Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za wsparcie.infekcja miała ostry przebieg ale na szczescie juz jest o niebo lepiej.i o ironio spedzilismy dzis fajny dzień bo bylismy razem.maz też chyba złapał jakiegos wirusa i byl w domu a to niestety nie czesto sie zdarza.nawet wyrwalam sie na zakupy i mam prezent dla siostry i szwagra.
Najwiekszy problem mam z 18letnim chrzesniakiem.Ela moze mnie zainspirujesz;)
A i zeby nie było moj mąż czasem wkurza mnie jak malo kto ale jest super facetem a ojcem najlepszym na swiecie.ja takiego nie mialam.
A takich tatuskow co graja na emocjach dzieci powiesilabym na suchej gałęzi.

Odnośnik do komentarza

Dobra wróżko to chyba juz nie tylko moc cyca. Bo jemy kaszki i zupki. Ale to tak jest jak się w nocy je :-))) oby mój tez miał dobre wyniki mimo pocenia, ale dobrze ze lekarka dmucha na zimne.
Sylwunia ja tez dzien w dzień 2 godz na dworku bo wtedy śpi.
I tez lubię ten wieczorny moment zaśnięcia jak mogę się uwalić obok i odpocząć ja i moje plecy :))
Tanna ja w sumie teraz się cieszę ze mój taki powolny w tych postępach. Wczesniej czy później nadrobi ale za to mam więcej spokoju na tą chwilę.
Juli, hmmm trudno mi powiedziec bo nie wiem czym ten 18 latek sie interesuje. Powiem co ja kupuje ( książki przygodowe dla młodzieży - ale on z tych nielicznych co lubią czytać ), koszulki lub płyty ulubionych zespołów, fajne słuchawki lub myszkę do gier, oczywiście gry komputerowe lub ostatnio planszówki strategiczne.
Jakby co mogę podpytać co teraz na czasie :-)))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ela ty to jesteś dobra duszyczka.no wlasnie ja o sluchawkach myslalam bo widze ze czesto slucha.mam pomysl zeby z jego dziewczyna pogadać;)
Ela mnie jeszcze wczoraj stres trzymał ale dziś poczulam plecy.oj poczułam a przy okazji wizyty u pediatry było ważenie.9200 ja to chyba w cyckach mam paliwo rakietowe;)

Odnośnik do komentarza

Hej:) Dobro Wróżko dzięki za te siatki. W czw mamy szczepienie i po raz kolejny słuchalibysmy że za malutko Iza waży. A tak wydrukujemy i mąż się bedzie z nią ewentualnie klocil:p ostatnio zle spojrzała na siatki,zrobiliśmy morfologię,wyszli ok a ona ze źle siatki odczytała.nerwicy sie nabawimy przez nia..kiedys jak schudlam pare kg to mi BMI spr:P A figury modelki nie mam:P szalona!
Wisienka ja tez kalendarze 2dni temu robilam- 6za bodajże 69zl:P pól rodziny obdaruje:D
Szczęśliwa Mamusiu-współczuję i życzę dużo siły.Podziwiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Witam ;-) u nas milo dotychczas week spedzany, dziś u Justynki Mikołaj był pierwszy i mala sie wystraszyla brody .. dostała lalkę dorotke i książeczkę edukacyjną, pod choinkę ma dostac kojec i ciekawe gdzie ja go postawie... Oj ma ta chrzestna pomysły..
Jutro jedziemy do babci i pradziadków .
Nie wiem co kto pisał. Amnezja i skleroza w jednym. Wyszlam dzis na spacer pierwszy raz od tygodnia a później zakatarzony Mikołaj był.. Mam mam nadzieje ze Justyna nie złapała niczego...
Miłej nocy :-*

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

To była bardzo bardzo ciężka noc, młody budził się chyba co 15 min :( a miałam iść ze znajomymi do knajpy i dobrze że zostałam bo byłby armagedon... Cały czas mam nadzieję że to zęby go tak męczą bo w szpitalu miał badania chyba na wszystko i zdrowy jest na 100 %...
Elżbieta ja nigdy w zimie nie przebywałam tyle na dworze nawet grubszego swetra nie mam, dlatego tak wymarzłam :(
Emagdalenka to wiatrzysko to nawet u nas czuć, brrr

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia,jak ja Cie rozumiem:-/ niewiem co sie z moim dzieckiem porobilo. Dwa zabki wyszly,zadnych nowych objawow nie ma.Na noc daje mu paracetamol i espumisan,smaruje dziaselka. Zasypia narekach,bujany-juz spi,a tak placze ze az sie zanosi. W koncu po kilku minutach mojego darcia sie-spiewania karolinki-uspokaja sie,wiec spiewam coraz ciszej. Odkladam do lozeczka-wrzask. Kuzwa,trzydziesci razy go odkladam,a za 31 trzeba go juz nakarmic i wszystko od nowa. A budzi sie z takim placzem...jak nigdy:-( teraz go usypialam i to samo,wrzask nieziemski:-/ buuuuuuu rece opadaja:-(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :) czytam ale pisać nie mam kiedy. U nas kilka ostatnich nocy słabiutko. Pobudki co 1,5 - 2godz. Im bliżej rana tym częściej. Ale dzisiejsza noc...marzenie. Poszedł spać o 20:30 (późno bo z reguły o 19) i uwaga uwaga...pierwsza pobudka o 3:30 i następna o 7:30 :D o Matko nie pamiętam kiedy ostatnio była taka noc - może we wrześniu. Oczywiście ja się nie wyspałam bo co chwilę się budziłam i zasnąć nie mogłam. I niech mi ktoś wytłumaczy od czego to zależy? ehhh

Od 3 dni próbuje wprowadzić mm - pluje dalej jak widzi. Jak zrobiłam na nim kaszkę malinową to dostał odruchu wymiotnego :( a poza mm Kacperek je wszystko - nie wybrzydza. H-M jak wprowadziłaś mm? a tak swoją drogą to wstrętne to w smaku. Sama bym się nie napiła. Pierwsze dałam bebilon - bo miałam próbke. A później Nan - mam całą wielką puchę :/ wasza mm tez takie niedobre czy może ja coś źle robię? 1 miarka/ 30ml tak? bo skoro 6/ na 180 ml?

i jeszcze się pochwalę że mój mąż mnie wczoraj mega zaskoczył. Wrócilismy wieczorem od rodziców. Zrobił pyszną kolację - ale to akurat się zdarza często. POszła uśpić małego. A On porozstawiał świeczki w łazience. Kupił mi na mikołaja płyn o zapachu czekolady i wanili. I zrobił mega kąpiel z pianą :D i jak już siedziałam w wannie w tej pachnącej pianie to przyszedł z piwkiem dla mnie (karmi) i dla siebie i siedział ze mną w łazience i pilismy piwko i gadaliśmy. A jak skończyłam kąpiel to jeszcze mi zrobił masaż plecków przy świecach i muzyczce relaksacyjnej. Tak mi się blogo zrobiło że zasnęłam :D

Wisienka - fajny pomysł na prezent. My też robimy kalendarze i album ze zdjęciami Małego.

Sylwunia trzymaj się dzielnie! Mam nadzieję że to zęby albo skok albo jedno i drugie i szybko wróci kochany Kubuś!

Ela - cyc ma moc :)

tanna mam nadzieję że i Twoje noce się poprawią:)

Aniela Zuzia cudna modelka :) Daduśka Twoja Tosia też śliczna:)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka05
A jak skończyłam kąpiel to jeszcze mi zrobił masaż plecków przy świecach i muzyczce relaksacyjnej. Tak mi się blogo zrobiło że zasnęłam :D

Coś mi mówi że mąż inne zakończenie planował:-P
ale na mnie relaks działa tak samo ;-)

Kurcze to może po kolwi takie ładne nocki idą to i o mnie w końcu zahaczy :D
Z mm nie pomoge.
Hanka - taki Mikołaj to mógłby u mnie na stałe zamieszkać <3 śliczni jesteście :-* <br /> Ewek- ja baaardzo główkowałam nad takim samym zachowaniem Odsetki. I dochodze to wniosku,że to chyba ten lęk separacyjny. Bo w dzień u nas go w ogóle nie widać- jest otwarta na nowe kontakty i ludzi i nie przeszkadza jej że mamy nie ma na wyciągniecie ręki (a dziewczyny taki opisywaly). I chyba ona właśnie w nocy to odreagowuje-zwłaszcza jak zasypia na rękach/cycu, po czym otwiera oczy a tu sama,w łóżeczku, za kratami i nikogo obok nie ma! Od jakiegoś czasu śpi ze mna i jest lepiej. Może wiec o to chodzi? Ale na pewno dla mojego dziecka jest za wczesnie na samodzielne zasypianie-i nie bede jej zmuszac! :-)
Panifiona-ale bogaty Mikolaj was odwiedzil:-)
Pola- ciesze sie ze komus jeszcze sie przydaly :D szkoda ze lekarze nie informuja ( moze sami nie wiedza?!) ze takie sa...
Juli- kurde, wez podeslij tego paliwa rakietowego troche :D place kazde pieniadze :-)
Ela-to na pewno to nocne podjadanie :-P

U nas odpust na Baske- ide upolowac wate cukrowa :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, witam się
Mam problem. Mianowicie malutkiemu coś brzydkiego zrobiło się na brodce. Na początku byl malutki pryszczyk, czasem takie wychodzily chyba od śliny, ale od piatku się to przerodzilo w rankę,nie wiem jak to opisać jakby skóra zeszła i średnica gdzieś 1cm. W aptece kazali alantanem smarować ale niestety nie pomaga, poza tym ciągle ślina leci więc nie wiem jak to się ma ewentualnie zagoić.Martwię się, nie wiem czy iść do lekarza z taką "pierdołą", a tam się zarazi jeszcze czymś od dzieci. Poradzcie coś

Odnośnik do komentarza

Hanka cuuuudo Mikołajek:)

Ola,a może sprobuj delikatnie sudocream jak masz w domu?bo on na odparzenia u nas i na małe krosteczki w wakacje pomógł. Zresztą bardziej doświadczone mamy też zaraz coś podpowiedza. Pewnie jak nie zniknie to możesz pokazać lekarzowi może znajdzie lepszą masc.

U nas Mikołaj przyniósł małemu piękne wydanie baśni...będziemy czytać wieczorem...

Odnośnik do komentarza

Hanka...mmmm....ale mialas boski wieczor :-) marze o takim,ale problem jest taki,ze...wanny nie mamy:-D fajnego masz mezusia:-) a zdjecia piekne:-) aha. Mi mm nie smakuje,a znow maz stwierdzil ze dobre. A jak kiedys sprobowal mojego przez przypadek to malo co sie nie zwymiotowal,ze takie ohydne.
Ola,nie mam pojecia,ja bym poszla do lekarza.
Dobra wrozko,jak wata :-D ?? Ja mam nadzieje ze to skok...ja go usypiam na rekach,nie przeszkadza mi to. Tylko zeby tak nie wrzeszczal,bo mi serce peka,on placze a ja nie wiem czemu:-( ale teraz wieczor usnal juz o 19.20-sam zjada butle i jak go odbijalam to polozyl glowke na ramieniu i poprostu zasnal:-) pierwszy raz od jakichs dwoch tyg bez placzy i krzyku. Ja go moge nosic pol nocy,tylko zeby nie plakal :-*
A moj maz pojechal wczoraj na tutejszy targ,Dawidkowi kupil sanki a mi bielizne i perfumy:-) a ja mu dzisiaj piwko i kinder niespodzianke:-)
Aha. Moja kolezanka urodzila we wrzesniu corcie,byla w piatek na kontroli u gina. Wyobrazcie sobie ze po badaniu nie moga sie ruszyc,w sb przelezala caly dzien,a dzis w poludnie wzielo ja pogotowie bo dostala jeszcze drgawek. Czekam na jakies info od niej,nie wiem co sie dzieje...:-/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Hanka ja daje Bebiko. Podobno zbliżony smak ma i bebilon do mleka matki. Bebiko comfort ale nas uczulilo potem Bebiko ha i potem zwykle. Młoda od razu piła i jej pasowało. Ale ona tez pierwszy tydzień /dwa życia była dopajana mm bo ja późno pokarm dostałam. Może wtedy się już do smaku o butli przyzwyczaiła?

Poza tym u nas tez częstsze pobudki i wiercenie się cała noc. I znów mega slinotok. Nie ma aż takich tragedii jak u was ale coś tam się nie spokojnego dzieje. Może jakieś przesilenie zimowe czy coś? !

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza
Gość hankaa05

HM mój też byl w szpitalu na mm. Najpierw tylko mm, potem mieszane a po ok 4-5 dniach moje z butli. Na cyca przeszedł w 10 dobie. Zreszta pozniej kilka razy tez dokarmialam. On umie pić z butli bo wodę pije. Tylko mleka nie chce :/

Współczuję siuskowych problemów!

Ola ja też bym poszła do lekarza.

Co tu taka cisza????

Odnośnik do komentarza

My mamy ciężkie dni i nie ma co tu dużo pisać :( czekam tylko na pana co ma zabrać dywan do prania i zabieram małego na dwór pod warunkiem że zaraz nie lunie deszcz... Wczoraj był mikołaj razy chyba 10 u małego, a Kuba niczym nie zainteresowany, wszystko leży w pudle. Już bym chyba wolała zapas pampersów dostać.
Miłego dnia dla wszystkich maluchów i mamuś.
Dominika a Lenka to chyba miała swoją miesięcznice wczoraj? Sto latek dla was :)

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia, co tam się u Was dzieje? Kuba dokazuje?

Hanka, a to męża przetrzymałaś ;) pewnie na coś liczył, tak się postarał, a Ciebie sen zmorzył. Taka przypadłość mamus, chroniczny brak snu.

H-m, wstrętne choróbsko, współczuję dużo pij też wody, im więcej będziesz sikać tym więcej bakterii wypłuczesz, choć to na pewno nic przyjemnego.

Ewek, co z koleżanka? Ale ją spotkało nieszczęście. A jak Dawidek? U nas też jest gorzej z zasypianiem niż było wcześniej, ale nie aż tak...

Tanna, a może to liszaj? Pamiętam, że mojemu bratu jak był mały też się takie robiło na brodzie, mama smarowała chyba tormentiolem?? Ale nie jestem pewna, młoda byłam :)

Dobra Wróżko, między naszymi dziewczynkami dwa dni różnicy, u nas też chyba etap lęku separacyjnego. Pogorszyły się nocki, częściej się budzi, a jak jej zniknę z pola widzenia to płacz rozdzierający. Nawet jeszcze nie myślę o tym, żeby zacząć naukę samodzielnego zasypiania, pewnie tak jak syn będzie z nami spala co najmniej do 2 r. ż.

Pola, u nas też kiedyś położna źle wpisala Mai wagę, wylądowała ponad 90 centylem. Poprawiłam sama w książeczce, bo potem by wyszło, że z wagi spadła.

Odnośnik do komentarza

Julian identycznie jak Julianka;)tylko sloik i to tylko Gerber.kaszka nie za gęsta.
Ola Julek przy zabkowaniu tez mial takie zmiany skórne na policzkach i brudce.takie suche place lekko zaczerwienione.nam pomogl Latopic krem.sudocrem niewielka iloscia mozesz sprobowac tylko on moze wysuszac za mocno.z tlenkiem cynku jest fajny preparat nanozin spray.to tez przy odparzeniach ale ma olejowe podłoże i fajnie natluszcza takie suche swedzace zmiany.
U nas przeszło jak wyszly zęby.

Odnośnik do komentarza

H-M można mieszać bo tak dostawał w szpitalu. Ja niestety nie mam za bardzo czego odciągać ani kiedy :P w nocy cyc co 2-3 godz więc rano pustki a w dzień nie mam zbytnio pokarmu dlatego chciałam w dzień wprowadzić mm jako jedno karmienie bo ciągle brakuje mi jednego posiłku :/ czytałam na necie że trzeba najpierw podać swoje mleko butelką a później zmieszać i powoli coraz więcej mm a mnie swojego tylko skąd to brać :p
Na wielkiego głoda nie mam sumienia :)

Co do mojego relax wieczoru to też myślę że zakończenie miało być inne ;)

ewek własnie co z koleżanką?

Dobra Wróżko poprawiło się cycowanie po zmniejszeniu ilości wody?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...