Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Hania pospala 3,5 godziny a teraz się bawimy.. Ot tak na dobranoc :) ja akurat miałam się kłaść spać a moje dziecko się obudziło, ssało mi palec przez 10 minut a teraz ze mną gaworzy. I jak tu iść spać??
Przy okazji zmierzyłam jej temp.i teraz ma 36,7. O co tu chodzi??

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu masz wspaniałe zdrowe dzieci i one są twoją najbliższą rodziną. Niedługo urosną a ty wychowasz ich na wspaniałych ludzi zawsze będziesz mogła na nich liczyć. Założą swoje rodziny i npewno święta będziecie już spędzać w dużym gronie. Dobrze że napisałaś rozm jutro poszukam ciuszków wypiorę i będę mogła ci wysłać. To mój email anela78@wp.pl podaj mi swój adres . Wierzę że jest ci ciężko i postaram się chociaż w ten sposób ci pomóc. :)
Juli no mój m. taki niezbyt przystojny to nie wiem czy twój też podobny:):)
Daduśka jaka laleczka słodka*** moja Zuzia wogóle nie ulewała to ciężko mi coś doradzić a ona tak ma od urodzenia czy teraz przy rozszerzaniu się pojawiło? Czasem taki urok dxiecka a póżniej z tego wyrasta. No nie wiem.
Marti witaj pisz śmiało forum jest dla wszystkich buziaki dla Majki:)
Zieloona oby już tak zostało:)
Ewelusik pamiętam jak piotr miał zatkany kanalik łzowy po urodzeniu to też tak mu strasznie ropiało oczko dostaliśmy krople z antybiotykiem i masowanie oczka w kąciku i przeszło. Może właśnie ić do lekarza zobaczysz co powie
Ela zdrówka po stokroć: )

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona dzięki za opis mięso- obróbki jakoś to musze ogarnąć :)
Ja i 4 moje siostry jestesmy wege. Na poczatku mama rwała włosy z głowy he he ale przyzwyczaila się i teraz zawsze u każdego w domu jest dwa menu wege i mięsne :)
Attka spróbuję z tym mlekiem na oczka, ale chyba bez lekarza sie nie obejdzie bo do tej ropy jest w załączniku jeszcze katar i kaszel :(
Juli cos tam czytam o tej diecie bo sama juz głupieje, i można znalezc fajne przepisy jak sie szpera :)
Daduska moja Hania tak ulewa i jyz kiedys pisałam zew ściągam pokarm i zageszczam bebilon nutriton. Wczesniej mała nie chciała leżeć na brzuchu ani się przekrecac bo wiedziała ze grozi to oddaniem mleczka na zewnątrz. A od momentu jak zageszczam calkiem inne dziecko sie zrobiło. Od razu zaczęła kręcić takie fikoly ze hej ;) troche musze poświęcić czasu na ściąganie ale juz się przyzwyczaiłam i widze po małej ze warto :) moze niedługo im minie to ulewanie, oby tak było bo ile czasu mozna chodzić non stop "obrzyganym" ;)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Ewelusik dzięki za przepisy zakupiłam już kaszke kukurydziana, płatki ryżowe, kleik i powoli startujemy.

Boże jakie z Was szczypiorki zazdroszczę u mnie 168 i 68 :/

A dziś byłam u mojego brata i dostaliśmy od jego teścia królika. Na szczęście ten Pan mi go od razu poporcjowal. Czekałam z rozszerzeniem diety do 6 mc i teraz powoli ruszam. Królik na razie zamrozony sobie czeka.

Ja też jeżdżę bardzo dużo autem i Kamil z tyłu. Ale on z tych spokojnych i zazwyczaj śpi . Albo Dawid z nim siedzi z tyłu.

Zielona potwierdzam z tym Depulolem super maść. Wcześniej był Pulmex baby ale wycofali chyba i teraz jest ten Depulol.

Szczęśliwa Mamusiu odezwę się na priv.

Spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza

Anela grunt że fajny facet wygląd nie ma znaczenia.akurat ja mam w pakiecie przystojniaka.
Ewelusik no 5 dziewczyn aż zazdroszcze:)duza miedzy wami roznica wieku?jestem ciekawa czy tez maja córki twoje siostry:)
Daduska ja bym chyba po takim wypadku do auta nie wsiadla.dobrze ze wszystko sie dobrze skończyło.z tym ulewaniem to nie pomoge ten nutriton mozna dodawac do mleka jak pisala Ewelusik.moj Julek czasem ulewa ale on przybiera az chyba za duzo;)taki klocek sie robi ze ciezko mi go nosic.

Odnośnik do komentarza

Marti!!!" Milo wiedzieć co u Ciebie, często o Was myslalam, ale mniej miłej ze takie zgrzyty. Nie potrzebne to FB było!!!! Tu jest szacun :p pisz częściej, przecież wiesz ze są trolle a wojna kp-mm tu juz skończona! Ja jestem najlepszym przypadkiem :) kuule brakuje twoich postów :d
Niczym się nie przejmuj, pokaz Maje!!!! ;)

Szczęśliwa mamusiu, ani z jednym rozmiarem nie po mogę :/ ale dziewczyny Cie dobrze zaopatrza ;* cieszę się ze jesteśmy tu takie zgrane mamusie!!!

Halleluja siostry!!!! Jol!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Marti ja się nie wypowiadam bo nie wiem o co chodzi w tej całej wojence na fb, ale tam jest ponad 60 mamusiek więc nie trudno o jakieś zgrzyty. Jednak w to że ktoś źle życzy tobie i Majce nie jestem w stanie uwierzyć!!!
Czemu te piękne chwile trwają tak krótko, wczoraj idealna noc i dzień a dziś już nocne cyckowe szaleństwo.
Szczęśliwa Mamusiu spróbuj spojrzeć na święta z perspektywy twojej i twoich dzieci to jest najważniejsza cześć twojej rodziny a reszta niech robi co chce jak nie potrafią się dogadać. Na pewno odnajdziesz jakieś pozytywne strony tego czasu. Nie wiem jaka jest twoja sytuacja zawodowa ale czy wiesz że jeśli nie masz zasiłku macierzyńskiego teraz to od stycznia należy Ci się 1000 zł miesięcznie na córcie do ukończenia przez nią 1 roku??

Odnośnik do komentarza

Marti skąd Ty bierzesz te wszystkie historie na swój temat? Chyba wymyślasz je sama i później przedstawiasz jako historię innych.. masz jakieś problemy z sobą? To najlepiej udać się do specjalisty.. odchodziłaś od nas już dwa razy i dalej odejść nie możesz.. nie jesteś wszechwiedzaca i to podstawa żeby sobie to uświadomić. Masz pierwsze dziecko a nie dziesiąte i jesteś początkującą mamą tak samo jak niektóre z nas tutaj.. odnośnie mm może się lepiej tutaj nie wypowiem bo to dla mnie straaaaaaaaasznie drażliwy temat.. zwłaszcza w dogadywaniu z Tobą.. chciałam Ci powiedzieć że właśnie przez takie matki jak Ty, mamy mm się zalamują.. co innego jak matka ma wybór-karmię mm czy kp.. ale jeżeli nie ma wyboru i musi karmić mm to Ty nie masz prawa nawet pierdnąć na ten temat! Ciekawe co byś zrobiła jakby brakło Ci pokarmu i musiałabyś dać swojej Majeczce mm.. głodziłabyś swoją córkę? Najwidoczniej tak.. mimo wszystko życzę Ci powodzenia, samych radosnych dni z Mają i wiesz czego jeszcze? Żebyś zawsze miała czego tylko zapragniesz.. i żeby zawsze życie toczyło się po Two myśli.. powodzenia

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kpx9lef11.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia chyba jeszcze poobserwuje Hanie, bo poza temp nie ma żadnych innych objawów a w przychodni fruwają rożne zarazki i tam to dopiero moze cos złapać. Juz sama nie wiem :/
Dziewczyny nie wiem co tam sie działo na fb, ale naprawde szkoda życia na to, zeby sie kłócić i sobie nawzajem dokuczać. Chyba macie za duzo czasu ;) nie lepiej po prostu cieszyć sie macierzyństwem?
Marti fajnie ze sie odezwalas, bo tez myslalam o Tobie i Mai. Pozdrawiamy Was z Hanusia,ktora dzis, za 4,5 godziny kończy pol roku ;)

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusiu ja miałam podobny problem z bylym mezem, pil nie chciał pracować ani być z rodzina. jestem teraz po raz drugi mezatka i to raczej szczesliwa . to była najlepsza decyzja. było bardzo ciężko ale czego się nie robi dla dziecka. tylko syn z poprzedniego związku bardzo tęskni za ojcem a widzi go 2 x w roku może. swieta uwielbiam ale zawsze mam dola. nigdy nie jest tak jak ma być. starajmy się lazieciaczkow. to one najważniejsze.

Ewelusik a czym zageszczasz? my na mm i nawet kleik czy kasze ulewa.
Panifiono skad ja to znam. Maz z ojcem - popijawa gotowa. wspolczuje . trzymaj się cieplutko.
Juli ja do tej pory boje się jezdzic ale musze się przelamac . jestem przedstawicielem handlowym a jakos do pracy trzeba wrocic.
Hanusia sto lat. pokazcie się na te pol roczku :)))

Odnośnik do komentarza

Wisienka wszystkiego naj!naj! dla Hani.
Szczesliwa mamusiu wyślij adres na priv.
Panifiona wspolczuje. Trzymaj się kochana.
Dzieki dziewczyny. Juz dzis gardło troche mniej boli. Jakby co to plukałam na przemian wodą z solą i szałwią i apap.
Najważniejsze żeby Wiktorek sie nie zaraził.
Marti fajnie ze się odezwałaś.
Otulinka ty również.
Dziewczyny dajcie spokój. Szkoda zycia na kłótnie. Cieszmy sie ze mamy zdrowe dzieci i nieważne czym karmione.
Ja życzę wszystkim zdrówka i tym kp i tym mm :)))) ha! ha! Niezły podział. Za pare lat napiszemy. Tym jedzącym chipsy i tym nie. I tak w kółko.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Wisienka sto lat i samych uśmiechów dla Hani. Tak jak dziewczyny piszą, pokaz córeczkę, juz nie pamiętam kiedy ją pokazywałaś :)
Ewelusik, fajnie miec tak dużą rodzine, nie docenia sie tego jak jest się mlodszym, ba, nastolatkom nawet to przeszkadza, ale "na starość" zmienia się zdanie. Tyle rad i tyle pomocy, której możesz otrzymać, bezcenne :D
Ja mam 165 cm i 60 kg, przed ciąża 54, nie mogę zgubić za cholerę. W sumie za bardzo się nie,staram, chyba jestem uzależniona od cukru...
Czytam na bieżąco, ale jak od razu nie odpiszę to potem juz nie pamiętam.
Marti, welcome back :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda tu przenosić kłótni z fb która Marta ciągnie od zawsze. Obrazila nas, wypadałoby tu wkleić posta Ale po co? Tam mamy już święty spokój i jeśli spieramy się to kulturalnie bez nazywania kogoś porabanym. Nie mam ochoty po raz kolejny spierać się o to czy o inne rzeczy a tłumaczyć komuś w kółko też nie ma sensu. Zgadzam się z Otulinka i to tyle z moich postów tutaj. Szanowalam Marta od początku ale to jak nam pojechała to już przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, od maja minęło już pół roku i najwyższy czas, żeby emocje dotyczące mm i kp trochę przygasly. Walkowanie tego tematu po raz milionowy jest kompletnie bez sensu.
Wisienka, wszystkiego co najpiękniejsze dla Hani! I dużo zdrówka!
Panifiona, trzeba było zostawić chłopa przed telewizorem! Jesteś za dobra i ktoś to wykorzystuje. Jeśli pośpi kilka razy na krześle (albo pod :-P ) może wtedy pójdzie po rozum do głowy.
Ja ważę 50 przy wzroście 160. Przed ciążą było 52. Jest ok, ale brzuch oczywiście bez rewelacji...
Noc... ech, pobudki co pół godziny - godzinę, ok. 2:30 poddałam się i wzięłam Małą do naszego łóżka, ok. 4 pobudka, gadanie i warczenie... Zęby już mamy, więc o co chodzi? Górne kielkuja? Ratunku!
Marti, witaj ponownie. Pisz!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...