Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnamamba16082015

izkus- to faktucznie ta zgaga chyba świadczy o rosnących włoskach /-) super ze masz mała przy sobie rośnijcie zdrowo :-)!

Ppati przepiękny kącik dla dziecka! Super! Nie moge sie doczekac tej naszej przeprowadzki za miesiąc (mimo tego ze wkurzona jestem ze nie udało soe tego ogarnąć przed narodzinami maluszka noi przeprowadzka bedzie z maleństwem ale cóż...) ale cieszę sie bo tez bedzie tam mieć własny pokoik :-)

Dziewczyny , nie wiem czy kojarzycie ale pisałam tydzień temu ze wyszły mi te leukocyty w moczu, byłam wtedy u dr powiedział ze moze przez to częste sikanie w nocy zle wyszło badanie i w ogole 99% tak jest ale lepiej powtórzyć.. Wiec zrobiłam raz jeszcze plus posiew noi dzis zadzwoniłam do laboratorium i kapa :-( dalej zle wyniki mam sie skontaktować z lekarzem.. Zaraz jade po te wyniki i bede wysyłać dr zdjęcia wyników bo on na urlopie i prosił o kontakt tel . Trochę mi sie nie podoba ze tak na odległość no ale on oceni czy to bardzo zle wyniki czy nie ma tragedii i jakieś leki z apteki poda.. Juz przeczytałam ze jesli mam duża ilośc tych bakterii i infekcja jest znaczna to moze to doprowadzić do infekcji nerek i ogólnie to jest nie za dobre dla malca i przy poważniejszych wynikach od razu biorą na CC.. Ja juz ciąża donoszona chociaż termin na 16tego. MArtwie sie jak nie wiem ;-( pociesza mnie jedynie fakt ze jak na prawdę bedzie cos zle to przy ewentualnym cC mam donoszonego dzidziusia... Ehhh ;-(

Odnośnik do komentarza

07 ch
Cześć dziewczyny
Ale się u nas podziało. Inez wielkie gratulacje- dzielna z Ciebie kobieta. Malutka super wymiary, jak będziesz mogła to zamieść zdjęcie i pisz jak sobie radzisz.
Ja też mam mega zgagę zobaczymy czy potwierdzi się z czuprynką.
Ppati śliczny pokoik. Moja córka też wybrała sobie kolor niebieski i siwy w pokoju.
Czarnamamba na szczęście to końcówka ciąży i dziecko już donoszone więc kwestia podjęcia decyzji przez lekarza i będzie ok. Oby wystarczyły leki.

Odnośnik do komentarza

IZKUS gratulacje! Ale szybko po kroplowce poszło. DuŻO zdrówka i nie zapominaj o nas :)

PPATI śliczny pokoik! :)

CZARNAMAMBA daj znać koniecznie co lekarz na to. Miejmy nadzieję ze nie ma jednak bardzo zle. Trzymam kciuki.

RUDAMARUDA jak spać nie mogę to myślę co by tu sprzątać :) U mnie to nie wicie gniazda tylko sprzątanie gniazda :D

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

izkuś gratulacje! !! super ze malutka jest juz z tobą
inez daj znac :) myślami jestem z tobą!

czarnamamba nie martw się zawczasu. Pamiętasz ja też miałam bakterie ale dostałam furagine i zaraz przeszło. nie czytaj na zapas o możliwych powikłaniach. Gdyby juz się coś działo z nerkami to byś czuła. A mój lekarz juz przez telefon wiedział jak.mi pomoc więc twój tez na pewno może ci pomóc "zdalnie "

ciekawe czy dzisiejszy dzień nam dzieciaczki przyniesie???

ja utknelam u gina w poczekalni... 3 babki przede mną a miałam na 9.10 :/ masakra A jeszcze pozapisywali co 10 minut jakby się dało tak szybko :( pierwszy raz taka sytuacja mnie tu spotkała. z tym bębenkeim będzie ciężko tu wysiedziec

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Pati bardzo ładny pokoik :) będzie tam spala taka mała księżniczka!

ja ze spaniem mam już długo problemy ale najgorzej mi zasnąć jak się przemęcze do 3 to potem już śpię do 8... więc szału nie ma :/ ratuje się drzemką w dzień
a przez cukrzycę mam grafik posiłków wiec tez nie mogę się położyć kiedy mi pasuje

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza
Gość Julita28

Skasował mi sie cały tekst :(
Izkus gratuluje córeczki na pewno przeurocza duzo zdrowka dla was !
Ppati: mam taka sama szafę w pokoiku córki jak ty ! W ikei kupiliśmy tylko ze maz dorobil 2 pułki a wiszących nie mam na razie bo nie potrzebuje ..

Odnośnik do komentarza

Izkus gratulacje:-)
Ja chcę być następna!! Ale mam parcie na poród nie? ;-)
Kurcze ale jak moja się urodzi na 57 (a my jesteśmy wysocy) to co ja zrobię z tymi wszystkimi ubrankami na 56;-)
Ppati pokoik super :-) a my dzisiaj pewnie dostaniemy łóżeczko i jak maz skreci to wreszcie będzie widać że czekamy na dzidziusia :-) wózek i komoda z przewijakiem niby też to zwiastuje ale łóżeczko to jest właśnie to:-)

Odnośnik do komentarza

Wszystkim nowym mamą gratuluje, tym którym się akcja rozpoczyna trzymam kciuki :)

Pati pokoik śliczny :)

Siliv ja też mam obawy co do rozmiarów ubranek jak się długi urodzi :), ale z tego co wiem to na samym początku nawet o rozmiar mniejsze można zakładać i dzidziusiowi się nić nie dzieje.
a ja sobie tak ubzdurałam że jakby były za małe tak troszkę to można zawsze naciągnąć na parze prasując :) sposób sprawdzony bo niektóre bluzki tak na zrobiłam żeby aż tyle ciążowych nie kupować a po praniu wracają do normalnych rozmiarów : )

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

12 Olek
Kolejne gratulacje Izkuś!
Czy Wasze maleństwa też są mniej ruchliwe niż wcześniej, tzn. nadal dają kopniaki od czasu do czasu, ale chyba więcej śpią - przygotowując się na przyjście.
Dzisiaj sprawdzimy ile synuś waży, obstawialiśmy z mężem zobaczymy, kto trafił.
U mnie dzisiaj mycie okien, ale ja będę tylko to koordynować, pasować firany :P
Mam nadzieje, że jutro będzie komoda i w sobotę będziemy mogli urządzić pokój, bo gdyby Mały chciał spełnić mamy wizję i urodzi się 3.08 to musi mieć pokój.

Odnośnik do komentarza

Ewulka, Olga. Moją córka to od 2 dni ma ADHD. Szaleje strasznie. Wczoraj cały dzień i w nocy...próbuje sobie utorować drogę, choć akurat czuję ją na wysokości żeber, wiec nie wiem którędy zamierza wyjść;)

Izkuś, gratuluję córeczki, na pewno jest cudna:)

Ppati, przesliczny pokoik;)

Czarnamamba, mam nadzieję, że w Twoich wynikach są tylko niewielkie zachwiania i konsultacja lekarska to potwierdzi.

Ja też mam syndrom wicia gniazda, ale niestety nic nie za wiele mogę zrobić. Pakuje rzeczy do pudeł, wynoszę co się da i tyle...pocieszajace jest to, że jak wrócę po porodzie (może troszkę później), będę mieć wszystko posprzatane na błysk ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...