Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ela, tak tak my KP! Trochę mnie pocieszylas ale nie przestane drazyc bo osiwieje z każda kupa bardziej ;/
Filip je alerlac sinlac. Bez smaku bez glutenu, parę lyzeczek mannej juz wciągnął przemycone gdzieś w czymś a ze kończymy ta kaszke to chyba dostanie normalna, i tu moje kolejne pytanie!
Laseczki czy te kaszki bez mleka ryżowe te które się z zmodyfikowanym miesza to mogę z moim z cyca? Czy to trzeba z mm??

Przespanej!!!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

H-M może się tak cieszy z kupna mieszkania? Wiesz wyobraża sobie swój nowy pokój i spać bidulka nie może :D a tak serio to współczuje :/ może się czegoś boi? ciemności? może jej zimno? ciepło? a może tak po prostu ma :/

Dzięki za info o kleiku. Tylko ja to tak za bardzo nie mam kiedy tego mleka ściągnąć, chyba że dokupie mm osobno? Poczytałam właśnie o kaszkach Holle - kurde poszłabym w to. Dużo rodzajów do wyboru, zdrowe itd tylko to trzeba na allegro zamawiać a ja jestem trochę nie ogarnięta i pewnie będę zapominała zamówić na czas. A boję się że jak polubi takie to później innych nie ruszy :/ Szkoda że w rosmannie nie ma bo to niemieckie przecież :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki. Pojawiać się na chwilę i znikam na dłużej. Myślę że teraz będę częściej, neta mam i wieczorkiem więcej czasu jak Tymek spi.
Moje dziecko coś się zepsuło od początku tego tyg. Jesteśmy a raczej chyba już byliśmy na kp i od miesiąca Tymcio rozszerza dietę. Ładnie mu to szło do niedzieli. W niedzielę mąż go tak napas, zjadł dwa słoiczki na raz. Mąż pojechał na siłownię, Mały w łóżeczku się bawił i nagłe się zrzygal. Pranie jego, mnie i łóżeczka. Wieczorem dokuczal żeby. A od poniedziałku w dzień cyca nie chce tylko na spanie. Butelki nie umie za bardzo. Łyżeczka i z niwkapka wodę popija. Wczoraj z rana o 4 cyc później koło 7 kaszka pszenna, koło południa odrobinę obiadu. Koło 15 Troszkę owoców. Mąż z pracy wrocil trochę mu dał obiadu zjadł. I wieczorem do spania cyc ale nie za dużo. Dzisiaj już trochę lepiej. Z rana kaszka, koło południa trochę obiadu. Owoców też nie za wiele. Ale jak mąż wrocil z pracy to zjadł ładnie i nawet może jeszcze by zjadł ale mówię że starczy bo znów się zrzyga. No i na spanie cyc. Także mój Tymon nie chce już cycusia a tak chciałabym żeby jeszcze ze 2 msc pocysial. No i jeszcze jedno, Tymek zawsze przy karmieniu mi usypiali. A teraz cyca w dzień nie więc i usnac gorzej.na spacerze usypia i w aucie. No i jak już bardzo zmęczony. Bawi się bawi i nagłe cisza, padł.
Niech te zębiska wychodzą i będzie spokój, choć u nas narazie tylko jeden prześwituje przez dziąsełko.
Mam nadzieję że jutro będzie lepiej jadł. Ze spaniem w nocy raczej spokojnie idzie spać o 19cyc, koło 23 cyc a później koło 4 się budzi cyc i zazwyczaj spimy dalej tak do 6.
Sorki ze tak tylko o sobie ale gryzie mnie to nie jedzienie, no i chyba koniec kp.
Muszę poczytać i nadrobić trochę forum. Czytałam że na fejsie macie grupę.
Powodzenia dla cycuchowych Mamusiek, miłej i przesłanej nocki.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Dominika ty szalona dziewczyna jesteś, dla mnie ten dzień który zaczyna się ok 5/6 jest stanowczo za długi :( może dlatego że młody mi jęczy sporo a na dworze ziąb :/
Hanka ja daje kleik ryżowy z owocem ale robię na wodzie póki co. Myślę o tych kaszkach holle też ale nie wiem czy mały będzie je jadł a kupiłbym więcej już od razu żeby nie płacić za przesyłkę za każdym razem.
U nas idą chyba teraz na dole zęby ale nie jestem pewna do końca. Jeju jak ja bym chciała żeby to się już skończyło. Zbój nie znosi dobrze akcji ząb :(

Odnośnik do komentarza

H-m to cie nie pociesze bo u mnie jest podobnie tylko zamiast smoka musi być cyc, czyli jeszcze gorzej. Bo nikt nie może mnie zastąpić a ja juz padam na pysk.
Ja sprobowalam wczoraj z rana dać mu troche kaszki bananowej ale na mm ( NAN 1) szalu nie bylo ale będę próbować dalej.
Kinia to i tak chyba sporo je. A cysia będzie rzadziej bo pewnie nie jest glodny.
Zielona podaj może priobiotyk ( tak mi radzila lekarka przy tych kupach )
Dominika twarda sztuka jesteś.
Wisienka dzieki za odpowiedz może w końcu sie uda te nasze cycochy troche odstawić od cyca.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

My tez zaczynamy dzien o 6, jak zegarynka;) zabawa i gadanie juz od rana.
Z tymi kaszkami holle byla jakas afera, wycofali czesc serii, jakos nie mam przekonania. Jesli raz popełnili błąd to moze im sie to zdarzyć ponownie, a tu przeciez chodzi o zdrowie niemowlaków.
Ela a próbowałaś na wodzie?
HM jak u Ciebie nocka, lepiej?
Dominika podziwiam Twoja determinacje! Trzymam kciuki zeby sie udało uszyć śpiworek, na pewno wyjdzie super.

Odnośnik do komentarza

Hej kochane muszę napisać bo tak czytam i widzę że niektóre mamy mają podobne problemy HM moja mała już trzecia noc co 10min się budzi z płaczem trzeba ją nosić lulac tylko ze w dzień of wczoraj to samo.kurcze myślę że to zeby ale też przelewa jej się w brzuchu i nie wiem sama.dzis już nie podam jej śliwek bo trzy dni dawałam gdyż miała problem ze zrobieniem kupy no i boję się też czy to nie gluten.

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj też o 6 pobudka, ale noc trochę lepsza :) Co prawda spał z nami w łóżku od północy do 3 ale bez cyca. NIe odkładałam go bo był bardzo nie spokojny i co chwile sie budził ale dawałam smoka i zasypiał. O 3 zaczął płakac na dobre, a mój T. "Synek Ty znowu tutaj" - nawet nie skumał że On spał z nami od kilku godzin :D Tak czy inaczek dostał cyca, dałam go do łóżeczka i spał do 6. Poszedł po 8 na drzemkę - bez cyca - darł się dobre pół godziny...ehhh

Miało być dzisiaj u nas 16 stopni a póki co jest 5 i deszcz :(

Kinia - przecież je cyca - jakbym wsunęła 2 słoiki to też by mi się już mleka nie chciało ;) może to takie chwilowe niejedzenie? albo ząbki?

szczęśliwa mamusiu współczuje. Może faktycznie brzuszek boli?

Dziewczyny a jak wprowadzacie gluten? ja dałam wczoraj 1 łyżeczkę manny do obiadku i się zastanawiam czy dzisiaj tez dać czy lepiej co drugi dzień na razie?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

jak mnie wszystko boli ;(

Wisienka - noc taka sama :/

Noc spedzona z Julą w łózku..
Co chwile albo tulenie, albo smok, potem od 5 już cycek i kombinowanie, ze może już głodna, potem ta przysypiała tylko przy cycku, ale sie wierciła bo chciała bekać.. jak ją brałam na rece do bekania to sie budziłą.. i tak w kółko.. eh..

Dzis dzien bez tv, bo nie powiem, mam cały czas włączony i mała lubi zerkać jak tylko sie da.. moze ją to jakos rozstraja.
eh.
no albo te zembiska, ale z drugiej strony, tak jak pisała zieloona, nie mozna wszystkiego zrzucac na zembiska przeciez!!!
Hanka - gratulujemy lepszej nocy.
Szczesliwa mamusiu - daj znac jak wymyslisz przyczyne nocnych płaczow.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hanka05
H-M może się tak cieszy z kupna mieszkania? Wiesz wyobraża sobie swój nowy pokój i spać bidulka nie może :D a tak serio to współczuje :/ może się czegoś boi? ciemności? może jej zimno? ciepło? a może tak po prostu ma :/

HAHAHAHAHAHA!!!!!!!! To na pewno to!! U nas dokładnie tak samo jak u Bliźniaczki+też przeprowadzka w perspektywie, więc na pewno o to chodzi :D :D
H-M u nas TV w ogóle nie działa a mamy taki sam cyrk...
Teoria z zębami...no nie wiem, bo u nas nawet lekkiego zaczerwienienia dziąseł nie ma :/

Wczoraj nawet nie wiedziałam, że jakaś awaria była. Od 12 do 17 na spacerze: tryb włóczęga aktywowany. Moje dziecko ma chyba tacho w du*ie i rozlicza mnie z kilometrów :( co stanę to się budzi i płacz.. ehhh...
Mi wczoraj przyszly książki o BLW i mówię do listonosza, że dziś ma przyjść "Zaklinaczka.." i pierwsze co to ma z tą książką do mnie lecieć bo jak nie to bawi mi dziecko :P
Oby pisało tam coś pomocnego! Bo "Zaklinacz psów" nie pomógł w ogóle...

Co do zakupu książek: ja wpadłam na olx i za parę groszy odkupiłam używki, w super stanie!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dominika-nie poddawaj się! Jak się nie uda za pierwszym razem to uszyjesz następny ;) Pochwal się!

PYTANIA: (będę wdzięczna za odp :D )[/b]

- (Wiem, że było) jakie i skąd macie kubki niekapki
- jak ja KP i nie odciągam mleka (bo po co!?) to na czym mam robić kaszkę/kleik? Woda/mm?
- rozszerzanie diety: W 6mż czy PO skończonym 6mż?!
Nosz kurna takie banały a ja nie wiem :( Odsetka jeszcze nic nie próbowała prócz mleczka i koperku...

A! Spróbowałam podawać jej koperek butlą i teraz jak widzi smoczek to myśli, że z niego poleci koperek i go nie chce :D więc przy okazji oduczyła się smoka ciągnąć :D :P

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

zieloona
Ja w poszukiwaniach pediatry... Ci nasi to płakać się chce. Filip juz drugi tydzień wali po 5-6 kup dziennie, wszystko ok gdyby nie to ze co kupa to inny kolor i konsystencja... Poza tym zaczął płakać w nocy z bólu brzuszka i co mi lekarze mówią? Ząbkowanie!! No ku*wa!!! Wymowka dobra ale nie dla mnie! Ja wiem ze cos jest nie tak... Dzisiaj nie dalam mu obiadku ani deserku na cycu tylko i kaszce z rana, zobaczymy... Jak nie będzie poprawy to jutro z kaszki zrezygnujemy i zobaczymy. Cos robić muszę bo oszalrje z bezsilności! A! I chrype ma! Doktor go osluchal- czysto i nawet do gardła nie zajrzal... Można szczepić! No takiego wala!!!!!! Co za ludzie,... Wyszłam z stamtąd z łzami w oczach i gula w gardle juz się odezwac nie mogłam a Filip dalej cierpi... I nie zaszczepiony... Uhh tyle o nas!

Zielona - U nas wczoraj było 11(!) małych kupek! Jak nigdy!!! Teraz do 11.00 były już 3! Ale wiem, że Odsetka jest zdrowa i nic jej nie jest. A czasami ma taką chrypę jak ja po koncercie :D i tak ma zawsze jak dużo płacze, tzn drze się ;)
Ale słuchaj swojego instynktu, poza tym zaufany pediatra to podstawa!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

H-m nie wiem co ci doradzić bo sama jestem głupia. Może cos dobra wrozka wyczyta mądrego, przetestuje i sie pochwali :-)
Co do pytan to ja kaszke robiłam na wodzie plus do tego owocki. Wczoraj i dzis zrobiłam na mleku mm. Dzis zjadł więcej.
Kubek niekapek ma TT 4+ ale jeszcze nie testowałam
Podobno to chodzi ze po 6, ale moje cycki sie nie chca dostosować do tych zaleceń i sie wspomagam juz od po 4 :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ja wprowadzałam Amelii gluten od 5 msc. Przez miesiac dostawala po łyżeczce do obiadku a od środy je na śniadanie jasze mannę z bobovity tą bezsmakową. Wogóle Amelia nie chce jeść smakowych kaszek :/ najlepiej to kleik ewentualnie z sokiem malinowym od babci O.o dzis jade do rossmana to popatrze co tam maja.
Kubki niekapki, my mamy z aventy 4msc+ ale nie jestem zadowolona. Ma ten płaski dziubek, musze poszukać dziś też, podobają mi sie te z aventu z serii z pingwinkiem ale zobaczymy.
Dziś na obiad pomidorowa :D pierwszy raz, zobaczymy czy zasmakuje :)
Dominika dasz rade :) ja dzis material zamowie i od przyszlego tygodnia sie biore.
Bie strasz prosze. Amelia takie jaja tobi :( w dzien masakra, tyle ze nocki przesypia. Ja juz niewiem. 6 msc jest to moze faktycznie to zęby bo co innego? :(
Czekamy na M, o 17 ma być. U do poniedziałku wieczór zostaje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta, ja odkad mam kombinezon, małą wyprowadzam tylko na balkon i mam spokój. Zdążę posprzątać, obiad zrobic, pranie.. Własnie zasnela przed chwilą. Także mam czas dla siebie 1-3 godz.

Te kaszki bobvita po 4msc smakowe (banan/malina) robicie na wodzie namiast na mm tak? Hmm.. Bo bezsmakowej to chyba nie ma? Tylko kleik ryżowy co nie?

Wczoraj chciałam małej dać glutena. (Manna z nestle bez cukrowa po4msc) ale Młoda się wykrzywiała ze az strach. Nie smakowało jej i w koncu moze pół łyzeczki wleciało do dziubka :D

Karinka, moja Jula też silna, ale troche inaczej :P :D Wczoraj tak mocno sie złapała za stope ze sie zadrapała własnym pazurem i krew leciała!!!!
Ogólnie to: stopy + Jula = <3

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam dodac: teoria niespanie z powodu zakupu mieszkania - myslałam ze mozliwa, bo przez jakis czas sama nie spałam z nerwów i w ogole. Myslałam ze moze sie udzielają jej te nerwy nocne... No ale mi juz nerwy minely! I spac moge i chce!

Mysle ze to jakies smutki chyba albo coś z główką, bo w sumie jak ze mną śpi to jest troszke spokojniejsza.. No chyba ze mi sie wydaje tylko - w koncu mała blizej, i zanim sie rozryczy to już ją przytulam , bo omija mnie otwieranie oczu i wstawanie..

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...