minut bo moje dziecko przecież w domu spać nie potrafi

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Truskawka współczuję ale wiesz co Ci zostaje... matka. Chociaż by była daleko to i tak napewno się ucieszy.
Chciałabym być taka matka dla mojej córki.
Może to zabrzmi hardcorowo i nie powinnam tego pisać ale może zostawił telefon, łańcuszek, zegarek weź to opierdol w lombardzie. Niech ma za swoje. Ja mojemu ex gdy mnie raz wkurzył wyniosłam gitarę do lombardu.

Co do facetów mój maz wie, że nie może do mnie fikac zresztą on z tych potulnych i gotujacych.. nie mogę narzekać. Zdarzają się śpięcia ale to chyba jak u każdego.

Aniołkowamama moja córka się przestawila tak, że je 5 razy po 170 a wcześniej jadła 9 razy po 90.
Może spróboj wydłużac czas karmienia.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie,

Miałby być pozytywny wpis ale jak??!!

Truskawka szok! Nie mieści mi sie w głowie to co napisałaś. Dzieci to widziały?:( Kurczę:( Jak Ci pomoc pisz czym prędzej. Możemy cos zrobić?
Przepraszam bardzo ze to napisze ale w życiu nie byłabym juz z kimś takim. Należy mu sie naprawdę solidna nauczka.

Moja Antosia obudziła sie dzis przed 5 i wyspana:D godzinę ja usypialismy. Na szczęście grzeczna była bo śmiała sie i pluła:D No ale żeby o 5?:/

Rewolucja cudowny prezent gwiazdkowy dla siostry. Akurat wrócą na święta:) Gratulacje i przekaz moc pozdrowień i szybkiego powrotu do formy;)

Mamuska my tez dzis postawiliśmy choinkę. Jutro ubieram bo dzis juz brak mocy. Na razie stoi ubrana w same światełka:D ale nastrój juz jest i ten zapach mmmmmm:)

No i gratulacje dla silnych maluszków fikajacych po łóżeczkach i obracających sie:) Jak to każdy nowy krok naszych dzieci nas cieszy:) cudowne to i rzeczywiście celebrujmy bo czas tak szybko płynie.

Kochane poproszę przepis na jakaś pyszna i oryginalna sałatkę. Chce zrobić cos "innego":)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Udało się, dom sprzątnięty choinka ubrana tylko jeden komplet lampek się popsuł i jutro muszę dowiesić i cyknę foteczkę :D Piernik wyszedł super.
Mój dzieciak dzisiaj o 3 w nocy się obudził, gadał śmiał się... więc po jedzeniu odłożyłam go do łóżeczka i... po kilku minutach rozmów do sufitu i karuzeli zasnął.
Aniłkowamama mój Olek nadal je jak chce, tzn. raz 100ml, 60ml, 150ml. Jak zje koło 22-23 bo tak ostatnio chodzi spać to budzi się 3-4 póżniej 5-6 i koło 9. W nocy na śpiku je super, a rano nie ma ochoty i w ciągu dnia tak różnie... ale chyba nic mu nie jest.

Co do faceta truskawki, to pewnie też bym sobie nie pozwoliła na takie zachowanie i pognałabym chłopa. Wiem, że co innego jak się kocha i trudno tak zrobić ale nie można pozwolić na takie coś. Kurcze, mam nadzieje że szybko zrozumie i przyjdzie na kolanach prosić cię o wybaczenie.

Odnośnik do komentarza

Tak dzieci to widziały. Oliwke zdążyłam odłożyć do łóżeczka i wtedy mnie popchnał i napluł... wiecie że odechciewa mi się życia? Nie do pomyślenia siedZę i płacze. Dziękuję dziewczyny za dobre słowo. Muszę jakoś sobie z tym poradzić sama. Nie ma do kogo nawet zadzwonić. Taka sytuacja. Poswieciłam mu 4 lata życia a on tak mi się odpłaca...
Mmadzia mój tak samo twierdził ze jak pracuje to nic innego robić nie musi. Teraz od czwartku w pracy nie był bo przestój mają do końca roku no to i pomyślałam ze może się zająć a ja odpoczne. No i masz tak to się skończyło. Ciężko jeszcze nie wymyśliłam co dalej. Najgorsze ze kupowalismy małej Babilon mleko i ogólnie wszystko takie droższe mnie samej na pewno nie będzie stać na takie rzeczy. 10 stycznia dostanę wypłatę to będzie 1000zl Z tego muszę opłacić mieszkanie rachunki itd. Myślicie ze mogę przejść na bebiko? Kosmetyki też używałam z Nivea hipoalergiczne. Jakos nam przypasowały i teraz tez musze zmienic bo mnie nie bedzie na to stac. Najgorsze jak cos nie podpasuje malej :( kurcze dziewczyny czemu wszystko co złe spotyka mnie? Co ja zrobiłam takiego że tak dostaje po dupie? Wszystkie jesteście kochane i życzę wam wesołych świąt! Ja śledzę je sama w domu z dziećmi. Nawet nie będę miała co na stół położyć. No trudno najważniejsze ze chociaż na tydzień może wystarczy mleka dla oliwki. Marchewkę też mam bo czasem jej gotuje sama no i pampersy też mam to najważniejsze. Zostałam może ze złotówka w portfelu... wszystko zabrał.... wszystkie pieniądze. Jak mógł przecież to jego dziecko o to dla dziecka chciałam chociaż na mleko ... No nic. Przepraszam ze przed swietami psuje wam humor. Może lepiej już nie będę pisać nic .....

Odnośnik do komentarza

Truskawka bardzo Ci współczuję, nawet nie wiem co w takiej sytuacji napisać, ja chyba też nie pozwoliłabym sobie na takie traktowanie, ale... łatwo się pisze, a gdy się kogoś kocha to jest się w stanie naprawdę dużo wybaczyć .
No właśnie dziewczyny Wy tutaj tylko o ciastach piszecie, a że ja z tych nie przepadającymi na ciastami, za to uwielbiająca przeróżne sałatki to poproszę i jakiś przepis na fajną i pyszną sałatkę, tylko nie śledziową bo śledzi nie znosze :D Ja pewnie zrobię jedną z makaronem ryżowym, szynką i uwaga przyprawą Maggi w płynie :D A na druga właśnie szukam inspiracji :)
My dzisiaj byliśmy na zakupach i szukaliśmy prezentu dla chrześnicy mojego męża pod choinkę, masakra niby dużo wszystkiego a jak chcesz coś znaleźć to ciężko, albo jak już jest coś fajnego to znowu cena kosmiczna, no ale w końcu kupiliśmy strój wróżki, z tiulową spódniczką, skrzydełkami i do tego zestaw różdżka, korona, jakieś bransoletki, kolczyki. Jak ja bym była 3- letnią dziewczynką to chciałabym coś takiego dostać :)

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Truskawka nawet brak słów by cokolwiek napisać :/ co za palant. Przepraszam.
Piszesz ze masz dwójkę dzieci Wiec z pewnością nie ma Ci łatwo, ale zastanów się nad tym związkiem...
Nawet jeżeli przeprosi i wróci... dla mnie wyzywanie od kurew i szmat i popychanie do tego to już jest game over.
Niestety, ale przeważnie tak jest ze jak facet raz podniesie rękę, to się na tym nie kończy i prędzej czy później to się powtorzy.... :-(
Bardzo mi przykro,bo z pewnością jest Ci teraz bardzo źle; -(
Pisz, jeżeli możemy Ci pomóc ;*

Patrycja_9393 pomysł z lombardem EXTRA !!!!! Haha. Wymiata :-)

A, i ja też jakby coś to przepis na smaczną sałatkę przygarne:)

Odnośnik do komentarza

Truskawka baaardzo mi przykro, że cię to spotkało! Jeżeli czegoś potrzebujesz to daj znać, my się zorganizujemy i ci pomożemy, w końcu jesteśmy prawie jak rodzina :)

Ja niestety mam rozstępy na połowie brzucha :( Wyszły mi w większości po ciąży, chociaż smarowałam się namiętnie kremami. I teraz usiłuję je jakoś pokonać, bo dołują mnie one, jestem w miarę młoda, to moje pierwsze dziecko, a ciało mam takie jakbym urodziła przynajmniej kilkoro dzieci. Moja mama, która była 6 razy w ciąży nie ma takich rozstępów jak ja :(

http://www.suwaczki.com/tickers/wwgzflw15us22nvf.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ck6nlftdt53wm.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Truskawka strasznie mi przykro :( jesli bedziesz potrzebowala pampersow czy mleka pisz - powaznie chetnie pomoge. Dzieci sa najwazniejsze i prosic o pomoc to zaden wstyd. Nic nie zrobilas zlego. Starasz sie, zajmujesz sie dziecmi i domem. Dla jego okropnego zachowania nie ma zadnego wytlumaczenia. Serce mi peka ze taka akcje odwalil jeszcze przed swietami :( Pisz ile potrzebujesz. Wygadanie sie czesto pomaga.
Rewolucja serdeczne gratulacje dla siostry :)
Joanna ja tez jestem fanem tej salatki z zupek. Co do odparzen na szyjce u Laurki to u nas poprawilo sie jak corcia zaczela podnosic glowke i po prostu wietrzyc te miejsce.
Aniolkowamama niedlugo bedziesz rozszerzac diete to moze jakas kaszka przed spankiem pomoze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...