Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Iwcia, Magda.g, Silv, Rewolucja - dzięki Wam!!!! Rzeczywiście chyba niepotrzebnie szukam problemu, tym bardziej, że nasza psychika ma dużą moc i jak się nastawię, że mam złe sutki, to rzeczywiście będę miała problem z karmieniem :/ a w praktyce moze wyjść różnie, wiadomo, ze nie od razu extra, ale cóż.... póki co problemu nie ma i z takiego założenia będę wychodzić :-)

Inez - CUDEŃKO!!!

Odnośnik do komentarza

Justynka, nic a nic. Zero jakichkolwiek skurczy - nawet bóle okresowe z rana mi przeszły w zapomnienie.

Ale jest jeszcze nadzieja. Urodzimy.
Ja również dostaje dziś telefony z pytaniem czy już, jak się czuję w te upały... A po każdym telefonie ryczę; (
Ja chcę już do swojego domu!!! Nie wytrzymam dłużej tych upałów!!!
Jakaś załamka mnie dopadła :(

Odnośnik do komentarza

ppati mi kazali zadecydowac co chce czy czekac na sn czy umawiamy termin cc. Po glebszym zastanowieniu jutro przy obchodzie powiem ze jednak wolalabym cc boje sie ze, odpukac, moze sie zdarzyc to co przy pierwszym a tego bym nie chciala kolejny raz przezywac. No a poza tym nie wiadomo czy z porodem sn ruszy i czy bedzie postepowal wiec moze po jakims czasie bóli i tak moga wyslac na cc wiec po co sie meczyc :)

Odnośnik do komentarza

Cieszę się dziewczynki że wam się moja Alunia Lalunia podoba i niech bedzie motywacją aby jak najszybciej przywitac swoje Skarby no i przetrwac bóle porodowe. Mnie po drugim partym taka myślnaszłą że musze się wziasc w garsc i terazbardzo skupic bo chce ją wreszcie zobaczyc, no i wyszła :)
Truskawak90, szczerze, ja bym sie zdecydowała chyba na cc ze starchu o dzidziusia, po pierwszym porodzie miałam traume że znowu beda problemy przy partych i malenstwo ucierpi. Okazało się że się myliłam i odpowiednie przygotowanie podziałało ale niewiadomo jak bedzie u Ciebie. Musisz dobrze rozwazyc za i przeciw jeśli masz taka szanse.
Rewolucja, masz prawo do takiego samopoczucia, kazda z nas ma i przed i po porodzie to ciezki okres dla kobiety a nam sie wydaje że my zawsze musimy dawac rade.
Już niedługo sie doczekacie dziewczynki, na szczęście ciąża nie moze trwac wiecznie ;) a telefonów poprostu nieodbierajcie i już.
Co do owiniecia pepowina to mnie doktorek powiedział że wiekszosc dzieci sie rodzi owinieta pepowina tylko o tym nie mówią mama zeby nie straszyc. Dlatego jak wychodzi główka to połozna prosi aby nie przec, to czas kiedy sprawdza i zdejmuje powine z szyi dzidziusia a jeśli jest za krótka co zdarza sie bardzo rzadko, już wtedy się ją przecina. Na usg widac owiniecie pepowina tylko podczas badania przepływów podobno.
Mmadzia, już chyba Ci któras odpowiedziała, wody bezbarwne i rózowe sa normalne, kazdy inny kolor to koniecznosc natychmiastowego udania sie do szpitala bo to znaczy że dzidzius jest w złej kondycji i lekarze chca zeby urodzic do 24h od momentu jak sie poczuje ze wody odchodza bo z kazda godzina wzrasta ryzyko infekcji i maleństwo dostaje antybiotyk zapobiegawczo, tak przynajmniej było w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Ja dopiero ze szpitala wróciłam. Na ktg wyszły skurcze co 5 min wiec wysłali mnie na IP w celu weryfikacji. Skurcze dalej są, ale mnie regularne i wróciłam do domu. Mam się pojawić jak "skurcze będą tak bolesne, że nie będę chciała z nikim rozmawiac". Ale niedelikatna dr mnie badała, nawet usg na brzuchu było bolesne. Niektórzy nie powinni być ginekologami.

Także rybcia masz dosłownie chwile fory żeby mnie wyprzedzić :)

W ogóle do mnie dopiero dotarło ze to już. Az się rozplakalam, że niedawno była fasolka a teraz już duży chłopiec chce wyjść z brzucha.

inez Piękna! Cudna! :)

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj!dz

Gosik gratulacje:) jak bedziesz miec teoche więcej siły to napisz szczegóły;) buziaki i wszystkiego dobrego:)

Rewolucja ja mam to samo. Szlak mnie trafia jak słyszę pytanie : "jeszcze nie urodziłaś? A to kiedy Ty urodzisz? "
Noz kurna...sama bym chciała wiedzieć!!! Pierdziele nie odbieram juz tych telefonów. Choć podejrzewam ze zaraz by naparzali do męża myśląc ze urodziłam i nie odbieram:/:D
Tez juz nie mam siły ale bardziej psychicznie niż fizycznie. Święta prawda ze ostatni miesiąc to najdłuższy z całej ciąży....

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Do mnie całe szczęście nikt nie dzwoni, czy już, ale wyszłam na spacer i trzy osoby zagadaly tym samym tekstem: "to Ty jeszcze chodzisz?". Przecież ja chodzę dopiero od tygodnia, wcześniej leżałam :p

Ja to mam jeszcze czas, ale Wam dziewczyny się nie dziwię i życzę szybkich porodów ;)

Gosik gratuluje :)
Kasia lekkiego porodu życzę! Dawaj znać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kp18m6m7k.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gosik gratulacje!

Przeczytałam po lebkach co piszecie. Ale skrobiecie!

Ktos pytal o owlosienie. Mi znów w ciąży wąsik zniknął, ale na brzuchu rzeczywiscie jestem owlosiona. No ale wiem ze wszystko wraca do normy po porodzie.

Inez sliczna córeczka! Az chyba kupie i ja jakichs sukienek na początek dla malej :)

Piszecie o rozmiarach ubranek. Z tego co pamiętam to te polskich firm byly zawsze większe od sieciowek :)

Co do telefonów to do mnie wszyscy dzwonią upewnić się, że się jeszcze trzymam, bo chcą do mnie dotrzeć zanim urodze. Tak wiec ja odbueram telefony z pytaniem "nie urodzilas jeszcze prawda?" ;)

silv do 15 mi sie nie spieszy. To moj wymarzony termin. Potem zaczne sie denerwowac, bo 1 wrzesnia Julek idzie do przedszkola i ja musze to z nim zaliczyć!

Wiecie w ogóle jaki ten moj syn słodki? Cokolwiek sobie teraz nie pomyslicie to ja mu dalej towarzysze przy zasypianiu. Zawsze przed snem czytamy, potem sie kładziemy i gadamy i przytulamy ;P od kilku nocy on się kladzie z jednej strony,i robi miejsce z drugiej a po srodku kładzie podusie dla Różyczki i nie pozwala mi tam sie położyć :)

Dziewczyny, u mnie dzis byla dziewczyna pomóc posprzątać. Maz jak usłyszał ze ja znalazlam i ile to kosztuje to zrezygnował z pomocy ;P ale glupio mi bylo ze musze kogos o to prosić. Doszlam jednak wreszcie do wniosku, ze lepiej jak przyjdzie mi ogarnie ktoś doświadczony i wiedzacy jak i co sprxatac niz mąż ;) sprzatalam z nią, jej zostawilam kurze, łazienkę, odkurzanie i mysie podłóg, a sama wreszcie zajelam sie szafkami i polkami na ktore brakowalo czasu. Ma przyjść mi pomóc jeszcze z grubszymi rzeczami typu okna, szafy na górze i kafelki w poniedziałek. Mąż jak zobaczył efekt to zapytał czy bedzie regularnie przychodziła ;P pan wygodny się znalazł, ale nie wykluczam jej pomocy. Tym bardziej ze ona sama jest mamą pol rocznego dziecka i nie przysługiwał jej macierzyński. Jak mam takiej osobie raz na tydzien czy dwa dać zarobić te 45 zł to nie szkoda mi, bo przy okazji pomagam.

W ogóle ostatnio jakos zamiast sprzedawac rzeczy to szukam osób ktore naprawdę potrzebują i im oddaję. Ze sprzedaza mogę sie buja jakis czas a tak dam osobie ktora naprawdę tego potrzebuje. Mam na mysli ubranka po Julku, czy jego stare łóżeczko np.ale tez sprzęt kuchenny stary lub nieużywane rzeczy. Stoi u mnie i się kurzy. Mąż podlapal bakcyla ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

ja też już mam dość pytań co u mnie, czy są postępy itd. :(
Jak mam kolejny raz opowiadać dlaczego nie rodze to tylko większego doła łapię w tym szpitalu -a już mi tu tydzień mija...
Przestałam odbierać telefony. Gadam tylko z mężem i mamą a reszcie odpisuje ze nic się nie dzieje a ja nie mam ochoty gadać. trudno jak się ktoś obrazi. Ludzie powinni to rozumieć. A jak nie to trudno. ja się dziś ledwie trzymam -taki dołek.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...