Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika_1989
Dzisiaj u mnie jakis dzien odwiedzin, jedna kolezanka byla, druga sie wybiera... A ja mialam isc na zakupy po kosmetyki bo mi sie pokonczyly i po ten biustonosz przeklety... Kurde ja wlasnie chce kobiecy bo i tak z rozerwana dupa bede sie czula malo kobieco a jeszcze byle co na siebie zalozyc to juz wogole, nie, nie to tak nie moze byc... Tylko z tym rozmiarem problem bo jak sie zmierzylam to jestem jakas niewymiarowa na to wychodzi... Ehhh (i przepraszam za slownictwo) ale juz mnie irytuje niemoznosc wybrania idealnego produktu...

Na stronie Alles można określić swój rozmiar i na tej podstawie wybrać, ale wiadomo, najlepiej zmierzyć. Wg Alles mam 80D (!!) a wg canpola 85 A (!!!)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Doris1989
Ja jestem troszkę przerazona, chociaz tez staram sie pozytywnie myslec, bo nadal prawie nie moge się poruszać... Moja torba niespakowana, rzeczy tylko czekają przygotowane, ale nie sa do konca uprasowane, bo nie moge ustać.
Dzis jakiś pechowy dzien, bo do tego wszystkiego zepsul mi sie jeszcze czajnik :-(

Dziewczyny, a czy zamawialyscie kiedys zakupy z dostawa do domu na Tesco.pl?


zamawiałam. Nie mam zastrzeżeń. Przywieźli co chciałam, jakie chciałam i w umówionym przedziale czasu:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny najpierw Joasia gratulacje cały dzień się nie odzywalam mój M miał wolne więc dzieci do przedszkola my do miasta na super duzyy deser lodowy potem dlugi spacer I teraz byłam dwie godz na placu z dziećmi. Jakoś razi mnie siedzenie w domu bo strasznie mi się dluzy: (tak już bym się chciala rozpakowac a tu nic...eh to czekanie najgorsze

Odnośnik do komentarza

Maratonka, dziewczyny faktycznie maja racje, zeby Cie tam gdzies z nienacka nie naszlo, wiec jesli chcesz jeszcze troszkę poczekać, to chyba trzeba będzie odpoczywać max tyle ile sie da (wiem, to mega trudne...) :-)
Ja spanikowałam, jak mi lekarz powiedzial, ze mi się szyjka skraca i juz mialam czarne myśli, zeby mnie gdzies w drodze nie dopadl jakiś odglos "chlust" :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Hej, hej.
Melduje sie po wizycie. Wszystko jest w najlepszym porządku... Szyjka długa 3.4cm, twarda, zamknięta. Pan doktor mówi że jak nic się nie zmieni to 4 tygodnie jeszcze pochodzę :D Młoda 3kg (2950) prawie waży, więc kazał przystopować ze słodyczami jeśli nie chce 4kg klocucha rodzić :P przez 4 tyg przytyłam niecałe 2kg z czego dzieć Przybrał ponad 1.1kg.
AFI-14
Wymiary dzidzi jakby ktoś chciał porównać:
BPD 89mm (36t3d)
HC 329mm (37+4)
Ac 320 mm (36+0)- NADROBILA!!!!!! bo ostatnio było 2 tyg do tyłu :)) więc głowy do góry dziewczyny z tym samym problemem!!!
FL 72 mm (37+0)

Mam tylko do Was pytanie odnośnie łożyska... Bo mam już III stopnia, a jak z tym u Was?

http://www.suwaczek.pl/cache/c5e2cdb929.png

Odnośnik do komentarza

Maratonka - nie znasz dnia ani godziny :D pilnuj się ;)
Tytka super wiadomości! Cieszę się bardzo razem z Tobą :)
milena p dołączam do Ciebie w zazdraszczaniu :D

Mała dziś zażyła kąpieli słonecznej i szaleństwo Ją dopadło. Tak matkę skopała, że w piekarni aż krzyknęłam z bólu - Pani dziwnie spojrzała... Normalnie wystawia stopy w moim lewym boku i tak jeździ kolanami i łokciami, że brzuch wygląda na kwadratowy!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Zazdraszczam Wam tych żyrafich szyjek :) Zgadza się, nie wiadomo kiedy wszystko ruszy, z drugiej strony jednak to tylko w Polszy bada się w tak zaawansowanej ciąży ginekologicznie - kobiety zazwyczaj nie wiedzą o skracających się szyjkach czy rozwarciu, ot, idą skurcze to lecimy z koksem.

Czy któraś z Was będzie bankowała macierzyste?

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...