Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Zielona gratulujemy zębala;)
Ja jeszcze nie miałam okresu i wcale za nim nie tęsknie..
Emagdalenka, zdrówka dla was wszystkich!
U nas dzis w dzien w sumie 3 godziny snu, teraz juz sie cycusiujemy i usypiamy, bo Hania dosc mocno zmeczona, nie wiem czy to po powietrzu czy co. Dałam jej jeszcze po 18 trochę kaszki, ciekawa jestem jaka bedzie noc. Pewnie do polnocy super, a jak ja sie bede kładła to ona sie obudzi.. Standard.

Odnośnik do komentarza

Emilka, zielona gratuluje ząbka !
Zielona a może dali ci drugi wniosek na rodzinne ? Jest podobny do becika tylko ma więcej kartek.
Hanka gondola nie jest zła!
Wisienka napisz jutro jak Hania spala po kaszce na noc.
Emagdalenka dużo zdrówka. Boszeeeee jak ty dajesz rade pracować z takim cycolkiem. Ja juz się boje stycznia.
Ania - współczuję takiej pobudki :-)
A!!! I sonda !!! Okresu brak !

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jakim cudem wasze dzieci usypiają po 2h aktywności ?!?! My mamy 2 drzemki po 40 min w ciągu dnia a młody i tak zasypia ok 23 -24. Ręce mi opadają bo nie idzie go uśpić na sile bo jest gorzej niż jak nie śpi wcale. Jedzenie to tez katastrofa bo butla uzależniona jest od tego czy usnie bo tylko pije na spaniu. I cały dzień jęczy. Niby dzieci czują się bezpieczniej jak mają plan dnia a u nas samowola pełna gębą.

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja wieczorowa pora :)
Sonda: okres był, ale trzy dni i tylko po trzy kropelki :)
Wszystkiego naj dla miesieczniakow i musze napisac ze podziwiam mamy tych malych terrorystów cycochow, zycze przespanych nocek.
Elżbieta super ekipa- podziwiam Was dziewczyny które maja wiecej dzieci niż jedno, szacun. Nie wiem jak moja mama ogarnęła nas, czyli 5 dziewuch. Pokolenie naszych mam to normalnie juz chyba gatunek niedoscigniony :)
Co do rozszerzania to moja jadla: marchew, ziemniak,pietruszka,dynia, brokuły(ble...)jablko i gruszka(mniam...). Tyle rzeczy miałam ze swojej działki a co dalej bedzie to jeszcze nie wiem.

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Napisze jeszcze jak dzisiaj popracowałam :) Mialam trzy godziny korepetycji. Maz w pracy wiec poprosiłam teściową o przyjscie. Tesciowa weszła- Hania ryk, Pierwsza godzina korkow- Hania ryk podwojny, Druga godz korkow- uspilam Hanie, trzecia godz korkow- Hania jako asystentka mamy- prowadzila juz ze mną lekcje, a teściowa rwala włosy z głowy ze wnusia nie moze zniesc jej osoby. Ot takie mile popołudnie :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

SONDA: miesiączki juz 3 byly, pierwsza po 2,5 m po porodzie, długość cyklu w miarę normalna, okres bezbolesny i mniej obfity niż przed ciąża :)
Elzbietta, masz byc z czego dumna, super synowie.
Ewelusik, może rośnie Ci mala nauczycielka, chciała koniecznie pouczyć z mamą.,a teściowa, no cóż, musi z tym zyc :D
Samych uśmiechów dla solenizantów <3♡.♡<br /> Kulka, jedyne co mogę napisać to tylko trzymaj się i za rok nie będziesz o tym pamiętać....

Ale mnie łeb napiernicza....

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla świętujących maluchów :*
Mój zbój spał ale już nie śpi, przypomniało mu się że nie ma cyca w buzi, o matkooo!!! Kiedy ja prasowanie ogarnę? Kopytek się najadłam dziś tyle że nie mogłam się potem ruszyć :D
Któraś z was pytała o prezent dla męża, fajny pomysł z tą podkładką ze zdjęciem. Mój jak dostał kubek na dzień ojca tak się z nim nie rozstaje, nawet na czas urlopu zabrał do domu ;)
Elżbieta czemu ja myślałam że ty masz trzech synów? :D super zdjęcie
Ewelusik masz 4 siostry?? Wow, twój tata miał chyba trochę ciężko w tym babskim gronie ;)
H-M przy urządzaniu mieszkania zastanów się pięć razy zanim wybierzesz ciemne panele, ja popadam już w jakieś paranoje tylko umyje podłogę zaraz znowu każdy okruszek widać. W akcie desperacji zerwe kiedyś te panele i wyrzuce!!

Odnośnik do komentarza

Aaaa!!!a mąż przez cały dzień chodzi śmieje że nie zaciągnęłam ręcznego i auto zjechało w dół, na szczęście jest taki łuk koło garażu i się zatrzymało na krawężniku. Zaczęłam się o siebie martwić bo zawsze to sprawdzam. A ten chodzi i mi dokucza i gada i gada. A ja ostatkiem sił mojego mózgu przypomniałam sobie że to nie ja ostatnia jechałam!!! Cwaniak chciał na mnie zgonić!!!

Odnośnik do komentarza

Sylwunia tak jest nas 5 babek :) mysle ze tata ma super z nami, ma psa chlopa wiec nie jest sam he he
Kamila 1988 jak moja mama byla w ciazy to tez chodziła na studia nauczycielskie i kazdy sie śmiał ze ja bede nauczycielka no i wykrakali :)
Nie wiem czy bym życzyła Haniuni tego zawodu bo jest specyficzny, ale mi sie podoba. Mąż tez jest belfrem więc wszystko możliwe :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Ewelusik to musialo byc u was wesolo jak bylyscie male :) podziwiam rodzicow. Ja co prawda tez mam troje rodzenstwa i zawsze sie zastanawiam jak mama dala rade z nami wszystkimi.. teraz uwazam rodzenstwo za bezcenne.
Ela to chyba byl blad ze dalam kaszke na noc., Hania chyba jeszcze w ogole nie jest na nia gotowa (albo za duzo dalam), bo cos ja chyba bolalo, plakala i nie mogla zasnac, jak nigdy w ten sposob, a tarla oczy i widac bylo ze jest zmeczona. W koncu chyba po godzinie zasnela mi na rekach. Mialysmy juz jedna pobudke pol godz temu, ale troche z mojej winy bo zrobilam za duzo halasu w pokoju, szybko jedak ja nakarmilam i spi dalej. Na razie w swoim lozeczku. Takze jutro chyba nie dam wcale kaszki. Tak sobie mysle ze jak dzis rano jej dalam, potem wyszlysmy na spacer i tez jakies pol godziny byla niespokojna i troche plakala, wiec moze to faktycznie po kaszce. No nic, musze poobserwowac.

Odnośnik do komentarza

Wisienka dzieki :-) ale niestety cycoch na 5 miesiecznice nie zrobil mamie prezentu. O 24.00 wielka kupa później godzinne usypianie no i stadard do rana cycoch w buzi.
Sylwunia to numer z tym samochodem a ja mam 3 chłopaków :)) a który wygląda jak dziewczynka ? Ha!ha!
Ewelusik to rzeczywiście bylo wesoło u was w domu.
Odnośnie prezentu to suuuuper pomysł!!!!!
Kulka ale może w nagrodę w nocy ci śpi ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Nadrabiam forum dwa dni i nadrobic nie moge,bo jak Maly spi to mam multum innych rzeczy w domu do zrobienia,a jak nie spi a chwyce telefon,a mnie z nim zobaczy...no masakra,nic nie zrobie. Nie mowiac o tym ze musze byc przy nim caly czas...
Ewelusik ja bym mojego synka nie wiem czym obsypala za taka reakcje na tesciowa:-D w sensie,ze ja bym sie cieszyla:-) 5corek super sprawa:-)!
Dominika,zdjecia super:-) a Lenka jaka zdolniacha!
Elzbietta super chlopaki:-)! Ja tez bym chciala trojke ale szczerze powiedziawszy,jak sobie pomysle o trzech chlopakach i jeszcze czwartym mezu...jakos mi checi odchodza.Podziwiam Cie ze dajesz rade.
Sylwiunia mezu kombinator:-) dobrze ze nic sie nie stalo:-)
Moje dziecko wstalo o 6 i napiernicza w lozeczku-gada,piszczy,pluje i tak na zmiane:-)z rozszerzania to najpierw byla marchewka od mojej mamy-mniam x 10. Potem do tego ziemniaczek-mniam x 1. Marchewka,ziemniak,cukinia i pietruszka mniam x 5. Jabluszko pycha,ale dalam mu raz pol sloiczka bo chcialam zobaczyc reakcje. Dzisiaj bede gotowac marchew ziemniak dynia. Powiedzcie mi,owocki dajecie zamiast obiadku czy dodatkowo? No i ja jabluszka gotuje blenderuje i do sloiczkow. Gruszek bylo u sasiadki pelno to cholera nie pomyslalam zeby zaprawic!durna ja.
Aha. No i @ dostalam jak zaczelam brac anty,rowniutkie 15 tygodni po porodzie. Mniejszy,krotszy,bezbolesny. Ale od tej pory cisza! Juz robilam testosa ale jedna jrecha mi wyszla na szczescie:-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Elzbietta kacperek na 5 miesięcy też nie zrobił mamie prezentu i od trzeciej stękał w łóżeczku. Dałam smoka to przestał na tyle, że mogłam zasnąć po czym znowu zaczął ok 5:30 i już nie śpimy. Przy karmieniu zrobił mega kupę i myślałam, że o to chodziło i teraz zaśnie bez problemu, ale gdzie tam. Na macie teraz się bawi i wkurza bo się na brzuch obrócił z pleców a odwrotnie już nie potrafi i jest wnerw ;)
Ja kp i okresu jeszcze nie miałam, ale ja rzadko kiedy w ogóle miałam (ze wzg na zespól policystycznych jajników...) więc mogę tak szybko nie dostać ;)

Kochamy Cię, Kacperku :*
http://s10.suwaczek.com/201505281662.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74dij44jxz6vzefb.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry :) chciałabym sie zapisać do klubu cycochowym mamusiek - Ela, Wisienka, Anela - przyjmiecie mnie?
Dzię w nocy pobudka o 22:30, 2 - miałam pełne cyce więc się nażłopał i poszedł spać ok 2:30 i o 3:30 pobudka i do rana z cycem w buzi bo inaczej ryk! Pierwszy raz taka noc. Czasem w dzień miał cycochowe drzemki ale to wiadomo 1 - 1,5 godz z nim poleżałam żeby odpoczął bo nie chciał spać. Ale w nocy? ehhh....przyjmiecie mnie?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny oszaleje !;(
Moja mała ma nietolerancje laktozy wiec pije bebilon pepti 1. Skończyła 4mc
I chciałam jej rozszerzyć dietę dostała kilka łyżeczek marchewki zaczynajac od jednej w pierwszy dzien i dostała alergi ;(
Wysypka na całej buzi i na ciałku takie plamy (jakby anatopowe zapalenie skory)- wymiękam !
I co teraz sz sie boje czekolowiek jej podawać.
Alergia była na tyle silna ze wczoraj znaleźliśmy sie na IP bo mała miała duszności ;(
Ja juz sama nie wiem jak jej rozszerzyć dietę ...

Odnośnik do komentarza

Wisienka2 fajny zbieg okoliczności z tymi naszymi Haniuniami :)
Co do rodzenstwa to sobie nie wyobrazam zeby ich nie bylo. Bardzo blisko siebie mieszkamy i spotykamy sie praktycznie codziennie chociażby na spacerku z dziecmi ( dwie siostry maja małe dzieci). Dlatego chce zeby Hania miala chociaż jedna siostre lub braciszka, ale musze poczekac bo za dobrze pamiętam poród he he no i nie oszukujmy się dzidzia to praca na cały etat a tym bardziej dwie dzidzie :) a czasem sił brak...

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Hanka oczywiście że cię przyjmiemy ale tylko na chwilkę:) zaraz będzie lepiej przynajmniej ja sobie tak wmawiam.
Emilka buziaki dla Kacperka***
Lovenaluis ja na twoim miejscu to bym się do poradni alergologicznej udała po co macie się męczyć a tam ci powiedzą co można a co uczuli dzidzię. Alergia to nie żarty moi zaczęli w późniejszym wieku więc nie wiem jak jest u takich malućkich. Powodzenia.

Zieloona nie miałam@ myślę że jeszcze kilka mcy będzie bez.
Ewek u nas owocki tak ok 10_11 bardziej jako drugie śniadanie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Ela wybacz moje nieogarnięcie, spojrzałam szybko w nocy na zdjęcie i myślę dwóch chłopców małych i starsza dziewczyna, nie wiem co mi do głowy strzeliło :D
Emilka mój też zbój się kręcił, wykończy mnie ten syn mój :/ oby dziś było lepiej...
Lovenaluis nie miałam nawet pojęcia że marchewka taka alergię może spowodować, dziewczyny dobrze radzą że trzeba do alergologa...
Sorry że tylko o sobie pisze ale od rana nerw już mam. Pusto mamy w lodówce bo nie byliśmy na zakupach wczoraj bo taka ładna pogoda to cały dzień spacery. Skoczylam do osiedlowego sklepu wieczorem kupiłam ser biały, szczypiorek i rzodkiewke na rano na śniadanie. Ja wstaje rano idę do kuchni a tam teściowa mój ser dała psom!!! Mówię jej że nakarmiła psy moim śniadaniem a ta że bez przesady odda kasę za ser a my możemy sobie co innego zjeść zamiast wziąć dupe do sklepu i mi odkupić. Przecież nie chodzi mi o głupie 3 zł za ser tylko o to że muszę poświęcić czas i iść do sklepu!! Za jakie grzechy to wszystko :(

Odnośnik do komentarza

Hanka jasne ze Cie przyjmiemy, te nasze cycuchowe maluszki nas niedlugo wykoncza..:)
Sylwiunia co za baba ta Twoja tesciowka, jak tak mozna???
Lovenaluis moze to jeszcze za wczesnie zeby rozszerzac diete? Moze poczekaj jeszcze troche albo skonsultuj z pediatra.
U nas noc nawet w miare, Hania spala do 2 w swoim lozeczku, to troche lepiej niz ostatnio, potem na cycu do rana, nie pamietam juz ile bylo pobudek,nie rejestruje. Pobudka z zegarkiem w reku o 6, zabawa, troche snu jeszcze ok 7 i tyle. Szalu nie ma niestety:(
Dalam rano lyzeczke kaszki, zobacze jaka bedzie reakcja,czy tez bedzie placz.

Odnośnik do komentarza

Akt notarialny podpisany. Takze pozamiatane. Mam mieszkanie!

Małą zostawiłam z bratem. Nie było nas 45 minut. I wiecie co? To było pierwsze tylko moje i męża 45 min bez dziecka. I gdzie spędzone? U NOTARIUSZA!

Doszło do mnie, że bardzo nam potrzeba takich 45 minut.. Pierwszy raz od porodu szlismy "za rękę" bo tak to ktos pcha wózek albo trzyma małą..
Eh..

Sylwiunia - co za chamidło!

Małe Hanie to może też bliźniaczki jak moja Jula z Odsetką? :D Wstawcie foty, porównamy!

Nocne cycochy - u nas dzis noc piękna bo mała spała bez zająknięcia od 23 do 4.30 Wyspałam się jak nigdy! ale wczesniej 3 godz mega marudzenia i moja wielka migrena - chyba przez zembiska.

Alergie - u nas chyba jest alergia na owocki kupne ze słoika (możliwe?!) Jadła deserek kupny - dostała rumień. jadła to samo ale zrobione w domku - zero rumienia. (wtf)

Sonda okresowa : ostatni moj okres byl w sierpiniu 2014. Nie tęsknię.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...